BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #870456 przez Queen89
Dziewczyny ciuszki macie cudne! Aż się napatrzyć nie mogę :)

Cania lepiej na wszelki wypadek nie będę kombinować z naparami, bo nie chcę żeby mała za szybko się urodziła. Jak jej wygodnie to niech sobie siedzi w brzuszku :) . Zresztą wyczytałam gdzieś, że nawet jak się chce zacząć to pić to wcześniej powinno się to skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, bo taki napar ma ponoć duży wpływ na nasz organizm.

Wiolcia całe szczęście, że wszystko jest ok! Oby tak dalej! :)

Agnilla Pola rośnie, nie da się ukryć, ale dalej masz zgrabniutki brzuszek, więc tylko się cieszyć :)

A ja właśnie wstałam, bo jak przewidywałam po takiej nocy długo na nogach nie wytrzymam. I znowu siedzę, bałagan dookoła mnie a ja się zastanawiam jak się za to zabrać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870462 przez MarzenaBZ
agnieszka89 to mnie zaskoczyłaś pozytywnie tą wiadomością o piwku! Normalnie jak mnie czasem złapie ochota na piwo to ledwo mogę wytrzymać - a wcale piwoszem nie byłam:D
Albo często mam ochotę na drinka...ludzie, aż mi ślinka leci na myśl o coli z cytrynką i wódką:D
Nie żebym tęskniła za alkoholem, czy żałowała że jestem w ciąży i nie mogę pić. W życiu tak nie pomyślałam, ale mam takie napady alkoholowej zachcianki:D

W sumie tak samo czasem po prostu bym sobie zapaliła:D A z tym też nie miałam problemów, bo paliłam sobie o do piwka czy do pogawędki raz na ruski rok:D Więc ja nie wiem, co mnie tak na nałogi wzięło w tej ciąży:D

Chyba spróbuję tej Warki, zwłaszcza, że Radler była pyszna. Tylko że u mnie jest inny problem bo teraz w ciąży po gazowanych napojach wymiotuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870463 przez Magdalen
Fajne ciuszki ;D ta pozytywka super jest hue ;D mowicie w pepco ?:D
Gabi sliczny brzuszek taki okragly ładniuutki :D
Fajnie masz elmirka ze masz kogos kto robi prezynty dla twojego maluszka ;)
Agni roooosnieeesz :)
A co do ylotzch rad to jedynie pryztakuje mi np moja babcia zE DOBRZE... dobrze. hue ;) a tak to mam wrazenie ze nikt sie na okolo nie interesuje moja ciaza jakby np osoba z rodziny moje K. zwisalo to ale nie przejmuje sie bd mieli "wynik tego po urodzeniu"...
Jedynie ludzie gdzies w marketach dziwnie na mnie patrza jak jestem na zakupach z Amela i brzuchem a wiem ze wygladam mlooodo i jestem mala i tak patrza jakbym nie wiadomo jaka była eh.. odczuwam ze zle o mnie mysla i te ich szepty za plecami... wkurza to ale..
Aga dzieki za wiadomosc ;) dooobrze wiedziec..:) a piwoo uwielbiam :)
Agniila slij adres to ci opchne za mily usmiech ;)
Haalo Hallo otwieram szmat-szoop ;) hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870487 przez Cania
Ooo a wiecie, ze ja dzis siostrze o piwie mowilam ze mam taka straszna ochote... I chyba meza poprosze zeby mi takiego radlerka 0% wlasnie kupil, dobrze ze piszecie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870492 przez staślubania
Hej Dziewczyny:-) ale za oknem pada, nie lubię oj nie lubię. Ale radlera i owszem:-) fajnie agnieszka89, że o nim napisałas:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870502 przez agnieszka89
Marzena tez mam jak ty nie zaluje ciazy i ze wypic nie mozna ale czasem taka chec mnie na piwko pierze ze masakra ;) przed ciaza tez lubilam piwo ale nie ciagnelo mnie tak jak teraz czasem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870507 przez Lyanka
Witam was dziewczynki :)
Ja dzisiaj pierwszy dzień wolnego mam...ale ogólnie cały dzień coś tam załatwiałam i zleciało mi :) Nawet nie miałam czasu zatęsknić za pracą.
Powiem wam kobitki, że ja też czasami mam taką chęć na piwko, gdzie wcześniej piwoszem mnie raczej nie można było nazwać :) Na imprezach jedno małe piwko sączyłam zawsze przez cały wieczór, a tu proszę :) Organizm potrzebuje widocznie. Muszę i ja się skusić na Radlerka 0%, dzięki za info :)

Nie wiem jak wy, ale mnie dzisiejsza pogoda dobija :( Niby nie pada i jest ciepło, ale cały dzień niebo zachmurzone i chyba coś z ciśnieniem nie tak, bo łeb mnie boli....ech

Idę zaraz trochę poleżeć.
Ale jeszcze zamieszczam moje dzisiejsze zakupy dla synia :)
Swoją drogą, to nasze dzieciaczki będą jak modele i modelki hihih :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870515 przez Agnieszka_H
Hejka:)
Znowu troszke Was zaniedbalam:( przepraszam....mam nadzieje ze wybaczycie:D

Kurde cieZko pogodzić prace z przygotowaniami na przyjście malenstwa, u nas w pracy zaczynamy sezon w domu remont za remontem jeszcze do tego swieta więc masa sprzątania a w piątek byłam u gin i mówi ze muszę sie oszczędzać bo szyjki moze nie wytrzymać, no super:)

A jeszcze Wy piszcie wiecej juz na dzisiaj zapewnilyscie mi piękna lekturę ostatni raz byłam chyba na stronie 216;)a więc nadrabiam

Buziakiiii;*



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870516 przez ggabii
O matko ale miałam do czytania... Parę dni mnie w sumie nie było. Mój M wrócił i chciałam spędzić z nim jak najwięcej czasu no a dziś znów wyjechał.
Śliczne wszystkie brzuszki te mniejsze i większe. Najważniejsze że w środku maluszki mają się lepiej niż w najlepszych hotelach ;) A ubranka .. co jedno to kochańsze :)oj rewia pełną parą hihi.
My postanowiliśmy wyposażyć nasze małe mieszkanko w nowe mebelki, więc trochę się najeździliśmy aby znaleźć odpowiednie i wszystko pozamawiać. Teraz tylko czekać :D
Kupiłam znów coś dla mojego kochanego maluszka - tym razem bodziaki w fajnej cenie bo 3szt w cenie 15zł.
Teraz już odpoczywam do końca dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870537 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :) wrocilam od gina :) z malym wszystko ok :) wazy 860 g - maly tluscioszek :laugh:
Wiecej napisze jutro bo dzis juz sily nie mam :)
Milego wieczoru :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870584 przez rewelka1312
W weekend to kazda zajeta a dzisiaj to chyba z godzine musialam doczytac wszystko :)
Ja juz mam meble tylko lozeczko trzeba zlozyc i pierwsze ubranko dla lenki pozniej wstawie zdjecie i brzuszka bo ostatnio Ewa byla ciekawa ale chyba jest juz troche wiekszy:)
Ja tez nie lubie tego gadania ze za wczesnie bo sie sama denerwuje i bardzo martwie zeby nic sie mojej kruszynce nie dzialo a gadanie ludzi to jeszcze dobija, co sie stanie ze wozek sie kupi czy ubranko? Kiedys nie kupywali bo usg nie bylo i plci nie znali a czasy sie zmienily.
Co do piwa to ja juz nie moge wytrzymac tak mnie ciagnie raz to az palce maczalam w piwie haha ale znalazlam takie 0% to mowicie dziewczyny ze takie smialo mozna pic?
A co do staran o dzidziusia to u nas byla niespodzianka.
Planowalismy slub na za rok i rozmawialismy w listopadzie ze pojedziemy do pl w tym roku zalatwiac wesele a tu w lustopadzie nasza niespodzianka:) myslelismy o dziecku ale po slubie i raz zaryzykowalimy co bedzie to bedzie i tak mowia ze teraz w ciaze ciezko zajsc itp a tu raz i trafione tylko jeden raz , na poczatku szok byl troche bo nie bylam przygotowana bo jak to tak jeden raz i juz hehe ale fajnie teraz bedziemy pelna rodzina mam kochanego facetta i jeszcze bedzie ukochana coreczka a ja zawsze marzylam o coreczce korej bede zakladac sukieneczki i uczyc piec ciasteczka:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870588 przez rewelka1312

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870591 przez rewelka1312
tez cos nie moge dodac zdjec musze po jednym;/
zalacvzam pierwszy komplecik dla Lenki:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870594 przez rewelka1312
zalaczylo sie?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870597 przez rewelka1312
a tu mebelki tylko lozeczko jescze nie skrecone do kompletu

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl