BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 8 miesiąc temu #914296 przez DoMI*
A nabelle przykro mi, dałaś mi do zrozumienia i do myślenia tez ze mam tyle nie nosić i juz nie skakać....
Nie chce stracić tej ciąży.
Ja dziś o 4 rano byłam głodna stanie.... ACH i te wstawanie siusiu.
Jestem ciekawa jak sobie radzą inne mamy takich małych szkrabow

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914315 przez Anabelle
WIesz co Domi, niektóre mamy pracują, dźwigają i ciąża się utrzymuje, więc tutaj nie ma zasady, ale noszenie nie lekkiego dziecka jednak nie jest dobre dla ciąży.
Mi gin jeszcze jedno powiedział. Powiedział, że dzieci są mega spostrzegawcze i wszystko tłumaczą sobie na swój sposób. Kazał mi jako dodatkowy motywator do nie noszenia uznać: że dziecko za kilka miesiecy zobaczy noworodka, którego mama nosi zamiast niego, a przecież całą ciążę, jak mama miała wolne ręce to go nosiła. Zatem co może stwierdzić dziecko? U ciebie 1,5 roczne, u mnie 2 letnie ? Może uznać, że mama go nie nosi przez nowe dziecko. Gin mówi, że wtedy starsze dziecko potrafi robić na złość noworodkowi, urządzać histerie, obrażać się na mame itd A jak przez pół roku nie bedzie sie nosic starszego dziecka to zapomni, że mama go nosiła i nie bedzie problemu. Antek jeszcze nie ma 1,5 roku :D ale już potrafi swoje JA zaznaczać. Nie jest to już potulna kózka idąca za mamusią :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914348 przez Karolincia
Annabele dziekuje za info :) Mysle zeby pojsc albo w przyszlym tygodniu albo na poczqtku wrzesnia ;)

Domi nie dzwigaj zeby sie nic zlego nie stalo :((

Ja dzis sie calkiem niezle czuje jeszcze mnie nieraz ciagnie macica czesto siusiam w nocy wstaje z 2-3 razy na siusiu ;)
Dzis mamy impreze idziemy na piknik rodzinny do remizy ;)
Tez mnie wywalilo w b rzuszku juz :) zawsze plaski mialam a tu juz lekko na dole zaokraglony ;) do tego piersi mnie bola i urosly :) brodawki sciemnialy i wieksze tez sa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914413 przez Anabelle
Karolincia w 7 tc na suwaku dla gina, w 8 tc trwającym to jest na początku września bym szła na twoim miejscu. Powinno byc już widoczne serduszko. Może jakieś rączki i nóżki gin by dostrzegł :) Ja miałam robione usg w 8 tc w 9 trwającym tj 8t0d i już maluszek miał rączki, nóżki, fest bijące serduszko. Lepiej poczekać z tydzień, a mieć śliczne zdjecie z usg. Ja bym na twoim miejscu szła na poczatku wrzesnia o ile ofc. wszystko bedzie dobrze, brak plamien etc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914456 przez klauduska89
ja mojego szkraba również muszę oduczyć noszenia na rączkach, fakt sam już chodzi ale ciągle do mnie ręce wyciąga, szczególnie jak jest zły, senny czy po prostu chce żeby mu coś pokazać. Z usypianiem też mamy problem bo nie potrafi zasnąć sam, na noc kładę się z nim do łóżka i daję butlę i jakoś zaśnie ale w dzień jest masakra, zasypia mi przeważnie na kolanach jak go bujam ale i tak walkę o spanie z nim toczę. Ale fakt że już trzeba myśleć o tym że niedługo kolejny dzidziuś się w domu pojawi i to starsze dziecko może czuć się odtrącone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914483 przez Anabelle
Jak Antek do mnie podchodził, chciał na ręce, to siadałam obok niego, przytulałam go, kładłam sobie na kolanach i zaczynałam się z nim bawić. Teraz raczej się nie zdarza, żeby chciał do mnie na ręce - za to do męża bardzo chętnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914485 przez klauduska89
Do mojego meza niestety maly tak chetnie nie chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914486 przez Anabelle
Antek widuje tate głownie w weekendy lub przed snem więc leci do niego, przytula się i go całuje. Tata to guru. Mama jest nudna bo jest zawsze :P

Klauduska kiedy wstawiasz suwaczek? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914530 przez klauduska89
Na telefonie mam ciezko to zrobic ale jak w wolnej chwili dorwe komputer to wstawie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914567 przez Anabelle
Cicho tu i spokojnie :)
Mało coś mamuś kwietniowych, jak tak dalej pójdzie to chyba trzeba bedzie scalić mamusie marcowo-kwietniowe :P

My się za niedługo zbieramy do miasta na jakieś zakupy spożywcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914580 przez DoMI*
Chyba Mamusie odpoczywają....
Co tam u was słychać?
Ja małego usypiam w bujaczku... Mało go noszę.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914582 przez DoMI*
Nie umiem wejść aby zrobić suwaczek...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914585 przez Anabelle
domi po suwaczku małżeńskim masz polecenie [/url[url= itd pierwszy nawias jest nie zamknięty. musi zaczynać się od [ i konczyć na ] wstawiasz od [url a kończyć musi się na /url]
Nie wiem czy cokolwiek pomogłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914629 przez monia89
Hej. U nas 3 sie wyrzynały i była i biegunka i temp....
Ja niestety nie moge Antka oduczyc noszenia na szczescie po 18 wraca M ktory tak jak u Anabelll jest ukochanyn tatusiem imnie wyrecza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914630 przez DoMI*
Już zrobiłam suwaczki....
U nas też idą ząbki ale górne i jest czasem ciężko

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl