BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 2 miesiąc temu #842502 przez wredota1
Hej :-). Jestem w watku listopadowki 2013, aczkolwiek moja panna postanowila wyjsc w pazdzierniku :-). Utozsamiam sie z Wami i ciesze sie Waszym szczesciem :-). Rowno rok temu powinnam dostac okres, ktorego nie dostalam i juz w 100% bylam pewna, ze jestem w ciazy :-)
Zycze Wam jak najmniej dotkliwego przejscia pierwszego trymestru i zadowolenia z pozostalej czesci ciazy :-)
Ach... zazdroszcze Wam :-)
Pozdrawiamy wraz z Gabi Was dziewczyny i Wasze fasolki :-)
P.S. jakbyscie mialy jakies pytania odnosnie ciazy i porodu to serdecznie zapraszam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842508 przez Caroina
Ale się rozmarzyłam i wybiegłam na przód, jak to blisko połowy ciąży zaczniemy się dowiadywać czy będziemy mieć chłopca czy dziewczynkę :) wtedy maleństwa staną się bardziej osobowe i przyjdzie czas na wymianę imion :blink: Fascynujący etap. Mój M. teraz marzy o chłopczyku bo dziewczynka już jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842512 przez Kinga2424
Caroina U mnie jest podobna sytuacja. Choć ja uważam, że co będzie, to będzie. Żeby tylko urodziło się zdrowe. Ja się śmieję, że jeśli będzie druga dziewczynka, to będą mieć wspólny pokój.

Właśnie robiłam kisiel wiśniowy. Tak mi prysło na palec, że piecze i piecze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842524 przez motylek05
Witam :) ja dziś ciężki dzień miałam... Od rana dopiero teraz polozylam się :/ i czuje straszne zmęczenie. Po wczorajszym porannym plamieniu ,do teraz pory jest spokój :) ufff i oby tak dalej bo już zaczynalam mieć czerne myśli :/
Ja też co po cichu marżę o chlopcu.

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842525 przez Caroina
Kinga2424 Też jestem neutralna, niby ze względu na M. fajnie jak byłby chłopiec, byłaby wtedy parka + nie męczył by mnie o trzecie. Dziewczynka leiej dla córci i dla mnie troche też bo wydaje mi się, że z dziewczynkami jest łatwiej (kobieta z kobietą zawsze się dogada), temat mam już przerobiony więc to kolejny +. W domu wsystkie ubranka i zabawki dla dziewczynki więc mniejszy wydatek itp. Ale wiadomo najważniejsze aby było zdrowe!

Palec najlepiej posmaruj jakimś tłustym kremem i nie trzymaj pod zimną woda bo to tylko nasila później ból

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842536 przez julka

a oto mój robaczek, przyssany do swojego żółtka, głodomór :)

Tak, fajnie będzie jak zaraz wszystkie zaczniecie wrzucac fotki swoich maluszków :)

A ja Wam zazdroszcze że macie już dzieciaczki... ja już bym też chciała mieć go przy sobie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842539 przez Caroina
Motylek05 Widzę, że u Ciebie podobnie jak u mnie tzn niespełno 3 letnia córeczka i 5tc :)

Jeśli chodzi o takie pojedyńcze plamienie to raczej nic złego więc bez stresu. Ale musisz sie bardziej oszczędzać i więcej wylegiwać. Jeżeli plamiłabyś ciągle (przy każdej wizycie w toalecie, przez kolejne dni) to jest to sygnał, że musisz odpuścić i przykuć się do łóżka/kanapy.
Tak bynajmniej powiedziała mi kiedyś ginekolog "Jeśli chcesz to dziecko, to musisz iść na L4 i wylegiwać" (miałam tzw brudzenie). Ja głupia i młoda, nie wiedząc jeszcze jak częstym zjawiskiem są wczesne poronienia. Nie wprowadziłam żadnych zmian sądząc, że mnie to przecież nie spotka... i spotkało. Dlatego w drugiej ciąży odpuściłam i udało się :)
3 mam bardzo mocno kciuki za nasze rosnące maleństwa i za nas wszystkie. Musi sie udać! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842542 przez Kinga2424
Julka Prześliczny Bąbelek. Cieszę się, że wszystko z Maleństwem dobrze. Za chwilkę też będziesz miała już swoje Maleństwo przy sobie.

motylek05 Biedactwo. Mam nadzieję, że już żadne plamienia się nie pojawią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842546 przez Caroina
Julka słodziutki bąbelek :) dopiero co był jak ziarnko maku a teraz prosze. Ani się obejżysz, a będziesz bobaska tulić w objęciach :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842552 przez srenka_918
Jakbym widziała moje pierwsze zdj USG Pawełka ;)

Z jednej strony się cieszę że mam tak szybko kolejnego dzidziuśka, ale z drugiej może być ciężko ;)
Ja z kolei mam cichą nadzieję że będzie dziewczynka ;) Ale jak chłopiec to nie będzie trzeba mieszkania przerabiać bo będą razem w pokoju ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842557 przez julka
Marza i MlecznaMama - dopisałam Was do naszego meldunku, a co! :D
Dodatkowo widzę tutaj fankę Pinka FLoyda ;) Też lubię :)

Caroina, jak ziarnko maku to on nie był... jego wczesniej NIE BYŁO wcale widac a ja rwałam włosy z głowy. Teraz naprawde spadł mi kamień z serca... bo już w głowie miałam puste jajo płodowe.... tak tak, wiem, durna jestem... co zrobić... :silly: :silly:

Dziewczyny, a chłopiec z dziewuszką nie mogą być razem w pokoju? przynajmniej dopóki nie są nastolatkami? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842559 przez motylek05
Julka śliczne zdjęcie, taki malutki "groszek " i pierwsza fotka do albumu już jest :)

Carolina: faktyczne dzieciaczki w zbliżonym wieku :) a co do plamien to lekarz mowil że mam nadrzędne i teraz w ciąży jest bardziej ukwiona więc delikatne Plamienia mogą być , ale mimo to martwi sie. A co do oszczędzania to hyy zależy od dnia,czy mogę sobie na leniuchowanie pozwolić :/

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842560 przez motylek05
Julka śliczne zdjęcie, taki malutki "groszek " i pierwsza fotka do albumu już jest :)

Carolina: faktyczne dzieciaczki w zbliżonym wieku :) a co do plamien to lekarz mowil że mam nadrzędne i teraz w ciąży jest bardziej ukwiona więc delikatne Plamienia mogą być , ale mimo to martwi sie. A co do oszczędzania to hyy zależy od dnia,czy mogę sobie na leniuchowanie pozwolić :/

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842566 przez Caroina
Srenka_918 Ja z kolei troszkę żałuję, że się wcześniej nie zdecydowaliśmy na drugie. Po czasie człowiek robi się wygodny i czasem aż się nie chce. A co najważniejsze, mniejsza różnica wieku i dzieci będą się lepiej ze sobą dogadują i bawią co dla nich jest najlepsze. Pawełek będzie przeszczęśliwy z takiego towarzystwa :woohoo:

Julka Sama widzisz jaka różnica, a dopiero co miałaś pierwsze USG. Pomyśl, że na następnym razem zobaczysz już poruszającego się dzidziusia z rączkami, nóżkami. To jest dopiero niesamowite :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842572 przez Caroina
Motylek05 Faktycznie pisałaś wcześniej. W takim razie nie masz się co przejmować, wszystko jest jasne -plamienie uzasadniune, a z dzidziusiem wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl