BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #912642 przez ann-sunshine
Kakadu gratulacje :-) śliczne imię i fajnie że tak ładnie poszło

Oj mało nas już zostało: Natalia nie masz wyjścia tylko jutro zostać mamą, bo faktycznie wszystkie cię wyprzedzą.

Fajnie że udało wam się spotkać.

Zmykam bo muszę córę spać położyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912647 przez Gąska
nataliaa87 trzymamy kciuki zeby jutro sie udalo :)

ann-sunshine po Natalii Twoja kolej i pozniej moja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912693 przez kakadu
natalia87 uda się :) trzymam kciuki za Ciebie i to są mocne kciuki bo jestem tuż obok, !!

Pozdrawiam Serdecznie najmocniej te czekające.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912732 przez Inna607
dziewczyny pomocy!
jesteśmy juz w domu, ale odkad przyjechalismy do domu jest masakra a teraz mala je i nie moze sie wyproznic podkurcza nozki, czerwieni się i strasznie placze i tak cala noc nic nie pomaga co polecacie ?? tak mi jej szkoda, pewnie brzuszek ja boli chce zrobic a wychodzi tylko takie cos zielone odrobinę w ogóle nie przypomina kupy i mala cala noc placze nie spi a my na wykonczeniu karmie ja tylko z piersi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912757 przez kakadu
mala moze miec problem z gazami lub zjadllas cos na co zle reaguje. zielona kupa to nic u niemowlaka moze byc

nos ja w pozycji pionowej tak zeby ciezar ciala trzymac na pupie nos ja w rogaliku takim jakby, mozesz ja wykapac w cieplej wodzie to na pewno pomoze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912763 przez MAniula
Witam się wtorkowo.

Kakadu gratulacje :) miejcie się zdrowo!

Natalia POWODZENIA dziś już będziesz mamą! :kiss:

Inna tu niestety nie pomogę, ale pomyśl co jadłaś...

A ja zaglądam za okno i jestem szcześliwa, nie ma słońca, po deszczu, i jest powietrze. Ostatnie dni to koszmar, parno, duszno, wilgotno i upalnie.

Plan na dziś poskładać ciuszki, przepakować/dopakować torbę i poogarniać co nieco.

Miłego. Ja dziś papryka faszerowana. A jak wasze diety? Co jecie mamusie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912764 przez ann-sunshine
Inna zielona kupa może być u takiego maluszka. Pomasuj lekko brzuszek, wykąp w dobrze ciepłej wodzie. O widzę, że Kakadu to samo pisze :-) mam nadzieję, że pomoże. Jak coś to dzwoń do położnej niech ci doradzi lub przyjdzie.

A co do mnie to UWAGA DZIŚ GRYZĘ I MARUDZĘ. Nerwy mi dziś puściły. Bo powinnam rodzić, a nic się nie dzieje i męczy mnie czekanie i niewiadoma, bo Marta chyba jest chora i rano taką scenę zrobiła, że nie mogłam jej uspokoić, aż męża musiałam obudzić, a teraz ryczeć mi się chce, że własnego dziecka nie umiem uspokoić. Mama dziś przyjeżdża i wiem, że mi o babci powie, a ja muszę kłamać że nie wiem. Boję się, że Marta faktycznie będzie chora a ja z noworodkiem. Brat z dziewczyną przyjeżdżają w czwartek a ja nie wiem gdzie będę, czy z brzuchem, czy z dzieckiem. Jednym słowem uj dziś i już. Więc cicho sza na temat mojego porodu bo będę beczeć. Matka Polka dziś ma doła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912766 przez MAniula
Ann pozytywną energię śle :) trzymaj się, nie daj i byle do przodu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912820 przez Wiki
Hej Dziewczynki :)

Goście wczoraj przyjechali o 23.00 dopiero, chwilę z nimi posiedziałam i poszłam spać niech mąż ich zabawia a teraz już ich zawiózł na lotnisko i wrócą w sobotę i będą do niedzieli. Ale przyjechali z córką która w tym roku miała bierzmowanie i już się dowiedziała że będzie chrzestną :) także jeszcze tylko chrzestny został :)

W końcu fajna pogoda za oknem jak dla mnie to cały tydzień może taki być :)

Natalia - powodzenia teraz już Szymuś nie ma odwrotu jak tylko wyjść z brzuszka i oby jak najmniej bolało

Kakadu- wielkie gratulacje Niech Filipek zdrowo rośnie a Ty szybko dochodź do siebie :)

Ann- trzymaj się a hormony no cóż zrobić widać że dają o sobie znać ale dobrze będzie Musi być !

Inna- Ann i Kakadu dobrze Ci radziły Tak już jest że maluszki mają Kolki Bartuś też ma czasami jest lepiej czasami gorzej Czekam jak skończy miesiąc bo wszystkie specyfiki z apteki na te dolegliwości można podawać od miesiąca Jedyne co możesz kupić to herbatę bio koper włoski Hippa Ją można dawać od tyg życia. A tak nosić i ciepła kąpiel i masaż brzuszka No i uważać na to co się je :(
A zielona kupką się nie przejmuj to nic takiego Bartuś miał jedną zielona co wieczór przez parę dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912855 przez kakadu
my dzisiaj do domu, maly nie ma zoltaczki wiec ok zajrzalabym na porodowke co u natali ale tak glupio nie bede jej przeszkadzac poczekam az sama sie odezwie

pozdrawiam bezbolesnych porodow zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912873 przez ann-sunshine
A ja się melduję po ktg, cisza i spokój oczywiście. Czyli już pogodziłam się z faktem że zacznie się pewnie jak z Martą, czyli bez zapowiedzi.

Natalia trzymam kciuki!!!!!!!!

U mnie dziś bolognese :-) korzystam póki nie karmię, bo potem o takich pysznościach będę mogła tylko pomarzyć

Zjadłam pączka i też humor trochę lepszy. A tu macie jeszcze ostatnie zestawienie brzuszka:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912956 przez kakadu
ann jak urodzilas pierwsze sama, zaczela sie akcja to teraz tez sie zacznie ja drugie urodzilam punkt w termin. wiec w kazdej chwili u ciebie, ja na ktg jak mi wody odeszly nawet nie mialam zadnego skurczu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912994 przez kasia085
czesc dziewczynki i przepraszam ze sie wtrace ale wdze ze niektore mamy maja problem z brzuszkiem maluchow. moj synek co prawda nie mial kolek ale zdazaly mu sie problemy z gazami i wypoznieniem i za rada poloznej zaopatrzylam sie w takie koreczki - WINDI. i naprawde u nas rozwiazywalo to problem i nie musialam stosowac zadnych specyfikow.
Wszystkim mamom gratuluje a nie ozpakowanym zycze szybkich i bezbolesnych porodow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912995 przez aggi
Hej kobietki mały śpi więc mam chwilę :)
jest uroczy, zapisuję godziny kiedy śpi i kiedy wstaje + ile zjada (karmię cycem i jeszcze daję mu odciągnięte z butli - wtedy wiem że jest najedzony)
no i chyba w końcu zaczynamy się dogadywać w kwestii rozkładu planu dnia :)

dziękuję za rady odnośnie pupki - staram się jak mogę mam nadzieję że zaczerwienienie i krostki znikną :)


kakadu gratuluję :kiss: strasznie szybki poród miałas :)

natalia ściskam kciuki :)

inna a może coś zjadłaś niedobrego???? ja bym do pediatry z tym dzwoniła pewnie od razu

Ann kurka musi być dobrze zaciskamy z Maksem kciuki ! super brzuszek, po moim flaczek został :P

trzymam kciuki za nierozpakowane a mamusie pozdrawiam i ślę buziaczki dla dzieci :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912997 przez Gąska
ann-sunshinne spokojnie i na Natalie przyjdzie pora ;) przyznam,ze ja juz bzika dostaje,a mam 5 dni do terminu. W sumie to od 10 tygodni siedzialam jak na szpilkach zeby szybciej nie urodzic,a teraz przeraza mnie wizja przenoszenia ciazy ;) tez dzis jak bomba jestem i chce mi sie plakac... Hormony niestety...
Brzuszek sliczny,malutki :) chyba nawet mniejszy od mojego,musze M poprosic to zrobi foto i pokaze :)

Nataliaa87 chyba juz ma Szymonika,bo taka cisza ;) czekamy na wiesci

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl