BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #809992 przez wredota1
Hej dziewczyny.
Jestem listopadowa mama. A wlasciwie to pazdziernikowa, bo urodzilam tydzien przed terminem :-). A termin mialam na 1 listopada :-). Gratuluje wszystkim mamom stanu blogoslawionego :-). Jestescie narazie na etapie mdlosci itp. Ale zaraz sie skoncza i zaczniecie najfajniejszy okres ciazy :-). Szkoda tylko, ze lapia was przeziebienia i infekcje... My drugiego boba tez bedziemy tworzyc na letni okres, bo teraz z maluszkiem nie pochodzisz po dworze w taka pluche.
Powodzenia! :-).
Pozdrowienia od Gabi i mamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810018 przez marzena25
gabi28 mnie też wczoraj bolało w dole brzucha tak dziwnie kłuło, ogólnie czułam się beznadziejnie prawie cały dzień przeleżałam ale dzisiaj już jest lepiej. Zapisałam się do lekarza ale to już 2 raz w tym tygodniu i dlatego tak schizuję bo pomyślą że jestem nadwrażliwa ale wisi mi to wszystko dla dobra maluszka i mojego spokoju ducha.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810141 przez magduska
marzena,co przejmujesz sie opinia innych, :silly: masz potrzebe,to idziesz do lekarza,lepiej teraz niz szukac pomocy w swieta :lol: :lol: jesli ty jestes zdrowa,to twoj maluszek,tez bardzo dobrzeb sie czuje hehe :lol:

ja tez miewam te bol w podbrzuszu,balam sie ostatni,caly dzien meczyly mnie jakies dziwne przeczucia ,czy z maluszkiem wszystko ok.Oszaleje do wizyty poniedzialkowej :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810153 przez marzena25
a może znacie jakieś sprawdzone i dozwolone w ciąży sposoby na ból ucha teraz mnie nie boli ale w nocy trochę czuję. Wyczytałam że olejek kamforowy to nie za bardzo można :dry:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810401 przez marta0488
niestety nie wiem co jest spr na ból ucha poza właśnie tym olejkiem kamforowym. Skoro nie za bardzo w ciąży można to może jakiś ciepły kompres pomoże? Trzeba popróbować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810431 przez marzena25
Chodziłam cały dzień w opasce na uszy i spałam w niej i jest lepiej, nie był to mocny ból to może przeszło zapytam lekarki dzisiaj w razie czego co można stosować. dziewczyny te które z Was są chore czy jak kaszlecie to boli was czasem w podbrzuszu? Bo jak mnie złapie taki atak kaszlu to potem mnie tak kłuje dziwnie w brzuchu. Boje się czy z maluszkiem wszystko dobrze i czy to moje kaszlanie mu nie zaszkodzi bo czytałam że taki mocny kaszel powoduje skurcze macicy i to może spowodować przedwczesny poród.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810435 przez gabi28
Marzena25 a może babciny sposób,na wacik nalac amol i włożyc do ucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810483 przez Agnilla
laski, ale sie wkurzylam, wizyte przelozyli mi na poniedzialek na 16:15. cholera, plany swiateczne sie rypia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810493 przez ilona88
uuuu Agnilla czyli znowu będziesz czekała...ja dziś mam kardiologa a jutro na 13 mam USG i już nie mogę się doczekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810700 przez Agnilla
noo, pierwszy raz mi sie zdarzylo, ze mi wizyte przelozyli, nic nie poradze. ale nie ma tego zlego, u tesciow bede krocej siedziala :P i jade prosto do stolu wigilijnego :P szkoda, ze to 300km...
Ilona,jak u kardiologa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810712 przez ilona88
U kardiologa wszystko "si" i na jakiś czas mam go z głowy:) wysiadałam dziś z tramwaju i zobaczyłam, że mój autobus już jest na przystanku i puściłam się biegiem przez jakieś 50 m a zadyszkę to miałam taką, że myślałam że zemdleje:) Trzymajcie jutro kciuki o 13....mam pietra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810716 przez Agnilla
heheh ja to na 3 pietro wchodze jak na Mount Everest :P
nie stresuj sie, wszystko bedzie ok! czekamy na fotki, teraz sie posypia przedswiateczne zdjecia niemalych juz przeciez fasolek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810753 przez gabi28
Agnilla dobrze,że jednak na poniedziałek a nie na pózniej,zdąrzysz przynajmniej z usg genetycznym. Zazdroszcze wam już tego usg,też bym chciała.Dzisiaj własnie miałam ustalic termin z moją gin,ale telefon miała wyłączony,będę próbowac jutro.
Agnilla a Ty robisz prywatnie czy na NFZ?

i jeszcze takie pytanko,miałyscie tak w około 8 tygodniu bóle podbrzusza? tak ciągnie,boli..nie wiem jak to nazwac,tylko,że ból jest taki jakby ciągły.

Dzisiaj się śmiałam z moim T ,że ciąże przechodzę jak najbardziej "książkowo" wszystko co mi może dolegac to dolega... i pytam się sama siebie...jak długo jeszcze? :)
Mieszkanie niewysprzatane,nie wiem czy coś upiekę i wyglądam jak siedem nieszczęśc.Nie bardzo mi się to podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810782 przez Agnilla
Gabi, ja dołączam do Ciebie z bólem żołądka, od 3 dni mnie męczy, chyba muszę narzucić sobie jakąs diete
ja powinnam sobie paznokcie zrobic, a przez ten zoladek leze i nic mi sie nie chce
genetyczne ogolnie raczej jest na nfz, w mojej poradni jednak robia tylko prywatnie cwaniaki. a chce zeby zrobil mi to moj lekarz, ktory mnie prowadzi. to jego sprzet, wiec pewnie chce sobie zarobic, bo inni lekarze nie maja i on go zabiera ze soba :D
ja nie patrzylam na tygodnie ciazy, ale zdarzalo sie, ze dluzej brzuch bolal, tak okresowo, jeden dzien mialam tez mega skurcze, leżałam i przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810806 przez ilona88
Gabi28 mi takie bóle zdarzają się i teraz...to chyba na wskutek rozciągania się macicy, nie? Mnie często męczy zgaga:( Czyli to ja pierwsza rozpoczynam badania genetyczne??? Ale presja...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl