BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #926856 przez dotkawy
Kinga - dokładnie tego ordynatora to bym powiesila za jaja....jak przeczytalam koniec Twojego posta to aż lzy mi sie zakrecily...mam nadzieje Kochana ze z Zuzia wszystko dobrze...napisz cos wiecej jak dasz rade. I szybkiego powrotu do zdrowia po CC, bo napewno musieli Cię dużo nacinac jak mialas bluzniaczki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926865 przez agniesia1604
Mówili o karmieniu piersią i mlekiem modyfikowanym, o kąpieli przy okazji z reklamą Johnson&Johnson, o foteliku samochodowym który jest też do wygrania, o pomocy w razie róznych sytuacji z maluchem pierwszopomocni (warto chocby dla tego temau udać sie na szkolenie) , o witaminach dla dzieci i mam (D+K) DHA i t d, o bankowości krwi pępowinowej.

Takie to były tematy i mysle ze najważniejszym tematem jest ratowanie życia malucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926870 przez munkki
Agniesia dzięki za info! mam nadzieje ze będę miała siłę się jutro zebrać :)

Jej jak chodzi za mną czekolada oszaleje... Zachcianki sięgają zenitu normalnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926878 przez dotkawy
Munkki a ja po czekoladzie i wszystkim co ma w swoim skladzie wlasnie czekoladę mam taka zgagę...ze trzymam sie od niej z dala...ostatnio mi sie zachcialo snuckersa, zjadlam pól, a potem caly dzien myslalam ze umrę....... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926881 przez Ania86
witam nowe Mamusie im nas więcej tym lepiej ;)

Kinga, dobrze że napisałaś do nas. Jejku na pewno to niezła rewolucja dwie istotki w domku :) Cieszę się że wszystko w porządku, jak znajdziesz chwilkę to napisz jeszcze, a Paulinka jak przyjęła siostrzyczki?

Dziewczynki mam pytanie trochę głupie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926884 przez munkki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dotkawy zjadłam kawałek... Zgagi brak;) sprawdze za godzinę cukier czy mi ten grzech wyjdzie na glukometrze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926885 przez Ania86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926886 przez munkki
No ja też się stresuje coraz bardziej... co jakiś czas jak zaboli brzuch to myślę że to już... Najwięcej stresu w nocy jak pobudka na siku... Jak wstaje z łóżka to się zastanawiam...odejda wody czy nie...;) paranoja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926890 przez yoozia
Munkki cisnienie dzis dobre, puls 80-85 wiec prawie o polowe nizszy niz wczoraj przy tym chwilowym skoku :blink:
ani mi nie mow o slodkosciach... ja tez mam straszna chcice :angry: dzisiaj meza naszlo i upiekl biszkopt, posmarowal dzemem i wsunelam kawalek przed chwila :silly: a co tam.. jak sie bawic, to sie bawic :whistle:

juz chyba wszystkim odeszedl czop, tylko nie mi :( ponoc od odejscia czopa max 2 tygodnie do porodu :) u mnie w sluzie zadnych zmian na razie :unsure:

Marza jak tam u ciebie?

Kinga fajnie ze znalazlas chwile czasu. ale musisz miec teraz zamieszania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926893 przez munkki
Yoozia mi to raczej nie odszedł tez, on ponoć zabarwiony powinien być;)
Po moim grzechu cukier 120 wiec dramatu nie ma:):)
Ciesze się ze incydent z pulsem się nie powtórzył:)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926894 przez pauletta
U mnie po czopie ani sladu. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926897 przez yoozia
dzieki Munkki :) uff to czyli nie jestem sama :D ale i tak czuje, ze przenosze co najmniej z tydzien :whistle:
a to nie jest tak, ze czop moze miec od przezroczystego do rozowego po jasnobrazowy kolor? ja obsesyjnie po kazdym siku sprawdzam czy nic nie ma, ale jak na razie cisza. niby jeszcze jest chwila czasu, ale chcialabym tak w 38 tc urodzic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926900 przez Caroina
Aniu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dla mnie też ta końcówka stresująca, z każdym dniem coraz bardziej mimo, że niewiele się u mnie dzieje to wyobraźnia zaczyna działać :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926904 przez dotkawy
Ania86
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ogladam wlasnie mecz, polskaaaa ;) żeby z tych emocji nie urodzić, hihihi :P
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926912 przez agniesia1604
Czop to dluga nitka. Moze byc zabarwiony lub nie. Raczej jak czop schodzi to przed samym porodem bo robu sie rozwarcie.
Tez mecz ogladamy.
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl