BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #948141 przez yoozia
haha no zarabiste sa :woohoo:

waszym maluchom tez sie wloski wytarly? moja zgubila sporo nad czolem , a z tylu ma dlugie, ciemne i duuuzo :P takie ma jedno wielkie zakole :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948142 przez pauletta
Marza zjadla, przebralam przy okazji i nie zapowiada nic snu. No nic powalczymy :-)

Milej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948143 przez yoozia
Marza, to wczesnie sie kladziesz :P dobrej nocy!

moj maz przed chwila dzwonil, zebym na niego czekala, to napijemy sie winka jak wroci :evil: ale gdzie tam do 2 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948144 przez pauletta
A spie hmm mysle ze z max 7 h sie uzbiera jak czasem do 11 pospimy, czasami 5 zalezy jak krupa spi :-). W dzien raz tylko spalam z nia :-)

Co do winka to dopiero jak skoncze karmic pewnie, chyba ze sciagne kiedys na zas.

Nam tez sie troche wloski wytarly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948152 przez dotkawy

Ja przykrywam mala kocykiem, ale rano zawsze odkryta jest, tak sie rozkopuje, o zycie kopie nozkami i macha raczkami....jak bym ja zawinela w cos i skrepowala jej ruchy to by byl jeden wielki cyrk..... W ogole dzis mi zansela juz o 20....takze bardzo szybko !!! Bo tak zazwyczaj zasypia mi o 21.30 ...... takze ciekawe kiedy sie obudzi...

Dzis przyszla mi mata edukacyjna jaka jej kupilam, jej jak sie fajnie bawila :-)) Po wczorajszej pizzy, popoludniu tak jakby ja bolal brzuszek dzis i 1 raz dalam jej espumisan, a jaka byla zadowolona, bo lezala sobie w lozeczku i Krzysiek ja masowal po brzuszku ;) caly czas sie do niego usmiechala :)

Ale mi zrobilyscie smaka na winko.....

W ogole sliczne te wasze maluszki !!! :kiss:

A to moja zaba :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948156 przez nelka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Yoozi u nas włoski z przodu też się wytarły od czesania i lekko z tyłu od leżenia.

Hehe a ja była u sąsiadki na piwku:-D

A ktoś wie co słychać u Kini? Mogła by dać chociaż znać że żyje.

Edyta a jak u ciebie? Dajesz rade z dwójką bąbli?
Dobranoc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948163 przez pauletta
Dotkawy sliczna mala, Nelus Twoja tez i jakie ma wloski :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948164 przez pauletta
Kinga na fb dodawala foto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948190 przez Marza
Czeeść :)

Za nami fajna nocka :)

Yoozia mój od początku miał z tyłu włoski, a z przodu mało co haha :D żeby się mu wytarły to nie zauważyłam :) Raczej urosły ;) Napiłaś się tego winka z mężem ? :)

Pauletta napisz jak nocka :* Czy zasnęła Majeczka szybko :) a zapomniałam, że karmisz piersią i na winko musisz poczekać :pinch:

Poszłam tak wcześnie spać, bo po tym winku mnie tak zmogło :woohoo: Oczy same się zamykały :evil:

Dotkawy śliczna ! :) Następna różowa landrynka :D

Nelka jaką ona ma zarąbistą fryzurkę ! :) Kochana :) Widać, że zabawki z bujaczka przykuły jej uwagę :)

Kinia miała teraz chrzciny :) Ona na fejsa daje radę wejść, bo ma na telefonie, a na forum nie da rady, bo kompa nie ma chyba czasu włączyć :) Co się dziwić przy trzech szkrabach :)


JUŻ JUTRO MINĄ MIŁOSZKOWI DWA MIESIĄCE ! Jak to leci... Za niedługo dostanie warzywka i owocki :D W końcu pozna inne smaki, a nie tylko mleko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948191 przez toffik1984
zastanawiam sie jak wasze dzieciaczki wygladaja jak sie najedza. Bo moja ksiezniczka wyglada jakbym ja prochami szprycowala :blush:

a tu jak sie pieknie usmiecha, tak bylo 3 dni temu bo teraz sfochowana nie wiem o co :ohmy: i grymasi , wasze baczki tez takie dni maja ???





a co do Zosienki to urodzila sie 28/09/, waga 3,170 , 51cm :) urodzona 2 tyg przed terminem CC
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948194 przez nelka
Toffik hihi chyba nas ostatnio nie czytasz bo część naszych maluchów wiecznie nie zadowolona ;-) to pewnie kolejny skok... Nie mogę Mysi pochwalić głośno bo usłyszy i zrobi mamie na złość ale od dwóch dni mamy poprawe.

Marza ta czubryne to po tatusiu, ja ją czesze i przylizuje a włosy ma wiecznie najeżone! Odzwierciedlają jej charakter :-D

M zabrał Zosie na imprezę Mikołajkową więc chyba daruję sobie spacer, wywietrze tylko Mysie i wkącu przejrze dziewczynką ciuszki bo ciągle brak czasu na to. No i oczywiście odstresuje się i posporzątam mieszkanie :-D
Podziękowania: toffik1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948197 przez yoozia
Marza, nie bylo winka, bo mala sie obudzila o 12 i nie spala do 5 :D wzielismy ja w koncu do nas do lozka i od razu usnela na 5 godz :D od 10 nie spimy, ale jestem w miare wyspana :P

Maz mnie tak zaskoczyl w nocy. Wrocil o 2 z pracy z wielkim koszem prezentow i w czapie Mikolaja :D az krzyknelam ze strachu jak wpadl do domu :P malutka dostala sukieneczke, buciki, opaske, czapke, 2 misie, a ja torebke i perfum!!! Jestem w szoku i dlugo z niego nie wyjde, bo moj maz nienawidzi jak kupuje sobie torebki, bo robie to ponoc za czesto :D ale trafil w moj gust i z torebka i z perfumami :woohoo: A ja nic dla niego nie mialam :/ ale odwdzieczylam sie jak tylko mala na chwile ucichla :evil:
Lecimy zaraz na zakupy to moze cos mu kupie. Dzisiaj planujemy malej zrobic sesje zdjeciowa w stroju Mikolajki :P milego dnia laseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948200 przez pauletta
Marza Maja usneła ... Uwaga ... Przed 1 :-) obudzila sie o 4,jedzenie, poplakiwala bo kupe chciala zrobic. Popierdziala, kupa takze rozbudzona, wiec godzine usypianie. Potem spala do 7 i pote, do 9. Teraz spi pojedzona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948201 przez pauletta
Toffik fajna niunia.

Yoozia mikołaj superr :-)
Podziękowania: toffik1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948202 przez toffik1984
Osobiscie nie naleze do placzliwych ale to lzy wycisnelo :)
www.facebook.com/video.php?v=827118627319159

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl