BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 8 miesiąc temu #913285 przez Anabelle

siteczko napisał: Anabelle Synek jest z 28 września a nowy członek rodziny ;) z początku kwietnia, więc synek będzie miał 2,5 roku i kilka dni ;) Bardzo chciałam aby było marcowe - sama jestem z marca ;) no ale się nie udało :) no chyba że dzidzia się pośpieszy :)
A Tobie gratuluję! pamiętam Cię ze staraczek :) miałam okres kiedy intensywnie podczytywałam Was :) z synkiem udało nam się w 1cs, a z nową dzidzią w 8cs... ale tłumacze sobie że teraz bardziej stresujące życie mamy no i jesteśmy 2 lata starsi ;)

Dziękuję siteczko :)
Wiesz co, a w którym tyg ciąży urodził się synek? Bo mój Antek tydzień przed terminem z usg, a 1,5 tygodnia przed terminem z OM. W sumie już od 38 tc można śmiało rodzić, więc może udzielaj się w marcówkach i kwietniówkach :P Ja mam na 23 marca termin, ale gdybym urodziła z tydzień później to byłoby praktycznie kwietniowe :P więc też zaglądam na 2 wątki ;)
Mój Antek będzie miał 23 miesiące, tj 2 lata bez 1 miesiąca jak urodzę :)
Co do cykli, to z dzidzią, którą straciłam w marcu staraliśmy się z 9cykli, a teraz szok. Pierwszy cykl starań po zabiegu i dzidzia :D więc łyżeczkowanie miałam w marcu 2014, a teraz mam zostać mamusią marcową 2015 :)
Przewrotny ten los ;)

Mój mąż chciał, żebym rodziła w kwietniu, bo wtedy wyszedłby mi termin na 22 kwietnia 2015, czyli dokładnie w urodziny synka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913365 przez siteczko
Anabelle Synka urodziłam w terminie można powiedzieć bo wg OM 27.09 a urodziłam 28.09 :) a tutaj wg OM mam termin na 12.04, a po wczorajszym USG na 7.04... zobaczymy co wyjdzie w okolicach 12 tygodnia... póki co trzymam się daty 9.04 :)
Ja już byłam załamana że nigdy się nie uda, że wszystko przez te prace, tryb życia... i w sumie w najmniej spodziewanym cyklu, że może się udać zaskoczyło :) i jak mam dwa typy co do tego kiedy była owu to nigdy ani w ten dzień ani przed dzień nie było serduszkowania a się udało :) Mam nadzieję, że spokojnie przejdę tą ciążę.. w poprzedniej w 8 miesiącu leżałam na patologii i strasznie nie chciałabym aby się to powtórzyło :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913370 przez Nikaa
Witam wszystkie nowe mamusie :) jak fajnie, że wątek kwietniowy rośnie :cheer: ja w poniedziałek byłam na wizycie i serduszko pięknie bije już :) ahh wzruszyłam się jak przy pierwszej ciąży :D Dziewczyny najlepszy numer mam z datą porodu - wyznaczony na 1 kwietnia ale jaja :laugh: :laugh: w prima aprillis :D

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913450 przez Anabelle
Siteczko, no z patologią ciąży to koszmar, ale chyba tym większy, że synkiem trzeba się zająć.

Ja wiem dokładnie kiedy było owu z testów, przytulasy były od tygodnia przed codziennie aż do terminu owu. Później mąż wyjechał, a jeszcze później się pokłóciliśmy :P

Nikaa przyjaciel męża urodził się w prima aprilis :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913511 przez ewel7
NIkaa ale zazdroszczę, że już słyszałaś serduszko :) u nas jeszcze trzeba poczekać ze dwa tygodnie,
mam nadzieję tylko, że u mojego Kropka wszystko ok, najgorsze to czekanie do pierwszej wizyty u gina ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913689 przez monia89
Będzie dobrze Kochane Kwietnióweczki :-)
A jak samopoczucie dolegliwości ciążowe?
No i z kąd Mamusie jesteście? Ja woj. Świętokrxyskie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913697 przez DoMI*
Witam serdecznie mamy. Gratuluję
Chciałam się pochwalić jak narazie test pozytywny czekam na wizytę u ginekologa.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913703 przez Karolincia
Nikaa zazdroszczę Kochana że serduszko dzidzi już zabiło GRATULUJĘ!! :)

Ewel ja za 2-3 tygodnie dopiero bo to u mnie 4 tydzień i 5 dzień ciąży więc muszę poczekać na zabicie serduszka:(

Domi Witam Cię Kochana ;) Zapraszamy i jak sie czujesz?? :)

Monia ja jestem z woj. mazowieckiego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913717 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913843 przez siteczko
Witam! Chociaż ledwo żyję :( dziś mam koszmarny dzień i już zaczęło się źle w nocy, straszny ból głowy, jakby miało mi ją zaraz rozsadzić, do tego straszne mdłości :( zawroty głowy i jest mi słabo... dopiero co udało mi się podnieść i odważyć aby może w końcu coś zjeść bo się wykończę, masakra jakaś i mam nadzieję, że to tylko jednorazowy epizod :( bo niestety nie mogę sobie na takie niedyspozycje pozwolić... już nie wspomnę, że synek nie rozumie jeszcze że mama źle się czuję i nie ma siły aby się pobawić :(
Ja jestem z małopolski a mąż ze świętokrzyskiego ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913863 przez DoMI*
Karolincia dobrze się czuje dziękuję.
Jedyne co mnie męczy to spanie i ból brzucha. I jem jak smok.
Chciałam się umówić do ginekologa ale wszyscy na urlopie i nie wiem kiedy zobaczę moja fasolke.
Ja jestem z woj dolnośląskie.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913942 przez Anabelle
siteczko a w ktorym woj mieszkacie? ;D

domi, a kiedy mogliby cie zobaczyc? w ktorym tyg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913950 przez klauduska89
Tak więc i ja się przywitam. Jestem mamą rocznego synka a kilka dni temu test pokazał mi dwie piękne kreseczki z czego bardzo się cieszę, wszystko wskazuje na to że również będę mamą kwietniową. Na wizytę o ginekologa muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie bo moja pani doktor wypoczywa na urlopie. Z om wynika że termin na 12,04 i zobaczymy jak to będzie. Z dolegliwości jak i w poprzedniej ciąży mam mdłości i czuję się ciągle senna ale synek dostarcza mi tyle rozrywki że jakoś daję radę nie zasnąć na stojąco. Jestem z województwa Mazowieckiego i miło będzie mi spędzać tą ciąże razem z wami, bo i w poprzedniej ciąży spotkałam na forum świetne dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913953 przez Anabelle
Klauduska no to gratulacje ;D Sporo mam z małymi dziećmi - fajnie - bedziemy się rozumieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914000 przez ewel7
Klauduśka i DoMi witajcie :)
ja jestem z mazowieckiego
co do samopoczucia to póki co jest lepiej niż w pierwszej ciąży, oprócz porannego osłabienia i ogólnego leniwca mdłości nie dopadają na razie
mam nadzieję, że będę czuła się na tyle dobrze by wrócić do pracy po urlopie
pozdrawiam Was cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl