BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 11 miesiąc temu #985546 przez agge
zancik ja też mam zawsze siniaki :angry:
no właśnie nie wiem, jak on tam wytrzymuje, zwłaszcza że tam jest 30 stopni, a w nagrzanym aucie to już w ogóle... żal mi go :(

Agusia, jejuu jaki on jest słodki, nie moge się napatrzeć :) małe cudo :)
Podziękowania: AgusiaKRK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985551 przez AgusiaKRK
Agge, dziękuję. Poczekaj jeszcze troszkę - wkrótce będziesz tulić swoje maleństwo i się nim zachwycać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985552 przez tysiiiak
Ohhh Franio jaki misiu słodki :* nie mogę się doczekac Kacperka :) Nie do uwierzenia, że znów będę tulic takie maleństwo :D Ostatnio oglądałam Kubusia zdjęcia jak był taki maleńki ohhh się wzruszyłam :P

Ehhh która chce pozmywać? zostały mi na dziś naczynia do pozmywania a tak to kurze wytarte, poodkurzane, umyte podłogi, łazienka lśni... wszystko na raty z przystankami bo plecy by mi odpadły chyba :P Jeszcze byliśmy na zakupkach i dorwałam wkońcu czereśnie w miare przystępnej cenie po 10 zł za kilogram już nie mogłam się opanować i wszamałam pół kilo :D
Szłam po te zakupy i myślałam, że nie dojde tak mi Kacperos nogą po brzuchu jeździł że prawie mi sie brzuch rozerwał :P

Ciekawa jestem czy gbsa mi pobierze ale chyba jeszcze nie bo czytałam że to po 35 tc się pobiera... pamiętam to pobieranie z pierwszej ciąży bleh :S

Kurczę nie wiem co z tym węzłem bo żadne czerwone ani nic nie jest tylko jak dotykam to jest taka gulajka pod uchem i wtedy boli... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985592 przez ewela007
hej dziewczyny ale naskrobałyście przez cały dzień aż trudno wszystko ogarnąć
Agnieszka 1 oto link do mojej zwykłej pralki www.oleole.pl/pralki/bosch-serie-4-vario...H6gsYCFcOWtAodwl8Agw
Pewnie nie m zabezpieczenia przed dziećmi bo nie zwracałam na to uwagi przy zakupie. Zresztą pralkę mam w piwnicy a nie w łazience więc dziecko będzie miało słabszy dostęp do niej.
Agusia KRK Sliczny chłopak z Frania, dobrze przybiera na wadze widać to. Powiedz czy coś się zmieniło w małżeństwie jak dołączył do Was Franio, jakoś mnie to zastanawia jak zmieniają się relacje?

A ja w końcu dziś kupiłam swój wózek, kamień z serca. Od razu tak mi się lżej w środku zrobiło. Czy wy już wszystkie macie wózki? Ja to w każdym sklepie chciałam inny, po każdej rozmowie ze sprzedawcą zastanawiałam się nad innym, a opinie w internecie normalnie mnie wyprowadzały z równowagi. Mój wózek jest całkiem inny niz zakładałam, chciałam jakiś "dizajnerski" z białym stelażem, dużą plastikową gondolą a mam prosty wózek, o masywnym wyglądzie ale to nic i tak jestem w niego wpatrzona. Poza tym mój wózek miał być szary a wyszedł bordowy hehehe. Ostateczną decyzję podjął mąż i chwała mu za to :) Poza tym trafiliśmy na świetną okazję ponieważ sklep wyprzedaje wózki w kolorystyce 2014/2015 a chce wprowadzić nowe z sezonu 2015/2016 poza kolorystyką i ceną wózek nie będzie różnił się niczym, zaoszczędziliśmy 700 zł !!!! wstawiam foto

A co do letnich sukienek to ja w niedzielę kuiłam aż 3, trafiłam na wyprzedaż w carry, sukienki od 29, 39 zł i wzwyż. Polecam wszystkim na gorące dni.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985613 przez agge
Ewela wózek fajny ;)
nudzę się jak mops, już nie wiem co robić :angry: M jeszcze nie wrócił, zresztą jak wróci to pójdzie spać... a ja chyba oszaleję z nudów, bo spać znowu nie będę mogła :P
Bierzecie kocyk do szpitala? BO na liście szpitala u mnie jest i się zastanawiam czy brać, bo w końcu lato a dziecko w rożku będzie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985627 przez ewela007
Agge ja nie biorę kocyka, jak będzie zimno na wypis to mąż Ci przywiezie i wtedy przykryjesz dziecko w foteliku. A jakby było zimno w szpitalu to wezmiesz przeciez ze sobą różne ubranka dla dziecka, ubierzesz go po prostu cieplej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985638 przez Lusek
Hejko ;)
Pranie porobiłam już trochę poprasowałam ;) :) coraz dalej. Tylko któraś z was kobitki pisała że płyn Lovella robi z ubranek kamienie -tzn są sztywne. Powiem wam że kupiłam to mleczko do prania z lovelli do kolorów i białych i są bardzo miłe w dotyku itp. a po prasowaniu są mięciutkie jeszcze bardziej ;) :) także moje obawy minęły :) ;) no zobaczymy jak mała będzie reagować na ten płyn hehe mam nadzieję że dobrze ;) :)
A tak to po 2 dniach zjadłam kolejną wyczekaną porcję truskawek hehe mniam mniam :)

agge w sumie z tymi wynikami to spoko że do lekarza od razu trafiają ;) :) może u Ciebie tak jest :)

zancik fajnie że napisałaś co tam u Was słychować :) Tylko kurde miałaś się oszczędzać a nie latać po wodę :angry: no uważaj na siebie żebyście z Tośką były zdrowe i nic tam przedwcześnie się nie działo :) ;)
Jak coś to przyjadę tam do Ciebie tzn najpierw Cię znajdę a potem przyjadę wezmę jeszcze Tysiiaka bo z jednego miasta jesteśmy to Ci tam nakopiemy w dupeczkę :) :P żebyś chodziła jak zegarek i dbała o siebie :) ;) A no i pewnie z pomocą Kubuś też będzie :P no i 5 na 2 haha :cheer: takze uważaj :P
Pokaż kieckę albo siebie w kiecce:)

AgusiaKrk oooooo matko jaki Franio śliczny normalnie nie mogę ;) :) :woohoo: jaki słodziak :) a i widać bo tym bodziaku jaki jeszcze malutki ale jest mega super BOSKI ;) :) Będzie przystojniak ;) jak nic i powiem Ci że z buźki troche przypomina Ciebie -oczki nosek ;) reszta męża hehe :) Powodzenia dla was B)

Ewela007 no jestem w szoku ze tak szybko kupiłaś myślałam że to potrwa hehe :) :P
Ale wóz super :) bardzo fajny :) ;) Kolorek też fajniusi i bardzo ładny i na pewno szybki hehe ;) :) bo czerwone zawsze jest szybkie :) tak się mówi o autkach hehe :)
A fotelik maxi cosi to ten co wstawiłaś ? to masz ? :)
Ja mam taki sam :P ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985648 przez agge
Ewela no masz rację ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985655 przez ewela007
Lusek Kochana tak mam taki jaki wstawiłam, nie chciałam w tym samym kolorze bo te niebieskie są super. Wóżek też byłby taki super no ale cena mnie powaliła więc wzięłam bordo. ale kolorem mi się podoba, ważne że neutralny będzie dobry dla kolejnych dzieciaków.
Co do prania to z mojego doświadczania praktycznie wszystko co schnie na podwórku jest sztywniejsze, w suszarkach wszystko jest bardzo mięciutkie i nie ważne jakich płynów używasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985669 przez tysiiiak
Ewela wozeczek super ;) rozumiem jaka ulga jak kupilas tez tak mialam jak kupowałam... Ile to sie naczytalam tych roznych opinii w necie to szok. Ja mam czarno czerwony i z tymi kolorami to tez zmienialam co chwile zdanie :p

Ja pisalam ze ubranka sa sztywne po lovelli ale po proszku a nie po mleczku ;) teraz tez pralam w tym mleczku i sa ok ale po proszku pamietam ze masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985689 przez Lusek
tysiiak aha no widzisz bo miałam kupiony i trochę obaw miałam że będą sztywne ale to po proszku uffff :whistle: widzisz roztargnienie i nie doczytałam tego :)

ewela007 widzę że gust mamy podobny :) mi też się bardzo podobają te niebieskie foteliki :woohoo: tak jak mówisz są super ;) :) NO i fajnie :) cena też ma znaczenie :) czyli to był wózek przeznaczony dla Ciebie :)

Dobrej nocki :) :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985691 przez agge
Widzicie ten szwedzki czy jakiś tam spam? Szlag mnie trafia jak na to patrzę :O
jutro robię generalne pranie i zamawiam pościel :P






Która pościel waszym zdaniem ladniejsza? Nie mogę się zdecydowac :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985703 przez tysiiiak
Mnie tez dobija ten spam cholerny... Nie ma tu nikogo kto moglby usunąć tego użytkownika:/

Mi sie podoba bardziej zielony wzor ;)

Kacperos na prawde chce dzis wyjsc brzuchem:p

Dobranoc ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985784 przez paulinkaaa2202
Lusek ja pisałam że po mleczku Lovella ciuszki są sztywne bo prałam bo miałam próbkę:P no ale najważniejsze że dla ciebie są w porządku :)

Agge mi tez podoba się bardziej zielona :) w ogóle nie lubię zielonego ale niektóre rzeczy naprawdę zielone są ładne :D

Za tydzień przedstawienie w przedszkolu na dzień rodziny (dzień ojca i matki) i muszę Judytę ubrać właśnie na zielono bo będzie rumiankiem :D bluzkę zieloną mam ale nie mam żądnych spodni albo rajtuz ;P

Ja wczoraj zamówiłam koszule nocne powinny jutro przyjść :) więc już wszystko będę miała teraz czeka mnie prasowanie

Wiecie co ostatnio wywinęła moja córka :P mamy rozłożone już łóżeczko i sobie do niego weszła i powiedziała że będzie spać z siostrzyczką :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985836 przez zancik
bryyy :) u mnie dziś chłodno,ale fajnie niestety od jutra upał :( :( a weekand to juz w ogóle masakra chyba cały dzień bede siedziała przy wentylatorze i sie migdzie nie ruszę :whistle: :whistle: Dzis Tosia dała mi pospać nie wierciła się w nocy :) Wczoraj moja mama mnie rozwaliła patrzy na mnie i mówi:Bedziesz miałą chłopaka jak tak na Ciebie patrzę :woohoo: zdenerwowała mnie tym normalnie :P Na szczęście jutro wizyta :) :)

AgusiaKRK Francio jest boski ach taki do całowania :kiss: :kiss: Cudowny :) :)

Aggei jak tam M?Ja kocyka nie biorę nawet nie ma na liście jak będziemy wychodziły ze szpitala to m wezmie jak by był potrzebny :) Pościele obydwie są ładne też bym miaął problem ;)

Tysiiiak i jak tam wezeł??

Ewela wózek fajny :) :) dobrze,że juz masz to za sobą ;)

Lusek a ja nadal daleko z praniem :( Jak nie zacznie padać to się wezme za pranie :) A ja dzis w końcu kupiłam czereśnie :) :) Oszczędzam się oszczędzam ;) :P A fajnie by było jak byście przyjechały chociaż bym się nie nudziła :) :)

Paulinkaaa też nie przepadam za zielonym kolorem,ale dla dzieci są ładne rzeczy w tym kolorze :) Hahahahaha udana ta Twoja córcia :laugh: :laugh: :kiss:

Wstawiam foto sukienki i bluzki :) :) A i wrzucę też brzucho wydaje mi się,że jakiś inny się zrobił B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl