BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #821911 przez aggi
Agnilla hahahha no to nieźle :D Ja wyniki miałam dobre, ale lekarz dał dla świętego spokoju te żelazo jakkolwiek to brzmi :unsure: a te tabletki różowe, mam nadzieję że mi kropka w kropkę nie zmienią :P bo ja to myślę że to ON tam siedzi choć mogę się mylić, ale najwyżej zwalę na te różowe tabsy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821956 przez MAniula
Aggi piękny kropek:)
Kolejna missi a potem chyba ja, bo usg mam w poniedziałek;)

A teraz dobranoc i idę lulać.

Kolorowych snów dziewczynki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821996 przez asienka87
Aggi kropek jak sie patrzy;D śliczny, duży i na pewno sprawił Wam wiele radości:) mój mąż znów po ostatnim usg mówi cały czas, że to ONA, bo nic miedzy nóżkami nie miała:P choć mówie mu, że to za wcześnie, to on twierdzi, że i tak wie swoje;D
No to jesteśmy z jednego rejonu:) i faktycznie u nas sniegu brak, ale sama przyznasz, ze przez to szaro i buro jest i nic sie nie chce, hihi :P

Następna faktycznie jest missy i chyba Ann też chciała dostać sie do lekarza w piątek, w poniedziałek Maniula, a ja dopiero 29.01, no i Aggi początkiem lutego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822033 przez ann-sunshine
Asieńka dobra pamięć, mnie to już uwstecznienie umysłowe ciążowe dopadło niestety, wczoraj huśtawka przez ch napisałam i mąż aż mnie przytulił i powiedział że współczuje, wredny.

Aggi śliczna fotka groszka. Jak masz łykać kwas z żelazem, to sam kwas już odstaw. Dawki kwasu się nie zwiększa. To już prawie 4 cm, super.

A tak właśnie, piszecie skąd jesteście. To chyba tylko jak znam morza.

A co do żelaza to mogą się też zaparcia trafiać częściej niestety.

Tak tak, ja jutro do gina pędzę.

Aggi pewnie, że na krew idę na czczo. Ale glukozę u nas sprawdza położna u gina takim małymm sprzęcikiem i nie zawsze pamiętam żeby iść na czczo.

Pędzę do pracy, miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822123 przez aggi
asienka no szaro buro ale za to dzisiaj pięknie słońce świeci :cheer: jezu jak ja już bym z wózkiem poszalała na spacerkach :lol: u nas też niby nic pomiędzy nogami nie było widać ale mąż w sumie wiadomo jak to każdy facet chciałby syna, ale powiedział że tak naprawdę to wszystko jedno bo córka też będzie za motorami szalała :P okropny jest :D

Dobrze że zapamiętałaś wszystkie daty, tak to lepiej się czeka i zaciska kciuki jak wiemy która kiedy :)

Ann eeee tam się przejmujesz :) :kiss: jak Ty znad morza a ja prawiee z gór to na wakacje zapraszamy, a my wpadniemy do Was :S morze mi się marzy w czerwcu :S :blush: co do żelaza to mąż mi powiedział że mam za dużo nie jeść bo się do magnesu przykleję :P a drugi jego tekst był że po co mam kupować w aptece jak w garażu tego pełno :S trzymam kciuki za gina :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822182 przez MAniula
Tak dzis faktycznie piękny dzień;) skorzystam, pójdę na spacer z psem do lasu, bo tak jak pisałam, dziś miałam mieć mniej pracy bo do Krakowa miałam jechać, heh ale terminy pomyliłam i mam dzisń wolne, jupi :laugh:
Miłego słonecznego dnia!

Aggi doczekamy do tego, że z wózeczkami będziemy śmigać i może jesień będzie piękna...,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822194 przez aggi
MAniula pewnie że korzystaj, pogoda cudowna :) Aż chce się żyć :)
No może i jesień miło nas zaskoczy :cheer: Już się doczekać nie umiem :) pal licho z tym całym porodem - bo tego to się panicznie boję, ale jak pomyślę o wózku i spacerkach to mnie duma rozpiera :D

A zakupiłam sobie dziś książkę na all - "Ciężarówką przez 9 miesięcy" - dziewczyny kiedyś polecały na forum i się skusiłam :) Jak tylko dotrze to będę miała co czytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822291 przez missyy
Aggi kolejna focia do albumu :lol: !! Z tygodnia na tydzień coraz bardziej widać małego człowieczka. A dopiero co takie małe groszki oglądałyśmy B)
Kaz Cookie ??? :silly: hehe, mam ją, kupiłam ją w tamtym roku, śmiesznie jest napisana :woohoo: Widzisz, nie doczytałam jeszcze jej całej. Odbiega od tych wszystkch sztywnych i pełnych terminologii książek. Łatwa i przyjemna.


Tak, ja jutro idę na wizytę. Ann Ty czasem też się nie wybierasz? Cos mi świta :unsure: :P
A dziś kolejna wizyta u lekarza, tym razem u endokrynolog.
Do tego pech, bo ząb mi się w pół przełamał, trzyma, ale ledwie. A dopiero co z 3 miesiące tego robiłam plombę :angry: :angry: :angry: wrrrrrrrrrrrrrrr.....

A tak po za tym już zaczynam mieć stresa na jutro. Cała jakaś taka połamana się czuje, w nocy też już mi się koszmary śniły, wiadomo co. A teraz chodzę nieprzytomna i pospałabym trochę.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822299 przez aggi
missyy tak książka dokładnie tej autorki :) No mam zamiar poczytać bo podobno super zupełnie lajtowo napisana :) to leć do dentysty! no Ty z tymi nóżkami to nie szalej żeby maluchowi nic się nie stało jakbyś tak fest się rozjechała :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822330 przez missyy
aggi napisał:

missyy tak książka dokładnie tej autorki :) No mam zamiar poczytać bo podobno super zupełnie lajtowo napisana :) to leć do dentysty! no Ty z tymi nóżkami to nie szalej żeby maluchowi nic się nie stało jakbyś tak fest się rozjechała :ohmy:


autorka ma podejście dość humorystyczne ;P A obrazki powalają dosadnością, zobaczysz B) hihihihi

muszę dziś zadzwonić do dentystki i się umówić. Taki mi się nie chce jechać, zemdleje jej prędzej :S
Już tyle mam kasy poszło na lekarzy i badania :( , szkoda gadać, jeszcze teraz dentysta :angry: A czy to wliczy w reklamację zeba to wątpię.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822340 przez aggi
missyy no lepiej z tym zębem zrobić porządek :S pocieszę Cię że mój małż dzisiaj też do dentysty żwawo jedzie haha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822370 przez maganna
Cześć dziewczyny :)

Podczytuję Was już jakiś tydzień i wreszcie postanowiłam się przywitać.
Tak jak wszystkie tutaj również mam nadzieję będę sierpniową mamą. Termin mam na 22 sierpnia,więc dziś zaczynam 9 tc :)
Z moim M o dziecko staraliśmy się długo, bo prawie 4 lata i nagle w połowie grudnia okazało się, że wreszcie coś w tym projekcie się ruszyło :)
U gina byłam 28 grudnia, miałam robione USG i widziałam bijące serduszko :)
Następną wizytę mam 27 stycznia. I tutaj nasuwa mi się pytanie, dlaczego aż tak długo każe mi czekać? Na pierwszej wizycie dostałam od razu L4 i nakaz oszczędzania się.
Te mijające tygodnie są dla mnie trudne, pełne niepewności, bo z nerwów nie wypytałam o wszystko o co chciałam na pierwszej wizycie.
Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki i dużo zdrowia życzę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822379 przez aggi
witaj maganna - rozgość się :) gratuluję dzidziusia, tak bardzo wyczekanego bo 4 lata to naprawdę sporo ! Zwykle chodzi się do ginka co 3-4tygodnie więc myślę że to nie powinno Cię niepokoić że czekasz miesiąc na wizytę. A oszczędzać się kazał bo przecież każda wczesna ciąża jest potencjalnie zagrożona - nie ma co gdybać napewno wszystko będzie dobrze na kolejnej wizycie :) a gdzie pracujesz? Może też Twój zawód mógłby niekorzystnie wpłynąć na ciążę. Ale suma sumarum najważniejsze jest maleństwo więc jak lekarz nakazał to leż i pachnij, a resztą niech zajmuje się mąż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822454 przez ann-sunshine
Czesc. Dzis sie tylko przywitam bo padnieta po dwoch dniach wstawania o 4:30 jestem.

Witaj Maganna. Milo ze postanowilas sie odezwac. A badania jakies lekarz zlecił? Chociaz te podstawowe? Wizyta raz w miesiacu to norma, a pod koniec ciazy bedzisz sobie myslec o nie znow do gina ;-p.

Odezwe sie jutro po lekarzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822463 przez asienka87
Ann własnie, tak, jak Aggi pisze, my nad morze, a Ty w góry :) Daj koniecznie znać jutro co i jak, a teraz odpoczywaj Bidulko :kiss:

Aggi mnie również marzy sie morze, jakoś tak w maju- czerwcu :blush:
Dziś faktycznie byla piękna pogoda, wybralismy sie z mężulkiem na spacerek i już wymyslaliśmy sobie trasy na spacerki wózkowe :laugh:
Mój by znów córę chciał :) ale tak, jak i Twój, również powiedział, że nie ma znaczenia, co będzie, byleby było zdrowe :)
Daj znać , jak ta książka :) Może, jak przeczytasz, to pożyczę ją od Ciebie ;) ? Wybierzemy sie na spacerek do Parku Pszczyńskiego na wiosne ;)

Missy Dbaj, dbaj o ząbki, bo teraz niestety będziemy wszystko łapać :( Daj jutro znać, jak tam po wizycie :)

Maganna witamy Cię serdecznie :woohoo: Zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze :) ja mam wizyty co 3 tyg i już tydzień też jestem na L4... a wizyte kolejną mam 2 dni po Tobie:)


Dzisiaj mnie naszla taka ochota na cappuccino, że musiałam iść do sklepu, mniam :laugh: to nam chyba nie zaszkodzi, bo wyczytałam, ze tam tylko jest 3% kawy rozpuszczalnej :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl