BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 5 miesiąc temu #1018639 przez aggi
dzień dobry :) U nas noc 19-8:30 :) bez mleka, bez wstawania. Nawet wieczorem mleka nie wypił, może z 30ml :blink: no ale spał dobrze. Widocznie nie był głodny ;) Szary i ponury dzień dzisiaj... nie lubię takich bo nic się nie chce, a robota w domu się zbiera.. musiałabym okna pomyć, sprzątać już coś. UGH. ;) :pinch: Maks już coraz więcej chodzi, wczoraj przyszedł do mnie sam z salonu do kuchni po cichutku :) Łezka się w oku kręci :) :blush:

inna
no wczoraj Maks biegnął i nie popatrzył że ściana przed nim haha :) Ale S go złapał w porę. Obyś szybko znalazła pracę ;) Najlepiej to lepiej płatną,nie? :) A kto będzie z Nadią jakbyś znalazła nową pracę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018734 przez Inna607
Hejo :)

Aggi no wlasnie tu jest ten mega problem bo ja nie wiem co z Nadia jak znajde prace :( stad te szukanie pracy mnie w ogóle nie cieszy ani zapedzac sie tez nie chce buu ;(
No wiadomo ze lepiej płatna albo przynajmiej troche wiecej wolnego w to miejsce bym z córka mogla wiecej byc

Uwaga uwaga jak siedzicie to uwazajcie zebyscie ze stołków czy czego tam nie spadły
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Losie widzisz i nie grzmisz:p

A moja niunia dzis obudziła sie o 8:25 jakos :woohoo: szok normalnie :D fakt pobudka w nocy byla ale to nic :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018744 przez katsi87
inna i co ty na to co A Zaproponował?to u was ostatecznosc?z tym rozstaniem?nie jestem za bardzo na czasie:)))czemu tak radykalne kroki?jesli jest mlode malzenstwo to musi sie dotrzec zazwyczaj, wypracowac sobie rozne rzeczy tak mysle?nie lepiej pojsc na kompromis?czy to co miedzy wami bylo sie wypalilo? pewnie pisalas o tym ale ja nie doczytalam jeszcze bo nadrabiam od strony 49 watek nasz:)))

aggi
jak Maksio pieknie spi:))) super, kolejna wyspana mamusia;)))
calujemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018746 przez Inna607
Katsi pisz co u Was co u dziewczynek ? :)
A u mnie to dość dluga historia oczywiście po skrócie od jakiegoś czasu opisuje tu wiec pewnie doczytasz uwierz mi ze skoro zdecydowałam sie na drugi rozwód w życiu to nie z powodu zwyklej sprzeczki tylko musiało byc grubo :)
Ja wystarczająco dlugo czekalam prosilam itp a teraz ksiaze myśli ze napisze takiego smsa i przybiegne do niego niestety ja lasa na pieniądze nie jestem a ten człowiek tylko to moze dac drugiej osobie bo ani szacunku ani milosci z tego nie ma i nigdy nie bylo niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018755 przez Ummi
To witam znowu :D
U nas chwilowo kryzys :P Zuzu sie w nocy wybudza trylion razy - ida chyba wszystkie czworki... do tego okazalo sie, ze Yasinko ma alergie na roztocza kurzu... od okolo miesiaca ciagle mial zatkany nos, ze spac mu bylo ciezko, potem doszedl kaszel, na szczescie mamy super pediatre, dal lekarstwo - krople na kaszel (nie wyjechal od razu z antybiotykiem itp.), a gdy po dwoch tygodniach nie pomogly, zapisal nam termin (tydzien pozniej) na badanie krwi w kierunku alergii (w szoku bylam, ze to alergia moze byc) - tez u niego. Dobrze, ze wiemy co mu jest, ale ciezko jak go w nocy ten kaszel dusi i wybudza ;( dzis juz bylo troche lepiej... serce sie kraje :/ ale walczymy :)

Natalia witaj w klubie :) tylko u nas reka sie zgadza, nogi nie chce :P woli siedziec na biodrze ;) a czasem to tak slodko przychodzi, wdrapuje sie na kolana i siedzi zadowolony :) masz racje - RB jest cudne, ale latwo nie jest, a jak jeszcze dochodzi rodzenstwo to jest jeszcze trudniej, nie powiem, czasem nie jestem rb niestety, ale wazne ze sie staramy, co nie ? Przeurocze jest pozniej np. gdy taki 2,5 letni maluszek potrafi opisac swoje emocje :)
Tak na marginesie -bardzo polecam ksiazke "Dziecko z bliska" A. Stein

Aggi a ja znow za wygodna jestem na spanie niemowlaka w innym pokoju - Zuzu od urodzenia z nami w lozku, ja jemu nawet lozeczka nie kupowalam ;)

Inna
jejku skomplikowane to wszystko... duzo sily zycze i dobrych wyborow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018772 przez maybeline
Hej kobitki. Piszę tak późno bo dopiero z pracy wróciłam (praca w gastronomii:/) takie życie. .. Marysia cześć dnia z teściową spedzila i cześć z siostrą mojego m.eh dobrze ze ich mam,w sumie nawet sporo pomocników:)...juz strasznie tęsknię za moim m.a tu tyle jeszcze czasu:(...aggi ale macie super nocki,u nas nie ma tak pięknie niestety, bywaja i lepsze noce ale dziś np.przez noc wypila dwie butle picia i w końcu londuje u mnie w łóżku:/...inna w współczuję problemów z mężem:(zycze ci aby poukladalo ci się życie po twojej myśli, eh moja siostra jest z chlopem który siedzi w domu,nie pracuje, nie gotuje, nie sprząta, nie zajmuje się ich rocznym dzieckiem a ona zaslepiona cały czas go broni.szkoda gadać:/zaraz wraca do pracy i nie wiem jaki oni sobie poradzą. ...dzis mam w ogóle dzień na nie,w pracy wymyślają i mnie denerwują. ...ummi to widzisz u nas z tym budzeniem podobnie:(kiedy ja się wyspie...aggi moja jak zaczynała chodzić to chodziła z rekami do góry dosc dlugo tak chodziła.hahaha komicznie to wyglądało. ..przepraszam ze pisze tak te trzy kropki ale pisze z tel i jeszcze nie ogarnelam jak jest enter:p...dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018812 przez aggi
Cześć i czołem B) spanie 19;30-6;10-9 :) nie wiem co pisać hehe :) Mam dzisiaj zacny plan umyć choć jedno okno :evil: i wyprać firankę ;) i obiad zrobić - dorsza z ziemniaczkami :) mmmm :) Moja babcia dziś kończy 70 lat ! SZOK, nikt jej tyle nie daje jak ją widzi :)

inna masz rację, jednak czasu z córką nie można przeliczać na żadne pieniądze, ale jednak u Ciebie najlepiej by było dużo kasy + czas dla dziecka ;) łatwo się mówi, to jest Polska właśnie....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A to jak latawiec na wietrze zmienia zdanie :) dziwny człowiek, masakra, chciałby Cię chyba omotać wokół palca i głupią z Ciebie zrobić..

katsi no na Maksa nie narzekam :) No może czasami :evil:

ummi :kiss: :kiss: oj i na te alergie leki teraz dostaje? Biedny. Ile Yasinek ma lat? Bo ja to się gubię :P On mały też jest no nie? Oby mu przeszło, albo chociaż złagodniało bo dla dziecka to katorga :S co to te RB? Bo ja nieoczytana chyba jestem i nie w temacie :blush: Kochana ja też wygodnicka jestem, a nawet mogę powiedzieć że leniwa (!), ale bałam się że nasze życie intymne umrze i że się go nie 'pozbędę' potem z łóżka :blush: tak trochę głupio to brzmi, ale serio, strach wygrał i wolałam być konsekwentna :blush:

maybeline to Maksiu ładnie przesypia noce, oczywiście zdarzają się gorsze, ale raczej zawsze kończy się butlą i spaniem dalej, a czasem nawet butli nie chce tylko smoczek, utulić i odłożyć do łóżeczka. A Maksiu jak idzie to albo językiem macha hahaha komicznie to wygląda :D Albo rączki w pięści zaciśnięte i idzie :D

Miłego dniaaaaaaaaa :) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018867 przez Inna607
aggi haha rozbawilas mnie ;)

@ ma termin na niedzielę i pewnie małpa przyjdzie a ja akurat caly dzien bede w pracy ugghhh nie cierpie:/
Pozartowac nie można czy jak :laugh: . U mnie z takimi prezentami niestety ale genetycznie chyba to jest ze nie tak latwo:p
Ooo tak dobrze gadasz duzo kasy i mnóstwo wolnego czasu dla córci ;)
Co do A. To jakaś masakra codziennie co innego Aggi jakis komentarz co bys zrobila na moim miejscu bo ja to juz glupia jestem.


U nas nocka przespana cała:) oo tak dobrze mi :D
U nas na obiad rybka ziemniaczki i marewka z groszkiem :angry:
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018888 przez aggi
inna haha nie no rzucilas hasłem to podjelam dyskusję hehe :silly: ja to bym chyba usiłowała się uwolnić, nie myśleć w kategoriach co było że mogło być lepiej i nie rozmyślac jak to mówią nad rozlanym mlekiem.. balabym się że znów będzie to samo a dwa razy do tej samej rzeki wchodzić to nie dla mnie. Ale to tylko moje zdanie. Widzisz u nas też ryba bo Maksiu uwielbia :-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018909 przez Inna607
Aggi to widze ze mamy ten sam tok myślenia a to ze byloby tak samo to jest wiecej niz oczywiste tu bardziej chodzi o to ze Nadusia mialaby "pelna" rodzine i jakos nie musialabym sie martwic o lepsze jutro to tyle z korzysci. Reszta to bedzie istna masakra.
Chyba powinnam inaczej pytac czy sie poswiecic dla dziecka ? Tylko czy w takiej rodzinie aby na pewno bedzie szczesliwa?
Chcem rozwazyc wszelkie za i przeciw by pozniej Nadia nie miala do mnie pretensji i bym mogla sensownie jej odpowiedziec gdy zapyta dlaczego tak wybrałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018980 przez aggi
dzień dobry :) nocka OK :) spanie do 9:20 ! ale o 6 było troszkę mleka ;) Maksio obudził się i zdemolował łóżeczko :evil: przewijak w środku haha itd :) Właśnie.. korzystacie z przewijaków jeszcze? Jakoś nie umiem Maksa na łóżku naszym przebierać bo za nisko i mi ucieka.. na przewijaku niby pisało do 12mscy, ale nie ugina się pod małym ani nic.. :P

inna dokładnie czy Ty masz się poświęcać dla tego żeby dziecko chwilę czuło że ma 'pełną rodzinę' ? bo jak potem się A odwidzi, a Nadia się 'zaangażuje' to będzie płacz, pytania dlaczego itd.. będzie trudniej jej wytłumaczyć.. póki jest mała możesz to jakoś wszystko poukładać, potem jej powoli tłumaczyć, a tak może dostać kolejny cios bo A zrobi coś głupiego, czy będziecie się kłócili jak kiedyś non stop.. Nie wiem dla mnie taki facet jest stracony, a ja czułabym się uwięziona będąc z nim tylko po to by udawać super mamę i tatę. No i zawsze to ryzyko że dziecko dostanie cios prosto w serce bo A coś palnie przy małej .. a tak żyjesz sobie z nią spokojnie, może nawet kogoś nowego masz po jakimś czasie, tłumaczysz jej powoli i delikatnie wszystko, a on jest bo jest jej ojcem, ma prawo się z nią widzieć, ale to nie oznacza że musicie mieszkać ze sobą i udawać szczęśliwych. Nie wiem czy zrozumiale napisałam ale wiadomo to Twoja decyzja, ale ja bym patrzała pod tym kątem na to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018981 przez nataliaa87
Dzień dobry:)

Za nami ciężka noc z milionem pobudek. W nocy już normalnie się do męża rzucałam z nerwów po wybudzeniu :/
Pobudka po 6, więc teraz szkrabik już drzemie, a ja mam chwilę dla siebie, bo obiadem się dzisiaj nie muszę martwić.
Jutro jedziemy na kinder bal, w niedzielę do dziadków, więc weekend zawalony.
JEstem ostatnio tak strasznie zmęczona, że ledwo chodzę.. Nie wiem czy to te noce nieprzespane wychodzą czy znowu tarczyca szaleje, ale nawet kawa nie pomaga. Nie mam sił na nic.
Dobrze, że zaraz Święta, to będzie czas na odpoczynek.

Aggi przwijak?! Żartujesz??? :woohoo: My nasz schowaliśmy jak mały miał jakieś 8 miesięcy :woohoo: I był na komodzie, a nie na łóżeczku. Nie wiem jak Ty z niego jeszcze korzystasz :D Przecież Maks pewnie z niego połowę wystaje :P

Ummi zdrówka dla syneczka.. Też się mu przyplątała ta alergia..Noce też mam ostatnio podobne, tyle tylko, że u nas trójki raczej idą..

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019006 przez aggi
Natalia Noo u nas przewijak nadal :D Maks się mieści haha bo zawsze nogi podkurcza :p taki dzidziuś :P nie no serio mi najwygodniej tak go przebierać. Czyli jestem dziwna Hahaha :P mieliśmy go schować na 12 mscy ale kurcze Maks tylko z przewijaka nie ucieka przy przebieraniu ;) pośle ci potem zdjęcie na fb jak się mieści haha :) bardziej martwi mnie to że Maks go podnosi i rzuca nim :p tzn dzisiaj tak zrobił :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019010 przez nataliaa87
AGGI to czekam na to zdjęcie, bo normalnie sobie tego nie wyobrażam :D my schowalismy juz tyle miesięcy temu, bo maly właśnie z niego uciekał. W ogóle Szymon tak biega po lozeczku, że sobie nie wyobrażam w ogóle co by się działo z takim przewijakiem, a tym bardziej z głową młodego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019038 przez aggi
natalia Maks położony na przewijaku grzecznie leży :) czasem się przekręca czy siada, ale nie ucieka :P a właśnie Maks tylko siedzi w łóżeczku albo wstaje, dzisiaj prawie weszłam a przewijak w łóżeczku :P Dlatego zapytałam Was o zdanie hahah :D No serio nie wyobrażam sobie Maksa na łóżku przebierać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl