BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #940543 przez jagodzianka44
Caroina u was też naświetlania byly? Bo widziałam na zdj jak się dzidzia "opalała" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940561 przez marzenap
cześć dziewczynki! długo nie pisałam ale wybaczcie brak czasu :whistle:
u nas pępuszek juz wygojony w końcu
Moje dziecię skończyło juz miesiąc,zaczeło odrózniac dzień od nocy bo w nocy budzi się tylko na karmienie i dalej spi co w dzień to by nie przeszło
ogólnie Karolek jest spokojny niestety ale karmimy mm wogóle zanikł mi pokarm .Kolek wzdęć zaparc na razie nie mamy :woohoo:
a jak u was kiedy szykujecie się na pierwsze poszpitalne szczepienia no i na bioderka?
My na szczepienie idziemy 26 listopada a na bioderka 11 grudnia?
pozdrawiamy a tu mój cesarz (nasz pediatra zaczął do karola tak mówić jak się dowiedział ze mały urodził się przez cc)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940609 przez jagodzianka44
Marzenap Ładny niunius! My usg bioderek mamy w środę, szczepienie w piatek :) przyznam , ze strasznie się boję.. Nie chce żeby moja niunia w tych szlakach chodziła.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940615 przez malvi
Aneczka nasza huśtawka też używana :P ale M dorobił do niej zasilacz i lepiej śmiga na prąd niż na baterie :woohoo:

Jagodzianka my teraz dajemy mleko Babydream :) Ale cały czas 1-2 butelki na dobę. Ja nadal mam nadzieję że nie będę musiała podawać wcale mm :evil:

U nas dziś znów pada, jest szaro i ponuro więc nie wychodzimy na spacer :(

Marzenap fajny kawaler :D my już część szczepień mieliśmy 2 tyg temu, kolejne mamy w piątek (podzieliliśmy na 2 razy żeby Krzyś nie miał za dużo wkłuć na raz), bioderka mamy z kolei 17.11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940628 przez Caroina
Jagodzianka Czyli w konkretnej sprawie, to się nie dziwie :) Tak, naświetlania były przez prawie 3 tygodnie i niewiele dały.

Marzenap Ślicznego masz synusia :) my bioderka powinniśmy mieć w tym tyg jeśli położna zdąży umówić. Miały być w ubiegły piątek ale wcześniej musimy zaliczyć 1 wizytę u pediatry. A szczepienia zostana odroczone. Nadię szczepiliśmy dopiero jak miała skończone co najmniej pół roku (już nie pamiętam dokładnie). Z Milenką będzie podobnie jeśli się jej morfologia poprawi.

Malvi Ale masz złotą rączkę w domu :)

A to Milenka dziś rano, uhahana po jedzonku ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940633 przez pauletta
U nas jest pieknie.nie bylismyjeszcze na polku. Dzis werandowane bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940635 przez pauletta
Sliczne dzidziolki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940638 przez nelka
Pisałyście o MM, Zosi dawaliśmy bebilon ale cena coraz wyższa więc porównałam z bebiko i skład prawie identyczny więc nie warto przepłacać. Narazie jesteśmy cały czas na cycku ale zdarza się jak np muszę wyjść to dajemy MM.

Dzisiaj mieliśmy kolejna wizyte położnej i ważenie i Mysia ma już 4.05kg :-D jestem naprawdę pod wrażenie że tak ładnie przybiera i to na piersi! wogle to ma taką karnacje jakby na solarium chodziła, nie wiem po kim ;-)
Próbuję ją przyzwyczaić żeby zasypiała sama w łóżeczku wieczorem ale narazie jest ciężko...

Jak długo jesteście z maluchami na dworze? My sobie robimy spacerki tak 1-2godz a po powrocie jeszcze z 2godz mała wietrzy się pod oknem. Chyba że niechce mi się ruszyć z domu to 4godz kima przy otwartych oknach niezależnie od pogody i temperatury.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940652 przez nelka
A to mój mały pijaczek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940661 przez malvi
Nelka to długo! ;) My jesteśmy na spacerze 1-2h, a jak się werandujemy np. na balkonie to gdzieś tak z godzinkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940675 przez jagodzianka44
Malvi podobno to dobre mleko :). U nas Majka dzis jeszcze kupki nie robila :\ jest strasznie niespokojna..

Karolina Majka tez miała hiperbilirubinoze czy jakos tak.. Naświetlala sie na dwie lampy które dużo jej daly :)

My póki co nie wychodzimy bo jakiś wirus w powietrzu jest.. Koleżanki syn ma 40 stp gorączki :\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940682 przez malvi
Jagodzia Krzyś nie robił wczoraj ani dziś :( właśnie mu dałam rumianek ale wypił tylko 20ml, teraz je cyca. Spróbuję mu dać później jeszcze 40ml, a jak nie pomoże to dam mu później czopeczek...

Pauletta na Krzysia pieluszki "2" z babydream już są na styk :woohoo: chyba przejdziemy niedługo na "3" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940686 przez jagodzianka44
Malvi Maja po zmianie mleka codziennie mi robila.. Podobno pampersy dada sa dobre na stawy biodrowe, zobaczymy w środę czy to prawda. My 3juz kupiliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940698 przez yoozia
my dzisiaj konczymy miesiac! :woohoo: nie mam pojecia kiedy to zlecialo... wydaje mi sie, ze tydzien temu rodzilam :P wczoraj zmierzylismy i zwazylismy mala. urosla 6 cm i przybrala od wyjscia ze szpitala jakies 1,2 kg :) jutro mamy wizyte u pediatry wiec dowiemy sie dokladnie.

dzisiaj kupilismy baterie do hustawki i jest gitara. poki co nic sie nie zacina, a mala spi w niej jak aniolek :)

Pauletta, ty zmien sobie suwaczek, bo juz 43 tc konczysz :D

my dzisiaj odpuszczamy spacer, bo paskudnie za oknem.

Aneta, gdzie sie znow zapodzialas? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940699 przez Marza
Za nami trzygodzinny spacerek :) Było bardzo ciepło! :)

Dziewczyny które karmią mm- ile już dajecie ml swoim pociechom? Ja mojemu 100ml, nie wiem czy zwiększyć dawkę? Na mleku pisze, że w drugim i trzecim miesiącu się robi po 120ml... Robicie wg tego czy po swojemu? Boję się, że będzie się przejadał...

Śliczne dzieciaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl