BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 8 miesiąc temu #1000752 przez dziulka
Inna uważam jak Natalia.... ściągaj kolczyki i tyle. Po co męczyć dziecko. Ja np nie mogę nosić kolczyków które nie są srebrne lub złote. Kiedyś narobiłam sobie takiego bólu że już nigdy nie założę jakiś podróbek. Mnie nawet uczula stal chirurgiczna, gdzie niepowinno.....Kiedyś widziałam babkę w programie na TVN która przyszła z bliznowcami na uszach ktore powstały o przekłuciu uszu.... Masakra.....to było takie zwisające mięso... Ja Zuzi przebiję tylko wtedy kiedy sama bedzie chciała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000763 przez Inna607
Ohh dziewczynki JA ZDJELAM KOLCZYKI OD RAZU !
Chyba kazda matka by tak zrobiła nie bede meczyc dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000766 przez nataliaa87
Inna sama pytałaś czy odpuścić czy nałożyć. Więc moja wypowiedź znaczyla: odpuścić do czasu aż Nadia będzie na tyle duża, że w razie czego powie Ci czy ją boli czy nie. Albo aż sama zdecyduje czy kolczyki chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000813 przez aggi
cześć ;) Znów gorąąąco ooooooo nie !. a wczoraj tak fajnie chłodno było ;) Maks śpi drugi dzień w swoim łóżeczku na drzemkę :woohoo: dumna ja :blush: @ u mnie za rogiem bo wczoraj i przedwczoraj myślałam że mi brzuch rozsadzi... dziś też mnie boli :S wszystko ładnie policzyłam jeszcze raz i dziś jej termin. Widziałam kropki krwi, więc już jest w natarciu i pewnie się rozkręci ;) Nie mam pomysłu co dziś na obiad zrobić Maksiowi... wyciągnęłam jajko i chyba mu ugotuję, do tego ziemniaczki z koperkiem i może brokuł lub kalafior ?

asienka
Maks jakoś huśtawki średnio lubi ale może dlatego że nie jest nauczony bycia w nich :) Był może z trzy albo cztery razy :) bo my u siebie nie mamy.

inna hmm a może idź do innej kosmetyczki spytać o radę? Jeśli Ci zależy na tych kolczykach, a Nadia cierpi to może daj zarosnąć dziurkom? Będzie większa i wtedy jej przebijesz, może obędzie się bez problemów. Lepiej tak niż doprowadzić do paskudztwa. Trzymam kciuki by się ładnie zagoiło ! bardzo mocno to ma 'brzydkie' ?? octaniseptem psikaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000852 przez asienka87
Witam :) u nas kolejna nocka spokojna, Kacper zasnął koło 22, obudził się koło 4.30 na mleko i dospał do 7.15 :)
Byliśmy dziś na zakupach w kauflandzie, Kacper zawsze siedzi w wózku zakupowym w miejscu do tego przeznaczonym i niestety non stop sie kręci bo wszystko go interesuje...ale znaleźliśmy sposób :) kajzerka :) dostaje do ręki bułeczke (za którą płacimy przy kasie) powoli sobie ją je i jest zajęty cały czas zakupowy :D

Inna dobrze zrobiłaś, ze zdjęłaś, teraz musisz wyleczyć dziurki, no i zobaczysz co dalej... albo założysz z powrotem, bo wątpie aby dziurki tak szybko zarosły, albo odpuścisz i przebijesz znów jak będzie większa... czas pokaze, a Ty najlepiej będziesz wiedzieć, co robić :)
u nas znów piaskownica rządzi :D albo huśtawki, uwielbia :) w ogóle, jak wychodzimy z bloku, to on od razu w strone placu sie kieruje :P

Aggi u mnie z obiadem zawsze jest problem, co ogólnie zrobić :) bo Kacper je to, co my :) dziś np mamy gulasz... on w ogóle uwielbia mięsne potrawy, ale zupkami też nie pogardzi :) a kalafior uwielbia :D
u nas huśtawka jest codziennie :) albo w domu, albo na placu :) plac obowiazkowo, jak wychodzimy :) mamy na przeciwko bloku, wiec Kacper juz wie, gdzie sie kierować :P a wyjść z placu czasem jest cieżko :P

a Wasze dzieci jedzą same, sztućcami, rączkami, z Wami na kolanach ? Bo Kacper, jak jem jakąs zupe, czy coś, to je ze mną na kolanach i podaje mu łyżka, a jak jakas stała potrawa, jak mięsko, ziemniaki, warzywa, to je sam w krzesełku, ale rączką... próbowałam mu podawać sztućce, ale nie jest zainteresowany... lubi je tylko gryźc i bawić sie nimi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000934 przez Inna607
Hejo
Ja jak zwykle w pracy :p

Aggi brzydkie to juz nie jest tylko po strupku ma z tylu i dzis jednego zdjelam i trpche krwi znowu podeszlo.
Troche mi szkoda bo jednak ma juz przebite, ale i wy macie racje i ja tak sadze zeby dac sobie z tym spokój.
No narazie pielegnujemy uszka i czekamy az zupelnie dojda do siebie a pozniej sprobuje włożyć chodz nadia nawet przez sen jak probuje dotkac kreci sie i bierze raczka jakby jakas musza natretna jej tam latala takze ja jestem bardziej za tym by dac sobie spokój i przekuc jej jak juz bedzie rozumna i sama powie ze chce. Wiec zobaczymy narazie bic z tym nie robie poczekamy zobaczymy :)
Asiu tez mysle ze dziurki nie powinny az tak szybko zarosnac chodz tu byly krotko kolczyki i nie wiem jak to jest u dzieci. Szczerze mam wrazenie ze jej wygodniej jest bez z jednej strony troche szkoda a z drugiej wywalone na te kolczyki tylko aby Nadia byla zdrowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000963 przez Inna607
U nas Nadia sama je tylko chlebek albo rzeczy w kawalkach i to rekami i z tacki bo wszelkie talerzyki miseczki fruwaja:)
Ale nie raz jak jest karmiona chce zabrac lyzeczke i ona trafia do buzi tyle ze z polowa zawartosci hihi :) mialam fajny komplecik lyzeczke i widelczyk plastikowe ale widelczyk zostal gdzies zagubiony.
Asienka moje dziecko jak widzi mięso to sie po prostu az trzesie zeby je zjeść. Dzis kolejny raz przyklad daje chlebek z maselkiem na to wedlinka , odwracam sie zrobic kanapke a z Nadii kanapek wedlinki juz nie ma wiec klade druga 5 sek i znowu chleb jest wedliny nie ma :laugh: ale koniec koncow wiekszosc chleb jednak zje :)
Nadia kalafiora wprost nie trawi od malenkosci w zadnej postaci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001075 przez Inna607
Pozdrawiamy :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001173 przez asienka87
Inna u nas tak samo:) kawalki sam bierze do raczki i je i też z tacki przy krzesełku, bo naczynia brał do ręki i "całkiem przypadkiem" wszystko wyrzucał na podlogę :P natomiast np chrupka, herbatnika, paluszka, skórkę od chleba, kajzerkę sam trzyma w rączce i sobie gryzie :) Kacper , jak był mały, to też nie lubił ani kalafiora ani brokuła, teraz wcina :)
Śliczne zdjecie :) piękny uśmiech Nadii :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001365 przez aggi
dzień dobry :-) nocka u nas z pobudkami z płaczem o 23.30 i 4.30.. ale spał w sumie do 7 :-) dzisiaj fotograf przyjeżdża, w sumie niedługo bo mówiłam mu że koło 12. Maksiu ma dziś średni humor oby coś z tego wyszło :blink: tyle dobrze że udało mi się go uspac o 10 i jeszcze śpi.. wstanie mam nadzieję szczęśliwy i zje kaszke to będzie ok.. trzymajcie kciuki !! Bo szkoda by było tej drogi fotografa.. mam stresa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001367 przez aggi
asienka Maks w sklepie porywa wszystko na warzywnym :p raz S go nie dopilnowal i marchewke porwal i do buzi ;) a raz w biedronce patrzymy a Maks co.. ziemniak w buzi :p masakra oczy dookoła głowy trzeba mieć ;) kajzerka to też u nas sposób na zakupy :-) lub książeczka. Ostatnio 2h oglądał w tesco książkę o autach :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001396 przez asienka87
Witam :)

Aggi u mnie znów Kacper kolacji wczoraj nie zjadł, nie chciał i de facto obudził się o 1 i jadł mleko.. i dospał do 6 i znów mleko i jeszcze drzemka do 7 :)
a to jakaś sesyjka roczkowa ? ale fajnie :) mam nadzieje, ze pochwalisz się efektami :D
nooo, Kacper też wszystkim zainteresowany w marketach, najbardziej cenówkami wiszącymi z półek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001646 przez aggi
Witajcie :* niestety nie jestem w stanie Was doczytać i odpisać, co się zabieram do tego to Maks mi to skutecznie uniemożliwia... Chcę Wam tylko życzyć udanego weekendu, napewno odezwę się w poniedziałek :) Dziś jedziemy na 18stkę bratanicy od S.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
A jutro mamy zamiar jechać w góry jeśli pogoda dopisze :) Miłego dnia ! i niedzieli ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001749 przez asienka87
Aggi trzymam kciuki ;) i udanego wypadu w góry ;)


Ja teraz większość czasu na polku z Kacprem spędzam :) teraz już biega na całego ;) nawet nauczył się dzisiaj już sam wstawac, jak upadnie :)
często na placu zabaw jestesmy przed blokiem, ale to też jakieś oderwanie dla mnie, bo mogę z innymi mamusiami porozmawiać, a jest ich sporo :) a i Kacper ma kompanów do zabawy w piaskownicy i biegania :)

miłego weekendu :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002044 przez aggi
Witam wpadam w końcu coś napisać :) Pogoda znów upaaaaaaalna ale nie odstraszyło nas wczoraj nawet 39st które pokazał termometr samochodowy ;) Pojechaliśmy na pokazy lotnicze i w góry :) Maksiu zadowolony bo wszędzie były 'brrrrrrrrrrrrrrrrrr' samoloty :) wróciliśmy po 21 do domu, Maks padł i spał do 8:40 z pobudką na mleko o 5 :) Teraz też ma drzemkę ale niedługo wstanie coś tak czuję. Dzisiaj ostatni dzień wakacji, czas leci jak szalony ! Musimy dzisiaj jechać na zakupy pokupić Maksowi wszystko na cały miesiąc kaszki, soczki itd :) Dajecie dzieciom zwykłą herbatę? Bo ja miałam z hippa kupioną i mu parzyłam, jakoś zwykłej mu nie daję ;)

asienka sesja była roczkowo normalna hehe ;) Bo tak naprawdę to nasz fotograf weselny sam zaproponował zdjęcia :) Maks ma też zdjęcia w spodenkach i muszce z roczku ale niestety bez koszuli bo zdążyłam ją sprzedać już ;) Jak będę miała zdjęcia to napewno pokażę :) o ile coś wyszło z tego :evil: super że Kacperek taki rozbiegany, też szczerze chciałabym by Maks na własnych nóżkach chodził... no ale pewnie niedługo ;) narazie u nas nic się nie zmienia, wciąż chodzi przy meblach, za ręce. :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Także weekend u nas na plus :)

pozdrawiam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl