BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #926496 przez GabrysiaSta
kwiatus7 serdeczne gratulacje! też miałam napisać, że może to gazy ale skoro nie to może rzeczywiście podwójne szczęście :silly: a w waszej rodzinie są jakieś bliźniaki? jeśli brzuszek swędzi to polecam kremy dla kobiet w ciąży, mi przynosiły ulgę no i nie mam rozstępów. Ale powiem Tobie, że też zawsze miałam wielki balon i też wszyscy pytali czy aby nie bliźniaki. No i przytyłam z 18 kg :lol: Jeśli chodzi o smaki to przy 2 pierwszych ciążach dzień bez batona to dzień stracony no i mam 2 dziewczynki :) przy trzeciej to samo ale niestety nie dane mi było dowiedzieć się płci a teraz na razie nic ale obstawiam znowu na płeć żeńską a to dlatego, że wszystko czułam jak przy dziewczynkach tzn okropny ból 24h po złotym strzale :blush: . Ale oczywiście pragnę tylko aby się udało i aby dziecię było zdrowe! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926511 przez goniag12
Tak czytam wasze posty i strasznie wam zazdroszcze. Ja po wczorajszej wizycie i usg nie mam dobrych wiesci. Obawiam sie ze tak szybko jak do was dolaczylam, tak szybko będę misiala was opuścić. Lekarz stwierdził ciaze , ale niestety nie znalazł płodu. Wczoraj był 6 t 1d ciąży. Powiedzial , ze sprawdzimy jeszcze za 2 tygodnie. Może płód przykleil się do scianki, albo ciaza jest młodsza. Jednocześnie poinformował mnie co robić, jeśli w miedzy czasie nastąpi poronienie. Nie sadzilam, ze mnie to spotka, tym bardziej, ze pierwsza ciaza byla bez najmniejszych problemow.Tak wiec teraz pozostaje czekanie. Pytanie tylko na co. Czy, któraś z was miała podobna sytuacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926515 przez kwiatus7
GabrysiaSta no właśnie w rodzinie nie ma bliźniaków ale ja Kochana jestem po IVI.
Brzuch wyleciał mi strasznie szybko. Każdy pyta który to miesiąc i kiedy rodzę.
Starsze pokolenie w rodzinie - nie wiem jak - widzi że będzie mężczyzna.
Ale tak jak napisałaś ---- oby było zdrowe.

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926516 przez kwiatus7
Goniag12 musisz być silna. Lekarze często nie widzą wielu rzeczy. Musisz uzbroić się w cierpliwość bo może twoje maleństwo robi ci psikusa i się schowało.
Tak więc czekamy razem z tobą te 2 tygodnie

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*
Podziękowania: goniag12

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926523 przez GabrysiaSta
goniag12 może owulka się Tobie przesunęła i jest faktycznie ciąża młodsza. Musisz cierpliwie czekać i spróbować się nie stresować. Wiem jaki to może być szok, że coś może być nie tak.. zwłaszcza, że poprzednia ciąża bez problemów. Tulę
Podziękowania: goniag12

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926527 przez goniag12
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Ja juz staram, się pogodzić z ta sytuacja. Zawsze wychodzilam z założenia, ze lepiej wczesniej niż później. Chodzi oczywiście o stratę ciazy. Co nie zmienia faktu ze to bardzo boli. Mam juz wspanialego synka, który daje mi siły i meza, który uświadamia, ze jeżeli nie tym razem, to następnym razem się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926541 przez kaikai
Gonia przytulam :( bądź dobrej myśli.
Ważne, że mąż Cię wspiera i na pewno będziecie mieli jeszcze nie jednego dzidziusia :)


To jest wstępna tabelka. Jak będę miała wszystkie terminy to poprawie i wstawię na pierwszej stronie naszego wątku w pierwszym poście, zawsze będzie łatwo sobie zerknąć :)jeśli ktoś nie chce podawać swojego wieku czy miasta to nie ma problemu ;) a może jeszcze coś dodatkowo chciałybyście ?


Plik załącznika:

Nazwa pliku: Newdocument.doc
Wielkość pliku:40 KB
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926583 przez Adlenne
Gonia trzymaj sie i postaraj sie nie zamartwiac, chocia wiem ze latwo sie mowi. Trzymam kciuki.
Ja mam termin wyliczony przez gine na 1 maja wiec podejrzewan z finalnie zostane kwietniowka, bo w pierwszej ciazy mialam problem z donoszeniem powodu krotkiej szyjki i mialam zalozony Pessar. ja bym moze dodala do tebelki rubryke czy sa strsze dzieci tzn imie i data urodzenia ale jak chcecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926615 przez natkach
Kaikai zmień proszę mój termin porodu na 03.05.15, bo gin tak wyznaczył termin z OM, natomiast 07.05 wyszedł z USG ale tym sie nie kazał sugerować.

Super tabelka i juz sie nie mogę doczekać aż wypełni sie w całości :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926636 przez Adlenne
Dziewczyny a co wy na to żeby tabelkę prowadzić w dokumentach google? Wtedy każda magłaby samodzielnie edytować. Na moim poprzednim forum to się bardzo fajnie sprawdziło, a wygląda to mniej więcej tak:
docs.google.com/spreadsheets/d/1fsQ4OG4e...-iw/edit?usp=sharing
Kaikai mam nadzieję, że się nie gniewasz, przekleiłam zawartość Twojej tabeli. Można na pierwszą stronę dać linka do niej. Ja też sprawdzę czy mogę dodać do podpisu na przykład

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926641 przez poczwarka84
Hej Dziewczyny
Przyszla pora i na mnie - termin wg OM 29/05 ale bedzie pewnie wczesniej bo raczej nie obedzie sie bez cc wiec jakis tydzien wczesniej
Mam juz coreczke ktora 17.09 skonczyla roczek :)

Mialam byc styczniowka ale niestety sie nie utrzymalo - mam nadzieje, ze tym razem bedzie OK - trzymajcie kciuki

To tak w wielkim skrocie ;)

Gratulacje dla wszystkich majowych mamusiek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926646 przez kaikai
Witaj poczwarka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926680 przez kwiatus7
cześć poczwarka84. Kurcze ale nas przybywa:) Fajniusio. Dziewczyny napiszcie jak możecie kto prowadzi Wasze ciąże?

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926972 przez GabrysiaSta
Witam,

poczwarka84 gratulacje mamy ten sam termin!
kwiatus7 ja znalazłam bardzo dobrego pana Gin. i zamierzam moją ciążę prowadzić u niego, wcześniej chodziłam do innej pani ale ona tylko faszerowała mnie globulkami no i jak do niej chodziłam to straciłam ciążę (nie przez nią ale mam jakiś taki uraz) Mam wizytę w czwartek i już się cała trzęsę
Coś cicho u nas po weekendzie :) jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927185 przez kwiatus7
To fajnie że znalazłaś dobrego lekarza. Ważne żeby był profesjonalny bo teraz tyle się słyszy o błędach i niedouczonych lekarzach ze strach.

A powiedzcie mi czy wybieracie się do szkoły rodzenia? Nie ukrywam że jestem ciekawa tych zajęć.

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl