BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 2 miesiąc temu #832353 przez Gosia 2712
Czesc :)
A co tu takie pustki?
Dzisiaj jade do lekarza boje sie jak nie wiem co :( troche mi zle wyniki wyszly i boje sie o malenstwo :(

Long Ty dzisiaj tez na wizyte jedziesz? Daj znac co u lekarza :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832375 przez Longa Alba
Gosia ja jednak ide jutro, bo chialam zeby moj P. mogl ze mna pojsc=)Nie moge sie doczekac, jak bedzie wszystko ok ( a taka mam nadzieje) to chyba troche odetchne=) Oby u Ciebie tez bylo wszystko ok z Maluszkiem.
Maniula- ja tez czasem sie zastanawiam czy to sie dzieje na prawde=)Hehe jutro sie okaze=)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832402 przez Gosia 2712
Longa na pewno bedzie wszystko dobrze :) ale wiadomo po usg czlowiek jest duzo spokojniejszy :) trzymam kciuki :)

Nie wiem czemu ale mam jakies takie zle przeczucie :( boje sie jak nie wíem co :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832427 przez jusia
Hej dziewcyzny dawno mnie nei bylo, slabo sie czuje i po pracy sprzatanie gotowanie a potem sie juz klade spac :/
Gosia co sie dzieje? jakie ci wyniki zle wyszly? ja dopiero bede robic, wlansie mialam dzwonic do poradni sie zapiaac na badania...

Gosia daj znac jak po badaniach?
a ja szukam nru do poradni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832444 przez Gosia 2712
Jusia lekarz jak sie dowiedzial ze pracuje w masarni zlecil mi badania na toxo i listerioze w pt odebralam wymiki i pani w lab powiedziala ze troche ta listerioza nie ciekawa ale zebym poradzila sie lekarza co on na to :( poczytalam o tej chorobie w necie i jestem zalamana przez nia moge stracic malenstwo i naj prawdopodobniej (tak mi sie wydaje) tamte dwie ciaze tez stracilam :( juz rozne rzeczy mi do glowy przychodza :( wieczorem sie wszystko okaze :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832660 przez MAniula
Gosia trzymam kciuki i przesyłam duuużo pozytywnej energii. Ja raz straciłam maleństwo i wydaje mi się, że znalazłam przyczynę, miałam jakieś pierwotniaki. A listerioza hmm, nie wiem ale może można wziąć na nią jakieś leki w ciąży? Mam nadzieję!!! Wierzę, że będzie dobrze trzymaj się ciepło!!!!! :kiss:

Longa powodzenia będzie dobrze, zobaczysz serducho i zakochasz się w małym groszku ;) Czekamy na zdjęcia jeśli będziesz mieć!!

Buziole

A ja dziś miałam wyprawę do Krakowa do przychodni w której mamy opiekę medyczną z mężem z jego pracy. Tam mogę za free zrobić badania więc poszłam do ginki dała mi listę i hop siup. hiv, kiła, hcv różyczka i toxo od ręki. Morfologię , glukozę itp co na czczo trzeba zrobić na ich koszt u siebie i nie muszę jeździć do Kraka bo by mnie chyba skręciło. Miałam taki kryzys w busie, że myślałam że w połowie drogi wysiądę. Poty zimne, dreszcze, całą godzinę chciało mi się wymiotować masakra. Jak wysiadłam z busa to byłam chyba blada jak ściana. Ale jakoś to zniosłam i teraz już oki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #832737 przez Gosia 2712
Witam dziewczyny :)

Jestem juz po wizycie :) a wiec niestety mam ta cala listerioze ale bardzo slaba dostalam antybiotyk na to "cos" i bedziemy obserwowac czy sie zmniejsza. Jest to bardzo rzadka choroba ale oczywiscie mnie musialo to spotkac :S normalnie jestem wsciekla :S ale lekarz mnie uspokoil bo powiedzial ze poki lozysko jest nie wyksztalcone w pelni maluszkowi nic nie grozi i dobrze ze dosyc wczesnie to wykrylismy :) Widzialam dzidzie na usg i normalnie mialam lzy w oczach tak sie szkrab wiercil ze szok hehe :) Dostalam skierowanie do Katowic na badania prenatalne i musze tylko sie na wizyte umowic tak za dwa tyg :)
Stwierdzilam ze juz nic wiecej nie czytam w necie o zadnych chorobach bo pozniej tylko czlowiek sie nakreci i w strachu siedzi :S caly weekend przeplakalam bo sie naczytalam o tej listeriozie ale dobrze ze lekarz mnie juz uspokoil :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832743 przez MAniula
Gosia to super, będzie wszystko tak jak ma być czyli zdrowo i do przodu ;)

A gdzie masz mieć te badania w Katowicach i jakie??
Bo ja jadę na usg do Katowic to miedzy 11-13 tygodniem które wykrywa wady genetyczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #832754 przez Gosia 2712
No ja wlasnie na to samo badanie jade do dr Agaty Wloch do Centrum Sadowski :)
a Ty?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832761 przez MAniula
Ja do Jacka Jackiewicza do Feminy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #832769 przez Gosia 2712
Aha :) a to powiem Ci ze nawet nie slyszalam o nim :) Ja juz bylam u tej doktor w poprzedniej ciazy bo u mojej corki wykryto duze wady letalne no i teraz w tej ciazy moj lekarz mi powiedzial ze minimum trzy razy u niej bede :)


A to moj skarbek :) :kiss:


Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #832792 przez MAniula
sweet focia jak to teraz mówią!!! Jak te maluchy się zmieniają, ja miałam fotkę w 7t6d ty dwa tyg później i różnica diametralna...
Jej jak ja się nie mogę doczekać podglądnięcia mojego szkrabka, choć wiadomo boją się wyników. Ale wierzę, że będzie dobrze, więc powodzenia. A kiedy masz dokładnie to usg? Ja 14 lutego!!! I ile twoje maleństwo ma teraz cm i jaki wyszedł wiek wg usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832853 przez Gosia 2712
Heh zebys wiedziala wczesniej taka plamka byla a teraz taki maly czlowieczek :) ktory rusza juz raczkami i nozkami :)
Jeszcze nie wiem kiedy bede miec wizyte bo jutro dopiero tam zadzwonie i sie umowie :) hehe fajna masz date usg :) a Ty czemu robisz to badanie ? Tak z ciekawosci na wlasna reke czy masz skierowanie od swojego gina przez tamte poronienie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832907 przez MAniula
Ja idę bo mnie ginka wysyła, szczerze to myślałam, że każdy chodzi się diagnozować . Hmm ale już się przekonałam, że każdy lekarz ma swoje metody. Moja bratowa 3 lata temu miała może z 3 usg przez całą ciąże a za mną już dwa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832959 przez jusia
Hej dziewczyny :) Gosia malenstwo sliczniusie :) rzeczywiscie juz człowieczek malenki :)))
wspolczuje choroby ale oby antynbiotyk zadzialal i tak jak dr powiedzial ze poki lozyska nie ma to jest ok i bakterie i wirusy nie rpzechodza do dziecka :)
ja dzis tez bylam w poradni na badania i sie okazalo ze za jednym razem tyle badan nie moge miec :/ takze w czw znow ide po tewyniki i nastepne badania i potem jeszcze przed poniedzialkiem musze wyniki odebrac :/ masakra codziennie bede tam zeby tylko te badania porobic :/ a w pon ide na USG ale cos wczesnie bo to bedzie 9 tydz skonczony ? takze za wczesnei na genetyczne... no neiwazne lak wie co robi...

ide robic pierogi ruskie :) tak mi si ezachcialo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl