BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 6 miesiąc temu #933227 przez Ossa
Betka gratuluję trzeciej ciąży :)

Agniesio ja za pierwszym razem też od razu pognałam do lekarza żeby potwierdzić, że fasolka już faktycznie jest i żeby zadać lekarzowi mnóstwo pytań :laugh: Tym razem postanowiłam troszkę zaczekać żeby zobaczyć na usg serduszko :)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933259 przez betka81
Osa dziękuję ale jeszcze czekam na wynik dzisiejszej bety, chociaż kreska ciemnieje to jakoś nie czuję się w ciąży. Piersi nawet zbyt nie dokuczają, a powiedziała bym, że prawie w ogóle, brzuch też czasem zakłuje albo ciągnie. Tak jakoś dziwnie?
Tobie również gratuluję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933269 przez martyna10146
Ja też się za bardzo pospieszyłam z pierwszą wizytą, bo jakoś tak wydawało mi się, że trzeba jak najszybciej :) Pierwsza ciąża więc wiadomo, że zachowuję się jak histeryczka :) Teraz już będę wiedzieć co i jak :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933297 przez agniesia1152
No i jeszcze kalkulator mi obliczył że to już 7 tydzień xd więc pomyślałam że mogę isć u doktora pokazało że 6 ale powiedział że to piąty jak tam sobie wszystko obmierzył :) i 30 kazał przyjść :) już się doczekać nie mogę ale jakoś wytrzymam :)
martyna10146 ja chyba gorzej jak histeryczka :D jak coś zakuje coś poczuję to już schizy mam że coś nie tak.
beatka81 musisz dzisiaj nam powiedzieć co tam wyszło na becie !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933305 przez Aga1984
Witam mamusie.Jestem Agniesxka.Jeśli nie macie nic przeciwko będę z Wami i Waszymi brzusiami :-)Jestem mamą 5letniego Olivierka i teraz w ok.3tygodniu ciąży...na tescie druga kreska wyszła blada zrobilam wczoraj badanie krwi i beta mam ponad 700 :-) Ale się cieszę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933308 przez Aga1984
Kiedy najlepiej isc do gina?W ktorym tygodniu?Wiem ze jest jeszcze wczesnie i nic mi gin.nie powie ale juz bym chciała zobaczyc fasolke na usg i uslyszec zr wszystko jest ok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933364 przez agniesia1152
Witaj Aga :P też jestem Aga :D ja byłam wczoraj i jest to 5 tydzień coś już było widać ale nie za wiele poczekaj do 7 tyg ciąży bo już powinno bić serduszko :) Ja się pośpieszyłam i za dwa tyg idę znów :) bo po wczorajszej wizycie to wiem tylko że na pewno jestem w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933436 przez Aga1984
O jak dobrze że nie tylko ja już nie mogę się doczekać pietesxej wizyty u ginekologa...ale poczeksm do 7 tygodnia a jestem w 3 ;-) Msmusie wytrwałości w oczekiwaniu na pierwsze badania i usg kruszynek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933437 przez Aga1984
I cieszę siebie strasznie że jest Nas więcej :-)Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933519 przez Ossa
Całkiem nas już sporo :) Witam wszystkie mamusie, w większym gronie na pewno mile upłynie nam najbliższe 9 miesięcy (w zasadzie to już bardziej 8 ;) )

Z racji tego, że to już moja druga ciąża to ciekawa jestem czy będzie podobna do poprzedniej i czy poród też będzie porównywalny. Wielokrotnie słyszałam, że za drugim razem jest łatwiej, ale ile w tym prawdy? :dry: Pozostaje mieć nadzieję, że mieli rację :cheer:

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933544 przez betka81
Dziewczyny nie przejmujcie się, ja nawet w 2 ciąży poleciałam w 5 tygodniu a teraz stwierdzam, że poczekam i będzie mniej stresu z tym czy serduszko bije czy też nie.....
Mój wynik bety z wczoraj to 282,1. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć!

aga1984 witaj i gratuluję... bete masz bardzo ładną. Ja niby też e 3 tygodniu ale Twój wynik to fiuufiuuu
Wszędzie piszą, że po około 21 dniach od zagnieżdżenia jest już bijące serduszko.

Ossa z tym drugim porodem to zależy od kobiety. Ja niby oba podobne ale bardziej się męczyłam przy drugim bo mała miała szelki z pępowiny i ciągnęło ją wszystko z powrotem do środka.

Super, że jest nas coraz więcej i jeszcze będą przybywać mamusie z terminem na czerwiec. Ciekawa jestem czy tym razem będę w czerwcu czy w maju. Bo obie poprzednie ciąże zakończone 3 tygodnie przed terminem, więc jeszcze mogę być majówką jeśli scenariusz się powtórzy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933554 przez anoda89
Dziewczyny wpadam pogratulować ciąży :) no i pięknego miesiąca w jakim będziecie rodzić ;) :) Powodzenia i spokojnych 9 miesiący :) :) :) Czerwcóweczka 2014 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933573 przez betka81
Dzięki anoda oby były szczęśliwe te kolejne 8 miesięcy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933609 przez Lizzy
Też życzę wszystkim spokojnych 9 miesięcy!
Będziecie rodzić w najlepszym czasie na spacerki itp :)

Pozdrawiam "czerwcówka (a w praktyce lipcówka) 2014"!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933619 przez Aga1984
Część mamusie...ja jestem mama jednego dziecka teraz niespodzianka :-) tez słyszałam ze druga ciaza zupelnie różna od pierwszej i poród lżejszy a raczej krótszy...fajnie by było bo w pierwszej ciazy musialam leżeć brzuchol sie napinal mialam skurcze przedwczesne itd.teraz nie wyobrazam sobie lezenia przy 5latkuuu nie chcę leżeć :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl