BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #938475 przez Marza
Aneczka no nie żartuj... Dobrze, że idziecie do lekarza, bo szkoda, żeby mała się męczyła.

Munkki mój Miłosz też mało śpi w dzień. O wiele mniej niż na początku. Chociaż dzisiaj wyjątkowo nie mogę narzekać, chociaż pewnie w nocy nam da popalić :dry:


Tatuś jutro wraca do pracy, zobaczymy jak sobie dam sama radę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938477 przez Aneta_78
:S

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938478 przez Ania86
Anetka, wreszcie jesteś :) tak się martwiłyśmy o Ciebie dobrze że się odezwałaś i zostań z nami już.

Dziewczyny Wasze dzieci mało śpią w dzień a moja w nocy ;) od 1 do 3-4 to norma próbujemy ją w dzień przetrzymać, później kąpiemy i nic nie pomaga. Jutro idziemy do lekarza mieliśmy szczepić ale ma katar i nie wiem czy ją zaszczepią, zobaczymy niech ją osłucha i powie czy jest zdrowa. Taka jestem ciekawa ile już waży.

Julia też zwłaszcza jak ją karmię o 18-19 to wtedy je, pręży się, płacze my podajemy ten delikol dalej choć nie wiem czy coś pomaga. No i ten espumisan.

Macie jakieś wieści od Caroiny?
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938480 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938482 przez Aneta_78
?

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938483 przez Marza
Wieści od Caroiny już dawno nie było...

Anetka boję się, że ja będę wyglądała tak samo haha :D Ja z jego pomocą nie moge się czasami ogarnąć, a co dopiero jak będę sama :D No, ale jakoś będę musiała sobie poradzić ;) Wszystko co dobre szybko się kończy niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938484 przez malvi
Boże Aneta nie wierzę!!! A myślałam dziś rano o Tobie... jeśli chcesz to napisz mi kiedy urodziłaś i wzrost i wagę Jasia, ale oczywiście Cię nie zmuszam...

Marza słońce dasz radę, ja też się bałam a już prawie miesiąc sobie radzimy z Krzysiem sami :woohoo: :kiss:

Krzyś dziś wyjątkowo przespał mi 3 h w bujaczku :woohoo: :woohoo: choć na początku dość długo obserwował lwa na pałąku :woohoo: któraś z was ma może bujaczek bright starts?

A my dziś mimo ładnej pogody nie byliśmy na spacerze bo Krzyś ma od rana katarek i też zakasłał pare razy. Zobaczymy jak jutro i w razie jakby nie przeszło to pójdziemy do pediatry.

P.s. właśnie karmię Krzysia cycem i mleko mi trysnęło na telefon :P
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938487 przez Marza
Malvi mam nadzieję, że jak będziemy sami to mały będzie aniołkiem haha :D I nie będzie tak źle jak mi się wydaje :D Co do bujaczka to dopiero się rozglądam za jakimś fajnym :D Mały już zaczyna obserwować rzeczy to akurat bym już mogła zakupić jakiś :) Na spacerku też nie bylismy, ale to mamusi się nie chciało wychodzić :whistle: Ładnie Ci się produkcja kręci, że aż Ci z cycuszków mleczko tryska haha :woohoo:

NA katarek odciąganie, sól fizjologiczna i maść majerankowa pod nosek ! Nam ładnie to pomogło :) A katarek był spory :) KAszelek może być przez spływającą wydzielinę do gardła. U nas tak było. Podłóż pod materac książkę żeby miał wyżej główkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938489 przez Aneta_78
.;-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938491 przez malvi
Już próbowałam z tym materacem ale Krzyś jest już taki sprytny że mi się zsuwał na dół i walił nogami w przewijak :P a tą maść to musimy kupić... na codzień używamy wodę morską disnemar..
Na brzuszek daję od dwóch dni ulgix baby ale nie wuem czy pomaga. A zaparcia maleńki prawdopodobnie ma od żelaza które biorę na anemię bo to spora dawka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938492 przez yoozia
Aneczka ja tez juz zaczynam u mojej podejrzewac refluks :( 11.11 mamy wizyte to sie dowiem co to. U nas z karmieniem jest tak, ze jak jest bardzo glodna to je tak zachlannie, ze ciagle jej sie ulewa. Jak jest umiarkowanie glodna i je powoli to powiedzmy dopiero w polowie butli zaczyna sie cyrk czyli krecenie, prezenie, plucie, chrzakanie i placz, ale wtedy biore ja do odbicia, ze 2-3 razy mocno beknie i konczymy butle juz w spokoju. Odbijasz ja w trakcie karmienia? Moze sprobuj, u nas to troche pomaga. I wrocilam do pierwszego mleka, bo widze ze po tym aptamilu jest jeszcze gorzej :S nie wiem czemu tak pluje w trakcie karmienia, pierwsze 2 tygodnie ladnie jadla, bez takich ekscesow... Kupa w porzadku, gazy sa wiec nie mam pomyslow co sie dzieje :(

Aneta, witaj ponownie :)
Podziękowania: aneczka25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938493 przez Marza
Haha Malvi to Miłosz tak się wierci podczas spania, że zastaję go jak leży w samym boku łóżeczka przy szczebelkach, które są zabezpieczone oczywiście :D mimo, że go kładę zawsze na środku :D wiercipięta taki z niego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938497 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938499 przez malvi
Marza nam się Krzyś którejś nocy przekręcił z plecków na brzuszek :blink:
A w ogóle dostaliśmy od siostry M matę edukacyjną i Krzyś jak leży to bije ręką taką piszczącą krowę :woohoo: :evil:

Aneta a z tym bujaczkiem to jest różnie, czasem też po 15 min jest płacz żeby go wziąć na rączki ;) pierwszy raz mi tak grzecznie przespał na nim 3h :woohoo:

Munkki zeszła Ci już kresa? Bo ja jeszcze mam ale zaczęła mi blednąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #938502 przez Aneta_78
.:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl