BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #939898 przez munkki
inus w lodowce 24 godziny, tak nam mowila polozna.
potem ogrzewam tylko w kapieli wodnej, zeby nie bylo za zimne.

yoozia jak wygladaja szczepienia u Was? ciekawa jestem na co sie szczepi w Swiss;)

minnie piekna malutka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939899 przez yoozia
Inus, w lodowce moze stac od 3 do 5 dni. Nawet gdzies widzialam, ze do 8, ale to zalezy od temperatury chlodzenia. Zamrozony mozna przechowywac nawet do roku, z kolei jesli chodzi o temperature pokojowa to czytalam, ze tylko do 6 godzin. Ale jesli polozna mowi, ze do 12 to pewnie wie lepiej niz google ;)

Edyta cos dawno nie pisala :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939900 przez yoozia
Munkki do 24 godz? Nie strasz, bo ja dawalam dwudniowy :blink: ale malej nic nie bylo... Co do szczepien, to jeszcze nie wiem sama :P we wtorek mamy pediatre wiec sie o wszystko wypytamy :) ale ja to mam pewne obiekcje co do szczepionek, naczytalam sie o autyzmie i w rodzinie mam przypadek autyzmu u chlopca. Nie jest powiedziane, ze u niego to efekt szczepien, ale wykryli jak mial pol roku wiec calkiem mozliwe. Teraz ma 13 lat... No ale pewnie zaszczepimy. ufam tutejszej sluzbie zdrowia na pewno bardziej niz polskiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939904 przez munkki
yoozia, kurcze tak mi sie wydaje ze polozna mowila 24godziny, ale teraz zasialas ziarno niepewnosci i nie dam sobie glowy uciac. zapytam meza jak wroci z pracy, on przy tym byl to zobaczymy jak on pamieta;)

co do szczepionek to wlasnie tez duzo czytalam i ciekawa bylam jakie jest podejscie za granica - czy sie ogolnie szczepi czy nie...
mowi ze ze teraz te szczepionki nowej generacji nie wplywaja na autyzm etc... ale co osoba to opinia....:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939910 przez minnie90
Malvi ja właśnie jestem zadowolona że był, bo dużo mi to dało, że nie byłam sama, ale on już drugi raz by nie chciał być przy porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 1 tydzień temu #939923 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939942 przez munkki
o Aneta ja tez ide na koncert :) 22.11 - dobrze wiedziec ze nie tylko ja mama koncertowa;)

"Miasto 44" ponoc bardzo mocne (byl moj maz z moja mama;P, ja bylam dzien wczesniej na "Bogowie" - polecam)

o byciu tesciowa nawet jeszcze nie chce myslec heh;P
poki co robie obiad... w koncu sie udalo, mam nadzieje ze Stasek pozwoli mi go zjesc jak juz sie ugotuje;P
maz z pracy wraca o 19 - ja wtedy zaczynam weekend:D czyli tv, prasowanie (w koncu bede musiala je zrobic....) a potem nozki w gore i kanapa:) a jutro przyjezdzaja kolezanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939944 przez kacha
Dostałam w szpitalu poradnik laktacyjny i tu stoi, że mleczko w temperaturze pokojowej można przechowywać 4-6 godz dla dzieci zdrowych, urodzonych o czasie a do 1 godz dla wcześniaków i chorych. W lodówie dla zdrowych 2-5 dni, dla chorych 48 godz. W zamrażarce 3-4 miesiące.
Wy macie jazdy z teściowymi a ja z mamą własną - podłóż jej poduszkę do łóżeczka, jej twardo i zimno na materacu, owiń ją w rożek, ona lubi ciepełko, wychodzę, wracam, mała owinięta w dwa rożki i kocyk, chochoł normalnie, potówki na buzi - a widzisz jak ładnie śpi, ona potrzebuje ciepła, ja was w poduszkę owijałam i dobrze było... Aha i jeszcze - jak ty możesz tak brzydko do niej mówić, kartofelku to brzydko, inaczej mów :) Teściowa tylko wózkiem macha przy każdym ruchu i stęknięciu małej - a ona tak potrafi co pięć minut przez godzinę i nie budzi się przy tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939950 przez Ewciaa
oj mi też nie była pisana córeczka za to będe miała 2 synowe .... ;) zazdroszcze takie męża który Ci daje odpocząc w weekend mojego to całymi dniami nie ma tyle co w niedziele ale to i tak ja sie dziecmi zajmuje ... Z tego co widzę to większośc z was jest z Wawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939964 przez yoozia
Ewcia, ja ze slaska pochodze. zawsze chcialam mieszkac w Wawie albo nad morzem, a wyladowalam za granica :dry:

Aneta,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kacha, ja z moja mama tez przeboje mialam, bo byla u nas 3 tygodnie i to z moja babcia. wszystko robilam zle. od niewyparzania smoczka za kazdym razem, nieprasowanie ubranek, az po bujanie malej na rekach. a same ja bujaly jak opetane, przez co ona teraz tylko tak mi zasypia. ale plus byl taki, ze codziennie byl jakis dobry obiad, jak nie pierogi ruskie, to golabki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939968 przez malvi
Ewcia właśnie najwięcej tu chyba dziewczyn ze Śląska :P ja jestem z Wawy ale od ponad roku mieszkam w Piasecznie ;)

Aneta też bym się gdzieś wybrała ale jak na razie to po porodzie tylko raz byłam właśnie w kinie :P i powiem szczerze że przez te kilka godzin stęskniłam się za swoim Bączkiem :woohoo: choć nie martwiłam się bo jak jest z moją mamą to jestem o niego spokojna :)

Nelka my mamy czas bo jak Marysia śpi to Ty sprzątasz a my... :silly: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939973 przez Ewciaa
ja tez w sumie ze slaska a dokładnie to ze Szczyrku nad mozem bym raczej nie chciała mieszkac ale Warszawa czemu nie :)tam przynajmniej nie maja problemu ze znieczuleniem zo a w bielsku nawet gazu nie maja :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939996 przez yoozia
dziewczyny a podawala ktoras z was dziecku rumianek na zaparcia? ile takiej herbatki dziecko miesieczne moze wypic i w jakich proporcjach sie to podaje? nie moge nic konkretnego na ten temat znalezc, a chyba sprobuje go podac malej, bo boli ja brzuszek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 1 tydzień temu #940003 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940034 przez munkki
Koncert rebeka:)
Prezent super dla Jaska, ja jeszcze w ogóle nie myślę o świętach... A w tym roku pierwszy raz chyba zorganizujemy wigilię u nas:)
mam plan jutro iść na zakupy, musze kupić spodnie... W stare się jeszcze nie mieszcze:/ musze jakoś wyglądać bo depresja murowana...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl