BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 8 miesiąc temu #914010 przez siteczko
Ja jestem po prostu z Krakowa ;) to chyba nie tajemnica ;) zresztą miasto duże hehe

Witam nowe mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914025 przez monia89
Klauduska Domi witajcie!
Siteczko ja mieszkam obok Kielc :-)
Ja wieczorem juz od 20 jestem senna ze ledwo stoje apetyt tez ok tylko to co dzisiaj smakuje jutro nie jest torelowane :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914028 przez Anabelle
Siteczko Kraków to moje rodzinne miasto, obecnie mieszkamy 30 km od Krakowa w kierunku Zakopanego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914154 przez monia89
Hej hej ale tu cisza :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914161 przez Karolincia
Hej hej helloł ;)

Jak sie kobitki czujecie? :) Według tego przelicznika tutaj w niedziele zaczynam 5 tydzień ciąży ;) Jak sie czuje? Spać mi się chcę, jestem markotna w ciągu dnia musze się zdrzemnąć,odpocząć ;) Taki leniuszek ze mnie ;) Dziś mnie lekko brzuszek boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914169 przez Anabelle
W niedziele Karolcia kończysz 5 tydzień, a zaczynasz 6 :P U gina jednak podaje się tygodnie skończone, bo sprawdzają to co już się rozwinęło.

Ja jestem wymordowana jakaś, brak apetytu, troche mnie mdli, no ale wziełam sie odkurzyłam, zmopowałam, pranie zrobiłam - choć wisi na balkonie ukryte przed sąsiadami :P

Musze się wziąć za marynowanie ryby póki Antek śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914172 przez Karolincia
Jak to 6 zaczynam?? :)Przecież z bety wychodził mi 4 tydzień ciąży :)to kiedy powinno zabic serduszko?? bo sie pogubilam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914178 przez Anabelle
Beta pokazuje rzeczywisty wiek ciąży, skończony, tu ma wpływ też zapłodnienie i zagnieżdżenie. Termin i wiek ciąży oblicza sie z OM. Jeśli masz ciążę 4 t 6 d to skończony 4 tydzień, 5 trwający. Jak pójdziesz w przyszłym tygodniu i bedziesz mieć np 5t3d to będziesz mieć 5 tyg skonczonych (info dla gina) i trwający 6 tydzień (gdybyś chciała sprawdzić, w jaki sposób rozwija i będzie rozwijało sie twoje dziecko w tym tygodniu. Gdybyś weszła na opis ciąży w 4 tygodniu to czytałabyś że dopiero komórka bedzie się zagnieżdżać, a jeśli beta rośnie, to komórka jest już zagnieżdżona. Czytając o 4 tygodniu czytałabyś o tym co już się wydarzyło.
Podziękowania: Karolincia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914179 przez Karolincia
Aha czyli serduszko dzidzi zabije mi w przyszłym tygodniu?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914182 przez Anabelle
Kiedys czytałam, ze zaczyna bic po 22 dniach od zagniezdzenia, ale jak dziewczyny chodziły na usg to było widać serduszko czasami w 6t0d, czasami dopiero w 7t0d Mi lekarka kazała przyjść w 8t0d bo wtedy już na 100000% powinno byc serduszko i jeśli by go nie było to wtedy należałoby się martwić. Dużo zależy od tego kiedy doszło do zapłodnienia, ile szła komórka, jak długo wszystko pieknie ładnie się zagnieżdżało... Może więc za tydzien byłoby już widać serduszko, ale jeśli nie, to tylko byś się denerwowała niepotrzebnie, a nie byłoby powodu ku temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914255 przez DoMI*
Hm to ja już nie wiem kiedy pójdę bo na 100 procent nie wiem czy to 5 tydzień. Tak wychodzi z obliczeń.
boje się strasznie, mam obawy bo boje się stracić mojej fasolki. A mój synek chce aby go usypiac na rękach i boję się że zrobię coś nie tak

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914263 przez Anabelle
Domi nie noś :(
Ja jak oduczałam syna lulania, to najpierw skakałam z nim na piłce do ćwiczeń i tak zasypiał, a teraz przytulam go, smoczek do buzi, tv leci lecz cicho, on sie patrzy, tuli i zasypia. Mąż go odnosi. Czasem są ciąże, że noszenie nic nie robi złego, ale dopiero co była sytuacja że dziewczyna 4 razy podniosła 3 latkę i wylądowała z krwawieniem na izbie przyjęć. Ja staram się noszenie ograniczać do minimum, ale mam o tyle łatwiej, że Antek już chodzi więc po schodach idzie za rączkę. Gorzej jak nie chce iść tam gdzie ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914267 przez DoMI*
Anabell hm nie jest łatwo bo ja tak jak ty skacze na piłce i on zasypia a czasem on nie chce i cuduje....
A tak to on chce ciągle ze mną.... Och strasznie się boje. Niby druga ciąża ale mam stresa...
Postaram się to ograniczyć.
A zapytam boli was brzuch czasem na okres bo ja już nie pamiętam jak było.
No i brzuch mam już jak w 10 tygodniu.
A zazwyczaj mam płaski brzuch jak deska.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914275 przez Anabelle
Mi też błyskawicznie wywaliło brzuch.
Brzuch kilka razy mnie pobolewał tak delikatnie ale jak na okres - zazwyczaj jak miałam intensywny dzień z Antkiem lub po tym jak go podniosłam. Brałam magnez 2 tab, nospe 1 tab i sie kładłam. Nawet na podłodze, i bawiłam sie z Antkiem na leżąco.

W marcu skakałam na piłce, troche Antka nosiłam i karmiłam cyckiem no i ciąże straciłam. Teraz już nie skacze, nosze tyko gdy nie ma innej opcji (nawet postawiłam taboret pod umywalką, żeby Antek stał jak myje mu rece, a nie, żebym musiała go trzymać). Karmienie rzuciłam miesiąc po łyżeczkowaniu (chciałam jeszcze, żeby macica ładnie się obkurczyła przy UU)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914295 przez DoMI*
Anabelle przykro mi, dałaś mi do zrozumienia i do myślenia tez ze mam tyle nie nosić i juz nie skakać....
Nie chce stracić tej ciąży.
Ja dziś o 4 rano byłam głodna stanie.... ACH i te wstawanie siusiu.
Jestem ciekawa jak sobie radzą inne mamy takich małych szkrabow

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl