BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #913785 przez Gąska
MAniula niestety im ciaza wyzsza tym trudniej jest spac :( spioszki rewelacja :D

Wiki troche Ci zazdroszcze ;) zreszta od dluzszego czasu ;) juz po porodzie i w formie, a tu wszystko jeszcze przed nami.

ann-sunshinne daj znac jak po ktg i jak zdrowko Marty. Mi na 18 polozna wywrozyla porod;) moze razem urodzimy ;)
A Natalia tez jeszcze tak fika? Moj Oskarek jeszcze daje popalic,ale bardziej sie prezy az ciarki ida z bolu,widocznie nie kazde dziecko musi byc spokojne przed porodem ;)

Nataliaa87 kochana duzo zdrowka i sily przesylam. Wazne ze masz Szymonka juz po drugiej stronie brzuszka. Powoli dojdziesz do siebie. Mam nadzieje,ze szybko nabierzesz sil i choc troszke odpoczniesz :kiss:

Izi mam nadzieje,ze z ann za chwile sie rozpakujemy ;) przyznam,ze ja od pazdziernika wracam na uczelnie i wolalabym aby maly juz byl troche obeznany z tym swiatem i karmieniem ;)

Dzis moj wrobelek jak sie przeciaga,to mi pachwiny pekaja ;) spiaca jestem jak nie wiem co. Spalam dzis 8h z 3 wycieczkami do wc ;) ciagle chce mi sie pic, nie wiem jak to jest miec kaca,ale tak sie wlasnie czuje ;)

Moje porodowe przeczucia minely,nic nie czuje sie porodowo ;) czuje,ze to bedzie kolejny weekend we dwoje bez syneczka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913826 przez nataliaa87
Pamiętacie ordynatora z mojej pierwszej relacji z izby przyjęć? :) dzisiaj przyszedł i powiedział, że wychodzimy do domu! Dobę po cesarskim cieciu! Już prawie się spakowałam, a tu przyszedł pediatra i mówi, że przecież mały dwóch dób nie ma i on na żadne wyjście nie pozwala.. Masakra, co za człowiek!
Przenieśli mnie znów na patologie bo miejsca nie ma. To już moja czwarta sala od soboty. No ale jeśli mały nie będzie miał żółtaczki, to jutro wyjdziemy do domu:)

Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Dzisiaj od rana ciągle płakałam, bo nawet nie mogłam wstać z tego cholernego łóżka. Teraz mam już małego i cały dzień chodzę żeby dojść szybciej do siebie.



WiKi dzięki za informacje. Mam nadzieję, że już niedługo będę się czuć tak jak Ty.

MANIULA na pewno zajrze na link jak tylko będę
w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913827 przez ann-sunshine
Jestem. Trochę późno, bo trzeba dziś zakupy zrobić bo jutro święto, a gości mamy jutro (brat z dziewczyną). Ktg bez zmian. W sobotę jak nic się nie wydarzy pojadę na kolejne już do szpitala.

Maniula mój mężu ogólnie różu nie znosi, ja tam czasem coś przemycam, ale tak to ubieramy w granaty, zielenie, pomarańcze i potem muszę się tłumaczyć że to dziewczynka (w dalszym ciągu). A twój świetne znalazł :-)

Gąska możemy rodzić razem 18tego. Mnie się ta data coraz bardziej podoba i dziś wysnułam teorię że Marta czekała na 12.02 to Natala czeka na 18.08. Marta ma wirusa w brzuchu, coś w rodzaju łagodnej jelitówki, dostała leki na 3 dni, a mnie aż się nogi ugięły bo o ile jeden lek 10 zł, to drugi 40! a po otwarciu można go stosować tylko 30 dni więc już się pewnie nie przyda. A moja Natala od wczorajszego popołudnia spokojniejsza jest, czuję jak się lekko porusza, ale tak w zwolnionym tempie, może idzie już w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913881 przez Inna607
Hej :)
Ja tak na szybko :)

Aggi karmie okolo 30-40 min obydwoma cycami :P mała przesypia 2-3 godz to zalezy w nocy potrafi dłuższe przerwy mieć że czasami martwię się czemu tak długo śpi hehe :)

Ann polecam date 18.08 to bardzo ładna data moich urodzin :)

Dziewczyny mam problem nałożyłam obrączkę ale chyba niestety za wcześnie i zadnym sposobem nie chce teraz zejsć a palec jak bania suchniety :( zna ktoś coś niezawodnego ???

Dla tych którzy nie maja lub nie zaglądaja na fb Przedstawiam moją księzniczkę :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913927 przez Ummi
Gaska dzieci moga byc aktywne az do porodu – moj urwisek kopal niezle nawet w dzien porodu ;)
Natalia swietnie, ze dzis juz bardziej pozytywnie :* choc wiem jak atmosfera szpitala zle dziala na samopoczucie – chocby nawet szpital byl super, to co dom to dom, w szpitalu czlowiek nie ma chwili spokoju… szybkiego powrotu do sil i do domku :* sciskamy
Ann ja starszego synka czesto ubieralam w niebieski kolor a i tak kazdy mowil - jaka sliczna dziewczynka ;)
A ja od wczoraj a wlasciwie przedwczoraj wieczora z zapaleniem jednej piersi – dzis juz o niebo lepiej, ale wczoraj do poludnia bylam nie do zycia – bol piersi, goraczka, bol glowy, ani reka ruszyc nie umialam – polozna polecila ibuprofen (wzielam raz) i oklady z twarogu ;)
Aha – ktoras pytala o te masz, ktora polecalam na odparzenia czy zaczerwienienia pupy – nazywa sie Desitin,ale ja nie wiem czy w Polsce jest dostepna (mieszkam w Niemczech).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913936 przez Gąska
ann-sunshine ok,umawiamy sie na 18-stego :D duzo zdrowka dla Marty :)

Ummi dziekuje za pocieszenie :D mam nadzieje,ze moj wrobelek wkrotce wyfrunie.

Inna607 Nadia przesliczna :) widze po poscieli,ze jestes z Elblaga :D i rodzilas w nowym :) ja wybieram sie do starego rodzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #913946 przez aggi
Dzieńdobry :kiss:

Ale mały dał mi popalić wczoraj w nocy
19.30-2.20 nie chciał spać :blink: nie płakał, ale też nie chciał ani jeść, pielucha czysta....... szok :P
Dobrze że na 3h przejął go mąż bo strasznie zmęczona byłam. Nie wiem co mu było ;) Ale dzisiaj na szczęście
śpi w normalnych godzinach, jak do tej pory codziennie.

Mieliśmy dziś wózkowy debiut. Pierwszy mały wypad wózkiem - jestem strasznie z niego zadowolona bo jest MEGA lekki :)
Maks też zadowolony.

Byliśmy też na pogrzebie brata babci.. kurka niedawno Ann pisała o swojej babci, 'zwalnianiu' miejsc na tym świecie itd..... :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gąska no mi też nieźle palucha zasadził na tej ostatniej sławnej wizycie ;) ale najbardziej mnie zabolało jak mi lekarka na porodówce zasadziła.... uaaaa myślałam że ją zamorduję :S

Izi super że tak świetnie się dogadujecie z małą :)

natalia ja też na sali leżałam z dziewczynami których dzieci ryczały NON STOP a mojego to nie ruszało, on spał w najlepsze.. ale ja :S masakra wszystkie noce nieprzespane w szpitalu

Ann trzymam kciuki za KTG. Kurcze Natala ma charakterek i różki mamie pokazuje coś

MAniula te drugie ŚWIETNE :D :D :D

Inna łał ja staram się karmić minimum 15 minut jednym cycem a potem drugi ile tam będzie chciał. Potem przewijanie i dobijam go butelką z moim mlekiem żeby szybciej poszło i żebym widziała ile faktycznie zjada. No i śpi mi tak najczęściej 2,5h czasem tylko 1h. A czasem się kręci i kręci - trzy razy mi się zdarzyło takie coś jak dziś że już nie wiedziałam co zrobić z nim . Ale dzisiaj w nocy wyjątkowo dał popalić bo 6h :pinch: dobrze że nie płacze za często bo by wszystkich pobudził :P na obrączkę masło, mydło, wazelina, krem ....... powinno pomóc :) cudna Nadia :kiss:

Ummi to ja pytałam o coś na odparzenia :)

Dziewczyny własnie co do odparzeń to zażegnaliśmy czerwone krostki na pupie :) Pomogła zasypka alantan i przemywanie pupki tetrą zamoczoną w ciepłej wodzie :) Ufffff aż mi lżej, serio :)

Może macie jakieś sposoby na czkawkę? :huh: bo mały ma ją bez przerwy, potrafi tak głośno czkać że słyszę go będąc na dole a on na piętrze...... przez to się budzi i w ogóle echhhhhh.. szkoda mi go choć wiem że to u noworodków i niemowląt całkowicie normalne


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913962 przez Ummi
Aggi sliczny Krasnoludek :* ja tylko na chwilke, bo mam przerwe w prasowaniu, i chyba juz nie dokoncze, bo sie Zuczek budzi na mleczko ;)
Bardzo mi przykro z powodu wujka - choc 88 lat to piekny wiek.
Przepraszam, ze nie pamietalam, ze to Ty pytalas o masc - czasem podczytuje, a odpisuje pozniej, wiec potem mi sie juz myli kto co napisal...
a co do czkawki - moj ma ja zawsze po jedzeniu i to jest normalne, a moja polozna zawsze mowi, ze sa 2 powody czemu dzieci maja czkawke - albo sa wlasnie po jedzeniu i nic sie na to nie poradzi, albo jest im zimno. Jakos ciezko mi bylo w to uwierzyc, ale moja mama mi powiedziala, ze jej babcia tez zawsze mowila, ze dzieci maja czkawke jak im zimno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913971 przez Inna607
Gąska no to mnie zaskoczyłaś :P ty też z Elbląga ??? trzeba by bylo sie spotkac :D
Ja też się wybierałam do starego ale niestety to co usłyszałam w dniu terminu porodu zniechęciło mnie i jednak zdecydowalam sie na nowy i bardzo ale to bardzo sie milo rozczarowalam bo slyszalam bardzo duzo zlego na temat porodow opieki itp a ja trafilam na bardzo mila opieke nie moge zlego slowa powiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913976 przez Gąska
Inna607 musze mojego Oskarka troche pokusic zeby juz wychodzil to bedziemy mogly sie spotkac :D jaki ten swiat maly :)
Ja lezalam na patologii w nowym i bylam bardzo zawiedziona. Polozne wiecznie na fochu i okropny brud. W starym bylam na szkole rodzenia i ostatnio tez lezalam tam na patologii,ogolnie co do opieki to mi odpowiadalo :) moze bylo tez inaczej bo tam jest moja polozna. Fakt,ze na Zeromskiego lepiej sie mna zaopiekowali,ale maja lekki chaos z obchodami z tego co zauwazylam ;) w nowym znow szastaja oksytocyna jak witaminkami i najczesciej konczy sie cc. A co bylo nie tak w starym? Zebym sie w razie czego przygotowala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914039 przez aggi
Ummi moja mama własnie też powiedziała że czkawka jest z zimna ........ i ciężko mi uwierzyć bo mały jest ubrany wg mnie 'normalnie' że powinno mu być tak OK, w pokoju nagrzane....... i jak tu ma być mu zimno?? masz może jakieś sposoby na to? Czy przeczekujesz? Bo normalnie rozrywa mnie jak się budzi przez to. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914052 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

u mnie bez zmian.

Natalia teraz widzę, że przegapiłam twojego wczorajszego posta.

Nie bardzo mam czas dziewczyny na doczytanie. Melduję się tylko że ok i że nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #914061 przez asienka87
witam Kochane ;) wpadłam sie przywitac :) jedna reka odciagam mleczko, a druga pisze, wiec wybaczcie brak polskich znaków i błedy :P

Na wstepie chciałam pogratulowac wszystkim nowym dzielnym mamusiom :kiss: :kiss: duzo wspaniałych chwil z bobaskami zycze , mało stresu i zero problemów ;)
zycze równiez przyszlym mamusiom w 2- paku jak najszybszego rozwiazania :)

Nasz synek juz skonczył miesiac :) coraz czesciej skupia na nas swoja uwage, z ciekawoscia sie przyglada , a wczoraj zaczał sie usmiechac :D i to nie przez sen :) wrazenia niezapomniane :) juz jest slicznym niemowlakiem :) zmienia sie z dnia na dzien :) niestety kolki ma nadal.. ale jakos musimy przetrwac :) kocham go całym sercem :kiss:

Inna Aggi- sliczne Wasze kruszynki :)

a to moj Skarbus :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tak sobie śpią moje dwa największe Skarby :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914070 przez Gąska
ann-sunshine w takim razie czekamy dalej razem :)

asienka syneczek jest mega przeslodki :kiss:

A ja to chyba bym chciala dzis rodzic :) dzis sa urodziny Napoleona Bonaparte ;) i mama mi przewidziala porod dzis i gin na pierwszym usg ;) niestety chyba sie nic na to nie zapowiada. Skurczow zero,brzuch lekko napiety,ale o dziwo Oskarek spokojny. Moze bedzie jednak Oskar Napoleon ;)

Milego weekendowania dziewczyny :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914110 przez Wiki
Hej Dziewczynki :)

U nas dziś nocka bardzo ładnie standardowo dwa karmienia co 3 godz. :) dziś ważyliśmy Bartusia i od urodzenia przybrał równo 1 kg więc całkiem nieźle :) Wczoraj Bartuś był pierwszy raz w galerii i pięknie przespał zakupy :) z przerwą na karmienie w pokoju dla mamy z dzieckiem ( swoją drogą nie myślałam że takie miejsce jest tak wyposażone- przewijak z papierowym ręcznikiem z rolki , ławeczka do karmienia, podgrzewacz do butelek, mikrofala, żel antybakteryjny, ręczniki papierowe, umywalka) zamykasz się w takim pokoiku i nikt nie wejdzie także super :) Kupiłam sobie stanik do karmienia :) 80 c czyli nie najgorzej :) i wkładki już mi się kończyły laktacyjne do tego jeszcze mieliśmy z mężem 15 rocznicę ślubu więc poszliśmy wszyscy do restauracji i dostałam bukiet kwiatów a wcześniej pierścionek z rubinem który od dawna za mną chodził :) ale pod koniec dnia padłam ze zmęczenia :)

Aggi- Śliczny Syneczek :) Wyrazy współczucia z powodu wujka. Czkawkę Bartuś też ma często Wystarczy że czasem mu się pupe wyciera mokrymi chusteczkami i już jest więc dużo mu nie trzeba a w brzuchu miał nawet 4 razy dziennie :)

Asienka- super zdjęcia a to wspólne męża i synka genialne :)

Inna- śliczną ta Twoja księżniczka :)

Gąska - Oskar Napoleon a to dobre :) Może mu się spodoba i dziś wyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl