BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #807748 przez marzena25
Dziewczyny właśnie mam nałożoną farbę ta garnier olia faktycznie nie śmierdzi amoniakiem, męża zmolestowałam żeby mi nałożył :) wreszcie wracam do żywych, odchamiłam się normalnie że ho :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807807 przez Agnilla
i jak tam efekty?? jaki kolor wzięłaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807915 przez magduska
a ja dzis w niedziele,pewnie jak u wiekszosci osob jest rosolek,to spelnilam swoja zachcianke i od rana gotuje fasolke po bretonsku heheh :lol: masakra jakas :laugh: przykladowy niedzielny obiadek :silly:

a tak z ciekawosci zapytam,czy ktoras z was kochane mamusie probowala juz wymyslac jakies imiona dla maluszka :unsure: :lol: :lol: :lol: :lol:

marzena pochwal sie kolorkiem wlosow, ja nie farbuje wogole,mam swoj naturalny kolor, ale mam zamiar chyba je jakos fajnie sciac :lol: moze na krotko,bo mam dlugie wlosy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807921 przez Agnilla
Dzień dobry :) ja nadal czekam na efekty koloru :) sama zastanawiam się nad jasną czekoladą:)
Magduska ta blondyna u Ilony i helenn to Ty? :) bo nie chciałam zaprosić na fb kogoś innego przez pomyłkę ;)
kurna, na testach owulacyjnych też laski ostatnio szalały z fasolką :) ja mam dziś makaron brązowy z sosem 4 sery i brokułami :)
ja mam wybrane imiona Tymon lub Pola, o ile na Tymka mąż przystał prawie, to temat Poli ucichł ;) a ja już 10 lat temu mówiłam, że będe miała2 dzieci- Bruna i Polę :P o ile Bruno mi przeszdł o tyle Poli nie odpuszczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807946 przez magduska
agnilla niestety nie mam zadnej z was na fb :( a trzeba sie zapoznac :lol: wreszcie

mi dla chlopaka tez podoba sie Tymon,mimo,ze u mnie w rodzinie tez jest,ale igor,oskar-tez sa hehe,a mi sie podobaja.bedzie Tymon lub Fabian
a dziewczynka to Iga,Inga, Pola,Michalina :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807947 przez magduska
a zapomnialam dodac,juz pozalowalam tej fasolki ;) a tak dobrze sie czulam,a teraz mnie mdli po tej mojej zachciance hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807967 przez Agnilla
no wlasnie powiedzialam mezowi, ze ma mniej makaronu wrzucic jak bedzie gotowal, bo mnie tez cos kreci w zoladku, nie wiem po czym
Iga też bardzo ładne imię, u nas jeszcze jest Hania i Nina, zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807974 przez margollka
czesc dziewczyny...u nas bedzie Amelia albo Nadia, a dla chlopca nadal nie mamy imienia i prawde mowiac nie ustalamy tego jakos jeszcze...mysle ze bedziemy o tym rozmawiac bo 20tyg usg jak juz bedziemy wiedziec co bedzie....ja nie mam za bardzo zachcianek, ostantio naszla mnie ochota na kapusniak a ze jeszcze kolezanka w pracy nasunela pomysl na zupe szczawiowa to mieslismy kapusniak w czwartek a w piatek zupe szczawiowa :laugh: ale szczerze mowiac nie wydaje mi sie ze to ciazowa zachcianka bo nawet przed ciaza od czasu do czasu naszla mnie na cos ochota, ogolnie jem wszystko ani mnie od niczego nie odrzucilo ani do niczego specjalnego mnie nie ciagnie... ja maluje wlosy Castingiem z L'oreal tez jest bez amoniaku...farba lezy w domu jeszcze od momentu zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy bo mialam zamiar malowac wlosy ale odkad sie dowiedzialam jakos odkladalam to na pozniej...ale widze ze Wy malujecie wlosy to moze i ja sie w koncu skusze... jutro ide na to tak dlugo wyczekiwane usg i podadza mi w koncu termina porodu, bede wiedziala w ktorym tyg dokladnie jestem wiec jesli sie okaze ze to juz 2 trymestr to moze sie skusze na to malowanie wlosow :) liczac od ostantiej miesiaczki...dzis powinnam zaczac 13tydz ale ze wzgledu na moje policystyczne jajniki i nieregularne(wydluzone) cykle ciezko powiedziec kiedy dokladnie byla owulacja...jutro sie wszystkiego dowiemy :lol: nie moge sie doczekac!!!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808005 przez helenne
Kochana ja tez wg OM powinnam byc w 12t i 6 dzien. A jestem w 11 tyg jutro mija 11 :)
Ja mam mrozny kasztan nalozony. Wyglada super mi sid bardzo podoba.
Wroc zle wyliczylam dzis 11t i 2dzien;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808012 przez Agnilla
helenne Ty, Ilona, Marzena i chyba Marta jesteście dzień przede mną ;)
no własnie też oglądałam ten mroźny kasztan, widac, że to brąz? :) bo jak kiedys nakladalam ciemna czekolade, ale palette ( uwielbiam ten kolor) to bylam czarna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808028 przez margollka
ja tez kiedys uzywalam ciemnej czekolady z palette i tez mialam czarny :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808050 przez marzena25
Hey dziewczynki kolor wyszedł ładny, ciemny brąz. A dzisiaj rano miałam pierwsza przygodę z klozetem nie miałam czym wymiotować tylko samą jakąś żółcią i myślałam że mi żołądek wyrwie MASAKRA współczuje tym co maja to na co dzień. :dry: A i wiecie co zastanawiam się czy zwracacie ogólnie uwagę na składy kosmetyków których używacie, bo dzisiaj przeczytałam skład anty per-spirantu i pisze że jest tam alkohol pewnie jak w większości i nie wiem czy mogę go używać czy raczej nie ? Co myślicie?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808057 przez Agnilla
kurcze, ale mam dylemat z tym kolorem :) od zawsze farbowalam ciemna czekolada i chcialabym cos zmienic :)
marzena, ja tylko doczytalam, ze w moim kremie do twarzy jest retinol i spanikowalam, rzadziej, ale nadal go uzywam. o antyperspirantach kiedys czytalam, ze cos tam zawieraja, ale ogolnie przestalam czytac, bo wyjdzie na to, ze nie moge jesc myc sie itp ;)
margo, kurcze zjadlabym szczwiową, ale nigdy nie gotowałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808066 przez magduska
przypomniala mi sie historia,ktora ktos mi opowiadal,ze wczesniej niektore kobiety wierzyly,ze w czasie okresu nie wolno sie myc lub w czasie calej ciazy tez nie :dry:
ja tez panikuje :dry: nie powiem,ze nie :woohoo: ale co mam zrobic,jak mam np.uczulenie na wiekszosc antyperspirantow i pasuje mi tylko Nivea,a on tez ma alkohol,to co powinnam przestac stosowac i chyba sama bym sie zle czula z mojego dyskomfortu hehe :lol:

ja ogolnie mam wrazliwa skore i dlugo mi zajelo dobranie kazdego odpowiedniego kosmetyku do twarzy,ciala(wiadomo metoda prob i bledow) :lol: a teraz nie chce zaczynac tego od nowa :dry:

stosujecie cos moze na rozstepy przyszle lub nie :silly: :silly: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808164 przez margollka
Aga zupa szczawiowa jest bardzo prosta i szybka w wykonaniu...ja robilam tylko dwa razy w zyciu, raz jeszcze na studiach jak mnie tak naszlo i drugi raz przedwczoraj. W piatek zrobilam ja z jakiegos przepisu znalezionego w internecie. Ugotowalam wywar warzywny, jednoczesnie ugotowalam ziemniaki pokrojone w kostke. Do wywaru dodalam szczaw i polowe ugotowanych ziemniakow i wszystko zblendowalam. Nastepnie przelalam zblendowana zupe spowrotem do garnka, dodalam pozostale ziemniaki, smietane i zagotowalam. Doprawilam pieprzem i sola i taka zupe podalam z ugotowanym na twardo jajkiem. Mozna oczywiscie pominac blendowanie i po prostu zupa bedzie konsystencji zwyklego barszczu ale ja zrobilam tak bo mialam ochote na taka zupe krem :)

co do antyperspirantow itd to nie dajmy sie zwariowac... w tych antyperspirantach jest tyle tego alkoholu ze ledwo posmarujecie nim skore a alkohol juz sie ulotoni...ja uzywam antyperpirantu ktory zawiera alkohol, moj tonik do twarzy tez zawiera alkohol...jakby tak analizowac wszystko to naprawde nic by nam nie bylo wolno bo jak znajdziecie antyperspirant czy tonik bez alkoholu to bedzie zawieral inne substancje ktore jak sie doczytacie beda 'niewskazane', niestety teraz wszystko jest nasiakniete chemia nawet warzywa i owoce ktore kupujecie w sklepach... trzeba by bylo samemu uprawiac warzywa i owoce bez uzywania nawozow, chodowac swoje kurki, swinki itd... ja sie pryskam perfumami a one przeciez tez zawieraja alkohol...

zobaczcie na gwiazdy ktore sa w ciazy...one stosuja kupe kosmetykow, nie takie ilosci jak my i jakos rodza zdrowe dzieci...

dziewczyny cieszcie sie ciaza, badzcie rozwazne ale bez przesadyzmu!!!

Magduska ja stosuje balsam Palmersa odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. Moj facet mowi ze pachne po nim nalesnikami :blink: jakos na poczatku jak zaczelam go stosowac, przyszedl do lozka i jak ode mnie poczul zapach tego balsamu to tak go naszlo na nalesniki ze poszedl smazyc o 22:00 :side: jak dla mnie pachnie jak kakao no ale coz jemu sie kojarzy z nalesnikami heh :silly:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl