BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992320 przez Azja
hej

Wojtula ma dzis dzien ssaka, non stop by wisiał na cysiach, wydoił ile sie dało i teraz smacznie sobie spi, a ja mam chwile :) wrzucam fotki Wojtusia :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


na zdjeciach wydaje sie taki duzy, ale w rzeczywistosci jest malutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992410 przez Ossa
Azja Twój Wojtuś jest słodziakiem, małe słoneczko :) dzisiaj on mial dzień ssaka, a wczoraj moja Alcia, u nas na szczęście dziś wszystko wróciło do normy.

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992411 przez AgusiaKRK
Azja, śliczny Wojtuś, gratulacje! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992507 przez agniesia1152
Witam was mamusie :)
U mnie brak czasu na forum :( ciągle karmimy przebieramy i tak w kółko :) Śliczne te wasze maluszki :) takie małe słodziaczki :) Mój Filipek ogólnie ma się dobrze czasami ma kolki ale daję mu Espumisan i jest lepiej. Ja też już się uspokoiłam z każdym dniem coraz lepiej nam to wszystko idzie :) Noce ładnie mi przesypia tylko w dzień czasami marudny i mam wrażenie że nie najada się z moich cyców ale nie chcę dawać mu butli. Zobaczymy jak to dalej będzie piję herbatki bo może mam mało pokarmu ??? Chociaż wydaje mi się że jest go wystarczająco bo leje mi się w nocy. Na raize musżę leciec pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992654 przez Izek
domi a jaki masz ten leżaczek bujaczek z fisher price bo są różne rodzaje leżaczek z wibracjami czy z mozliwością kołyski i wibracjami? z pałąkiem z zabawkami czy bez bo są różne rodzaje. A chcę taki zakupić synkowi ?dużo osób je sobie chwal, ja poluję na jakiś używany.. Puść foteczkę lub linka do takiego byłabym wdzięczna.
Azja synuś przesłodziuchny:)u nas dni ssaka też się zdarzają jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992680 przez domi11033
Izek ja mam taki leżaczek jak w tym linku
www.smyk.com/fisher-price-bg-hustawka-ko...6,swiat-niemowlaka-p
jego wadą jest ograniczenie wagowe do 9kg - ja mam taki ten który ci podesłałam jest do 11 kg( wiesz ja kupowałam 2 latat temu) bo są leżaczki do 18 kg , ale czy bujają same tzn na baterie nie wiem. Musisz trochę poczytać jakie rodzaję są. Wiem jedno u mnie się sprawdziło przy pierwszym dziecku i teraz też. Jak mały marudzi to go wsadzam w leżaczeć 10 min i śpi:) hura
Podziękowania: Izek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992735 przez Izek
domi dzięki wielkie , to już wiem o jaki chodzi:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993569 przez nadinchen
Hej. Co tam słychać Mamusie? Pewnie sezon urlopowy :) Moja Gabriela ma juz 3 tygodnie! Ale ten czas leci :) u mnie jest postęp z karmienie..od paru dni karmię bez nakładek na sutki i mm :) zobaczymy jak bedzie dalej. Chcemy się wybrać z mężem nad morze w przyszłym tygodniu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993608 przez ariana21
Cześć mamusie :)
Sorki za nieobecność ale pochłonęły mnie przygotowanie do ślubu (wychodzę za mąż 5 września) i pewnie jak wszystkim z nas mój Krzyś też zabiera czas. W miedzy czasie tzn w tamten piątek wylądowaliśmy w szpitalu z nawrotem żółtaczki (Krzyś dostał żółtaczki w 1 dobie życia i dlatego spędziliśmy 5 dni w szpitalu zamiast 3) ale po weekendzie czyli w poniedziałek nas wypuścili, niestety dzisiaj okazało się że Krzyś za mało przybiera na wadze i od dzisiaj pani doktor kazała wprowadzić mm 2x60ml. Pani doktor podejrzewa skazę białkową :S bo kupki mój malutki robi strasznie często i nie w tym kolorze co trzeba... Także takie u nas "rewelacje" mam nadzieje że wszystko się unormuje... :dry: a co u Was słychać? Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993611 przez Ossa
Nadinchen gratuluję sukcesów w karmieniu :)
Ariana u Ciebie sporo się dzieje... synuś, ślub na głowie, super, gratulacje :cheer:

Coś tu u nas ostatnio ucichło, wszystkie mamusie pochłonięte pociechami :) U nas podobnie, Ala jest bardzo absorbująca, szybko się nudzi i nie lubi sama leżeć. Jesteśmy też po pierwszej wizycie u lekarza, równo 3 tyg po narodzinach Alicja waży 4840, kawał małej kobietki

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993612 przez Azja
Hej

U nas ok. Wojtus dziś skończył dwa tygodnie. Byliśmy dziś na wizycie. Mały waży 4700. Lekarka pochwaliła mnie ze karmie piersią i ze ładnie Wojtus przybiera.

Teraz pomagała mi mama jeszcze tylko w poniedziałek a od wtorku zostaje sama z chłopakami. Znaczy do 15 póki mąż z pracy nie wroci. Ale mam nadzieje ze dam rade. Jasiek est grzeczny ale nieraz długo się schodzi z nakarmieniem Wojtusia bi jest typowym ssakiem i lubi sobie przy cysiu poleżeć. Ale jestem dobrej myśli

Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #993957 przez MiliB24
Witajcie Mamusie!
Azja Ale słodki Twój Wojtuś :) Taki malusi według mojego szkraba. Tylko schrupać :)
nadinchen Super że są postępy w karmieniu! Gratuluję :)
ariana Mam nadzieję że wszystko się uspokoi i malutkiemu nic nie będzie!
ossa mój mały też bardzo absorbujący. Nie lubi sam leżeć.

U nas wszystko w porządku. Ernest rośnie jak na drożdżach. Już się zrobił taki bobas, pojutrze kończy 2 miesiące. Rano nadal śpi do 4-5. Ostatnio miał takie 3 dni, że w dzień zasypiał na godzinkę po mleku, ale już mu minęło i teraz jak zaśnie to na 20-30min i do następnego karmienia nie śpi :) Nie płacze jeśli poświęcamy mu uwagę :) Nie lubi być długo sam i leżeć w jednym miejscu. Uwielbia trzymanie i noszenie na rękach, wtedy jest wszystko ok :) W sobotę byliśmy na weselu. Jechaliśmy do kościoła 40 km, był taki upał, mały był padnięty po kościele. Miał na sobie cienki rampers na krótki, a i tak był cały zgrzany... Niestety droga na salę to kolejne 60 km. Dopiero jak dojechaliśmy na miejsce zasnął na chwilkę. Dostał mleko o 17.30 i cały czas spał. Obudził się dopiero w domu o 2. Wszyscy się dziwili jaki grzeczny, bo nie płacze i cały czas śpi :) Śmialiśmy się z mężem, że przy obcych umie się zachować i dał się rodzicom pobawić. A oto Erni po powrocie z imprezy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994369 przez betka81
Hej:)
Meldujemy się i my z Zojcią!!!
U mnie totalnie brak czasu na wszystko. Zoja jest mega absorbująca ciągle karmienie noszenie i spacery i do tego jeszcze dwójka starszych, które ciągle się kłócą i trzeba mieć na nie oko... Ciężko jest z trójką w domu wrrrrr!!!

My wczoraj po pierwszym szczepieniu, Zoja jako urodzona w 37tc dostała refundowane pneumokoki i szczepionkę 5w1 i tylko rota wykupiliśmy. Na szczepieniu zniosła 3 ukłucia i bardzo krzyczała. Po powrocie spała i mało jadła a wieczorem to była masakra nie chciała jeść, spać jej się chciało a nie mogła usnąć jak usnęła to po chwili budziła się z krzykiem i tak przez całą noc. Dziś jest lepiej i chyba odsypia... przybiera ładnie bo ważyła wczoraj 4500g czyli prawie 1,5kg od wyjścia ze szpitala.
U nas upaĺy i mam już dość...
Buziaki od nas dla wszystkich dzieciaczków!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994553 przez agniesia1152
Witam się i ja :) U nas wszystko w porządku Filipek ładnie przybiera na wadze pierwsze szczepienie ma 5.08 i ja będę szczepić 5w1 pneumokoki położna środowiskowa tak mi doradziła więc tak zrobię :) Noce mamy spokojne mały budzi się o 2 i 5 na karmienie :) na razie kolki odeszły odpukać w niemalowane :D najgorzej tylko z tymi upałami bo bardzo go to męczy. Mnie zresztą też mam nadzieję że w końcu trochę odpuści.
MiliB ale mały przystojniacha :) mój mały też jak jest w towarzystwie to śpi a jak wrocimy do domu to rozrabia :P
A tak prezentuje się mój Filipek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994601 przez Izek
agniesia - Filipek jaki uśmiechnięty,widać szczęśliwy dzieciaczek:)
mili- ale super prezentował się Twój elegancik.
betka - my dziś też przechodzimy przez to samo po szczepionce.Braliśmy 6 w 1 i pneumokoki.Mały płacze tak przejmująco co chwile.Tylko noszony się uspokaja.Teraz zasnął mi na klacie nawet nie chce jeść.Aź się boję co bedzie wieczorem.
Po kontroli w 6 tygodniu Dawid ma już 5 kg,czyli 2 kg od wyjscia ze szpitala,nie żałuje sobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl