BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #882311 przez agnieszka89
Mnie tez nic nie boli odpukac
Czasem tylko maly w cos mi kopnie ze az mi prad do posladkow idzie
Angi jaki masz zgrabny brxuszek :) i zero rozstepow, mi niestey na boczkach wyszły :^

Dziewczyny zastanawialyscie sie nad zakupem pasa na brxuch po ciazy? Bo ja mam zamiar zamowic ale n7e mam pojecia w jakim rozmiarze. Przed c7aza nosilam ubrania 36 ale mam spory brzuch i w taki maly rozmiar nie pomiesci pewnie poxostalosci po nim :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882318 przez ggabii
Agnieszka no ja z pewnością zakupię ten pas ale tak jak Ty nie wiem co z tymi rozmiarami. Jak je dobrać.... ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882323 przez gabi28
To i ja pokazę domek OLka. :)

AGNi zgrabniutki ten Twój brzuszek :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882326 przez Agnilla
no to i ja mam dylemat, a raczej dwa ;)
1. jaki rozmiar
2. czy można nosić je po cesarkach?

teraz czekamy aż ktoś nam pomoże ;)

Gabi wczoraj pisala, ze jej sie pojawil jeden rozstep i dzis mi sie snilo, ze i ja dostalam, a kurde jak bolał :P co za koszmary ;)
jak sie dobrze przyjrzycie, to cale biodro mam w rozstepach, ale juz zbladly, bo to stare z okresu odchudzania, ich niestety sie nie pozbede, ale walcze, by nie miec nowych, bo umre
Gabi, Twój tez malutki :)
nooo chwalcie chwalcie, aż z dumy peknę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882327 przez Cania
Elmirka, no to faktycznie dalas czadu z tym odpływem... ale jeśli od razu poscieralas to na pewno nie zdążyło przecieknąć. gorzej gdybys tego nie zauwazyla i poszla np. przygotowywać obiad a woda by stala. nic się nie martw, będzie dobrze :) Teraz może faktycznie odpoczywaj, jutro tez będzie ladny dzień wiec spacerek przeloz na jutro :)

Agni bardzo ladny brzuszek! :) nie za duzy, nie za maly :)

agnieszka89 ja kupiłam z Baby Ono. Jest tam sporo rozmiarow wiec można co dla siebie wybrać :) musisz zalozyc ze troszkę brzuszka po porodzie zostanie, wiec raczej musisz wziąć większy rozmiar niż przed ciaza.

Jest na nim napisane, ze jest przeznaczony dla kobiet po porodach fizjologicznych oraz operacyjnych (cc) w celu wzmocnienia nadmiernie rociagnietych powlok brzusznych oraz zmniejszenia ryzyka wystąpienia przepukliny. Lagodzi bole rany pooperacyjnej.

Rozmiary sa co 10 cm.
XS <80
S 81-90
M 91-100
L 101-110
XL 111-120
XXL 121-140

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882333 przez marzena25
Dziewczyny ja właśnie wczoraj zamówiłam taki pas z z Babyono i tez miałam problem z rozmiarem ale ostatecznie wzięłam s ( 80- 90 cm) bo taki rozmiar nosiłam przed ciążą mam nadzieję że się w niego wcisnę ;) i z tego co piszą to można go nosić zarówno po cc jak i sn

Ale ładne domki Angila no ty faktycznie nie wyglądasz na 8 miesiąc gdzie ty masz te 15 kg

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882336 przez agnieszka89
Agni po cesarc3 podobo nie m8zna tego pasa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882338 przez gabi28
Agni z tego co gdzieś czytałam to po cc można te pasy używać,ale troche później. Nie odpisałam Ci na fb,narazie wstrzymuje sie z tą bransoletką-sama zaczęłam coś tam robić :) (dawniej pracowałam w firmie która robiła biżuterię srebrną i svarowski )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882361 przez agnieszka89
Ktoras mowila ze ma kryzys 7 mies :) mnie chyba tez dopadl bo juz nie moge sie doczekac mojego malenstwa ;) ciagle mysle o porodzie zeby byl jak najszybciej I niczego tak bardzo nie chce jak wkoncu przytulic mojego aniolka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882377 przez misiana
Mój mały w ciagu dnia też jest mało ruchliwy .. Wieczorami daje czadu i nad ranem. W ciagu nocy gdy wstaje siusiu pokreci sie troche ale zaraz zasypia .. :)

gabi28 i agni śliczne brzucholki :)

Ja tetna dziecka słuchałam już w 29 tc na ktg, potem lezalam 5 dni w szpitalu wiec mialam codziennie okazje po 30 min sluchac jak malego uciskaly pasy i walil w nie :) teraz przed każda wizyta położna bada tetno takim czymś dziwnym metalowym zakonczobym sluchawka jak stetoskop ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882380 przez Ali
Cześć dziewczyny!
Jakie fajne, zgrabne brzuszki :) Mój w sumie podobny ;)
Rano byłam na tej glukozie.. nie chciało mi się czekać na wynik, także odbiorę sobie dopiero w piątek. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Powiem Wam, że teraz za trzecim razem - wypicie tego świństwa nie takie straszne ;) Obym się od tego nie uzależniła hehe mój synuś na pewno, tak szalał, że kształty mojego brzucha doprowadziły do śmiechu nie jedną osobę na poczekalni ;)
W nagrodę kupiłam mu.. piłkę :silly: wiem, że za wcześnie, ale skoro tak kopał to piłka się przyda ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882420 przez rewelka1312
Czesc dziewczyny:)
Ale z was ranne ptaszki na nogach od rana wszytsko porobione a ja sobie odpoczywam spie do 10, dzis wstalam o 10:30 zjadlam sniadanie o 12 zawsze MOJ na lunch przyjezdza i dopiero po 12 zaczynam cokolwiek robic, wysprzatalam lazienke zeby do 14 zdazyc na pierwsza milosc bo wczoraj nie ogladalam:)
Tesciowa chciala rano przyjsc mi w ogrodzie robic umyc kostke kraszerem ale powiedzialam ze maszyna nie skrecona i moj bedzie w niedziele robil bo wsyztsko ona by chciala robic po swojemu a ja pozniej musze po niej poprawiac po swojemu wiec mam 2 razy wiecej roboty tak jak z lozeczkiem ktore juz mi ubrala bo powiedziala ze to sie musi wywietrzyc a mala przez pierwsze 2-3 miesiace ze mna w pokoju w kolysce bedzie stala wiec nie wiem po co pol roku wczesniej lozeczko ubierac w przescieradlo i stwierdzila ze nie trzeba prac, ja jednak zdejme upiore i uprasuje, sobie nowa posciel piore bo sama pracowalam w fabrykach i wiem jak wyglada produkcja roznych rzeczy jak to tam traktuja produkty wiec i nowe rzeczy wole przeprac tym bardziej dla noworodka ktore ma delikatna skorke

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882500 przez Tija
A więc wróciłam od gin rozwarcia brak, kłucia spowodowane stanem zapalnym więc dostałam jedną globułke przeciwzapalną no i na 15 dni luteine na skurcze żeby to rozwarcie sie nie zrobiło :) Ważne że synuś cały i zdrowy i mogę jechać na zakupy do niego w końcu będę spokojniejsza jak będę miała wszystko już w domu...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882507 przez wiolcia1004
NO to dobre wiesci Tija ale uwazaj na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882591 przez Agnilla
Dzien dobry, chyba zaraz zbiore sie po zakupy, zeby ten upal ominac :) w nocy pootwierane okna w mieszkaniu, drzwi a i tak goraco. ja naleze do ludzi cieplolubnych, ale chyba nie w ciazy ;)
Tija dobrze, ze sie wszystko wyjasnilo.
Ja wczoraj wzielam sie za sprzatanie sypialni, pol dnia zeszlo mi w szafie, bo co chwile sie kladlam na odpoczynek :P dzis chyba uda mi sie okno umyc, a jak maz wroci to lozko odsuniemy. on tyle pracuje, ze niestety musze to robic sama, powoli bo powoli, ale zrobie :)
miłego dnia laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl