BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #997513 przez Inna607
Hejo

Asia przybij piatke Nadia tez cala noc poplakiwala krecila sie itp goraco w domu jak diabli cala noc wiatrak chodzil bo nie szlo wyrobic jak tylko wiatrak wylaczylam lało sie ze mnie masakra

My z rana bylismy na spacerku by zdazyc przed upalami dzis dla odmiany wzielismy prezent Nadii

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aggi dziekujemy za życzenia dla Nadusi :)
Załączniki:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997597 przez Inna607
U nas chyba przyatakowalo zabkowanie + upał = tragedia :(
Nadia nie chce nic jesc, jezeli juz to ilosci ktore zjada wrobelek na szczescie wodę pije hektolitrami:)
Maruda placze spi tyle co kot naplakal ehh trzeba przetrwac nie ma rady

Dziś dla rozrywki wystawilismy na balkon basen Nadusi ale nie na długo :p
Szybko sie znudzila.

Czy u was przez upały pojawilo sie moze wiecej kupek? Bo u nas zdarzaja sie 3-4. Na dobę i zastanawiam sie nad przyczyna.
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997619 przez aggi
'cześć :) fajnie teraz tu gwarno można popisać aż miło się wchodzi :)

inna u nas też wiatrak na pełnych obrotach, a końca upałów nie widać :blink: :unsure: moje dziecko chyba nienawidzi lata jak tak ciepło to non stop płacze i marudzi biedak :( jak się Nadii podoba jeżdżenie w rowerku?? Maks by chyba nie usiedział :P u nas w te upały jedna kupa do max dwóch na dzień czyli standardowo jak zawsze :)

my już po urodzinkach, wszyscy goście już byli także koniec. i bardzo dobrze ;) trochę nie tak sobie wyobrażałam atmosferę itd bo masakra trochę, ale dobrze że na zdjęciach nie widać... i ważne że Maks zadowolony...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997628 przez Inna607
Missy Kakadu wielkie buziaczki dla roczniakow :) Maja Filipek STO LAT !!!
Zdrówka, szczęścia i słodyczy tego "Ciocia" Wam życzy:)

Aggi prześliczny torcik :)
U nas też nie do konca miało tak to wyglądać. Tylko z kolei % nie było a siedzieli i siedzieli masakra mialo wyglądać to troche inaczej :unsure:
Mala marudna upal straszny ehh dobrze że to juz po :)

Zdjecia faktycznie tego nie oddaja. Przynajmiej to wyszlo super, Nadii rowerek sie bardzo podoba i nie chce z niego wychodzi jak sie jedzie :)

Noc znowu krecoco-placzaco- jeczaca ehh
Nie wiem czy to z goraczki, czy z bolu wychodzacych zębów, czy z glodu ale jesc mleka nie chce co wiecej wszystko zaczela przyjmowac tylko za pomoca kubka niekapka butelka jest bee:)
Chyba się znudziła butla mojemu dziecku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997648 przez asienka87
Dziś nocka średnia, ale tym razem gorsza dla mnie , niż Kacpra... wprawdzie sie wiercił i kręcił, ale przebudził sie tylko 2 razy na wode i potem po 5, jak Ł szedł do pracy, na mleko, i dospał do 7... za to ja sie budziłam co godzine :( ciagle siusiu mi sie chce i sie budze :( sny też jakieś głupie :(

Aggi oj, czytałam już właśnie całą relacje na fb.. biedna Ty, tyle stresów i nerwów, ale dobrze, ze już po wszystkim, a Maksia te niemile sytuacje ominęły :)
śliczny torcik i super prezenty :)
a ja wizyte mam w czwartek, juz nie mogę sie doczekać :) to będą badania prenatalne i Ł idzie ze mną, musimy też wziać Kacpra, no ale mam nadzieje, ze uda mi sie go uspać na czas wizyty... a jak nie, to Ł bedzie go na rękach trzymał :)
ja czuję sie całkiem ok, tylko w te upały nie wychodze, bo nie dałabym rady... no i biegam do wc non stop :(

Inna u nas też wiatrak cały czas chodzi... a i tak jest ciężko... ale musimy jakoś przetrwac :)
super rowerek ma Nadia :) Kacper też dostał rowerek , fajna sprawa :) tyle, ze on długo w nim nie usiedzi :P chce wychodzić i chodzić na nóżkach :)
Kacper tez gorzej je, i też chba zarówno przez ząbki, jak i upały..
u nas kupki tak 2-3 dziennie i to u nas standardowo ..
Kacper kubek niekapek ma gdzies od 3 tygodni i go uwielbia, mleko też srednio, w sumie do tej pory było w nocy i rano, potem jadł tylko w nocy, rano juz nie chciał, a teraz jak są upały to znów w nocy nie je, tylko pije z niekapka, a rano , jeszcze na spiąco 150 ml mleka mi zjadł, a wczoraj np nie było w ogóle mleka... chyba to taki etap, bo znajoma mi mówiłą, ze jej córka tez tak miała jakis czas, ze w ogóle mleko, kaszki były bleee, tylko "dorosłe" jedzenie sie liczyło :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997650 przez aggi
Maks ma drzemkę. Ja się paskudnie dziś czuje nie wiem czy ciśnienie dziwne jakieś czy co :sick: te upały mnie wykoncza..

inna właśnie dobrze że na zdjęciach nie widać tych złych chwil..

asienka oj w ciąży to masakra u mnie ze snami była :evil: może już coś wstępnie o płci się dowiecie?? :D super, będę trzymać kciuki w czwartek :-) jaki kacper rower dostał?? Pokaz :-) my chyba za rok maksowi kupimy albo na wiosnę jakoś :-)
Maks mleko tylko na noc pije i czasami w nocy. U nas msza była tylko dla nas i tego chrztu. Byliśmy doczepieni do kogoś bo roczki były 1.08 ale niestety mój brat nie mógł przyjechać i dlatego zmieniliśmy termin.. a mój brat jest chrzestnym więc musiał być.. ach tak źle i tak nie dobrze. Niby jedzenie też chwalili itd ale napewno już nas w domu obgadali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997656 przez nataliaa87
Hej,
mój mały też śpi już 1,5h, ale pewnie zaraz będzie po drzemce. I tak się dziwię, że tyle śpi przy tym ciągłym trabieniu, waleniu i całej reszczie innych dźwięków dochodzących z budowy biurowca :/

U nas potwornie goraco. Nie mogę wychłodzić mieszkania od kilku dni, mimo że na całą noc otwieramy wszystkie okna. U nas ciągle w domu min. 29 stopni :(
Małemu pogoda tez się chyba daje we znaki, bo krzyczy i marudzi od rana. Nie wiem jak do wieczora przetrwamy.

Kurcze to chyba tylko moje dziecko nadal tak uwielbia mleko. Trzęsie się na widok butli i zawsze o 6 rano i na noc wypija po 240ml.
Nie wiem w sumie czy po roku to mleko jest jeszcze potrzebne. Różne opinie słyszałam.

Aggi na szczęście roczek już za Wami. Szkoda, że nie wyszło tak jakbyście chcieli, ale z konfliktowymi ludźmi raczej nigdy wszystko nie będzie jak należy. Swoją drogą dlaczego Ty się nie wydrzesz na szwagra? Ja swojemu zawsze nagadam jak mnie zdenerwuje..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asia nie nastawiaj się tak na poznanie płci już w czwartek, bo dziewczynki trochę później się "ukazują" :D
Czekamy na relację z wizyty :)

Inna NAdia wygląda uroczo na tym rowerku :) I jak zwykle uśmiechnięta od ucha do ucha :D

U nas nie ma różnicy w kupkach w te upały. Zazwyczaj jedna i po sprawie.

Odpoczęłam, więc wracam do rzeczywistości..
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997668 przez aggi
Natalia u nas to samo jak byśmy długo nie byli u rodziców od S to mały tak długo jest z rąk do rąk przerzucany masakra :/ i te teksty co 10 min 'wez go bo teraz chce iść do ciebie' albo 'zobacz jak patrzy napewno chce do ciebie na ręce ' a mi ciśnienie skacze wtedy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997672 przez asienka87
Aggi niestety z rodzina roznie bywa... Ty nie masz na to wplywu ..
po wizycie u lekarza na pewno zdam relacje :)
A rowerek dostal taki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

u gory jest daszek i raczka do prowadzenia :)
Dostal jeszcze taki dla starszego dziecka na dwoch kolach z dokrecanymi dwoma malymi ale to wsiadzie chyba dopiero za 2 lata :P

Natalia czyli wrozysz dziewczynke :D ? Moja szwagierka miala taka sytuacje ze najpierw lekarz "wywrozyl" chlopca a potem stwierdzil ze to jednak dziewczynka :) no i urodzila sie dziewczynka :)
A to u nas cale szczescie nie ma problemu z rodzina..tesciowie maja duzo malych wnukow i pelno zabawek w mieszkaniu wiec bawia sie z nim :) a do moich rodzicow zabieram zabawki :) ale Kacperek najchetniej chodzi za raczke wiec oni z nim chodza :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997703 przez dziulka
Moja mała śpi więc i ja coś naskrobię :)

Inna Nadia się zmienia z dnia na dzień , na tym zdjęciu wygląda na starszą już dziewczynkę :) fajny rowerek :)

Natalia całkowicie Cie rozumiem z tym noszeniem... u nas jest to samo... milion razy powtarzam żeby nie brać na ręcę jak się sama bawi, to nie dociera. A co do mleka, to nie wiem... moje dziecko dopiero teraz pije wiecej mleka wiec daje, jak jej przestanie smakowac, to już nie będę kupować.

Asienka mojej kolezance na prenatalnych learz powiedział ze na 100% chłopiec, jedak na kolejnych wizytach juz była dziewczynka:) i urodziła się dziewczynka :)
U mnie Zuza bardzo pozno sie pokazała bo dpiero w 24 tc. Tak jak Natalia pisze dziewczynki poźno się pokazują więc pewnie nie dowiesz się jeszcze płci


Co do kup to u nas w te upały są luźniejsze, kiedys sie nawet wystarszyłam że jogurt był popsuty albo coś bo Zuza zaczęła mi robic bardzo rzadkie kupy i to 3 pod rząd. ale teraz myśle ze to od upałów.
Powiem Wam coś o mojej teściowej

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997823 przez Inna607
dziulka teściowej to Ci nie zazdroszczę. No i masz racje
Tez od takiej malpy bym nic nie chciala :p
Ja tez się poznaje na swojej ale na szczęście oglądać jej nie musze wiec chociaz tyle.
Uspokoilas mnie chociaż z tymi kupkami
U nas tez sa luźne i to albo od upalu albo od zębów

Madzia uwierz mi ze Nadia jest duza i zdecydowanie za mądra, a łapie wszystko w mig tylko slowo "nie wolno" jakos ciezko jej opanować i wywoluje u niej usmiech na twarzy hehe

asienka no fura pierwsza klasa aby dlugo służyła:)
Czekamy na wizyte u mnie córeczka ujawnila sie w 19 tc:) takze to chyba zalezy bo u mnie pani dr nie miala żadnych wątpliwości:)
Dobrej nocy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997831 przez asienka87
Mąż ma dziś wolne i wczoraj wieczorem chcielismy zrobić sobie wieczór filmowy a tu awaria kablówki :P ani tv ani internetu.. całe szczęście mielismy jakiś film na laptopie i obejrzelismy :) de facto bardzo fajny :) no i poszliśmy spać o 1.00 a Kacper postanowił dziś wstać o 5.40 :P

Dziulka u mojej szwagierki było podobnie :) na prenatalnych chłopiec, a potem okazało sie , ze jednak dziewczynka i urodziłą sie dziewczynka :)
współczuje teściowej... jak dobrze, ze ja nie mam problemów z moją :)

Inna u nas tak samo, Kacper dużo rozumie, a jak mówie nie wolno, to on sie smieje i dalej swoje :P jak skarce, to wraca w "zakazane" miejsce i probuje od nowa z usmieszkiem na twarzy i tylko patrzy na nas :P ahh, te nasze cwane dzieci :P
u mnie wizyta w ostatnim dniu 13 tc, wiec zobaczymy, co dr mi powie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997833 przez aggi
dzień dobry :)
nocka przespana cudniee ach :) ale spać szedł po 21 .... no ale przynajmniej w nocy nie musiałam wstawać. u nas o 21 jeszcze 31 stopni było :pinch: nie chcę już tych upałów...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


asienka Kacperek ma super rower :) a powiedz mi jak z tym daszkiem, spełnia rolę czy raczej jest ozdobą tylko? :)

dziulka moja teściowa jest taka sama !! j
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Inna no Maks ma to samo jak słyszy 'nie wolno' 'zostaw' albo 'gdzie idziesz' to dostaje przyspieszenia :P

moja koleżanka na porodówkę z dziewczynką szła, wszystko różowe kupione, wózek fioletowy, jeszcze na porodówkę szła i pisała ze mną że Lenka będzie... a urodził się Paweł :P powiedziała że gdyby tak była uspana to by potem powiedziała że podmienili jej dziecko.. serio szoku doznała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997837 przez dziulka
jak ja lezałam w szpitalu to była dziewczyna która przyszła do porodu na planowaną CC. Także jak zawsze ktoś nowy do nas przychodził na pokój to gadu gadu... chłopiec czy dziewczynka?? i ona mówi że już sama nie wie....Najpierw była dziewczynka aż do 8 mca, w 8 mcu poszła na usg ze swoim starszym synkiem i mówi zobaczysz swoją siostrzyczkę...na to lekarz....yyyyyy raczej brata :D no i zostali przy tej opcji że brat, kupili wszystko niebieskie.....jak ją przyjmowali do szpitala, pani która robiła usg mówi do niej " ale ma Pani dużą tą dziewczynkę" no to zgłupiała :) i sama nie wiedziała w końcu co urodzi :) dzień poźniej urodziła chłopca jednak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997839 przez aggi
O kurcze to ona dopiero zawirowania miała! Ta moja koleżanka to u dwóch lekarzy była w tym jeden robił jej niby dokładne usg 3 i 4d.. Partacze :p to albo jestem pewny i gadam albo nie mowie wcale.. U nas na szczęście było w 16tc na 90% chłopak a potem już tylko potwierdzane a w 30tc na 3d byłam u innego lekarza i zapytał czy płeć znam to zapytałam co widzi i powiedział ze chłopak wiec tylko mnie upewnil juz na tysiąc procent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl