BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 4 tygodni temu #973718 przez kaikai
Klauduska wysłałam Ci wiadomości na prv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #973734 przez klauduska89
kaikai priv:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976672 przez patio
Witajcie, ja jestem mamusią Lutową 2015 (choć Anielka urodziła się w styczniu). Piszę do Was poszukując mam z Warszawy, które chciałyby pomóc, a przy okazji upamiętnić jedne z pierwszych chwil życia swojego dziecka. Otóż, spotkałam ostatnio "fotografkę", która otworzyła studio fotograficzne blisko mojego domu, i w celach reklamowych (rozreklamowanie studia) zaprosiła mnie na sesję dziecka. Teraz skontaktowała się ze mną jeszcze raz ponieważ chce zrobić sesję Anielki ze zdjęciami typu:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Osobiście wiem, że taka sesja najlepiej wychodzi z dzieckiem do max ukończenia pierwszego miesiąca życia - stąd moje pytanie, czy któraś z mam (z Warszawy) chciałaby przyjechać ze swoim dzieciątkiem i wykonać taką sesję? Sesja jest za darmo, ale trzeba będzie podpisać zgodę na używanie przez fotografkę zdjęć w celach reklamowych (rozreklamowanie jej studia poprzez udostępnienie zdjęć na facebook, używanie ich na ulotkach, itp. - ale zaznaczam, zdjęcie używane byłyby tylko przez fotografkę). Jeśli któraś z Mam jest zainteresowana, proszę o przesłanie mi informacji na wiadomość prywatną.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #978592 przez AgusiaKRK
Edit: widzę, że nikogo już nie ma na wątku - pozdrawiam wszystkie kwietniowe dzieciaczki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979287 przez Anabelle
Agusia to całe szczeście że wszystko skończyło się dobrze i masz synka przy sobie :)

Dziewczyny czy któraś nie chciałaby odkupić pampers premium care rozm 2 ?
Najchętniej odbiór osobisty w krakowie lub okolicach - o wysyłke musiałabym się dopiero dowiedziec jaki to koszt.
Zostały mi 2 paczki po 72 sztuki. Fabrycznie zapakowane - Leoś mi się już nie mieści.

Jakby co to proszę o priv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #979434 przez AgusiaKRK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl