BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #928883 przez Izydorek82
Boli mnie dzisiaj sttasznie glowa, zastanawiam sie czy wziąć sobie apap czy nie? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928896 przez Anabelle
jak wytrzymasz to lepiej wez kapiel, idz spac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928899 przez Izydorek82
Staram sie jakos wytrzymac,ale az mnie mdli z tego bolu, kapiel to chyba nie wskazana. Ewentualnie szybki prysznic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928904 przez natkach
Adlenne może dopisz do tabelki jeszcze rubrykę z godzina o której maleństwa przyjdą na świat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928935 przez Izydorek82
A głowa boli dalej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928937 przez Anabelle

Izydorek82 napisał: Staram sie jakos wytrzymac,ale az mnie mdli z tego bolu, kapiel to chyba nie wskazana. Ewentualnie szybki prysznic.

Kąpiel pomaga, rozluźnia, po kąpieli można sobie zrobić chłodne okłady. Niektóre piją wode z cytryną.
Gdybyś była w II trymestrze to doradziłabym wzięcie paracetamolu, ale zwolennikiem lekarstw w I trymestrze nie jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928941 przez Izydorek82
Odnosnie tej kąpieli to moze masz racje,ale slyszalam gdzies kiedys , ze raczej nie sa wskazane kapiele gorące, w cieplej wodzie moze faktycznie.... narazie mecze sie i nic nie biore,ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam.ech....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928948 przez Anabelle
Ale gdzie napisałam GORĄCĄ kąpiel? W ciąży nie wolno brać gorących kąpieli ani pryszniców bo podnosi temperature, może powodować omdlenia, w przypadku plamień ciepło rozkurcza naczyna nkrwionośne. Normalna kąpiel, rozluźnia, twarz wilgotna wiec wszystko paruje, odpoczywa, relaksuje i mi pomagało wziecie prysznica. Zresztą bole głowy są bardzo popularne w ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928965 przez Adlenne

Izydorek82 napisał: A głowa boli dalej :(


I jak dzisiaj lepiej juz?

Dziewczyny pochwalilabym sie tez zdjeciem ale chyba nie potrafie wrzucic. Czy sa jakie ograniczenia rozmiaru zdjecia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929000 przez Adlenne



No chyba się udało :) Moje słoneczko pod koniec ósmego tygodnia.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929006 przez Izydorek82
Adlenne glowa cmi caly czas, ogolnie nie bardzo sie czuje i jeszcze brzuszek na dole mnie kluje,chyba zaryzykuje dzisiaj z ta kąpielą.ech jakis wzrost hormonów czy co.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929104 przez a!gusia
Witam ;)
Ja juz tu kiedys na forum bylam na sierpniowkach 2011,mam 3 letniego synka a teraz termin na 4 maja :D
Mieszkam w Irlandii i tu bede rodzic.moge dolaczyc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929120 przez a!gusia
Patrycja ja mam 3 letniego synka i tez jest mi czasami smutno, ze moj jedynaczek nie bedzie juz jedyny..szkoda mi go ale tez ciesze sie ze nie bedzie juz sam..wydaje mi sie ze hormony szaleja i stad te wachania nastrojow..czesto sie ciesze nie moge doczekac na dzidzie a czesto mysle o matko!po co mi to?! teraz?jak juz jest tak latwo z trzylatkiem samodzielny sam je powie co chce a tu od poczatku....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929124 przez a!gusia
W ogole to mowicie ze czytacie o ciazy porodzie itp a ja nie mam na to czasu haha, pracuje calymi dniami wieczory zajmuje mi synek-jeszcze sie budzi raz w nocy na przytulanki, ale musze powiedziec ze mam takiego okropnego lenia...!nic mi sie nie chce tylko bym lezala-moj biedny maz musi przejac moje obowiazki ;) duzo spie,wieczorami klade sie juz z Jerzykiem, ok 21!ale wiem ze to minie niedlugo bo z Jerzykiem tez tak mialam a w okolicach 14 tyg jakbym dostala zastrzyk energii,moglam gory przenosic!
Ja w Polsce mieszkam kolo Bielska Bialej a moj maz jest z Zakopanego mieszkanie mamy w Krakowie-wiec mieszanka straszna!
Jeszcze troche o mnie jesli moge ;)
przed Jerzykiem poronilam jedna ciaze wiec ta jest trzecia, stralismy sie przez ok rok,ale bez szalenstw badan testow itp,udalo sie w sierpniu ;)
Jerza urodzilam w Irlandii przez cc ratujace jego zycie wiec teraz pewnie tez bede miec cc ale jeszcze za wczesnie o tym myslec..w ogole boje sie jeszcze zbytnio cieszyc zeby sie nic nie zdazylo..
19 wrzesnia bylam na usg,serduszko bije macice mam wieksza niz na 9 tc wiec bedzie szybko widac ciaze ;)


wygadalam sie..przepraszam ze az tyle!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929163 przez kaikai
Mnie głowa codziennie boli od wymiotow.
A schudłam już prawie8 kg, nie mam anemii, na szczęście.
Apetyt już powoli wraca, tz jeśli można to nazwać apetytem ;)
Ale próbuje jeść na siłę.

Mój mały w 8/9 tyg miał 20,9 mm.
To było tydzień temu.

Muszę się zapisać na te prenatalne jak już się ( lepiej) czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl