BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #927414 przez Izydorek82
A ja byłam wczoraj na USG to juz 7,2 hbd, dzidzia rośnie, tylko mam niewielkie odwarstwienie kosmówki jakieś 7 mm i torbielka w jajniku :( troszkę sie zmartwilam. Lekarz mowil ze odwarstwienie jest minimalne. Narazie jestem na duphastonie 3x1, cały czas chodzę do pracy, na szczęście mam prace siedzącą to moge sie troszke pooszczędzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927584 przez kwiatus7
Izydorek82 gratuluję. Fajnie ze juz widziałaś swojego maluszka. Mnie to czeka za kilka dni.
Mam nadzieje że nie masz stresującej pracy, bo maluszek nie lubi jak mamusia się denerwuje:-)
Oszczędzaj się Kochana. Najważniejsza jest dzidzia.

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927586 przez Izydorek82
kwiatus7 dzięki, no moja praca jednego dnia jest ok a nastepnego nerwówka, boje sie zeby z tego odwarstwienia i tobiela nie bylo jakichs problemów :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927653 przez RozowaKokaina
Cześć Dziewczyny.
Jestem w 8 tc to moja pierwsza ciąża i nie wiem co powinnam robić.
czy normalne jest to że nic nie mogę jeść i chce mi się ciągle spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927722 przez kaikai
Dziewczyny nic nie piszę bo zdycham :(
Mam mega nudności i wymioty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927729 przez GabrysiaSta
Izydorek82 na pewno wszystko będzie dobrze! super, że dzidzia rośnie! :)
RozowaKokaina gratulacje Kochana! spokojnie wszystko będzie dobrze, jak masz jakieś pytania to śmiało je zadawaj! to moja 4 ciąża ale cały czas mnie coś zastanawia i martwi a powinnam być już nauczona doświadczeniem :lol: To, że nie chce się Tobie jeść i ciągle byś spała to normalne przecież teraz Twoje ciało się zmienia i potrzebujesz odpoczynku! i odpoczywaj jak najwięcej, korzystaj z tego przywileju :) Byłaś już u lekarza? przyjmujesz kwas foliowy?
Dziewczyny mam straszne zawroty głowy, tak jakbym była po niezłej imprezie, masakra. Jutro idę do gin. na pewno serduszka jeszcze nie zobaczę ale kazał przyjść tydzień po niedostaniu okresu więc się zjawię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927934 przez elemeledutki
Witam wszystkie mamusie :-) Na chwile obecna termin mam na poczatek maja (z wlasnych obliczen) Jest to moja 4 ciaza...taka mila niespodzianka :)Mam 2 corki 15 i 5 lat i synka 9 lat :-) Mieszkam w Anglii.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928000 przez RozowaKokaina
Byłam u gina w 6tc i kwas foliowy zaczelam brac jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy.
Robiłam już wstępne badania toksoplazmoza itp. i tylko czekam na nastepna wizyte :)
Cieszy mnie ta ciąża ale czuję sie strasznie. Ciągłe nudności i osłabienie. Staram sie odpoczywac i nie stesowac ale pod jednym dachem z teściową to jest trudne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928061 przez kaikai
Witam nowe mamusie :)

Wczoraj byłam w szpitalu, dostałam kroplowki i Czopki przeciwwymiotne.
Jak tylko lepiej się poczuje to uzupelnie nasza tabelkę.

A to mój dzidziuś :)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928069 przez GabrysiaSta
kaikai trzymaj się Kochana! i wypoczywaj! Dzidziuś niesamowity! aż się same oczy pocą na takie zdjątka!
elemeledutki gratuluję! to już spora gromadka i tutaj taka niespodzianka! SUPER!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928070 przez elemeledutki
Dzieki dziewczyny :-) Gromadka spora...fak :-)Kaikai dzidzia mega.Ja musze niestety czekac do 12 tyg zeby podgladnac moja :-( Taka tu opieka...juz nie moge sie doczekac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928123 przez natkach
Kaikai trzymam kciuki żeby Twoje zdrówko wróciło do normy, dbaj o siebie i dużo odpoczywajcie :-) zdjęcie przepiękne :-)

U mnie 8 tydzień wybił :-) odpukać zdrowie nawet dopisuje... Nie mam wymiotów tylko delikatne mdłości. I ogólnie nie mam za bardzo apetytu. Jeszcze 2 tygodnie i znowu zobaczę mojego Dziubka :-) trzymajcie się :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928170 przez demoniqe
kaikai super dzidziuś! ja mam jutro USG i strach mnie ogarnia. Dziś w pracy miałam meeega wnerwa i poplamiłam troszkę z tego wszystkiego ale bardzo delikatnie.
Mam nadzieję, że zobaczę jutro dzidziula na USG a nie puste jajo :( trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928248 przez Izydorek82
dziewczyny też tak szybko się męczycie? ja przejde kawałek albo wejde na pierwsze piętro i dysze jak stara babcia a tetno szaleje. Jak sie poloze wraca do normy,niekiedy tylko jest 80 w spoczynku wtedy juz tez zle sie czuje. najlepiej jak jest okm 70. To normalne? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928377 przez mni
Izydorek, ostatnio powycierałam kurze w dużym pokoju i pozmywałam naczynia. Zajęło mi to 5 godzin :) Wystarczyło, że kilka razy pomachałam ręką i momentalnie zasypiałam...

Niestety przez bóle żołądka schudłam 1kg :( prawie nic nie pomaga. Mogę jeść jedynie białe pieczywo, twaróg, dżem, jabłka i rosołek.
Do tego zaczęła mnie boleć siódemka. Najgorsze jest to, że prawdopodobnie będzie konieczna kanałówka i usunięcie ósemki :(

Jutro mam wyniki badań. Okaże się, czy mamy z mężem konflikt serologiczny :blink:

Pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl