BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #817770 przez aggi
missyy a cały czas masz ten śluz??? Czy tylko jednorazowo??? Jak co to jedź na IP !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817885 przez missyy
byłam u lekarza, niby wszystko ok. Maluszek ma się dobrze, ma już 1.75cm. Serduszko bije. A ten kolor śluzu może wynikać z jakiejś infekcji moczowej. Nie zauważył niczego niepokojącego. Ulżyło nam, już w poczekalni zaczęliśmy się modlić :S
Nie pisałam od jakiegoś czasu bo doła załapałam. Nadszedł 8, potem 9 tydzień, wzrosło w nas napięcie, by przekroczyć ten próg,żeby maleństwo nadal się rozwijało i zdrowo rosło.
Z jednej strony czuje się jak histeryczka, ale musiałam się sama przekonać że maluszek ma się dobrze. Po takiej traumie ciągle się czlowiek pilnuje



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817958 przez aggi
missyy mi też ulżyło jak doczytałam że wszystko ok :kiss: :kiss: nie martw się już :kiss: Rozumiem Cię w jakiś sposób, bardzo dobrze że zareagowałaś, lepiej od razu niż potem pluć sobie w twarz że się do lekarza nie poszło. :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818073 przez ann-sunshine
Missy to zrozumiale ze sie boicie. Bardzo mocno trzymam kciuki za to zeby wszystko bylo dobrze :kiss:

W piatek dam sobie upuscic krwi, czyli pierwsze badania w tej ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818128 przez missyy
wg nich na wzierniku było czysto, wiec nie wiem juz o co chodzi. Dziś wstałam, a na bieliznie miała długi jasnobrązowy pasek :( po luteinie przeciez powinien być biały albo zółty prawda?
Nadal się boje, ze coś sie dzieje.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818179 przez asienka87
Witam Was po krótkiej nieobecności:)

Missywszystko będzie dobrze:* ważne, abyć obserwowała swoje ciało i jak tylko zauważysz coś niepokojacego to od razu dzwoń do swojego gina. Ja również jestem bardzo przewrażliwiona i jak tylko coś sie dzieje, to dzwonie. Mój zreszta nawet sam mówi, aby dzwonić zawsze jak tylko zauważe, ze jest coś nie tak... w tamtym tyg np. latałam jak szalona do wc, bolał mnie strasznie pęcherz, a podczas wizyty w wc tylko był pare razy kap kap...następnego dnia rano od razu zrobilam badanie moczu (cale szczeście mam laboratorium na osiedlu pod nosem) i okazało sie że mam liczne bakterie, od razu zadzwoniłam do gina i dał mi antybiotyk...teraz juz jest wszystko ok:)

Aggija też z przerazeniem zagladam na wage...przytyłam już 2 kg, a to dopiero 10 tydz..no ale cóż, po urodzeniu będziemy sie motywować nawzajem do zrzucenia zbędnych kg:)
Co do piwka, alkoholu itp...to ja jakoś jestem przeciwna w ogóle piciu alkoholu...zreszta mój gin od razu powiedział - żadnego alkoholu, papierosów itp.. całe szczęcie nie pale w ogóle:)
więc jak miałabym sie obwiniac, ze przez to jedno piwo coś sie stało, to wole w ogóle nie pić...:)


A tak w ogóle, to wczoraj miałam wizyte:) maluszek rośnie jak na drozdżach:) ma już 3,5 cm:) jak pięknie ruszał nózkami, rączkami, caly sie wiercił:) piekne uczucie, aż sie popłakałam:) nie wiedziałam, ze już będzie taki duży, taki kształtny i że bedzie sie ruszał, cudnie..:)no i z usg termin porodu przesunął sie z 9 sierpnia na 3 sierpnia, dlatego mój gin powiedział ze na następnej wizycie- 29 stycznia, na badaniach prenatalnych określi dokładny wiek ciaży, bo mamy tydzień rozbieżnosci:) już nie mogę sie doczekac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818442 przez ann-sunshine
Missyy kochana czekamy z toba i odliczamy dni do tego magicznego przekroczenia daty bezpieczenstwa. A ze swoim ginem sie kontaktowalas?

Asienka super widok prawda? Rosnijcie zdrowo.

I nie przejmujcie sie tak tymi kilogramami. Jezeli przytyjecie 12-15 kg to po porodzie bardzo szybko wrocicie do formy. Pamietajcie ze te przybywajace kilogramy nie ida wam w boczki tylko tworza srodowisko dla dzidzi i sama dzidzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818486 przez missyy
ann-sunshine napisał:

Missyy kochana czekamy z toba i odliczamy dni do tego magicznego przekroczenia daty bezpieczenstwa. A ze swoim ginem sie kontaktowalas?

Asienka super widok prawda? Rosnijcie zdrowo.

I nie przejmujcie sie tak tymi kilogramami. Jezeli przytyjecie 12-15 kg to po porodzie bardzo szybko wrocicie do formy. Pamietajcie ze te przybywajace kilogramy nie ida wam w boczki tylko tworza srodowisko dla dzidzi i sama dzidzie.


w sumie to dziś chciałam się do niej wybrać, po tym jak zobaczyłam te plame na bieliznie,a potem widziałam, ze w oddawnym moczu był taki bezowy śluz. Teraz się uspokoiło. Ale jeśli z rana będzie znów to samo, to na bank pojadę. A kolejną wizytę mam dopiero 17tego.
Sorry, za ohydne szczegóły :blink:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818555 przez aggi
Ann ja właśnie dzisiaj odebrałam grupę krwi, badania robiłam przed świętami ale na to jedno właśnie się niby długo czeka.

missyy ja dzisiaj też zauważyłam u siebie delikatny jasnobrązowy śluz który 'wyleciał' mi razem z moją infekcją :dry: znów mnie przeziębiło... i mam znów jakieś dziadostwo.. ale już do wtorku poczekam jak do ginka pójdę i mu powiem

asienka
tak tak ja też nie piję ani alkoholu, ani nie palę papierosów, nawet z kawy na czas ciąży zrezygnowałam :) Ale tylko tak Wam powiedziałam co wiem, co słyszałam :) Wiadomo że może to być tylko los na loterii. A który masz dokładnie tydzień i dzień? :) Ja jak pójdę na wizytę to będę miała 10t5d :) Już się doczekać nie umiem :blush: ooo no to ładnie Ci urosło maleństwo i nadgoniło czas :) Ja mam póki co termin na 7 sierpnia - wyprzedziłaś mnie :D

Ann tworzą środowisko dla dzidzi o ile je się zdrowo i w ogóle :S bo na fast foodach czy słodyczach daleko się nie uciągnie a w boczki pójdzie tak że hoho :P A ja niestety z tych jestem póki co co ciągotki na niezdrowe mają :(

missyy
mnie jakoś te 'ohydne' szczegóły są bardzo ludzkie i na miejscu - przecież możemy sobie w ten sposób pomóc choć trochę, więc bez krępacji :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818723 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Missy i jak dzisiaj?

Aggi grupę krwi robiłam sobie dawno temu, więc w ciąży już nie muszę, muszę tylko ten świstek znaleźć i zanieść do położnej

Zaspałam dziś i nie poszłam do labo, no nic w poniedziałek pójdę. Czyli w środę jakoś idę założyć kartę ciąży :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818728 przez missyy
Zdecydowałam, że chyba i tak pojadę do mojej lekarki, bo jak widze tych ginekologów z IP, to czuje się jakbym do rzeźni weszła.
A tak przez cały weekend będę się denerwować.
Już sama nie wiem co to, na bieliźnie już nic nie było, ale we mnie coś tam pewnie siedzi.

jutro jadę z ranća krewkę oddać :silly:

Aggi mnie ciągle ostatnio odpycha z rana od jedzenia, nawet zapach chleba. Ostatnio zjadłam żółty ser i było bleeeee. Więc już go nie tykam.
Ale.... mam ciągle ochotę na loda z polewą czekoladową z Mc, a do tego przegryzać jeszcze solone frytki :cheer: :cheer:
Jak się nie opanuje, to brzuch dostane jak w 5 albo 6 miesiącu :blush: :blush:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818839 przez aggi
Ann no to fajnie, ciekawe czy będziesz mieć jakieś zdjęcie groszka ??? :cheer:
Ja idę we wtorek B)

missyy masz rację, nie ma to jak własny lekarz :) Dobrze mówisz! co do brzucha to ja już mam jak w 5 :P Bo właśnie ostatnio szamałam frytki jak szalona :blush: a lody to moje drugie imię teraz :P Bez nich się nie obejdzie raz na dzień :dry:

Ja dzisiaj byłam na 7 w pracy niby tylko L4 zanieść a tyle roboty że mnie przetrzymało do 12 bo ciągle coś :dry: mam dość, nogi mi do dupy wchodzą, idę się położyć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818938 przez asienka87
Ann super widok:) teraz cały czas mam przed oczami nasza kruszynke, wiem, że ona tam żyje, rusza sie, już ją kocham całym sercem:)

Missy tak jak dziewczyny pisały, pisz wszystko! z niczym sie nie krępuj, ja jak będę miała jakieś problemy też będę do Was pisać:)


Aggi z usg wyszło że 10 tydzień i chyba 4 dzień, ale co do dnia nie jestem pewna, więc w sumie teraz już od poniedziałku będę liczyć 11 tydzień:) a zdjećie mam naszej kruszynki, i nawet chciałam dodać:) ale nie wiem jak:( nie mam skanera, wiec zrobiłam zdjecie aparatem wiec w formacie jpg, ale nie dodaje mi, wyskakuje error:(

Całuje:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818977 przez missyy
WitaMY się ponownie,

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wszystkie możecie odetchnać;) mój mały człowieczek ma się dobrze i ma dziś już 21.1 mm :lol: :lol: :lol: Ma się dobrze, serducho wali prawie 180 uderzeń :woohoo:
I... popłakałam się bo zobaczyłam pierwsze ruchy maleństwa, dla mnie to jeszcze szok. Ustawiło się idealnie do zdjęcia i ruszało rączkami jak kaczuszka :cheer: :cheer: :cheer:
Niesamowity widok, tak się cieszę, że jednak pojechałam do mojej lekarki. A plamienie to prawdopodobniej wynika z pękniętego naczynka, także do czasu aż nie przestanie, dostałam 2x2 luteinę :S :S masakra, więcej jeszcze :silly:

Dzięki za otuchę :kiss: :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818998 przez aggi
asienka oooo fajnie to ja też tak będę mieć ale nie z usg tylko z OM :) musisz mocno pomniejszyć zdjęcie bo tutaj się max 150kb bodajże mieści na to forum :) I tu na dole jak piszesz masz 'dołącz obraz', wybierasz z kompa plik i klikasz to obok [ img ] :) Pokazuj bo ciekawa jestem :lol:

missyy aaaaale mi serce się cieszy na widok Twojego dziecia malutkiego :woohoo: :kiss: :kiss: piękności B) i zamyślony taki jakiś, rączki złożone :) No widzisz ja miałam krwiaczka i też plamiłam i dlatego dupka dostałam. Wszystko będzie idealnie zobaczysz :lol: aż się doczekać nie umiem jak zobaczę mojego kropka we wtorek :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl