BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 9 miesiąc temu #997903 przez Inna607
Czy wasze dzieci tez nie chca jesc ? Ja nie wiem czy nie wybrac sie do lekarza chyba jutro jednak pojde bo niepokoi mnie to
Nadia odmawia jedzenia wszystkiego jedynie danonki je z apetytem a reszta dwie trzy łyżki i nie chce mleka nie chce i tylko ta wode pije i pije kupki sa ok 3 na dobe wodniste jakby miala rozwolnienie, wylewaja sie z pieluchy i musze sprzatac jakbym pieska w domu miala co zalatwia swoje potrzeby w domu a nie na dworzu kurcze moze to przez te zęby ale ile tak moze odmawiac tego jedzenia przeciez z wagi zleci jak nie wiem :( panikuje?

Wczoraj na drzemce spala 4,5 godz w nocy kweka czasem poplacze ale jesc nie chce tylko wody i spi dalej
Na noc mleka zjadla 50 ml :(
Nic takiego jak przekaski jej nie daje by chociaz te glowne dania zjadla ale i tego nie chce a chyba glodna musi kiedys byc
Dzis na sniadanie udalo sie troche parowki zjesc ale chlebka juz nie tylko mięsko

Co sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997951 przez aggi
inna sądzę że upał jej daje w kość. Nie mogę porównać niestety z moim Maksem bo on to by non stop jadł i między jedzeniem też by jadł :blink: :P ale widzę po sobie że prawie nic nie jem w te upały.. a rozwolnienie może mieć z dużej ilości danonkow może? Najważniejsze by dużo dzieci piły przez te upały.. ja bym poszła do lekarza dopiero jakby młody nie chciał pić bo odwodnienie jest groźne. Ale jeśli czujesz potrzebę skonsultowania tego to lec do pediatry:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997986 przez Inna607
Aggi danonki to raczej nie dostaje tylko jeden na dzien ale dopiero od przedwczoraj a dzien wczesniej nie dawalam i tez bylo to samo
Jutro rano ide do lekarza i niech ona mi powie ze jest wszystko wporzadku bo ja szalu dostane z nerwow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998033 przez asienka87
Wchodzę na forum drugi raz w ciągu jednego dnia i jest, co odpisywać, ale fajnie :)

Aggi fajnie, ze Maksio tak ładnie Ci spi, Kacper niestety z 2 razy sie budził na wode i koło 5-6 mleko... zobaczymy, jak będzie dzisiaj :)
co do rowerka... hmm. daszek raczej dla ozdoby, bo niestety jest dość wysoko, no i chroni ewentualnie od słońca, które jest wysoko..
oj, masz przeboje z tą teściową ..
ładną akcje miała Twoja koleżanka, też bym sie zdziwiła :)


Dziulka aż sie dziwię, że przy tak dobrym sprzęcie, lekarze jeszcze tak bardzo potrafią sie mylić :)

Inna a może "trzydniówka" ? ma gorączkę ? Kacper, jak miał trzydniówke, która trwała u niego 5 dni tez nie chciał jesc, duzo pił, ale miał tez goraczke, a p tych 5 dniach, 2 dni wysypka... po 4 dniach utrzymujacej sie goraczki poszlismy do lekarza, który stwierdził ze moze to byc własnie to i e jak dziecko nie ma apetytu to , aby nie zmuszac, ale zeby duzo piło... no chyba ze Nadia nie chce jesc z powodu upału...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998047 przez Inna607
Wracam z pracy a tu burza aaaa :angry:
No w domu jak jestem nie mam nic przeciwko ale jak na dworzu to sie troszke boje :/

Asienka o tym nie pomyslalam Jezeli chodzi o goraczke to w pierwszym czy w drugim dniu miala stan podgoraczkowy okolo 37,7 i dalam syropek przeciwbolowy i goroczkowy od tamtej pory nie zauwazylam cieplejszego czola.
To zeby nie zmuszac do jedzenia to wiem, nawet mi dzis szefowa mowila ze jezeli chce jesc danonki to niech je danonki przynajmniej zawsze cos zje widocznie na nic innego nie ma ochoty .
Ahh cholera nie miala kiedy ta burza być:(
Mąż dzis zawiesil rolety i od razu wydalo mi sie chlodniej w pokoju :p
No nic lece do domciu i spać:) dobrej i spokojnej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998055 przez asienka87
Witam z samego rana :) dzis troszke chlodniej w nocy i Kacper ladnie przespal do 5, zjadl mleko i sie rozbudzil : P wyszedl z lozeczka, przyszedl do mnie i go teraz usypiam :) niestety dla mnie noc byla mniej laskawa.. z 4 razy wstawalam do wc :( kiedy to " sikanie" sie skonczy :(

Inna no widzisz, moze to to.. nie kazde dziecko mocno goraczkuje.. zreszta dzis lekarz to zobaczysz co i jak ..
ja tez sie burzy boje i to bardzo :)
No my rolety mamy i wlasnie jak slonce bije w okna to mamy caly czas zasuniete i oknozamkniete i jest o wiele lepiej, do tego wiatrak i da sie zyc :) dopiero jak slonce przechodzi na druga strone to znow tam zaslaniamy rolety, a tu odslaniamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998063 przez aggi
dzień dobry kochane mamuśki :) kolejny mega upalny dzień przed nami.. a z rana tak faaaaaaajnie 20st mmmm :woohoo: mogłoby tak zostać :P Nocka u nas przespana z jedną pobudką o 1 na smoczek. Kąpaliśmy się z Maksem w basenie wczoraj wieczorem po 19 i woda taka fajna względem powietrza i Maksiu wychodzić z niej nie chciał :) wychłodził się i ładnie spał. Ale od 6 szaleje już. Zaraz muszę się iść z nim bawić.


inna trzymam kciuki za dobre wieści od lekarki!

asienka fajnie wejść i tyle wiadomości :) jak za starych czasów :) właśnie się zastanawiałam nad rowerkiem z daszkiem ale większość wydaje się być płaskie i mało funkcjonalne.. pocieszę cię że mi po ciąży tak zostało że chodzę w nocy sikać po dwa razy masakra jakaś co chwila pełny pęcherz mam :S już czasem mam ochotę pampka se założyć hahahahha :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998118 przez asienka87
Kacper zasnął mi rano jeszcze koło 6 i dospał do 8 :) a ja razem z nim ;)
znów upały dzisiaj :( z samego rana poszlam z Kacprem do apteki, wiec jeszcze było względnie, ale teraz już bym nie wyszła... kupiłam krem przeciw rozstępom...a w zasadzie 3 sztuki :P bo przy dwóch trzeci był gratis :) nie wiem, czy to cos daje, czy nie, ale w pierwszej ciaży się smarowałam i uniknęłam rozstępów, poza jakimiś może 3 w dole brzucha :) wiec w tej ciąży wole sie równeiż smarować ;)


Aggi dokładnie, fajnie wejść i poczytać nowe wiadomości i mieć na co odpisać ;)
ooo, basenik wieczorem, fajna sprawa, my niestety mamy tylko taki mały dla Kacpra na balkonie, ale chociaż on może sie ochłodzić :) u nas noc była stosunkowo chłodna , wiec fajnie sie spało, no oprócz mnie, bo ciągle wstawałam :P poza ciażą też chodze do wc w nocy, ale nie tak często jak teraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998121 przez Inna607
Czesc kochane :)

Nadia na noc i w nocy zjadla juz calkiem spore ilosci mleka jak na ostatnie czasy ale chlodnego ;)
Zrobilam wczoraj kompot z jablek i śliwek no i nadia pila wczoraj, dzis rano miala rozwolnienie 3 pieluchy zuzylam:/

Poszlismy do lekarki ogólnie wszystko jest wporzadku , mala nie chce jesc bo jest goraco najważniejsze że pije i ma w domu i do spania być w samym pampersie to bedzie jej troche chłodniej i powinna lepiej sie zachowywać. Do jedzenia dawac tylko zimne chce danonki? Ma jesc danonki. Nie ma o co sie martwic. Waży 10,2 kg:)

Upal straszny nie idzie wytrzymać:( nie wierzę ze to pisze ale ja chce zime !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998144 przez asienka87
Inna no to super ze wszystko ok! Czyli jednak to wina upalow.. no wlasnie Kacper caly czas smiga w samym pampku, a na noc ma zakladana tylko koszulke na ramiaczkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998244 przez aggi
dzień dobry :) nocka u nas super, Maks nie poszedł na popołudniową drzemkę bo było za ciepło i nie mógł usnąć i w efekcie o 20 padł jak mucha po 100ml mleka ;) spał całą noc. super :) powiedzcie mi ile drzemek mają Wasze maluchy ? bo u nas standard to dwie ale zastanawiam się kiedy z jednej zrezygnować..

asienka
ja się nie smarowałam w ciąży, jedynie masowałam brzuch uda i piersi przy wieczornym prysznicu, a rozstępy mam trzy kreski ale to już na sam koniec mi się zrobiły jakoś w 38tc :) oby Ciebie ominęły. Ja teraz non stop do łazienki chodzę, a nigdy tak nie miałam.. chyba organizm się przyzwyczaił do częstszego sikania i koniec.. muszę chodzić bo pęcherz czuje cały :S

inna jabłka i śliwki działają na jelita ;) ooo 10,2 to mniej niż Maks , od już po 11 jest :) dawaj jej chłodne, ja np picie Maksowi do lodówki wkładam co jakiś czas żeby chłodne miał bo wszystko w momencie się grzeje na takim cieple. Maks śpi na podwórku w samym pampersie i biega po domu, ale z rana zakładam mu koszulkę a potem jak temperatura przekracza 30 to go rozbieram. A na noc śpi w pampersie i koszulce na ramiączkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998283 przez Inna607
Witam
Ale ja sie slabo dzis czuje :(
Wstaje to kreci mi sie w glowie, ogólnie mi slabo zaraz musze usiasc ładnie te upały daja mi w kość:(
Nadia w nocy poplakuje kreci sie.
Wczoraj zasnela chwile przed 20 obudzila sie na dobre po 9;) ale w miedzy czasie multum pobudek i wszystkiego:/
Zaczęłam robić botwine ale nie wiem czy dam radr skończyć nie moge wystac:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998335 przez asienka87
Kurka, Kacper mi zagorączkował :( wczoraj w południe dostał gorączki, zbiłam mu kąpielą i nurofenem, na wieczór znów gorączka , potem w nocy, dziś przed południem znów ponad 38 stopni... mam nadzieje, ze to przejściowe i do 3 dni minie... ehhh, musimy na jakis czas zrezygnować z wiatraka, bo coś mi sie wydaje, ze to przez to... chłodne kąpiele dużo pomagają, no a nurofen moge podawac 3 razy na dobe przez 3 dni, wiec zobaczymy...

Aggi Kacper , jak wstaje 6-7 to ma dwie, przed południem i po południu i idzie spać koło 21-22, a jak wstaje rano koło 8, to ma jedną koło 12-13, śpi wtedy 2-3 godziny i potem juz nie ma drzemki :)
no właśnie ja sie wolałam smarować, bo moja mama ma rozstępy i moja siostra po pierwszej ciąży tez ma straszne... wiec bałam sie.. no , ale udało sie, ze miałam tez moze 3 na dole brzucha... ale smarowałam sie :)


Inna jak Nadia? minęła jej gorączka? Kacper tez cała noc sie kręcił i jęczał, ale tez mi zagorączkował :( co Ci Pani dr powiedziala? leki jak nurofen powinny pomóc, czy dostałas cos dodatkowego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998355 przez aggi
asienka kurcze zdrówka dla Kacperka ! a tak poza tym coś mu jest? może być że to wina wiatraka albo klima w aucie.. niestety Maks jeszcze ani razu nie wstał mi w ostatnim czasie koło 8 :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998403 przez Inna607
asienka duzo zdrowka dla synka :*
Biedny Kacperek :(
Moje dziecko wrocilo juz do normy je normalnie, pije i kupy dzis 3 ale normalne nie wodniste bardzo mnie dziwi moje dziecko bo za kazdym razem lekarz tak na nia wplywa ze wychodze przy dr na jakas wariatke bo przeciez dziecku nic nie jest a ja sobie wymyslam nie wiadomo co.
Ogólem wczoraj pani dr. Nie miala zadnych zastrzerzen do Nadii.
Goraczka sie u nas nie pojawila juz :)

A ja sie chyba strulam wydaje mi sie ze wedlina byla nie swieza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl