BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #824633 przez Gosia 2712
Gosia27 trzymam kciuki za jutrzejsze badanie mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :) daj znac jak wrocisz co Ci p dr powiedziala.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824718 przez honka_18
Od 11 tyg krwawiłam i lekarze nie dawali nam żadnych szans,(uparcie robiłam wszystko co mogłam żeby wszystko szczęśliwie się skończyło, chodziłam co chwile do lekarzy i wymyślałam różne bóle nie związane z ciążą bo na ciąże tu zwolnienia nie dają) a babka, która robiła USG źle mu zmierzyła lewą komorę mózgową i powiedział że od razu po porodzie czeka go operacja.

hehe ja też dzisiaj się czuję jak bym przerwana była cały dzień jadłam, a teraz się ruszyć nie mogę z przejedzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824937 przez ferritka
witam Was kochane wrześnióweczki ;))

Gosia, pamiętam Cię ze staraczek, ogromnie Ci gratuluję :kiss: :kiss:

życzę Wam cieżaróweczki spokojnej, radosnej i zdrowej ciąży, ślicznych maluszków :kiss:
Kibicuje Wam z całego serca :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825143 przez zoi
ferri, dziękujemy :)

A ja apetytu nie ma prawie wcale dalej, jem bo wiem, że coś jeść muszę... eh, jedzenie na siłę to katorga :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825179 przez Gosia 2712
Feri dziekuje kochana :)

Zoi ja widze po sobie ze troche wiecej jem niz wczesniej :s

Hehe od paru dni chodzil za mna żurek no i dzisiaj wkoncu go zrobilam :p

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825445 przez MAniula
Cześć dziewczyny, ja jestem z mamuś sierpniowych choć mój termin późny bo na 29 sierpnia ;) poniedziałkowe usg wskazało że moje maleństwo ma 7t 6d więc podobnie do ciebie Gosiu.
Więc jeśli pozwolicie zerknę tu do was co jakiś czas, żeby być na bieżąco :) choć na razie zadomowiona jestem w sierpniówkach moich ;)

A historia moja dość długa, 2 lata starań, ciąża, ale zarodek bez serduszka i poronienie samoistne, mija rok i dziś po tym czasie jestem w drugiej ciąży, maluszka widziałam już dwa razy serduszko bije, maluszek rośnie i jestem szczęśliwa, choć oczywiście mam wiele obaw i wątpliwości, ale będzie dobrze prawda?? :cheer:

Pozdrowionka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825678 przez Gosia 2712
Maniula witaj i rozgosc sie u nas :) zagladaj kiedy tylko zechcesz :) bardzo dobrze rozumie Twoje obawy ale musisz byc dobrej mysli, bedzie dobrze zobaczysz :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825813 przez jusia
Hej :)
Maniula witaj :)))) im na s wiecej tym lepiej :)

ale mialam dzien, rano przed praca tankowalam samochod po czym przy kasie si ezorientowalam ze nei mam portwela :/ no masakara, nikt nie mogl przyjechac, wkoncu moj tata zerwal sie z zabiegow ( ma masaze na kregoslup ) i przyjechal, godzine sie do pracy spoznilam ale spoko nikt ni c nie poweidzial :)

noi wkoncu poweidzialam mamie i mowi ze Wiki bedzie miala rodzenstwo, a on ano przeciez wiem... (moja kosnternacja) ze zona Mochala ( moj kuzyn ) jest w ciazy :S hahahah no to mowie ale ze ja jestem :) no to jakos do niej dotarlo i chyba sie ucieszyla :) tata rano tez byl mily :) nawet poweidzial ze sie wybierze na dzien babci i dziadka u Wiki na zajeciach :) ech...

a powiedzcie mi te dziewczyny co maja juz dzieci bo jestem zaniepokojona, mam jzu brzuch jak w 4 miesiacu conajmniej :/ taka bania, jak to mozliwe?? az takie slabe meisnie mialam czy co... no bo jestem w szoku ze juz tak widac a to dopiero niecaly 7 tydzien :/ co bedzie w 9, chyba bede jak sumo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825839 przez Gosia 2712
Jusia no to niezle przezycie rano mialas hehe :p ja mam taka manie ze zanim wejde np do sklepu czy lekarza to chyba ze dwa razy sprawdze czy mam kase przy sobie zeby wlasnie uniknac takich sytuacji :d na pewno rodzice sie ucieszyli :) a co do brzuszka to ja tez mam troche powiekszony ale u mnie to jest przez zaparcia (co trzy dni do wc chodze :s ) a przytylam moze z pol kg takze moze u Ciebie tez przez to o ile masz ten problem?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825876 przez honka_18
jusia- ja też już powiedziałam rodzicom, też się ucieszyli i znajomym, zostali tylko teściowie ale oni sobie trochę poczekają :) a co
a co do brzucha ja też mam taki wielki, mieszczę się tylko w 1 spodnie a i tak jak tylko nadarzy się okazja to odpinam guzik bo mnie cisną :(
czytałam zę to normalne że w kolejnych ciążach brzuch jest większy i szybciej widoczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825949 przez jusia
hahahah Honka to mnie pocieszylas :) ja tez rozpinam guzik :P a myslalam ze tylko ja sie zrobilam momentalnie okrągła :) jeansow juz nie nosze tylko materialowe :)

ja tesciom tez nie powiedzialam :evil: chyba zostawie to dla M i to jak tesciowa wroci z sanatorium, bo teraz wyjezdza, kiedys bardzo ich lubilam a teraz jkos wiecej nas dzieli niz laczy

a wogole to jadlabym same niezdrowe rzeczy i od miesa mnie odrzuca, najlepiej jakies maczne i z sercem zoltym :laugh: a normalnie nei jadam takich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825959 przez zoi
Dziewczyny, a Wy kiedy byłyście na pierwszym usg, na którym coś już było widać? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825965 przez Gosia 2712
Zoi ja pierwsze usg mialam w 5tc i bylo juz widac pecherzyk ale serduszko dopiero na drugim usg zobaczylam w 6t6dniu ciazy :)

Honka tez czytalam gdzies ze w drugiej ciazy szybciej widac brzuch ale wydaje mi sie ze 5 czy 6 tc to za wczesnie...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825967 przez zoi
Bo ja idę w piątek, liczę na pęcherzyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825971 przez Gosia 2712
Zoi ja mialam rowny 5tc i bylo juz widac :) takze u Ciebie tez juz powinno byc cos widac :)

Anoda89 widze Cie :P co u Ciebie? Jak sie czujesz?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl