BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #813409 przez aggi
Monix bliźniaki :cheer: ale fajnie ! :) ja mam termin na 7 sierpnia, ale po cichu liczę że kropek wyjdzie w lipcu :D

ziii jacie ale jaja ! To nie wiem czy gratulować??? Synka gratuluję :) :kiss: napisz nam co i jak po wizycie ! Kiedy ją masz ? :cheer: ahha doczytałam że 7 stycznia. No to trzymamy kciuki i zaraz nam napisz co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #813517 przez ann-sunshine
Melduje sie i tutaj. Wracamy do domu z weekendowego wypadu. Bylo super. Kurka mdli mnie dzisiaj. Nie wiem jak dam rade dojechac do domu. Dzis zaczynam 8 tc wg moich obliczen.

Dobra ide czytac co tam u was i zaraz do was wroce. A i po wpisie Aggi wnioskuje ze mamy tu nowe mamusie :-)

Edit:

Witaj Ziii. Szybko wam poszlo z drugim. Ja chcialam drugie szybciej ale natura nie pomogla. Powiem tak, przemeczysz sie przez 2-3 lata ale potem o niebo bedzie wam latwiej. Drugie bedzie sie duzo szybciej rozwijalo przy pierwszym a pierwsze zazdrosne nie bedzie.

Missy ty dzis masz wizyte? Juz nie moge sie doczekac wiesci od ciebie.

Tez spie bardzo dobrze tylko instynktownie przestalam spac na brzuchu.

Moje libido tez kiepskie choc to ja meza skusilam. A on glupek pyta sie czy mozemy, no jakby w pierwszej ciazy byl jakis zakaz.

Sledzi tez nie jem bo nie lubie a i apetyt ciagle mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813560 przez aggi
Ann to ja znów z apetytem na bakier. Niby coś jem, mam czasem ochotę na milion rzeczy ale niekoniecznie zdrowych, a jak przychodzi co do czego to uhm... Dzisiaj się ważyłam i 0,5kg mniej niż przed świętami.. Jak tak dalej pójdzie to gin mnie opieprzy konkretnie na wizycie że nie jem :dry:

missyy dzisiaj wizytę miała mieć??? Trzymam kciuki !

Fajnie że jest nas coraz więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813820 przez asienka87
Dziewczynki mam takie pytańko:)

W dniu 29 listopada 2013 r. mój szef wystawił mi aneks do umowy odnośnie mojego wynagrodzenia, z kwoty 1.500 zł netto, do kwoty 2.000 zl netto. Warunki te weszły w życie z dniem 1 grudnia 2013 r.
W dniu 18 grudnia 2013 r. mój lekarz gin potwierdzajac ciążę, bicie serduszka założył mi kartę ciąży wpisując 6 tydzień. Teoretycznie w dniu 29 listoapda, kiedy aneks był podpisywany, byłam już w ciaży ale jeszcze nie wiedziałam o tym.
Od dnia 9 stycznia 2014 pójde na L4, ponieważ lekarz mi tak zalecał juz na ostatniej wizycie, więc ZUS po 33 dniach, gdzies od połowy lutego 2014 będzie wypłacal mi zasiłek chorobowy za L4.
Zasiłek ten wylicza sie z 12 ostatnich miesiecy, więc mam rozumieć, ze wyliczy z 10 miesiecy gdzie stawka wyosiła 1500 zł i z 2 miesiecy po 2.000 zł.
Czy w zwiazku z zmiana umowy 2 miesiace przed pójsciem na L4 ( w sumie ponad miesiac, bo pojde juz 9 stycznia , ale te 33 dni będzie płacił pracodawca) ZUS może wszcząć postepowanie sprawdzajace, skoro zmiana umowy nie była umyślna, czy mogą tak sadzic? czy ktoras tak miała?
z góry dziekuje za odpowiedx:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813870 przez missyy
Hej Moje Słoneczka :lol: :lol:

Jestem po wizycie, kurde, ale się naczekałam w poczekalni. Jak zwykle opoźnienie. Dopiero przyjeła mnie o 19.30, a miała o 18.30 :ohmy: . Serce mi napitalało jak diabli.

A więc Fasolinka ma się dobrze, ma już 1 cm, termin porodu to ok. 18.08.
Serducho waliło jak oszalałe, aż Emek na poczekalni słyszał jak mu bije B) , dwa razy mi puściła do posłuchania :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Strasznie się baliśmy, aż chyba dziś spać nie będziemy.
kolejna wizyta 17.01.

A fotką się jutro pochwalę, dziś już padam na ryjek :silly:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #813882 przez aggi
asienka przeczytałam co napisałaś i szczerze mówiąc eeeee :unsure: nie znam się kompletnie na tym więc nie pomogę :(

missyy :kiss: :kiss: :kiss: eeee a który masz tydzień dokładnie? :P to jakaś nakoksowana Twoja fasola :D Mój kropek 23 grudnia (7t4d) miał 1cm :ohmy: zresztą w sumie ten czas zapitala że kropek już pewnie wiele większy jest :S przedstaw nam tu fotę fasolki :D i chwytaj buziaki i niczym się już nie martw :kiss: :kiss: :kiss:

ej dziewczyny co powiecie o ciśnieniu 100/50? Kurde a ja się dziwię że śpiąca chodzę ciągle i nie mam na nic ochoty :( Nie wiem z czego takie ciśnienie mam... ginkowi od razu na wizycie powiem że takie coś zaobserwowałam - w sumie dziś zmierzyłam z ciekawości bo wczoraj tak mi w kościele zaczęło serce walić i aż czułam jak mi krew płynie .. nie pomogło wyjście na dwór - musieliśmy do domu jechać żebym się położyła :( a dziś znów śpiąca jestem jak cholera i tak codziennie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813902 przez missyy
aggi
ulżyło nam, ale strach i tak pozostaje. A fasolka ma dokładnie 9,98 mm. Odpowiada akurat 7 tygodniowi. Tylko torbiel trochę powiększyła się. Męczy mnie od piątku kłucie, wyrobić nie idzie, ale to niby normalne, bo macica się rozciąga.
Od czasu świąt ciągle śpie, nawet w dzien, bo sie męczę. Nic nie jem, bo mi nic nie smakuje. Lawinowo wyrzucam z lodówy wszystko, bo patrzeć nie mogę. Wrr... Słabo mi.
Musimy przetrwać ten etap!
Ja dzis w gabinecie miałam prawie 145/80 :ohmy: makabra, tak mi pikawa skakała. Ą zawsze mam około 110/60.
Trochę słabe masz ciśnienie aggi. Stąd takie samopoczucie, a wcześniej jakie miałaś?



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813908 przez aggi
missyy to ja krwiaczka jakiegoś miałam na początku ale powiedział mi gin że to przez to że macica się rozciąga mogło coś pęknąć. Ale na kolejnej wizycie już niewiele go było. Wiesz co do mojego ciśnienia to ja pamiętam że zawsze kiedy mierzyłam to właśnie około 140/70 120/60 miewałam. Potem nie mierzyłam bo nie miałam potrzeby... dziś zmierzyłam i 100/50 i jak tu się dziwić że taka słaba chodzę :dry: Najważniejsze że serduszko zobaczyliście kochana, a dostałaś jakieś tabletki na wszelki wypadek tak jak mi dał duphaston żebym przeszła jakoś do tego 9tc ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813934 przez ann-sunshine
Missyy slicznie. Bijace serduszko :-D

To jeszcze tylko ja zostalam. Sprobuje na 2 sie wbic do lekarza.

Aggi z cisnieniem nie podpowiem bo ja normalnie mam 90/50 i tak sobie zyje :huh:

Mocno mamy zblizone tc i terminy porodow, jakies zsynchronizowwane cykle mialysmy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #813957 przez missyy
Co do ciśnienia, można mieć słabe i całkiem normalnie się funkcjonuje. Dopiero takie wahania mogą zaburzyć tryb życia. Już nie mówiąc, że sama ciąża mocno ingeruje w organizm, więc stąd pewnie takie ciśnienie.

Aggi, Ann-sunshine :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Teraz czekam na Ciebie Ann

Dostałam kolejne dwa opakowania luteiny i mam cały czas ją brać. A potem seryjka badań, mocz, glukoza, krew, toxo, cmg. No i swoja droga moje ukochane tsh, ft3,ft4 :blush: Znów seryjka badań i full siana ;/;/

A teraz z przyjemniejszych rzeczy: 1cm szczęścia ;D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814061 przez ann-sunshine
Witamy fasolko-groszka Missyy :lol:

Asieńka z tych całych newsów Missyy zapomniałam Tobie odpowiedzieć. Wyliczasz sobie wszystko dobrze. Wg mnie ZUS nie powinien się czepiać. Tym bardziej, że to podwyżka, a nie zmiana pracodawcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814079 przez aggi
Ann no teraz tylko Ty pędź do lekarza i przychodź z dobrymi wieściami :cheer:

Ej missyy piękna ta Twoja fasola ! :ohmy: mój gin to chyba fot strzelać nie umie bo jakoś tak z daleka mi ją uchwycił i wogóle :S a Ty masz taką piękną i dorodną :D super kochana :kiss: :kiss: :kiss:

No to czekamy teraz na zdjęcie od Ann :side: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814210 przez asienka87
Dziękuję Kochane za odpowiedź:)
Missyy , piękna fasolka:) moje zdjecie też jakieś takie z oddali..
Ja mam teraz 8 tc, a wizytę mam za tydzień tj. 08.01. Mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku:)
Teraz niestety mam zapalenie pęcherza:( Mój gin przepisał mi antybiotyk:( powiedział, że lepiej abym wzięła antybiotyk i wyleczyła sie szybko niż przechodziła to zapalenie. Przepisał mi Duomox, to jakaś penicylyna, podobno nieszkodliwa w ciąży...mam nadzieje, że nie zaszkodzi mojej fasolce:(
Już nie mogę doczekać sie kolejnej wizyty:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814279 przez ann-sunshine
Asia tak duomox jest bezpieczny w ciazy. Nic sie nie boj, bedzie dobrze.

Ja o niczym innym myslec nie moge tylko o jutrzejszej wizycie. Tak bardzo chce to serduszko zobaczyc. W pierwszej ciazy tak sie nie martwilam, jakos czulam ze jest ok, a tym razem sie denerwuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814349 przez missyy
Ann :kiss: :kiss: tulam. Jestem z Tobą. Będzie wszystko dobrze :kiss:
Wiem, że nie idzie się nie denerwować :blush:

Sylwka spędziłam w łóżku, tak mi się spać zachciało :P Wypiłam specjalnie kawę by dotrwać i klapa :S Jeszcze dziś dosypiam :P Wstałam o 10, zjadłam śniadanie i jeszcze do 14 nynuu :woohoo:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl