BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 2 miesiąc temu #844844 przez jusia
Hej dziewczyny no juz prawie po remoncie, tzn wykonczenie niestety w maju, takze sprzatamy narazie to co jest ale nie powiem nowe okna sa piekne, poprzednie byly bardzo zniszczone. Niestety moja Wikusia znow kaszle :( i ja znow w domu zostalam z nią :( ja nieweim co 2 miesiace choruje i to taki standard niestety :( kaszle jak przy oskrzelach :( i obym sie nie zarazila :( to juz by byla katastrofa :( a moja infekcja "tam" troche lepiej, jem zsiadle mleko 2 razy dziennie, do tego invag i chyba powoli przechodzi...
Honka terroryzm to sie dopiero zacznie, zobaczysz kolo 2 rz :/ to jest jazda al ena szczescie miesiac-dwa i przechodzi :) moja tez wymysla ze spaniem jak weekend to o 6 wstaje a jak do rpacy idziemy to neistety ciezko ją wyciągnąc z lozka...
kiedy masz USG? w srode? ja w czwartek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844948 przez Gosia 2712
Witam sie i ja :)

Jestem juz po badanku i jestem chyba najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem :) Dzidzia jest zdrowa, wszystkie norzady ma w porzadku, kosc nosowa jest, przeziernosc 1,4 (czyli bardzo dobrze ), serduszko ma zdrowe i wszystkie przeplywy ma w porzadku :) Ma 6,5cm i z wymiarow jest o dwa dni starszy :) Pobrali mi jeszcze krew od razu (nawet nie pytali sie czy chce ) na ten test PAPPA i tak do dwoch tyg maja byc wyniki :) Zdjecie wrzuce pozniej jak bede w domu bo narazie jestem u rodzicow :)

Dziekuje za trzymanie kciukow :) przydaly sie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845072 przez MAniula
Hej,
Gosia super że wszystko oki, ja też miałam test Pappa robiony od razu teraz w tym tyg mam dzwonić po wyniki i mimo świetnych wyników z usg trochę się lękam. Ale będzie dobrze.

Miłego tygodnia dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845124 przez Gosia 2712
Maniula teraz jestem troche spokojniejsza i jestem dobrej mysli ze ten test dobrze wyjdzie :)

Honka jutro tez bede trzymac kciuki za Twoje usg :) a w czwartek za Jusi :)

Dziewczyny zdjecie Wam wrzuce w srode bo ide do mojego gina i on mi zrobi takie ladne :P bo teraz mam ich pare ale wszystkie cos tam pokazuja... Nie ma takiego Na ktorym dzidzie ladnie widac :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845418 przez mesy
Ja byłam wczoraj na prenatalnych ...wcześniej u mojego gina , żeby sprawdził czy dzieć nadaję się na prenatalne i wiecie co ...u mojego gina wyszedł 11 tydzień 4 dzień a na prenatalnych wyszedł 13 tydzień i 0 dni ... i bądź tu człowieku mądry ?????
Ogólnie wyszło wsio ok ....ryzyko jest u mnie jak u 15-latki ... pobrali krew i do 2 tyg czekamy na wyniki dzieć spał nie chciał współpracować nic a nic i kurde musiałam skakać , żeby się obudził obudzić się nie obudził , ale przewrócił się na bok i dał zmierzyć przezierność - chociaż tyle ;)

Gosia mój dzieć ma 5 cm .... przezierność 1,37 ...wszystko na swoim miejscu ;) Babka włączyła na chwilę 3d/4d i leżał na bocczku i trzymał pępowinę w rączkach ;)

No i termin z usg przesunął mi się na 1 września..... chyba serio jak tak dalej pójdzie to urodzę w sierpniu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845513 przez Gosia 2712
Witam :)

Mesy hehe u mnie byla identyczna sytuacja :P najpierw uparciuch spal i nie dalo sie nic zobaczyc ale P. dr popukala w brzuch troche i pozniej zaczal sie wiercic :P U mnie niby z wymiarow jest dwa dni starszy ale z calosci wyszlo ze termin mam o jeden dzien przesuniety z 4go na 3ci wrzesien :) To swietnie ze u Ciebie i dzidzi wszystko oki wyszlo oby tak dalej :)

Mnie jeszcze czeka tam wizyta w 20tyg i chyba w 30tyg ... Ale dobrze przynajmniej bede spokojniejsza :) Tylko caly czas mnie martwi ta listerioza u mnie... zeby przez to dziadostwo nic sie nie stalo... :( Tym bardziej ze jak rodzilam moja Zuzie to lezala ze mna taka dziewczyna ktora tez rodzila synka byla w 21 tyg... niby tez bylo wszystko u niej ok i nagle dziecko umarlo :( pozniej z badan histopatologicznych wyszlo ze najprawdopodobniej przez toxoplazmoze...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845514 przez mesy
Gosia no mi nic nie mówiła o chorobach...kurde nie wiem ale jakoś szybko to usg trwało :dry: ja też będę szła na usg w 20 tyg ;) dla własnego spokoju ;)

tu macie zdjęcie jak dzieć śpi



A tu macie nogi i coś między nogami hehe gin nie wie jeszcze co to :P



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845532 przez Gosia 2712
Mesy ale chodzilo mi o to ze u mnie wykryto ta listerioze dlatego sie martwie (mialam robione badania na nia z krwi ). U Ciebie jak nic nie wykryto zadnych chorob to nie masz sie czym martwic :) a dzidzia sliczna :) :) Moje usg trwalo jakies gora 25 min :P (smialam sie do mojego ze specjalnie trzeba bylo jechac ponad godzine po to zeby przez 20min mnie pobadali :P ale chociaz jestem pewna ze tym razem dzidzia jest zdrowa ) Mesy ile lat Wy staraliscie sie o dzidzie? O ile mozna wiedziec :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845545 przez mesy
No kurde my mieli wizytę na 17-40 , a przyjęła nas o 18-10 i moje dziecko pewnie stwierdziło , że uj idę spać bo ileż można czekać kurde dobudzić się go nie dało :dry: dobrze , że chociaż obróciło się żeby przezierność zbadać :blush:

Gosia my się starali równe 3 lata .... ale u nas był problem z armią ;)

ginka też pukała mnie po brzuchu , naciskała i nic aż w końcu kazała mi wstać i skakać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845562 przez jusia
Hej dziewczyny!! ale super ze juz jestescie po badaniach i ze dzieciaczki zdrowe!! bosh jak ja wam zazdroszcze, ja niestety do czwartku bede zyc w niepewnosci :( ciagle borykam sie z ta fatalna infekcja :( a do tego Wikusia sie rozlozyla na dobre :( bida moja, jestem w domu ale na wieczor musze ja zostawic i musze isc do rpacy :((((( boje sie ze ebdzie sie gorzej czula popoludniu i wieczorem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845687 przez Gosia 2712
Mesy hehe ja mialam wizyte o 9.20 takze mojemu chyba sie tak wczesnie nie chcialo wstac :P czyli ma to po mamusi bo dla mnie wstanie teraz o godz 9 to tragedia :P Czyli tez masz uparte dziecko tak jak i ja :P hehe ciekawe po kim to ma, bo moje troche po mamie i troche po tacie :P To wspolczuje, bo naprawde dlugo sie staraliscie, ale dobrze ze nasza medycyna jest na tyle rozwinieta ze pomaga takim para jak wy :)

Jusia nie martw sie u Ciebie tez bedzie wszystko dobrze, a do czwartku bardzo szybko zleci :) nawet sie nie obejrzysz :P Wspolczuje choroby Wiki ehh no wieczorem jest zawsze najgorzej bo choroba zawsze wtedy sie nasila, ale Twoj maz da sobie rade :)

A to moj szkrabek z wczoraj :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845723 przez jusia
Hej dziewczyny śliczne zdjecia :) piękne dzidziusie :* fajnie Gosiu ze ejstes w domku, jak mi gin zaproponuje to zgodze sie od razu, dobrze sie czuje, ale lapie jakas depreche, te infekcje i ciagle kombinowanie z praca :( a to to senatorium tesciowedj, remont, choroba WIki ija ciagle kombinuje zeby bylo dobrze :( stresuje mnei ta sytuacja :( do pracy chodze w kratke... :(
sorki ze jestem taka ponura ale mam depreche przez to wszystko i plakac mi sie chce :( ciagle boje sie tak jak ty Gosiu ze przez te infekcje dziecko bedzie chore :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #845731 przez mesy
Gosia ty masz lepszejsze zdjęcie :P :P
no u mnie to chyba po mnie uparty bo ja jestem spod znaku byk i wiecie noo :blush: :blush: macie świeże zdjęcie brzuch nie zakrytego ;)


Gosia dawaj swój nie zakryty :silly: :silly: :silly: reszta dziewczyn też :blush: :blush: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845751 przez honka_18
Hejka
Gosia wczoraj co 15 min sprawdzałam czy już jest Twoja relacja z USG, i jak w końcu się doczekałam to humor do samego wieczora miałam bardzo dobry :laugh: . Nie odpisałam wczoraj bo nie miałam czasu bo sił mi zabrakło :P ( zaczęliśmy remont )

A ja dzisiaj miałam USG WKOŃCU :ohmy: dzidziuś uparty tak jak jego starszy brat :P chyba z półtorej h mnie badała bo mały nie chciał się obrócić, no ale udało się po dość dużej dawce czekolady :P Maleństwo zdrowe 5,1 cm :lol: jak się cieszę . Babka wyliczyła mi dokładny termin na 8 września 12t1d :laugh: ( miałam nieregularną @ więc wcześniej to tylko położna zgadywała) aż sobie na suwaczku zmienię :P a co
Zdjęcie wrzucę później

Gosia nie martw się tą listeriozą (oczywiście jeśli zdołasz no ale to wątpliwa sprawa u matki) jestem pewna że wszystko będzie dobrze lekarze to szybko wykryli więc zrobią wszystko żeby nie zagrażała dzidziusiowi

Jusia przesyłam trochę zdrówka dla Wikusi, a do czwartku jakoś zleci ;) trzymam kciuki

Śliczne dzieciaczki na takie zd mogę patrzeć godzinami

Mesy ładny brzuszek i taki mały, mój jest dużo większy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845812 przez Gosia 2712
Mesy Ty chudzielcu jeden :P :P :P slicznie juz Ci sie zaokragla :) jak tak teraz patrze wieczorem na swoj to wydaje mi sie taki ogroooomny :P rano zrobie zdjecie to wstawie :)

Honka milo mi ze sie martwilas :) dziekuje :) hehe Te wrzesniowe dzieci to chyba wszystkie beda uparte :P No wkoncu sie doczekalas usg i ciesze sie ze wszystko oki :) widze ze same dobre wiadomosci od wczoraj sa :) Jutro obowiazkowo zdjecie musisz wrzucic i dzidzi i swojego brzucha :P

Jusia nie martw sie na zapas (wiem wiem latwo sie mowi :P ) bedzie wszystko dobrze zobaczysz :) ja trzymam kciuki :) Po to jestesmy na forum zeby sie wspierac wiec jak masz depreche to sie wygadaj moze Ci ulzy :) my postaramy sie wysluchac i jakos pomoc :)

Dzisiaj tak weszlam do sklepu z ubrankami dla dzieci i powiem Wam ze mnie kusilo zeby cosik juz kupic ale zaczelam sie smiac do sprzedawczyni ze musze wyjsc bo mnie jeszcze zacznie cos kusic i kupie a narazie za wczesnie :P hehe kobitka sie ze mnie usmiala :P :S B)

Dziewczyny jak macie ochote to napiszcie skad jestescie i ile lat macie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl