BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892581 przez Caroina
Ania Udanej wizty, odezwij się po

Agniesia Ale malutko przybrałaś, lekarz coś mówił na ten temat?

Malvi Fajny wózeczek, wydaje się mieć wszystko co trzeba i super cena

Kinga Cieszę się, że wszystko dobrze, spore te Twoje kruszynki :)

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892630 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Czyżbym była dziś pierwsza???

U mnie pogoda prześliczna. Na szczęście nie ma ogromnych upałów. Rano zapowiadali, że ma być do max 25 stopni, więc jak dla mnie to wprost idealnie.

Paulinka zasnęła, a ja jak co dzień biorę się znów za prasowanie. W tym pokoju, który musiałam opuścić widać już tylko same mury. Z jednej strony super, a z drugiej, jakoś mi przykro, że coś się zmienia (to pewno przez ciąży).

Także tak... miłego dnia dla Was:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892644 przez munkki
Dzień dobry;) u nas pogoda tez ładna bardzo. Stas fika w brzuchu od rana:) po wizycie wczorajszej super, szyjka twarda i długa, mały waży prawie 600, teraz jest główka w górę, obrócił się od ostatniego razu ale ponoć jeszcze nie raz zrobi fiolka;) morfologii i mocz w porządku, żelazo nadal mam brać ale nie ma tragedii... Waga w normie ale w górnej granicy... to przez ten budyń z nutelli pewnie;) następna wizyta za miesiąc, a wcześniejszą glukoza...

Co do wózka - ja nie wybieram, dostane od siostry, nie wiem nawet jaki, ale stwierdziłam ze nie będę o tym myśleć bo i tak go wezmę w ramach oszczędności ;) najwyżej w spacerówka potem będę inwestować... Chociaż też może dostane;)
Linki rzeczy które kupujecie wrzucajcie proszę...to mega przydatne dla ułamków zakupowych takich jak ja;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892646 przez jagodzianka44
Agniesia wiesz jaka mam ochote na oscypka!! Bozee, jak se o nim zapomnialam to TY mi właaśnie przypomniałaś!.

Ania jak sie zdecydujecie na Zakopane to liczę na oscypka hahah :) chyba,ze my gdzieś wyskoczymy ale to zależy czy wolne Marcin w pracy dostanie. Niby taki kochany a czasem taki upierdliwy " kochanieee, a podasz mi batona?" ja " pojebało? weź se samm masz bliżej" on " weź noo! mi nie podasz? popatrz na mnie, na takiego przystojniaka, widzisz tego bicka? no zrob to zrób". Albo opowiadał mi o jego wypróżnianiu odnośnie pogody hahahaha głupie to i powiedziałabym wam ale wole nie bo wczoraj znajoma przez to dziecko obudziła haha ;).

Kinia gdzie Ty trzymasz te pokłady energii,ze nawet sok z porzeczek robiłas?. Chyba trzeba pogadać z bliźniaczkami żeby mamusie męczyły haha:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892691 przez the_way_to_happines
Jakby któraś z mamusiek chciała USG 4D to w Wola PArk w Warszawie będą wykonywane w ten weekend. Tu więcej informacji wolapark.pl/szczesliwe-dziecko-szczesliwa-mama/ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892709 przez agniesia1604
Hej Laseczki
Wpadam tylko na chwile... teście poszli na spacer ze Stasiem ...
Wiecie co ... złapał mnie taki w nocy skurcz w nogach ze mi dwie nogi powykrzywiało i stopy i w ogóle ...ból niemilosierny o 4 nad ranem ... mąż starał sie masować ale dwóch nóg po całosci i stopy nie dało rady .... wiec zeszłam z łóżka i musiałam rozchodzić....MASAKRA.... ale ból normalnie tak mi stopy wykrzywiało że szok:(

Dziś pójde do apteki po jakiś magnez.

Caroina,
lekarz nic nie mówił o mojej wadze... wiesz... bo to jest tak ... jeśli zaczynało się z nadwagą to niewskazane jest dużo przytyć ... ja zaczynałam ze Stasiem z 73 i przytyłam 8-9kg...potem 20 schudłam ...potem przez 3 miesiące przybrałam bo przestałam karmić ... i tak zaczęłam tą ciąże z 67kg przy wzroście 165:)... tak wiec obecnie ważę 70,1kg (ostatnio miałam nawet wrażenie ze 1 kg schudłam ale zaraz potem nadrobiłam:) Jest dobrze ... Pamietam że ze Stasiem do 35 tygodnia przybrałam chyba 5kg a potem nagle te 3-4 kg więcej... :)
Niektóre mają tak ze na początku dużo przybierają potem staje waga...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892725 przez Ania86
Cześć :)
My po wizycie, ja już wspominałam lekarz do wylewnych nie należy ;) Malutka już waży ponad 500 g i wszystko jest w porządku, ja mam dalej tylko z tymi płytkami krwi coś nie tak ale zapisał mi jakieś tabletki to będę łykać. Kolejna wizyta 7-go lipca ale to już bez usg na pewno.
U nas jakoś tak jak na burzę ja wczoraj znów byłam w ciucholandzie, więc dziś od rana piorę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 23 godzin temu #892769 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892782 przez Caroina
Witajcie :)

U mnie pogoda też ładna ale wyczekuje jeszcze tych temp. W okolicach 30 stopni, żeby w końcu do basenu móc wskoczyć ;)

Munkki Dobrze, że po wizycie ok. :) Fajnie, że dostaniecie wózek bo to spora oszczędność.

Jagodzianka Ale ten Twój Marcin dowcipny, musisz mieć z Nim dużo śmiechu, super.

Agniesia Współczuje, że dopadły Cie skurcze nóg. Oby magnez pomógł.
Miałam prawie identyczną wagę startową jak Ty :) jak masz zapas to dobrze, u mnie podobnie tyle, że troszkę więcej przybrałam. Przy normalnej wadze na tym etapie powinno być ok. 5-8kg na plusie (z tego co czytałam). Nic tylko gratulować, że tak dobrze się trzymasz :)

Ania Cieszę się, że Twoja malutka zdrowiutka :) pochwal się co upolowałaś ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 23 godzin temu #892794 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892811 przez aneczka25
hej Laski:)
dawno nie pisałam ale czytam was kilka razy dziennie!!!:)
U nas ok :side: Muszę się pochwalić, że byłam dziś w lumpie i zakupiłam jeden piękny kombinezon zimowy+jedną sukieneczkę taką ala kaftanik+3 grube kolorowe pajace-bardzo dziewczęce+jeden zwykły biały pajac w super stanie i bodziak z ekobawełny z grubszego materiału w kaczuszki. Wszystko czyste i bez dziur!
I UWAGA CENA!
20 ZŁ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
ANETKA ja dziś również kapuśniaczek ;)
CAROINKA wrzuć fotosa w tym basenie:D
Co do kilogramów to ja chyba powinnam w ogóle nie przytyć :silly: A mamy 5 kg na plus...pfffff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 23 godzin temu #892823 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892837 przez Caroina
Aneta To mamy tak samo. Przy takiej temp. Jak się nie ruszam to mi zimno. Teraz w te upały jak wszyscy wychodzili wieczorami na pole się schłodziś w krotkich rekawkach to ja w mojej ukochanej bluzie z futrem od srodka i jeszcze było mi chlodno :D szwagierka dokupywała torbę do x-landera (nie oryginalną) na allegro. Ewentualnie w sklepach z dziecięcymi akcesoriami zazwyczaj mają w sprzedaży. Bo w biedronce możesz się nie doczekać takiej oferty.

Aneczka Za to też uwielbiam zakupy w ciucholandach :)
Zrób zdjęcia zdobyczy i pokaż Nam te cuda :)
Ehe moje zdjęcie w basenie…włączcie animal planet i obejrzyjcie wieloryby w oceanie prawie na to samo wyjdzie haha ;)

Ale Was wzięło dziewczyny na te kapuśniaki, i to w tym samym czasie :) a ja jeszcze chyba nigdy nie jadłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892840 przez munkki
kapusniak mowicie... mniam, zjadlambym tez z checia (z reszta jak wszystko ostatno;))

u mnie dylematow ciag dalszy (caly czas zastanawiam sie jak urzadzic ten kacik dla Malego w sypialni) - lozeczko z opuszczanym bokiem czy wyjmowanymi szczebelkami? Mamy doswiadczone maja zdanie na ten temat? Myslalam caly czas o wyjmowanych szczebelkach ale teraz to juz sama nie wiem....
z gory dzieki za jakas chociazby mini rade;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 23 godzin temu #892842 przez Aneta_78
......

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl