BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #825978 przez MAniula
Hej, dzięki za miłe powitanie. U mnie o ciąży wie tylko kilka osób, w tym mama a w weekend poinformujemy teściów niech się cieszą, bo mają tylko jedynaka więc tylko ja im mogę dać wnuka ;)
Wiem, że to dziwnie brzmi hihihi :lol:

A ja byłam kolo 6 tyg i serduszko juz bilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825990 przez honka_18
hehe jusia ja też nie trawie jakoś mojej teściówki, lubiłam ją do puki nie przyjechała do nas na ponad miesiąc :angry:

ale wam zazdroszczę tego że możecie już zobaczyć swoje maleństwa na usg ja to pewnie jeszcze kilka tyg będę musiał poczekać, ale jutro skoczę do położnej się zarejestruję bo z @ to mi wychodzi 6 tydzień i 6 dzień więc to już chyba czas ( w uk pierwsza wizyta w 8 tyg jest) wysłuchać jej mądrości

mdłości mi przeszły, teraz mam takie słabe i chwilowe myślicie że to normalne, że tak szybko przeszły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826004 przez Gosia 2712
Heh ja niestety musze z moja tesciowa mieszkac :s i naj chetniej to drzwi pancerne bym zalozyla :D tyle dobrze ze ona na dole jest a my na gorze.

Honka w poprzedniej ciazy mialam od 8tc mdlosci przez rowne dwa tyg a pozniej z dnia na dzien mi przeszlo takze moze przestana Cie juz meczyc czego Ci oczywiscie zycze :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826016 przez MAniula
Ja z mimi tesciami tez na odleglosc, zyc sobie z nimi nie wyobrazam, zreszta moj maz tez:) jak tam jestem raz czy dwa w miesiacu to gora, no ale te wiesci chetnie im przekaze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826311 przez Gosia 2712
Witam dziewczyny :)
Chcialam dodac zdjecie mojej fasolki ale mam za slaby internet w telefonie i sie nie udalo :s

Zoi to Ty masz dzisiaj wizyte u lekarza? Mam nadzieje ze jak wrocisz to sie pochwalisz co tam :)

Maniula ktory masz tc? Bo dzisiaj na suwaczku masz 9tc a wczoraj mialas 8? :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826320 przez jusia
Hej w poprzedniej ciazy w 5ti 5d bylo juz serduszko, ale zanim gin przylozyl sonde poweidzial ze nic nie zobaczymy :laugh:
a tak wogole ide dzisiaj do gina i zobaczymy
no wlasnie cos za wczesnie na brzuch a wierzcie ze mam juz calkiem duzy, nie weim czy inni to widza ale ja strasznie, M tez mowi ze widac bardzo i to mnei niepokoi...
ja mam nadal mdlosci, slabe bardzo ale wnerwiające, bo niby nic ale nei czuje sie komfortowo i tak caly dzien i noc

zmykam zjem cos wykapie sie i potem pojde po corcie do tesciowej i jedziemy na angielski a potem do gina :) jeszcze powinnam obiad zrobic ale mam jakis odrzut od miesa takze nei weim czy cos zrobic :/ bleeee

Gosia a z kompa zdj nie wrzucisz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826330 przez Gosia 2712
A to Ty Jusia idziesz do lekarza :) wiedzialam ze ktoras idzie dzisiaj ale zapomnialam ktora :p i napisalam ze Zoi :)
Wlasnie mam problem bo nie mam neta zalozonego tylko w tel mam. Czekamy bo moze w lutym beda juz zakladac taki unijny ze swiatlowodu. Jusia jak bedziesz po wizycie to napisz co tam :) trzymam kciuki :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826360 przez jusia
Gosia ok ale ja dopiero na 18 20 ide, takze chyba w okolicach 20 wam napisze, potaram sie tez fote wrzucic bo pewnie USG mi zrobi zeby zobaczyc co i jak :)

nie chce mi si eobiadu robic...zamowilam lasagne :) dla corci mam obiad a dla nas niestety takze chodzaca za mna od chyba 2 tyg lasagna sie spełniiiiiii :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826391 przez Gosia 2712
Jusia bedziemy czekac :) i trzymam kciuki :)

Heh mi tez sie nie chce obiadu robic dla tego na szybko zrobie nalesniki z dzemem :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826613 przez honka_18
Hej.
Chyba za szybko się pochwaliłam bo mdłości cały dzień mnie męczyły, ale może dla tego, że bez przerwy coś jadłam normalnie buzia mi się nie zamykała
Ja dzisiaj mojego M wysłałam do kuchni żeby coś ugotował i zostawiłam mu Adasia, a sama w przerwie od jedzenia poszłam się zdrzemnąć :laugh:

Jusia czekamy na relacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826664 przez MAniula
Jusia czekamy na dobre wyniki

Gosia ja termin z om mam na 29 sierpnia, ale ovulację miałam później, wiem bo mierzyłam temperaturę i wg oststniego usg maluszek jest troszkę młodszy. Więc suwaczek mam zrobiony wg podanego terminu porodu i zdążył się zmienić już na kolejny tydzień. ;)

A wy dziewczyny pracujecie? Czy l4 bo ja się zamęczam, dziś mam już dość.

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826681 przez Gosia 2712
Maniula ja od samego poczatku jestem na L4 a skoro Ty sie meczysz to moze popros lekarza niech Ci wypisze. Nie powinnas sie teraz przemeczac...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826749 przez jusia
Hej dziewczyny ja tak szybciutko, wczoraj M zajal kompa takze nei mialam jak sie odezwac. Wszystko ok, dzieciatko jest serduszko bije i tyle sie dowiedzialam, dostalam skierowanie na badania i nastepne usg 10 lutego i wtedy zalozymy karte ciazy....

zdj nie wchodzi, po pracy wrzuce bo teraz musze sie szykowac
Milego dnia :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826925 przez zoi
Jusia, gratki :)

Ja tez byłam dziś na usg, pęrzerzyk 6,5 mm i widoczny pęcherzyk żółtkowy :)

Miłego piąteczku dziewczyny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826966 przez Gosia 2712
Jusia i Zoi swietne wiesci gratuluje :)

Jusia śliczna fasolka :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl