BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 15 godzin temu #940830 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 15 godzin temu #940832 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940836 przez jagodzianka44
Anetka Moja Majka jak uslyszala dźwięk odkurzacza - Glowa w druga stronę oczy jak 5zl hahah :D 10s i po wszystkim :D ucaluj Bartusia!:* i jak poszedł test katarka? Hahaha
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 14 godzin temu #940864 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940869 przez jagodzianka44
Buziaczki Skarbie! :*
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 14 godzin temu #940871 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940889 przez Marza
Cześć :)
Powiem Wam, że mały jak wypił wieczorem tą większą dawkę to od razu zasnął :D wyglądał jak pijany haha ale spał 4,5h, więc nie jakoś specjalnie dużo :P obudził się w nocy 2 razy i o 6 już mieliśmy pobudkę, bo nasz synek zaczął dzień :woohoo: teraz śpi, a my się upajamy tą chwilą :whistle: jak wstanie to dostanie porcję i wyruszamy na spacerek, bo słoneczko ładnie świeci :)

Toffik witamy :) napisz jak tam po tej cesarce się czułaś ? Już nie odczuwasz jej skutków?
Nasz mały się do nas uśmiecha, ale musimy się o to postarać i go rozbawić :D Nie zawsze się to udaje, bo czasami na nas patrzy jak na idiotów haha coś tam gaworzy, ale nie jakoś specjalnie dużo :) chociaż dużo do niego mówimy ;)

Yoozia myślałyśmy, ale przez to, że nie wszystkie mają fejsa zrezygnowałyśmy. Nie chcemy nikogo odcinać od konwersacji ;) też już nie raz mega długi post znikał i nie chciało mi się pisać drugi raz, szczególnie teraz przy dziecku...

Aneta uwelbiam Twoje komicznie opisane opowiastki :laugh: co do B to wiadomo, że maleństwu musisz poświęcić więcej uwagi i starszy braciszek musi to zrozumieć... Nawet kosztem Waszych rytuałów. Smutne, ale co zrobisz :( Może zrób w ten sposób, że jak nadchodzi pora Waszych pogadanek to niech maluchem zajmie się mąż, hm? Wtedy będziecie mieli z B czas dla siebie :) Zdjęcia cudne :D mały faktycznie bardzo LUBI bujaczek :woohoo: hehe
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940893 przez kacha
Toffik - witam :) Moja Żaba się troszkę uśmiecha, ale też głowy nie dam, że to w pełni świadomy uśmiech.
Aneta - bardzo lubię Twój sposób pisania, masz lekkie pióro i spore poczucie humoru. Piszesz coś poza forum? Jakiegoś bloga czy cuś?
Mąż mój ma dziś koncert i od wczoraj prosił Żabsko o ładnie przespaną noc. No i nie spała do 24, potem obudziła się o 4 i zasnęła na dobre o 10.00. Wlew kawy obydwoje mamy wpuszczony dożylnie, oczy na zapałkach, a Żabisko śpi i mruczy. Za duży nacisk był chyba na to spanie i się dziewczyna spięła :lol:
I mam dziś wychodne na ten koncert Mża :silly: Mama zostaje z Żaba a ja wychodzę - pierwsze od porodu wyjście nie do sklepu i nie do Kościoła. Szał normalnie :evil:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940913 przez jagodzianka44
Marza u nas jest tak, ze mala jak zje 120 to czasem spi 6-7 w nocy, czasem 3-4. Nie wiem od czego to zależy. :D od 3dni w nocy je po 90ml, za to w dzień po 120 nwm czemu tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940924 przez malvi
Krzyś się też jeszcze za bardzo nie uśmiecha świadomie, zazwyczaj wtedy jak przysypia po jedzeniu a ja całuję go w nosek i mówię do niego "moja żabeczko" :P

Jagodzianka dopiero dziś była u nas kupa ale niewielka... zaraz idę parzyć koper ;)

Anetka widzę że Jasiowi wyjątkowo podoba się w bujaczku haha :woohoo:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940937 przez yoozia
Jagodzianka, ja dobrze rozumiem, ze twoja mala potrafi spac 6-7 godz bez przerwy? Jezuuu, moja dluzej jak 3,5 godz to jeszcze nie spala :blink: a w dzien max 2,5 godz przespi miedzy karmieniami.

My wrocilismy niedawno od lekarza. Emi ma 54 cm i wazy 4,210 kg, a usg bioderek wyszlo w porzasiu :)

Marza faktycznie nie pomyslalam ze nie kazda ma fb ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940939 przez malvi
Yoozia mój Krzyś dziś w nocy przespał od 22 do 4 :P ale to pierwszy raz mu się zdarzyło spać aż tak długo ;) Mam nadzieję, że nie ostatni :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940940 przez yoozia
Gdyby moja teraz nagle zasnela na 6 godz to pewnie bym panikowala, ze cos jest z nia nie tak :D niestety chyba nie odziedziczyla po mnie milosci do spania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940943 przez jagodzianka44
Yozia u nas Majka jak pierwszy raz tak spala to aż w nocy ja do jedzenia budzilam ale za cholerę zacisnęła usta i spala dalej haha :). My mamy jutro usg bioderek.. Strasznie się boję, nie chce aby mala chodziła z tymi szelkami..

Malvi u nas dzis tez kupcia byla :) ostroznie z koprem bo czadem może przynieść odwrotne skutki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940953 przez toffik1984
Ja cesarke wspominam tak sobie , mieskamy z mezem w uk... Ogladal ktos moze program one born every minute , ja w tym samym szpitalu rodzilam... We czwartek wzieli mnie na wywolanie , dostalam passer , nic , potem tabletke 1 nic, 2 nic... i zdecydowali ze bedzie cc.... poszlam na sale, na poczatku byl problem ze znieczuleniem nie mogli sie w kregoslup wkuc,jak juz dostalam znieczulenie pytaja czy czuje nogi a ja na to ze nie nic nie czuje , no topolozna wtedy to prosze sie przesunac na luzku kawalek , a ja na to ze nie jestem w stanie bo nic nie czuje , prawie sie tam z nimi klucilam .... ogolnie wszystko bez komplikacji przebiegalo... Mala sie urodzila z waga 3.100 zaraz ja wzieli z mezem na sale pooperacyjna gdzie do nich dolaczylam po tym jak mnie zszyli, pierwsze karmienie udowne , malutka jeszcze naga tylko w czapeczce, i po 10 min mowie do meza wez ja bo sie wyzygam.... on na mnie oczy, na to ja ze nie przez nia tylko tak i nie dobrze .... i od tego momentu horror przezylam. Oczy mialam zamkniete bo jak otworzylam to mi strasznie niedobze bylo, i niska temperature mialam bpo tylko 34 stopnie nie mogli mi jej podniesc .... tak prawie nieprzytomna bylam od 13 do 20.... a najgorsze bylo to ze jak malutka plakala to ja nie moglam nic zrobic, przytulic nic ... nie bylam w stanie..... dobze ze maz byl.... kolo 20 wrucilam do siebie.... do tej pory nie wiem co mi bylo , lekarze podejrzewali infekcje , co chwile krew mi pobierali ... duzo by opowiadac...
Co do karmienie moja malutka wsowa po 150ml a jak ma dluzsza przerwe to i 180 ml potrafi zassac :) i ma stale godziny snu i kiedy nie spi :) w nocy spi po 5 godzin jest grzeczniutka:) ma chorobe refluksowa, na poczatku po kazdym jedzeniu ulewala i plakala dostalam dla niej lek w proszku nazywa sie gaviscon infant i problemow juz nie ma....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl