BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 5 miesiąc temu #1017601 przez aggi
Dzień dobry B) które dziecko nie spało w nocy, przyznać się :ohmy: Maks zabrał komuś sen. Ewidentnie :P Noc 20-6 (dałam mleko bo było ciemno i chciałam by jeszcze poleżał) i spał uwaga do 11:20 :ohmy: :ohmy: :ohmy: szok. Plan dnia szlag trafił :P Więc dzisiaj czeka nas bardzo szybki dzień :P

Byliśmy wczoraj z S w trzech sklepach z zabawkami i nic nie kupiliśmy. Masakra... Sanki jednak odpadły bo brat od S kupił Maksowi... i zostaliśmy bez prezentu. Byliśmy w smyku i dwóch innych sklepach i cooo tam jest wszystko i nic. :( Jedyne co mi się spodobała to smarfonik z FP niby 6-36 miesięcy wesołe piosenki itd ale czy Maks nie jest za duży na takie coś? Ughhh. Chcieliśmy pooglądać w smyku farmera na traktorze ze zwierzątkami ale nie było... :pinch:

maybeline u mnie też bardzo wieje i siedzimy w domu. Jak gdzieś wychodzimy to zazwyczaj samochodem wieczorami lub popołudniami z mężem. A to ja mleko odciągałam też żeby dawać swoje bo cyca to on średnio chciał, w ogóle jakoś te zapalenia, gorączki, antybiotyk, płaczące dziecko ughhh nie wspominam tego dobrze, na dzień dzisiejszy jakby był drugi maluch to od razu mm :( naprawdę przykro mi to mówić ale nie dałabym się namówić na kp.. Maks mleko pije wieczorne z butelki. Lovi 360 nie umie ogarnąć, pokazywaliśmy mu x razy i wylądował w pudle. ;) Soki/wodę/herbatki pije z bidonu z canpol babies. ale też ciężko było mu się nauczyć z tego pić. Maks też głodomor :ohmy: i to jeszcze jaki.potrafi wziąć tatę i zaprowadzić do jadalni i każe mu siadać haha :) nie mówiąc ze jak jemy obiad to siedzi tak długo aż talerze są puste..

natalia haha właśnie o Tobie dzisiaj rano pomyślałam widząc na zegarku 11:20 :blink:

inna po urlopie co?
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
fajnie że wrócisz do pracy wypoczęta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017781 przez Inna607
Witam

I sie urlop kończy buu :( jutro już do pracy trzeba nie ma to tamto :/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

MARSI zaraz spedze 1,5 godz w galerii przy dworcu w Tczewie szukaj mnie tam hihi :)
Pozdrawiam i buziaki przesyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017795 przez aggi
Dzień dobry cześć i czołem B) Dzisiaj 3.12 - dokładnie dwa lata temu siknęłam pozytywnego testa ciążowego :whistle: :whistle: jezu jak ten czas ucieka !!!
Nocka super u nas aż do rana bez mleka :) Ostatecznie wstaliśmy 8:40 :) Teraz Maksior ma drzemkę.

Kupiliśmy mu traktor z farmerem i przyczepą pod choinkę ;) podrabianą wersję tego, którego szukaliśmy w SMYKu. Taki o allegro.pl/playme-traktor-farmer-zwierza...dzi-i5672196542.html :) trudno niech ma :) mam nadzieję że dziecko będzie zadowolone, a zabawka nie okaże się 'szmelcem' :)
Wy co w końcu wymyśliłyście na prezenty?

inna super radość aż z Ciebie kipi :) Potrzebowałaś tego ewidentnie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017797 przez Inna607

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017804 przez Inna607
U nas jeżeli chodzi o prezenty to na Mikołajki Nadia dostanie drewniane klocki, a od taty sanki i buty. A pod choinke chyba wspólnie kupimy jej kuchnie bardzo to lubi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017927 przez asienka87
Witam wieczorną porą :)
przepraszam, ze tak dawno mnie nie było, ale ciągle coś... Kacper ma tylko jedną drzemkę w ciągu dnia, a ja staram się nie włączać laptopa przy nim... poza tym źle sypiam w nocy i jak on ma drzemkę w ciągu dnia, to często i ja się kladę :)
brzuch coraz większy, dolegliwości coraz częstsze... ehh, jeszcze 2 miesiace :) czuje się, jak wieloryb :P

Maybeline witaj :) rozgość się :) Ja urodziłam 14 lipca mojego smyka, choć termin miałam na 2 sierpnia :) zaczął chodzić , jak miał skończone 13 miesięcy, teraz biega, energia go rozpiera :) ja karmiłam pół roku, ale całe pół roku odciągałam mleko, ponieważ miałam problemy z piersiami... ale pił je z butelki wiec nie było problemu z przejsciem na mm.. teraz pije z kubka niekapka i ze szklanki , on paru dni sam ładnie trzyma szklanke i pije z niej nie zalewając sie cały :) pije głównie wodę, mineralną badź przegotowaną, czasem jakieś soki czy herbatke... z wprowadzeniem pokarmów nie było problemu, teraz je już wszystko :) a mm tylko w nocy i czasem nad ranem :) w dzień i wieczorem nie chce :P ma już 16 ząbków, czyli czekamy jeszcze tylko na piątki :) u nas z nocnikowaniem na razie cisza... przed roczkiem ładnie siadał, robił siku i kupki... potem mielismy remont, bo sąsiadka zalała nam mieszkanie i nie sadzałam go 2 miesiace i od tego nocnik go parzy ;/ pare razy usiadł i zrobił siku , raz kupke, ale nie zmuszam go... często siada w ubraniu sam :) ja nie wróciłam do pracy, bo po macierzyńskim zaszłam w ciążę i teraz jestem na L4...
teraz oczekuje drugiego synka :) termin mam na 18 lutego :)

Aggi Kacper też często je :) ale jak już ma dosć to rączką odpycha :) a waży już 13,5 kg :) dziś ważony w przychodni, bo pojechalismy na szczepienie, ale odroczone na tydzień bo gardełko czerwone...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kacper na Mikołaja dostał takie autko na któe się siada , odpycha nózkami i jeździ, ale ono jest z przyczepą i może też słuzyc jako autko do przewożenia rzeczy :) takie coś tylko od innego sprzedawcy :) olx.pl/oferta/super-wywrotka-little-tike...rrqJ.html#2a43fa596b , a pod choinkę nie mam prezentu jeszcze, ale interesuje mnie coś typu smartfon, bo on ma straszna zajawkę na mój tel i czasem nawet zadzwonić nie mogę :P

Inna cieszę sie, ze w koncu jesteś szczęśliwa :)

Natalia miło, ze wpadłas sie przywitac :D zaglądaj częściej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017937 przez maybeline
Hej,uf nareszcie moja Marysia zasnęła:)coś późno dziś;/czasem tak bywa,wasze tez tak pozno czasem zasypiaja??ile spią w dzień?moja czasem ma jedną drzemke 2,5h a czasem dwie po 1h,I jak ma dwie to pozno na noc zasypia a z kolei jak ma jedna taka dluga to czesciej budzi sie w nocy,wydaje mi sie ze juz jest wyspana.Najlepiej byloby przejsc na jedna drzemke ale krotsza chyba.pozyjemy zobaczymy.
Przebiła nam sie kolejna trojka:)widac juz nastepna na horyzoncie.Z tymi trojkami to masakra normalnie,dluugo jej wychodza i bolesnie,bo czasem az jesc nie moze;/Oby jak najszybciej jej powychodzily.
Szczepilyscie juz na odre swinke i rozyczke??Bylysmy zapisane na wtorek na szczepienie a tu dzwonią z przychodni ze szczepionek brak;(
asienka87 ale super:):)dzidzius w drodze:)jak bylam w pierwszej ciazy to mowilam do meza ze po roku staramy sie o kolejne,a teraz tak ciezko zaplanowac;/nie ma idealnego czasu...ale wiem ze na pewno na jednym nie chce zaprzestac:):)głownie myśle o Marysi aby miała rodzeństwo i nie została sama w przyszłości.Planuje przed 30 jeszcze jedno i trzecie jak pojda do przedszkola.Ale plany planami a życie samo zweryfikuje:)
Moja to wody nigdy nie chciała pić,wiem że to najzdrowsze,ale niestety.Pije wode ale z dodatkiem tylko i wyłącznie soku jabłkowego,żaden inny nie smakuje...a pije naprawde duuużo.
Twój synek to kawał chłopa:):)masz co dzwigac:)moja to kruszynka,waży troche ponad 10 kg:)a urodziła się duża bo z wagą 3780,po porodzie walczyliśmy z żółtaczką przedłużającą się,leżeliśmy w szpitalu i właśnie przez tą żółtaczke na początku nam nie przybierała na wadze;/
A na mikołaja kupiłam Marysi taki zestaw drewniany z cymbałkami itp.Coś większego muszę wymyślić na gwiazdke:)
Jutro czeka mnie baardzo długi dzień w pracy:(tak mi się nie chce że szok,pocieszam się tylko tym że sobota wolna.
Dziewczyny miłego weekendu życze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1017948 przez Inna607
Hejo

Jest 7:40 a moja córcia jeszcze śpi o_O szok :)
U nas w ciągu dnia jest jedna drzemka ok 1,5 godz czasem zdazy sie mniej lub wiecej albo potrafi wcale nie spać w dzień.
Dzis bylo bez pobudki w nocy co zdaza sie coraz czesciej:)

Asiu no ale to zlecialo wierzyc sie nie chce ze zaraz juz bedziesz drugiego synusia przytulac ;)

Maybeline oj ja tez mialam plany co do 3 dzieci i jak patrze na to ze corcia tak lgnie do dzieci a tu sama jest to zwyczajnie mi przykro ale wszystko wskazuje na to ze dlugo tak pozostanie ( chyba ze Bóg zrobi mi psikusa):D wszystko w jego rekach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017987 przez aggi
cześć i czołem :) Spanie do 5:45 , potem mleko i ostatecznie do 10 :P Tak to ja mogę :D tylko po kim on ten sen ma :evil: :evil: :evil:

inna
my właśnie pod choinkę mieliśmy kupić sanki, ale brat od S kupił... no i zostaliśmy bez prezentu więc padło na traktor ;) A na Mikołaja dostanie puzzle drewniane 'farmę' ze zwierzątkami :) mówisz 7;40 szok a ja co mam powiedzieć haha :D ostatnio 9,10 a nawet 11 sie zdarzyła ! to dopiero SZOK :P

asienka 2 miesiące TYLKO.... zazdrrrrość :) :* kochana ale Maks młodszy o miesiąc od Kacperka :D I waży też 13 gdzieś. Tak nam na domowej wadze pokazuje :P A na szczepienie idziemy w styczniu, mimo że babka napisała 'po 16.12.' postanowiliśmy w styczniu iść. to wtedy go zważymy dokładnie :) A powiedz mi można tak samemu przesunąć termin szczepienia? Nigdy nie szłam w inny dzień niż mi kazano :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
świetne to autko :) A smartfon z FP oglądałam w smyku świetny ! nawet S się nim zabawił dłuższą chwilę bo fajnie grał i światełka migały :D allegro.pl/fisher-price-smartfonik-smart...f65-i5829320403.html

maybeline mój Maks to ewenement bo potrafi po nocy wstać dopiero o 8/9, a potem 11-12 idzie na drzemkę i śpi 1,5-3h. Nie kładę go dwa razy już tak jak kiedyś. odra świnka i różyczka to jest to po 12 mscu? czy kolejne? bo na tym po 12mscu byliśmy w sierpniu, a to ostatnie szczepienie mamy zamiar zrobić w styczniu :) mimo że w książeczce napisane mam 'po 16.12'. U nas to samo ! My już od stycznia działamy w kwestii rodzeństwa, jakoś chciałabym mieć szybko z głowy poród, połóg, pieluchy, papki itd :) ale póki co się nie udaje. Maks lubi wszystko pić :) od herbat po soki, wodę za to w ostateczności ;) Maks urodził się 3520 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017988 przez Inna607
Kupiłam na Mikołaja Nadii te klocki drewniane byly w biedronce 100 szt za 40 zl super co najlepsze na opakowaniu pisalo od. Pierwszego roku życia:) wiecie od 50 min dziecka nie ma :p haha :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018050 przez katsi87
:kiss: hej dziewczynki:) To jaaaaaaaa:) jezu jak duzo tu postow:) postanowilam ze bede cos nadrabiala:O:O:O kiedys he, caluski dla wszystkich ktorych nie widzialam juz dlugo:*** pedze nadrabiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018051 przez Inna607
Katsi !!!!! Aaaa kochana co u dziewczynek ? Jak sobie radzicie zostaw nadrabianie dawaj niusy zdjecia:* alez super ze wpadlas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018098 przez aggi
witam :) dziś pobudka o 1:30 nie wiadomo czemu ;) dałam mleka ale średnio chciał i spał dalej ;) Wstał o 7:40 :) Jutro już Mikołaj, szok. U nas w mieście co roku burmistrz za Mikołaja się przebiera i po drabinie schodzi z dachu ratusza :P I daje dzieciom słodycze. Nigdy nie byłam tylko widziałam zdjęcia, może przejedziemy się z S i Maksem - zawsze to jakaś atrakcja :) No i trzeba skorzystać, że niedziela i S w domu :)

inna Maks ma takie pudło z drewnianymi klockami od hoho chyba w lutym dostał od chrzestnej i długo mu ich nie dawałam bo małe, ale teraz od kilku miesięcy ma je wyciągnięte i codziennie się nimi bawi :)

katsi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018129 przez maybeline
Hej mamusie:)w ogóle jeszcze wam nie podziękowałam za tak miłe przyjęcie mnie do waszego grona:)DZIĘKUJE
Ja tak na szybko,bo zaraz wychodzimy do bawialni z Marysią na mikołajki:)
Oooo mówicie że tak ładnie wasze dzieci bawią się drewnianymi klockami??muszę zakupić w takim razie:)
a u nas już przebiły się trójeczki:)ma już trzy trójki na wierzchu,także teraz powinna być przerwa troche.
Oj z tym spaniem,mam nadzieje że niedługo dorośnie do przesypiania całych nocy bo jak narazie to było dosłownie kilka przespanych w całości a tak to się budzi,wierci,pije,chce się przytulić,pampers itp.itd....
aggi życze aby szybko wam się udało z drugim bobaskiem:)....a szczepienie to to świnka,odra rózyczka jeszcze przed nami i chciałam już mieć z głowy,trochę się boje,tyle się słyszy o powikłaniach,no ale lepiej szczepić niż nie szczepić.
Miłego dnia życze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018133 przez aggi
maybeline to nam miło, że do naszego małego grona ktoś jeszcze przyszedł :) zawsze to jedna osoba więcej do pisania :) Maks ma klocki w pudełku i przykrywka to sorter. Klocków sztuk 80 więc zanim wszystkie włoży to mam chwilę dla siebie :) ja polecam :) a Marysia ma swój pokój czy śpi z Wami? Maks ma od początku swój pokój, nie spał ani razu z nami i szybko zaczął przesypiać noce :) aha czyli to jest to szczepienie po 12mscu? ;) Maks nie miał żadnych objawów poszczepiennych, żadnych problemów itd :) udanego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl