BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #882595 przez wiolcia1004
Witam dziewczynki!
Ja tez wczoraj wzielam sie za sprzatanie i pranie ubranek, wieczorem byłam padnieta kregoslup odmowil mi posluszenstwa bo chodzilam jak stara babcia nie moglam sie wyprostowac masakra jakas.
Dzis jade po reszte zakupow dla malej i bede miala juz raczej wszystko;) AAA i postanowilam wkoncu spakowac ta torbe do szpitala ale to chyba w nastepnym tygodniu bo jeszcze czeka mnie prasowanie ciuszkow. Moj ma prace 8 godz dziennie a jak ma wolne to zawsze cos robi w naszym budujacym sie domku wiec czesto zostaje sama no ale co zrobic.
Teraz czesto sie zastanawiam jak i kiedy mnie trafi tzn. kiedy zacznie sie porod a raczej wody odejda czuje ze to bedzie w najmniej odpowiednim momencie tzn bede zdana sama na siebie, wiec z jednej strony zazdroszcze dziewczynom ktore maja cesarke bo wiedza przynajmniej co kiedy jak i gdzie. Ale damy rade.
No upaly dopiero sie zaczynaja ja podobnie jak Agni pootwierane wszystko co sie da i normalnie moczenie stop z zimnej wodzie . I spie nago bo inaczej nie zasne masakra ale nie powiem uwielbiam sie budzic i widziec za oknem sloneczko i cwierkanie ptakow uwielbiam:) Milego dnia kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882599 przez Tija
Agnilla znam ten bol jak sie jest większość czasu samej w domu ale tez się oszczędzaj. Widzę że nie tylko mnie dotyka uczucie że wszystko muszę posprzątać poodsuwać przygotować, a niestety nie idzie to tak szybko jak w moich planach i nawet sni mi sie w nocy a raczej spac przez to nie mogę.
A i dla tych co maja w planach zakup mat edukacyjnych i innych grzechotek jeszcze dzisiaj w Tesco (ja osobiscie jade) mata z 168 na 89zl w promocji taka 3 w 1, ten pałąk z zabawkami można odpiąć i przypiąć do wózka albo do lóżeczka no i inne zabawki do niemowlakow do -50% :)
Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882601 przez meniado
Tija dobrze że to "tylko" infekcja - właśnie dlatego lepiej isc do gin jak sie cos dzieje zeby sie nie martwic
Agnilla tylko nie szalej za bardzo z tym sprzątaniem :) pamietaj o odpoczynku
U mnie też upały ale ja mam to szczescie ze mieszkamy w domu na dole na poziomie "garazu" i w upały mam tu mega chłodno -mam nadzieje ze dzieki temu nie bede tak puchła. Ja zaraz zabieram sie za pieczenie chleba na zakwasie - mniam :) mój M dziś wraca i jedziemy do teściów na jedna noc. My juz praktycznie wszystko mamy czekam tylko na komode z przewijakiem wtedy bede prasowac i chowac ubranka a tak to z drobnych i wiekszych rzeczy wszystko na kupowałam :) jak skonczymy kacik Helenki to sie pochwalę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882608 przez Lyanka
Cześć dziewczynki ;)

U mnie też już skwar od rana. Wszystkie okna i balkon pootwierane, więc jak na razie da się wytrzymać. Gorzej będzie po południu. Powiem wam, że ja uwielbiam lato i ciepełko, ale chyba w ciąży też mi niezbyt służy taka pogoda :dry:
Jestem już po śniadanku. Synek rano miał chyba czkawkę, bo mi przez kilka minut brzuszek co chwilę się wzdrygał :cheer: Śmiesznie to wyglądało hihih
A o 17 idę na USG....jaaaaa, zobaczę swoje maleństwo :cheer: już się nie mogę doczekać!!! Oby tylko wszystko dobrze było - chyba każda z nas ma takie obawy przed wizytą u lekarza, ech.
Tija dzięki za info o promocjach w Tesco ;) Jak mąż wróci z delegacji jutro, to pewnie się też wybierzemy kupić coś dla synka. A przy okazji dzisiaj w biedronce są staniki do karmienia po 25zł, body i Lovela 1,5l płyn po ok. 16zł. Ja się wybieram i wreszc ie zacznę pranie ubranek jak taka super pogoda ;)

Jeśli chodzi o mężów/partnerów, którzy dużo pracuję, to wiem o czym mówicie dziewczyny. Ja mam jeszcze gorzej, bo mój mąż jest głównie na weekendy, a teraz miał dwutygodniowy wyjazd :( Strasznie za nim się stęskniłam, na dodatek głównie sama wszystko muszę ogarniać. Ale co zrobić, taka praca :unsure:

Buziaki kochane...trzymajcie się, siedźcie w cieniu, dużo pijcie wody i odpoczywajcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882614 przez MarzenaBZ
Hej Dziewczyny!
U mnie taka duchota w nocy, że nawet okno otwarte nie pomaga! W dodatku albo jakieś przeziębienie mnie łapie, albo alergia, albo zatoki. Bo nos mi zatyka i piecze mnie całe gardło! Co jeszcze bardziej pogłębia moje duszności i KRYZYS 7 MIESIĄCA!!! :blink:
I tylko płaczę, że chyba nie wytrzymam do końca lipca!!! Jak mnie tak dołują takie minimalne dolegliwości, to aż się boję pomyśleć o bólu przy porodzie!!! :sick:

Wczoraj spędziłam cały dzień na działce (ogródek działkowy). Przy okazji porobiłam sobie kilka zdjęć, do konkursów i na pamiątkę - to taka amatorska sesja ciążowa:) Jak je trochę podszlifuję, to na pewno coś wrzucę;) ;)
A póki co idę coś zjeść, bo już mija pół godziny od zażycia Euthyroxu! Eh...
A później lecę wyrobić sobie krew kartę!
Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882619 przez Agnilla
Dziewczyny, dzis w lidlu i biedronce akcja mama, sa ubrania dla mam i dzieciakow :) bylam juz w biedrze i kupilam sobie biala bluzke, cos czuje, ze za mc bedzie do wyrzucenia bo bede w niej chodzic namietnie ;)
ja sie z ubrankami juz dawno uporałam, teraz bardziej czekam na komode co powkładam w nia praktyczne rzeczy i bede mogła stroić pokoik ;)
nie martwcie sie, ja jak czuje sie slabo odpoczywam, dlatego dluzej mi to schodzi, ale wazny efekt, a nie czas ;)
ja kocham upały, to jest moj zywiol, ale niestety w ciazy sa bardziej dokuczliwe. widze, ze Lyanka ma to samo zdanie ;) to moczenie stop w zimnej wodze extra pomysl, nie pomyslalam :)
mój maz pracuje codziennie 8-16, ale wczoraj jechal sam (dojezdzaja we 3) to zostal dluzej w pracy, zeby ponadrabiac zaleglosci. jakis koles u nich zlamal reke, inny ma jakies kursy i pozostali maja wiecej pracy. w czerwcu nie bedzie juz tak bral nadgodzin, ale ten i nast weekend idzie do pracy bo wiadomo, kasa jest wyzsza. za to jak sie Pola urodzi to prawie cale wakacje bierze wolne i mam nadzieje, ze on sobie chociaz psychicznie odpocznie
ja musze zaraz wapno wypic, bo mnie znowu wszystko swedzi. a co do kryzysow, to raczej nie mam, ale faktycznie, polozna nam tez opowiadala na szkole o kryzysie porodu jak jest 7 cm rozwarcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882621 przez gabi28
Dzień dobry.

Agni,a napisz mi ,patrzyłaś na te biustonosze do karmienia? w ulotce widziałam,że są.Tylko nie wiem czy 40D nie będzie za mały.
Jak ktoś był w biedronce i widział je to piszcie,bo jeśli to nic specjalnego to nie będę się tam toczyć.

Dzisiaj mam w planach znowu prasowanie zrobić i chyba zaraz wypiorę pościel,szybko wyschnie na tym słoneczku.

A wczoraj poasdziłam na balkonie pomidorki :) więc już mam truskawki zwisające,pomidory,kwiaty i drzewko cytrusa :)

Musiałam też zamówić na allegro lampkę przeciw komarom,bo już się pchają wieczorami do mieszkania.A dzisiaj zauważyłam,że są w biedronce :) no trudno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882626 przez Agnilla
nie nie, nie ogladalam ich nawet, ja chce sobie poczytac, albo nawet isc do babeczki, niech mi pomoze porzadny stanik dobrac, bo inaczej moje cycki po porodzie beda do pasa, a po karmieniu do kolan :/
oo wlasnie bo zapomne, ja musze moskitiere na okna zamowic, do sypialn i do Poli, bo wczoraj jakis szatan mnie dopadl w nocy i uzarl w policzek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882627 przez Lyanka
Ja się wybieram do Biedronki za jakieś 2h, to zdam relacje ;)
Mam w planach zakupić płyn do prania Lovela i zobaczę te staniki, bo też mnie interesują.

A ja wczoraj zakupiłam poduszkę do karmienia ;) Dziewczyny, macie może takie?? U mnie na szkole rodzenia położna bardzo zachwalała no i koleżanki też mówiły, że są rewelacyjne, bo kręgosłup mniej się męczy i jest dużo wygodniej karmić maluszka.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882631 przez gabi28
LYanka zwróć uwagę na ten płyn do prania bo na ulotce na necie pisze ,że od pierwszego roku życia.

poduszkę chce kupic,podobno wszyscy zachwalają. I u nas dużo dziewczyn juz ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882632 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
Jaki mily, sloneczny dzien :) ja siedze obecnie w domku natomiast wychodze wieczorem...u mnie przeprowadzka nadal trwa...maz nie dosc ze pracuje po 12 godzin od 7 do 19 to jeszcze wpada na chwile i jedzie do nowego mieszkanka by tam cos porobic..ja natomiast zajmuje sie praniem i prasowaniem rzeczy dla malego ze jak sie przeprowadzimy do konca to tylko wloze na polke i bedzie z glowy bo czeka nas jeszcze duzoooo roboty a to maj sie zbliza do konca i zaraz czerwiec a potem to juz z gorki :laugh:
Mnie tak dokucza kregoslop ze jak chwile poprasowalam wczoraj to nie moglam ustac prosto bo mnie wykrzywialo :) wiec wieczor spedzilam na lozku...
Teraz sie biore za male pakowanie a potem znow poodpoczywam... :P
Dziewczyny gdzie tu znalezc sily...?

Milego dnia dziewczyny :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882635 przez Cania
hej Dziewczyny :)

Ja już tez poszlam z rana na zakupy do Biedrony :D i kupilam te plyny do prania :) lovela 1,5l za 15,95, a w tesco widziałam za ponad 20, w rossmanie za 17 z czyms, wiec ta cena wydaje mi się rewelacyjna :) ale nie wiem jak u Was w biedronach, ale u mnie było tylko po 5 sztuk plynu do białego i koloru, wiec nie sadze żeby popołudniu było po co jechać... także jeśli ktoras ma zamiar kupic to niech się spieszy :D chyba ze u Was była jakas wieksza dostawa. Kupilam sobie tez sukienke ciazowa za 35 zl, będzie się nadawala na panieński siostry, bo w zgaszonym rozu :P a rozowy kolor został ustalony jako obowiazujacy :) Dla malej ciuszków nie kupowałam, bo już mam tego az za dużo... :) Ale nie zwrocilam uwagi na biustonosze powiem szczerze...

u mnie tez cieplutko :) siedze wlasnie w letniej kiecy na ramionkach, bo kurcze człowiek nie jest przyzwyczajony do wyższych temperatur. Tym bardziej w ciąży :D A i tak mieszkanie na parterze od wschodu, wiec w lecie zawsze blogoslawie, bo się tak nie nagrzewa :) ale tez spaliśmy przy oknie otwartym, bo inaczej się nie da :)

Tija dobrze ze wszysto ok, zapalenie zaraz zniknie a najważniejsze ze nie ma rozwarcia :)

Agni nie mieliście wczoraj tego lozka odsuwać? :) ale mi tez tak się wszystko rozwleka, wczoraj udało mi się przygotować rzeczy tylko dla malej, dla mnie już nie, choć plan był inny :D

wiolcia1004 chyba faktycznie przeloz pakowanie na inny raz, bo prasowanie takich małych rzeczy zajmuje więcej niż się można było spdziewac. Mnie przynajmniej zaskoczylo, ile to trwalo :D :P ale oby Tobie poszlo szybciej :D

Lyanka tak, mam poduszke do karmienia :) na razie z nia spie :D ale mysle ze będzie do karmienia niezastpiona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882636 przez Lyanka
Gabi28 dobrze, że zwróciłaś mi uwagę odnośnie tego płynu. Muszę dokładnie poczytać co i jak :)
Dziewczyny, ja już nie mam czym oddychać....a gdzie jeszcze do południa, masakra :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882638 przez Cania
gabi28, Lyanka mam ten plyn przed sobą i na opakowaniu jest: już od pierwszego DNIA zycia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882642 przez Lyanka
Oooo proszę, Cania dzięki za info :cheer:
No i widzicie jakie to forum jest przydatne...już wszystko wiadomo co i jak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl