BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #810955 przez missyy
dzień dobry ;D
Ja pobijam rekordy w spaniu. Dziś przespałam 12h :lol: :lol: :lol: :lol:
Która mnie pobije B) Dopiero wstałam, teraz sączę kawę i tutejszą lekturę :P cicho tu trochę :blush:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811036 przez aggi
Ann może litry herbaty z cytryną i miodem pomogą??? Ja mam zamiar to zastosować bo mnie też już gardło męczy jak niewiem :(

natB dziękujemy za miłe słowa i życzymy spełnienia marzeń - szybkiego powrotu do staraczek :cheer:

missyy ja spałam od 21 do 11:40 :P Czyli ile? prawie 15 h :P :ohmy: masakra :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811043 przez missyy
Ja też piłam sporo herbaty z miodem i cytryną, a jak miałam podraznione gardło to jeszcze tuczułam się ciepłym mleczkiem z miodem i masłem :blush: :blush: :blush: heh

Aggi to spadłam z podium, gratuluje :lol: :lol: :lol: hihihi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Porobiłam trochę porządek w salonie, wczoraj W KOŃCU skończyliśmy na raty ubierać naszą choinkę, efekt: bajka :silly: A dziś trochę sprzątania brokatu, zbite bombki :blush: itd. Zrobiłam zupę i się zmęczyłam :blush: :blush: słaba jestem :lol: Więc zasiadłam sobie tutaj :woohoo:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811167 przez ann-sunshine
Gdybym miala mozliwosci tyle spac to pewnie tez bym spala. Niestety przy dziecku i chodzac do pracy raczej wychodzi to na raty.

Dziwne to ale normalnie niewiele mi sie sni albo wcale nie pamietam a w ciazy zawsze duzo snie i tez rozne glupoty. Nie wiem czy stan ciazy az tak na mozg wplywa?

Jakos moja trauma majtkowa przeszla ale ciagle sie boje ze serduszka nie zobacze.

Mykam spac bo rano do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811196 przez Essence
Cześć !
Tak jak Wy jestem ciągle senna,najchętniej pospałabym cały dzień. wstyd przyznać,ale nic nie ruszone w domu w związku ze świetami... :dry: Tak jak ann-sunshine nie mam możliwości żeby ciągle odpoczywać. Wiec dziewuszki wykorzystujcie ten cenny czas ;) Jak ja sobie przypomnę błogie lenistwo przy pierwszej ciąży ahhhhh.... :cheer:
Nie myślę o ciąży,mam wszystkie dolegliwości wiec chyba jest ok. Na obecna chwilę łykam kwas i użalam się nad sobą i swoimi mdlosciami ;) Po nowym roku idę do gina. Wczoraj tak mnie w pracy wku**** że o ile z ciąża będzie ok to jak najszybciej spadam na L4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811217 przez ann-sunshine
A ja ciagle sie zastanawiam kiedy powiedziec w pracy i czy jezeli gin zaproponuje zwolnienie to kiedy z niego skorzystac. Poki co wstepnie tak do marca- kwietnia chce pracowac. No ale nic zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811278 przez missyy
haloo, haloo, w natłoku obowiązków wpadam zajrzeć co u Was :laugh: Właśnie upiekłam sernik :cheer: :cheer: mniamm. A zaraz się szykuje, bo maż zaprosił m nie na obiad. Aż chce się mieć urodziny codziennie :silly: :silly:
A potem znów do roboty;D



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811545 przez aggi
Hej sierpnióweczki :kiss:

Niedawno wróciliśmy z weekendowej wyprawy z małżem, wpadłam szybciutko poczytać co tu się działo :)

missyy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja mam bombki plastikowe bo kota mamy w domu :P

Ann nie martw się, napewno serduszko będzie :kiss: ja zawsze miałam dużo dziwnych snów, ale teraz od kiedy wiem o dziecku.. one są takie monotematyczne że głowa boli :dry:

Essence ważne że łykasz kwas i masz objawy :D To dobry znak :) Ja niby mdłości nie mam, ale mam takie dziwne chwile kiedy nie wiem czy mi ciepło? czy zimno? szkoda gadać..

Ja w pracy powiem dopiero koło lutego - w styczniu podpisuję umowę i niech mnie cmokną. Powiedziałabym wcześniej bo naprawdę lubię dyrektorkę i jest wporządku człowiekiem, ale nie chcę by to zniszczyło jakieś relacje między mną-nią-a kadrową jeszcze przed podpisaniem umowy... Ja mam zamiar do czerwca uciągnąć, bo kurcze no jednak wiem że ciężko by miała tam sama, ale jak to będzie to niewiem :unsure:

Sto lat missyy :kiss: :kiss: jeszcze zdążyłam :D :woohoo:

Ja mam jutro wizytę o 9tej rano, także spadam spać żeby się wyspać :) Trzymajcie kciuki :S zamelduję się po wszystkim :) Paaa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811576 przez ann-sunshine
Missyy spóźnione życzenia urodzinowe

Aggi daj znać po wizycie, specjalnie zrobię przerwę w gotowaniu i przybiegnę sprawdzić co tam u ciebie

Dziś 7 tydzień zaczęłam zgodnie z moimi wyliczeniami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811658 przez aggi
Ann a ja 7t4d :) To masz młodszego groszka o 4 dni :)

Szybko wizytę załatwiłam, ale spanie mnie zmogło i nie dałam rady wcześniej się dostać tutaj :) Także kropek ma się dobrze, serduszko bije, ma cały 1cm i pięknie się uśmiecha haha :cheer: No i jego wielkość idealnie odpowiada wyliczeniom tygodni z OM :) Znów dostałam opakowanie dupka i mam wybrać je do końca - na wszelki wypadek. A tak to wszystko wporządku i następna wizyta 14 stycznia :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811710 przez missyy
dziękuje, dziękuje za życzenia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja nadal walczę w kuchni, wczoraj miałam gorszy dzień, dziś na szczęście wszystko mi lepiej wychodzi. Nic w koszu nie wyląduje :silly: To prawda, że ciąży ciężko gotować, niby węch mamy lepszy, ale jak trzeba doprawić to damy podwójnie :P :P

Aggi, super, że Kropek ma się dobrze. :lol: :lol:

Ann czekam na Wasze fotosy B) B) B)

Wzięłam się za święta, a myślami już chciałabym być na wizycie :dry: I mieć tą pewność, że jest dobrze i bije serduszko.
Doi przodu jesteście, heh mi wychodzi dziś 6 tyg 1 dzień ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811756 przez aggi
missyy czas szybko przeleci zobaczysz :* I napewno wszystko będzie dobrze !

Trzymam kciuki za Wasze fasolki :) Napewno są silne :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811920 przez asienka87
Witam Was Kochane:)
Jestem tu nowa, ale mam nadzieję, ze zostanę równie serdecznie przyjęta:)

Mój termin według USG to 9 sierpnia 2014 r.
Jest to moja pierwsza ciąża,ale bardzo długo wyczekiwana (ponad 1,5 roku). Kiedy zrobiłam test (25.11) i okazał sie pozytywny, to popłakalam sie ze szczęścia, a pokazując test mężowi tak bardzo ręce mi sie trzęsły, że nie mogłam go utrzymać w dłoniach:)
Pierwsza beta wyszła mi 52, następna po 48 godz- 148, a kolejna za 5 dni już ponad 900:)
pierwsze USG mialam 4 grudnia , lekarz potwierdził ciąże (byl zarodek) ale nie zakładał mi jeszcze karty ciaży, ponieważ chciał zobaczyć echo serduszka i kazał przyjść za 2 tyg czyli 18 grudnia. Te dwa tygodnie byly dla mnie koszmarem...ciągnęły sie niemiłosiernie:) aż w końcu 18 grudnia zobaczyliśmy z mężem małą kropeczkę, którą było serduszko naszego maleństwa:) jestem najszczęśliwszą osobą na świecie:)rodzina dostała cudowny prezent na święta:)
kolejną wizytę mam 8 stycznia 2014 r.- mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze...no i ze względu na fakt, ze do pracy dojeżdżam ponad godzinę dwoma aubusami ( z przesiadką) lekarz zalecił pójście od razu na L4...tak więc od 9 stycznia 2014 r. będę już odpoczywać w domku:)

To jest moja pierwsza dlugo wyczekiwana ciąża, dlatego zapewne będzie sie to wiazało z wieloma pytaniami do Was Kochane:)

pozdrawiam ciepło wszystkie "sierpnóweczki 2014 r." oraz inne mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811984 przez ann-sunshine
Witaj Asieńka, aż łezka mi się w oku zakręciła jak przeczytałam twoją historię. Nie dziwię się, że tak emocjonalnie z mężem zareagowaliście. A z tego wolnego w ciąży korzystaj ile wlezie. Zrób wszystko na co zawsze brakowało ci czasu. Przeczytaj tyle książek ile się da, obejrzyj wszystkie nieobejrzane filmy, posprzątaj gruntownie w mieszkaniu, a potem przygotujcie gniazdko dla nowego członka rodziny. Uwierz, potem już na to wszystko ciężko będzie znaleźć czas.

Aggi świetne wieści. Bardzo się cieszę twoim szczęściem. Łykaj dupka i niczym się nie przejmuj, fasola jest silna i da sobie radę.

Missy nasze fotosy to dopiero 2-3 stycznia, no chyba że przychodnia będzie nieczynna, to wtedy dopiero 6 stycznia, nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze tak długo. No nic, nie mam wyjścia, bo 27 grudnia raniutko wsiadamy w samochód i jedziemy do rodziny na drugi koniec Polski i wracamy późnym popołudniem 30 grudnia. Ale za to jak wam zapodam fotę fasolko-groszka to już taką konkretną z rączkami i nóżkami, a nie tylko z serduszkiem ;)

Dziewczynki, życzę Wam wesołych i spokojnych świąt, jeszcze we dwoje ostatnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811990 przez missyy
witaj Asienka :) :)

Ann A zatem czekam z niecierpliwością. Też jakoś mam nadzieje, że święta szybko zlecą i zaraz będzie 30ty i dowiem się jak się ma moja fasolka :)


WESOŁYCH ŚWIĄT MOJE KOCHANE, ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, A NASTĘPNYCH SPĘDZONYCH JUŻ W TROJKĘ !!! :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl