BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #938770 przez nelka
Aneta póki co mój M jest z nami w domu. Choć czasem tylko fizycznie ale zawsze jest więc jakoś daje rade. Na jednej ręce trzymam Marysie a drugą bawię się z Zosią konikami ;-) Jedyne co dobre to to że obie mają drzemke popołudniową w tym samym czasie i mam chwilę spokoju. Po za tym posłaliśmy jednak Zosie do przedszkola bo się nudziła w domu jak pogoda beznadziejna była i nie mogła iść się bawić z dziećmi. Mieszkanie jak zwykle posprzątane, rzeczy poprasowane, obiad ugotowany więc nadal pełna organizacja póki co...
Hardcor będzie jak M pójdzie na popołudnie do pracy a ja sama będę musiała wykąpać i położyć oba szkodniki spać.

Jagodzianka ja mam język niemowląt w pdf podaj maila to ci wieczorem wyślę jak odpale kompa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938785 przez minnie90
A ja z Wiki dziś pierwszy raz zostałyśmy same na cały dzień. Bałam się za będzie tragedia, a tu miła niespodzianka:) zdazyłam umyc włosy, dwa okna, podłogi odkurzyć i umyć:)

nelka jakbym mogła tez poprosić o język niemowląt to byłabym wdzięczna:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Taka ładna pogoda, ze chętnie poszłybyśmy na spacer, a tu na kuriera musze czekać, bo zamówiłam maleńkiej czapeczki :)

malvi no to pozazdrościć:) ja wynegocjowałam z M, żeby wstawał do małej o 00-01 ale w sumie i tak wstaje bo zanim mąż się obudzi, podgrzeje mleczko to jest histeria małej wiec i tak wstaje. A w dzień ja się nią więcej zajmuję bo M jak wraca z pracy to uczy się do egzaminu:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938799 przez nelka
Minnie wysłałam sprawdź czy doszło jak nie to wieczorem wyślę jeszcze raz.
Podziękowania: minnie90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938802 przez malvi
nelcia ja też poproszę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938804 przez kacha
malvi - Ja też planuje zakup tej maty edukacyjnej :) Jesteś z niej zadowolona? Nie rozwali się po pierwszym miesiącu używania?
Mój mąż też sporo pracuje, są dni, kiedy nie ma go od 6.00 rano do 22.00. Ale w dni, kiedy idzie do pracy na popołudnie chętnie zajmuje się malutką, w nocy ja ją karmię i przewijam, ale kiedy dłużej marudzi M ją przejmuje. I wtedy ja zasypiam i nie słyszę jej płaczu, mimo, że jak jesteśmy same to budzi mnie każde jej stęknięcie. M też sam kąpie wandzie, kiedy jest w porze kąpieli w domu - to taki jest czas sam na sam z córką.
W ogóle to nasza kruszyna jest bardzo, bardzo grzeczna. Już nie śpi całymi dniami, ale i nie marudzi zbyt wiele, często jest tak przyjemnie aktywna - próbuje nawiązywać kontakt wzrokowy, ogląda pokazywane jej zabawki, ożywia się, gdy jej śpiewam. Bardzo się zmienia, co dzień jest inna, bardziej kontaktowa. No i wydaje mi się, że wczoraj pierwszy raz się do mnie świadomie uśmiechnęła.
Cholibka, złapało mnie przeziębienie, straszny mam katar i kaszel. Staram się nie chuchać na Kluskę, nie biorę jej na ręce dopóki mocno nie płacze, mam nadzieję, że jej nie zarażę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938815 przez jagodzianka44
Nelka dziekujeeeeee!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938821 przez yoozia
Nelka, czy ja tez moge prosic o jezyk niemowlat na mejla?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
bede wdzieczna bardzo :kiss:

Dziewczyny ja to mam masakre tez, bo moj pracuje od 16.30 i o 2 dopiero wraca do domu... Wstaje kolo 10-12 i kilka godzin jest z mala ale co to jest? :dry: w nocy tez pomaga czasami, ale jak mala placze ja i tak nie usne. Byle piskniecie i jestem na nogach. A jak on pojdzie do pracy, to i tak ciezko mi cokolwiek zrobic bo ona przysnie na 15 min i placz wiec wszystko robie na raty... O polozeniu sie w dzien na godzinke moge pomarzyc poki co :(

Tesciowa przyjechala, ale jakos zle sie czuje, poszla spac, maz tez, a ja bujam sie w fotelu trzymajac mala na klacie, bo ostatnio tylko tak udaje mi sie ja uspokoic i uspic :/ musze sprobowac polozyc ja na dzien do wozka, moze u nas to tez cos da? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938822 przez Ania86
Jagodzianka, my dawaliśmy biogaję podawałam 5 kropelek na dzień ale odstawiłam bo u nas nie działała. Dalej macie problemy z brzuszkiem? My też .... chyba trzeba to przeczekać :/
Nelka, jak byś mogła
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Malvi, akcesoria super jak znajdę dziś chwilę to też planuję popatrzyć za jakąś matą :)

Byliśmy dziś u pediatry, Julia zaszczepiona nawet bardzo nie płakała tylko podczas ukłucia :/ Mam nadzieję że będzie ok, za tydzień lub dwa na pneumokoki. Mała waży 4200g i jest wszystko ok. Pytałam o ten delikol i lekarka powiedziała że podawanie jego ma sens tylko wtedy gdy podaje się go do każdego karmienia.
Zapomniałam zapytać więc pytam Was... dajecie coś do picia dzieciom oprócz mleka? my podawaliśmy herbatkę z kopru i rumianku ale wydaje mi się że po niej dostała wysypki na buzi..... i nie wiem dawać coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #938828 przez malvi
Kacha nie wiem czy nie rozwali się po miesiącu bo mamy ją od piątku :) ale co do wykonania to powiedziałabym- ok ale bez szału ;) choć za tą cenę się opłaca :woohoo:

A ja dostałam tel z Urzędu, że dostaniemy becikowe :woohoo: :woohoo:

Krzyś się czasem już fajnie do mnie uśmiecha :D dziś do niego gadałam rzeczy typu: "mama kocha Krzysia", "Krzyś-Pyś"itd. i był słodki zaciesz na buźce :woohoo:

Ania my nic nie dajemy do picia... Sporadycznie rumianek jak jest duży problem z kupką i nie było problemu z wysypką :P
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938830 przez minnie90
nelka tak dostałam, dziekuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938844 przez jagodzianka44
Ania tak problemy nadal.. Zmieniliśmy wczoraj mleko na Nan Pro, Diclofor na BioGaie.. Kupka dzis byla,ale problemy z gazami nadal są... Wydaje mi się ze Delicol nam juz nie pomaga ;\. Skończę ta buteleczkę to wykupie biobiotic czy jakoś tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938846 przez nelka
Wyślę wam tą książke ale wieczorem jak położę Marysie spać bo teraz nie dam rady. Bawię się z dziewczynami ;-)

A u nas super się sprawdza jak mała nakarmie tak koło g 11 ciepło ją opatule i albo pójdziemy na spacer albo w gondoli kładę ją przy otwartym oknie i wystarczy że poczuje świeże powietrze i odpływa. Może tak spać nawet do g15-16 biorę ją tylko w między czasie na śpiocha na karmienie i śpi dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #938849 przez Ania86
Jagodzianka, my też jak braknie mojego mleka to zazwyczaj jedna butelka dziennie, podajemy Nan Pro HA jakoś tak od szpitala podaję tylko to mleczko. Co do tych kropli to ja nie wiem Moja też miała już różne ale po żadnych nie było dobrego efektu :/
Nelka, dzięki jak znajdziesz chwilkę nie musi być dzisiaj. My dziś nie byliśmy na spacerku bo jest po szczepieniu a wieje u nas tak że drzewa wygina :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #938850 przez jagodzianka44
To czekam na maila
Ania no trzeba przeczekac ;\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 4 tygodni temu #938869 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl