BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #829380 przez Longa Alba
Gosia - Ty masz juz trzecie USG, wiec pewnie podchodzisz do tego nazwijmy to lagodniej=)Ja sie z jednej strony nie moge doczekac, a z drugiej sie boje=)Gin powiedziala, ze nie ma co jeszcze sie cieszyc z tych dwoch kresek- bedzie mozna dopiero jak bedzie widac bijace serce. Oby wszystko bylo ok=)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829390 przez MAniula
Longa a powiedz jak to jest, bo piszesz że jesteś w 6tyg, pani gin potwierdziła ciąże , ale jak potwierdziła? Nie robiła ci usg? Mi podobnie mówiła moja lekarka ale na pierwszej wizycie zbadała na fotelu palpacyjnie, a potem zrobiła usg. Następnie umówiła za dwa tygodnie też miałam usg, a teraz mam 14 lutego 3-cie usg. W każdym razie, życzę ci żebyś zobaczyła serduszko;)

Ja dziś po dobrej wyspanej nocy więc mam więcej energii,

Jusia dbaj o siebie, dobrze, że udało się do ginka.

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829435 przez Gosia 2712
Long alba uwierz mi ze spokojniej do tego nie podchodze to jest moja trzecia ciaza poprzednie stracilam w 6tc i druga w 20tc i teraz za kazdym razem jadac na usg boje sie tak samo :(

Jusia oby infekcja szybko przeszla...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829512 przez Longa Alba
Maniula - gin potwierdzila ciaze na podstawie badania ginekologicznego, powiedziala tez ze jest za wczesnie by robic usg, wiec umowila mnie na 3 lutego. Mam nadzieje, ze usg potwierdzi dobre umiejscowienie i uslysze serducho.Dostalam zwolnienie narazie na miesiac,czekam=)

Gosia-strasznie mi przykro, przepraszam. Życze Ci by tym razem wszystko sie udalo

Jusia- wygranej walki z infekcja. Ja, jak wspominalam- walcze z zajadem, nawet przez jakis czas mialam powiekszone i bolesne wezly chlonne po jednej stronie, ale juz jest lepiej- woda utleniona dziala cuda.Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829625 przez honka_18
Hej dziewczyny,

Sorki,że się tyle czasu nie odzywałam, ale nie mam ostatnio siły na nic. Adam ząbkuje więc nie śpimy cały nocami,a w dzień chodzę jak widmo :silly:

Ostatnio jem bo muszę, apetyt mnie opuścił, może nie przytyję tak dużo jak w pierwszej ciąży :) brzuch mi rośnie, już się nie mieszczę w żadne spodnie,(nawet odpięty guzik już nie daje rady) i się zastanawiam czy nie byłoby głupio gdybym już zaczęła chodzić w ciążówkach

jusia pozbądź się szybko tej infekcji

dobra mykam

miłego wieczorku Wam życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829858 przez gorla
Gratuluje wam dziewczyny :) :) wrzesień fajny miesiąc :) też mam córcię wrześniową , ale taką ciut większa :)

mesy i jednak mdłości cie dopadły ;) najpierw sie nerwowałaś ze objawów brak, a teraz od rana do wieczora... całkiem jak u mnie .. jeszcze trochę i przejdą, a próbowałaś te cud sposoby różniaste na mdlości??? u mnienic nie pomagało, ino woda i chleb suchy.. na wszystko mnie odrzucało... uroki ciąży :side: :side: trzymam kciukasy za ciebie buziaki :kiss: :kiss: na kiedy masz termina??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830200 przez Gosia 2712
Witam dziewczyny :)

Gorla dziekujemy :)

Honka czemu mialoby byc glupio jakbys zaczela w ciazowych spodniach chodzic to Tobie ma byc wygodnie a jak sie meczysz w swoich spodniach to wskakuj w ciazowe i niczym sie nie przejmuj :P

Long nie szkodzi skad moglas wiedziec :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830499 przez akina_zet
Dziewczyny czytam te Wasze posty i aż łezka w oku się kręci :)

Sama jestem mamą wrześniową z 2013r., dokładnie 26.09. urodziła się moja trzpiotka Iga :kiss: Oj tęskni się za tym okrąglutkim brzuszkiem :lol:

Kochane życzę Wam i Waszym maleństwom dużo zdrówka, pięknych chwil brzuszkowych i jeszcze piękniejszych pozabrzuszkowych i tylko pozytywnych, łatwych i szybkich porodów :laugh:

Trzymam za Was kciuki i będę Was podczytywać jeśli pozwolicie ;)

Pozdrawiam Was gorąco :blink:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830507 przez Gosia 2712
Akina_zet witaj :) dziekujemy i zagladaj do nas tak czesto jak tylko masz ochote :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830687 przez jusia
Akina dzieki :)))))

dziewczyny cos apetyt stracilam, nie zjem zle zjem jeszcze gorzej :/ bleeee

jak tam u was?? u mnei potwornie wieje, nei wychodze z domu, no jutro musze isc pita zlozyc i d opzu :/ nie chce mi sie ale sie zmusze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830744 przez Longa Alba
Jusia, jesli chodzi o apetyt, to u mnie coraz gorzej.Mdli mnie strasznie.Musze naprawde dlugo sie zastanawiac, co zjesc by byc w stanie przelknac.Takie uroki;)U mnie -11 i tez strasznie wieje.Najlepiej byloby zostac pod koldra i czekac na cieplejsze czasy=)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830772 przez Gosia 2712
Witam kobitki :)

U mnie tez zimno nawet z lozka sie nie chce wychodzic :s a musze jechac po wyniki z badan :s mi apetyt dopisuje i boje sie jak bede wygladac w 9miesiacu przez to jedzenie :s chyba jak paczek bez raczek :p

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831026 przez zoi
Hej! U mnie żadnych sensacji, więc się specjalnie nie odzywam, ale czytam :)

Longa- gratulacje i czekamy na wizytę :)

Ja też mam ten problem co Wy. Nie zjem- mdłości, ale jem trochę na siłę, połowa normalnych produktów wzbudza jeszcze większe mdłości. No i to mycie zębów szczoteczką :P

Pozdry i nie chorować! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831735 przez MAniula
Hej hej ;) u mnie jakoś leci, pracować mi się bardzo nie chce, gdy za długo postoje to widzę, że wieczorami boli mnie kość ogonowa. Tłustego jeść nie mogę bo bardzo mi po tym źle, a poza tym czuje się dobrze, czasami aż się zastanawiam czy ja na pewno jestem w ciąży. Ale potem sobie myślę, że tak!!! I głaskam się po brzuszku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832352 przez Gosia 2712
Czesc :)
A co tu takie pustki?
Dzisiaj jade do lekarza boje sie jak nie wiem co :( troche mi zle wyniki wyszly i boje sie o malenstwo :(

Long Ty dzisiaj tez na wizyte jedziesz? Daj znac co u lekarza :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl