BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #924511 przez nelka
Gwiazdka a twoja waga między tymi wizytami ile wzrosła? Troszkę dużo by przybrał jak na miesiąc czasu. Kiedy kolejna wizyta żebyś mogła to zweryfikować?
Tak jak Munnki piszę weź poprawkę na to że badał cię inny lekarz.

Ja osobiście nie lubię tych jednorazowych gaci z siatki. Tyłek mi się w nich pocił. Lepiej sprawdziły się większe bawełniane majtki. Zresztą najlepiej jak najwięcej się wietrzyć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924512 przez gwiazdka2014
dziewczyny dzięki za pocieszenie - tak mnie głowa boli...

munkki ale mnie pocieszyłaś, za tydzień kolejna wizyta ale u tej nie mojej lekarki... a gatki tez mam swoje a nie te siateczkowe.

Pauletta jestes może z okolic 3masta? Tam mogę ci kogo polecić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924528 przez Marza
Malvi słoneczko wielkie gratulacje od całej naszej trójki !!! :kiss: dzielna kobietka jesteś :) a poród śmiało opisuj ! każda z nas to musi przejść i tego nie unikniemy ;) czekamy na fotkę Krzysiulka jak najprędzej :lol:

Ja mam majtki jednorazowe z apteki :) 5 sztuk ale muszę sprawdzić czy w nie wejdę, bo bo będzie zonk w szpitalu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924533 przez dotkawy
Marza lepiej sobie spr w domu...ja wlasnie kupilam z canpola albo babyono i przy pakowaniu torby z ciekawości otworzyłam...dzieki bogu, bo ciekawe w czym bym chodzila w szpitalu...udalo mi sie je wcisnąć do polowy uda, a kupilam L... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924540 przez pauletta
Gwiazdka ja malopolska.

Juz mamy babeczke od sesji
www.facebook.com/FotografiaOlgaKrajewska?fref=ts

Pakuje torbe. Jeszcze mi brakuje pierdolow, ale to juz/drobnostki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924563 przez gwiazdka2014
hej babeczki

kurcze tak mnie boli ta pipka że szok ;p he he

Ja już mam torbe spakowaną, kocyk dla Antka leży na, bo się juz nie zmieścił. Bierzecie ze sobą jakieś batoniki, ciast, herbatniki coś ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924567 przez agniesia1604
ja po porodzie naturalnym rok temu miałam majtki siateczkowe krótkie... były idealne:P miałam 6 szt i starczyło ... w mnie były rewelacyjne przez ten okres kiedy używałam tych wielkich podpasek belli;p
Minęły ze 2 tygodnie zanim zaczęłam używać podpasek np always czy innych siateczkowych i tym sobie narobiłam dodatkowego problemu ... bo zaczęło mnie bolec i piec... nie polecam podpasek z siateczką po cieciu krocza... najlepsze jednak te podpaski jak to mówią bawełniane, najtańsze?po około 3 tygodniach zaczęłam używać wkładek i w sumie wtedy założyłam majtki bawełniane i znów problem bo zaczęło boleć bo znów nie oddychała moja mała...:) ... Takze jak położna mnie odwiedziła powiedziała że w żadnym wypadku podpaski z siateczką i wkładki higieniczne...jak już mało leci to papierowy ręcznik to bardzo dobra podpaseczka - wkładeczka:))))

_________

po 30 tygodniu dzieci rosną 150-300gram tygodniowo ...w 36 tygodniu maleństwa dostają tłuszczyku którego nie obejmuje USG:)
Każdy lekarz inaczej mierzy co może powodować odchylenia:)
ja pamiętam jak Staś ważył 2200g w 34 tygodniu i lekarz powiedział " no może pani rodzić" a w 39tygodniu miał 3300... w 5 tygodni - 1100g przybrał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924568 przez pauletta
Ja/wezme jakies biszkopty czy cus, podobno czekolade warto. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924575 przez agniesia1604
do ciuckania pod jezyk:P:))))
Ja kupiłam rok temu glukozę w tabletkach ale nie wiem czy nadal wazna:) ...:P sprawdzę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924580 przez yoozia
Malvi graulacje !!! w koncu masz przy sobie Krzysia :) dzielna jestes, zazdroszcze ci tego co teraz przezywasz :) jak bedziesz miala sily to zdaj relacje.
aha no i 3600g i 54 cm, to nie tak duzo jak na chlopczyka moim zdaniem. chociaz w sumie to 36 tydzien. ja sie urodzilam 3700g i 56 cm :P no ale w 42 tc co prawda :P

Kinga a ty jak tam? cos czuje, ze zaczyna sie u ciebie dziac :silly:

ja dzisiaj bylam u gina i stwierdzil, ze urodze wczesniej :whistle: nawet zazartowal, ze moze jutro :S na zakupach takie bole mnie lapaly, skurcze i wszystko na raz, ze naprawde sobie wkrecalam, ze to juz :S ale teraz przeszlo. ide sie przespac, bo w nocy spalam az 3 godziny, a wieczorem idziemy z mezem na urodziny szwagra. nie wiem jak ja sie wczolgam na 4 pietro po schodach :pinch: milego weekendu mamuski!
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924581 przez Marza
Dotkawy mam je na styk ! :woohoo: muszę się kontrolować, bo kurde się okaże, że będę musiała większe kupić :whistle:

Kuźwa kupiłam winogrono w biedrze i kwaśne jak cholera! fuuj.

Ja jak będzie cc to będę musiała głodować :angry:

ja się urodziłam w 42tc i miałam 3000g i 52cm :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924582 przez yoozia
Marza no widzisz i pewnie jestes drobnej budowy lub normalnej. a ja do dzisiaj jestem pulpetem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924583 przez Marza
yoozia w sumie zawsze byłam szkieletorem hehe ale po miesiączce nabrałam kobiecych kształtów i też od tego czasu muszę uważać co jem i w jakiej ilości bo mam niestety tendencje do tycia(po mamie hehe ) za to moja siostra ma figurę po tacie i nie musi na nic uważać bo je mega dużo a szczupła jest okropnie... teraz jak na siebie patrzę, a konkretnie na uda i pupę to mnie odpycha ! Już nie mogę się doczekać, aż znowu będę mogła zadbać o figurę, bo teraz nie mogę się odpędzić od jedzenia :dry: też tak macie teraz? co mi nie pojawi się przed oczami to pochłonę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924586 przez yoozia
Marza nawet mi nie mow. Mam to samo gdzies tak od tygodnia. Jadlabym wszystko co mi w rece wpadnie, a nie moge przez ten cukier zasrany :angry: ide sie przespac, bo ledwo na oczy pacze :silly:
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924589 przez pauletta
Ostatnie zakupy zrobione. Torba spakowana.

Zostaly do kupienia/staniki, skarpetki i zwykle majtasy, kuniec :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl