BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #948302 przez kacha
pauletta -dzięki.
toffik - mikołaj słodki
Wiecie co mnie najbardziej w szkrabach rozmiękcza??? Stópki - ustawione zawsze tak, jakby się dziecko unosiło w powietrze. Cudne :kiss:
Nic mi Mikołaj nie przyniósł, jestem zawiedziona... Ale i bez tego myślę, że byłam grzeczna. Taką śliczną córeczkę urodziłam przecież...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948303 przez toffik1984
Kacha jak nie jak tak... Byl wczesniej i przyniusl prezent na cale zycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948304 przez toffik1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948312 przez pauletta
Super mikolajka :-)

Ja mam dosc od 1.5 h usypiam mala. Zasypiam na siedzaco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948330 przez minnie90
kacha - świetna ta strona z pomysłami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948389 przez kacha
toffik - racja, ale yoozia dostała jeszcze torebkę i perfumy, prawda? ;)
minnie- dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948393 przez yoozia
Hej dziewczyny :)
Za nami spokojna noc. Spala nam od 23 do 7 30 z jedna przerwa na papu o 2 30. Ale tak to ani zajeknela :woohoo: tak wiec wczoraj wieczor przy winku doszedl do skutku :evil: wypilam 3 lampki male i odplynelam. Pierwszy raz od tak dlugieeego czasu pilam jakis alkohol :woohoo:

Tez zrobilismy malutkiej dzisiaj mikolajkowa sesje, ale pokaze wam pozniej, bo jestem na tel i nie da sie wstawic fotki. Ubralismy wczoraj juz choinke :blink: pierwszy raz tak wczesnie, ale tylko dlatego, ze na zakupach nam sie jedna konkretna jodelka spodobala i uleglismy. Normalnie ubieramy zawsze w Wigilie rano :P ale to nic. Szwajcarzy maja choinki w domach od polowy listopada wiec nie jestem taka znowu szybka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948440 przez munkki
Cześć dziewczyny, weekend się skończył wiec czas uaktywnić bardziej forum ;) u nas noc ok, staram się przyzwyczajać Stasia do dłuższych przerw w jedzeniu nocą, 22.30 do 3:30 a potem już śniadanie o 7:30, godzina aktywności i poległ w lezaczku a ja pije Kawę ;)
Yoozia u nas choinka dopiero w wigilię, w weekend załatwiłam prezenty przez internet ( druga tura heh),
Aneta dla Stasia kupiłam robota z lamaze.

Piękne zdjęcia. Wszystkie dzieciaki słodkie ;)

Czytałam o kojcach przez weekend. czy któraś z was będzie używać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948472 przez nelka
Munnki My nie będziemy używać kojca. Chciałam kiedyś kupić dla Zosi jak była malutka ale zrezygnowałam bo była zbyt ruchliwa i potrzebowała więcej miejsca a kojec jednak ogranicza możliwości ruchowe. A po drugie to że nie chciałam żeby patrzyła przez siatke na świat. Choć dużym plusem jest to że dziecko jest w jednym miejscu i w miarę bezpiecznie. Najpierw jej placem zabaw była kanapa a jak zrobiła się bardziej ruchliwa i większa to ostatecznie wylądowała na podłodze. Miała swój kącik z dywanikiem i zabawkami, bez problemu można się było kołoniej położyć i pobawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948493 przez malvi
Hej :D

Nie uwierzycie ale Krzyś mi już 2 razy przespał całą noc :woohoo: :woohoo: z sb na ndz sen 23-8.40, a dziś 24-9.30 (choć wczoraj był problem z zaśnięciem, ale i tak mnie pozytywnie zaskoczył ;)) a co najlepsze to jak już się obudził to nie płakał tylko sobie gadał do żyrafy z karuzelki :woohoo:

Tabelkę już uzupełniłam, dziękuję dziewczynom za info :kiss:
Kacha Twoje dane (a raczej Wandzi) miałam ;)
Toffik napisz mi jeszcze na kiedy miałaś wyznaczony termin porodu :) - jak mi podasz to już wrzucę uzupełnioną tabelkę :D

Munkki my chyba kupimy kojec :) byłam w weekend u koleżanki, ona ma 9 msc Bąbla i z tego co zauważyłam to kojec się super sprawdza, mi też się podoba taka opcja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948499 przez toffik1984
09/10
kurcze super malwi...
zazdroszcze choci tak nie mam najgorzej....moja budzi sie kolo 5 i potem 8 -9... ale mleko musi byc natychmiast bo maly glud awanturoje sie .....
kojec ...hm nie zastanawialam sie ale to raczej nie dla mojej diablic, ktora uwielbia byc w centrum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948517 przez pauletta
Szwagierka ma kojec i trzyma dla nas takze u nas pewnie bedzie w salonie :-) zobaczymy czy sie sprawdzi :-)

U nas nocka ok, moze nie taka jak u Malvi :-). Ale wyspalam sie. I dospalysmy jeszcze od 10-12 z przerwa na papu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948530 przez Marza
Cześć dziewczyny :)

Yoozia czekam na fotki ! :)

Toffik jaka śliczna Mikołajka ! :D i te jej cudne oczyska ! :woohoo:

Munkki my też nie będziemy używać kojca ;)

Malvi super wieści! :)

Za nami też super nocki :) Tylko dnie nie za fajne... Mały strasznie rozdrażniony... Chociaż dzisiaj nie jest najgorzej. Zobaczymy później jak M do pracy pójdzie i zostanę sama...


Mam pytanie odnośnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: toffik1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948548 przez toffik1984
marza
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948560 przez Marza
Toffik wielkie dzięki ! Od razu mi lepiej, że to nic poważnego :D Poćwiczyłam ostatnio brzuszki i już myślałam, że przesadziłam :P ale naprawdę już się cieszyłam, że koniec, a tu znowu :dry: My kobitki to się nacierpimy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl