BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 4 miesiąc temu #949013 przez Aga1984
O i udało sie cały tekst w jednym kawałku jakiś cud buzkaaaa piszcieee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949026 przez betka81
domi czasem trudno znaleźć chociaż trochę czasu dla siebie. Fajnie, że wszystko super po wizycie.
U mnie wzdęcia i gazy to normalka i codzienność.
To trzymamy kciuki za dziewczynkę u Ciebie.


Aga taki mam zamiar, niech obluka swoim fachowym okiem. Jeśli kłucie jest w normie to jeden problem z głowy.
Synek biedactwo w okularkach, dla dzieci to nie jest takie proste. Ile mały ma latek i co mu dolega, że patrzałki będzie nosił?
No widzisz i nawet forum potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Ja też się cieszę, że coś się tu dzieje i zaglądajcie codziennie :) Buziaki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949361 przez betka81
Co tu dziś tak pusto?

Ja miałam dziś ciężki dzień i normalnie padam dobrze, że już się skończył. Mąż ma służbę więc trzeba było samej ogarnąć wszystko. A Iga miała chyba gorszy dzień i mnie wykończyła....
Ogólnie u mnie chyba poprawa w dobrym kierunku bo jest lepiej, już nawet zaczynam normalnie jeść ale mój żołądek nie koniecznie chce funkcjonować bo ma swoje zdanie na ten temat. Dzięki temu nie mam zaparć w tej ciąży a wręcz przeciwnie. Bo w poprzedniej to przez zaparcia nabawiłam się żylaków :(

Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949378 przez beadka7
betka u mnie waśnie odezwały się hemoroidy, których nabawiałam się w 1 ciąży :(((
ogółem czuję się już dobrze, ale bardzo źle sypiam :( potrafię przespać tylko 3 godziny w całą noc, a potem chodzę jak nie przytomna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949506 przez Izek
beadka 7 ja miałam problem ze spaniem ale to raczej wiązało się z tym, że zaczął mi się już dawać we znaki rosnący brzuszek;) a normalnie uwielbiam spać na brzuchu więc teraz jakoś ciężko przyjąć inną pozycję. Zamówiłam poduszkę/ kojec motherhood do spania dla kobiet w ciąży -taki rogal i już jestem po pierwszej nocy.Naprawdę cudownie i wygodnie. Miałam taką w pierwszej ciąży i też przespałam z nią przez pół roku ciąży potem ratowała moje koleżanki.
Trochę duży wydatek bo jakieś 130 zł nowa np. na allegro ale mocno pomocna. Używanych raczej nie warto brać bo normalnie po kilku miesiącach tracą elastyczność i nie są już tak wygodne. Ale ten produkt z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Mój mąż się śmieje że to poduszka rozwódka bo robi mu konkurencję i już się do niego nie przytulam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949606 przez Aga1984
Jak dobrze ze jesteście z dobrymi radami ja tez mam problem w nocy kręcę sie nie śpię bo brzuszek przeszkadza a nie potrafię spać na wznak,zaraz poszukam poduszki rogala dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949608 przez Aga1984
jeśli chodzi betka o synka i okularki to na bilansie 5latka przed szczepieniem doktor wzrok sprawdzała i nie czytał prawym oczkiem trzech ostatnich linijek kazała iść do okulisty poszliśmy kazał kropić 3dni oczka atropina i zrobił mu specjalistyczne badania i wyszła wada plus 6 na prawym oczku wszyscy jesteśmy w szoku bo nic nie można było zauważyć mały sie nigdy nie skarżył lekarz mówi ze nauczył sie tak widzieć i zdrowe oczko nadrabia za chore i chodzi od wczoraj w okularkach aleee nie martwimy sie czekamy na poprawę a tak mu dobraliśmy ze wyglada uroczo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949610 przez Aga1984
Mnie tez męczą wzdęcia czuje sie jak balonik z zaparciami tez nie przeszło ale pewnie dlatego ze jestem na bakier z otrębami moja wina.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949841 przez betka81
Witajcie dziewczyny:)

beadka u mnie hemoroidów brak i mam nadzieję, że ich nie będzie. Ze snem u mnie też kiepsko bo w nocy nie mogę spać do 4 rano a muszę się do Igi zrywać o 6 rano. I w ciągu dnia chce mi się później spać ale moja gwiazda mi nie pozwoli.

Izek też się zastanawiam nad zakupem tego rogala bo w poprzedniej ciąży obkładanie się poduszkami i spanie z poduszką między nogami było uciążliwe.

Aga to życzę poprawy małemu.

A ja się wczoraj z mężem wybrałam do centrum handlowego, zjadłam sobie żelki i tak mnie zmuliło, zrobiło mi się niedobrze i słabo, że musieliśmy wracać i zero zakupów. A jak poczułam wersalkę to padłam na 4h.
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949871 przez nadinchen
U mnie na szczęście odpukać wszystko ok. Za to dzisiaj pierwszy raz poczułam takie łaskotanie w brzuchu....takie delikatne...i nie chodzi mi o flaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949892 przez betka81
nadinchen w takim razie chyba gratki pierwszych ruchów.... fajne uczucie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949922 przez Aga1984
Ja rownież gratuluje pierwszych ruchów.Wspaniale uczucie każda z nas na nie czeka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949924 przez Aga1984
Znów mi tnie posty....jak mnie to denerwujeeee....Maź wyjechał na weekend na szkolenie wiec rządzimy z Olivierkiem sami bez męża mam na myśli bo planowany jest nalot dziadków.Milego dnia mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #950029 przez Izek
Nadinchen jak cudnie że Ty też coś już czujesz, bo ja chwilami myślałam że mam jakieś urojenia;)zwłaszcza jak mi lekarka powiedziała że to za wcześnie ;/ Nawet się nie obejrzymy a całe brzuszki będą nam chodzić jak szalone,wtedy to już nie będzie żadnych wątpliwości:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950073 przez domi11033
Hej, dziewczynki. Mój 1, 5 roczny sunuś chory niestety. Zaczęło sie od zapalenia krtani, mądra pani doktor przepisała silne steryd, które nie pomogły i przeszło na oskrzela. jAK POKAZAŁAM NA DYZURZE W SZPITALU INNEJ LEKARCE TEN LEK, TO ZAPYTAŁA CZY WIEM CO DZIECKU DAJE!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie masakra idziesz do lekarza i myślisz, że bedzie ok, a oni wszystko tylko żeby odwalic robotę i następny. Wkurzyłam sie max, mam tylko nadzieję, że jakoś się wykurujemy z tych oskrzeli i na płuca nie przejdzie.
Zmieniając temat na bardziej optymistyczny, jakie macie pomysły na imię dla maluchów??? Czekam na wasze propozycje bo sama póki co mam pustkę w głowie. Pozdrawiam wszystkie czerwcówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl