BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 10 miesiąc temu #985972 przez agge
Lusek daj przepis na tą zupę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985977 przez agnieszka1
Hej.
Ja juz mam dosyc tego brzucha tych ruchow i w ogole. Dobija mnie to juz. Umowa podpisana choc to mnie cieszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985978 przez tysiiiak
My wrocilismy od tesciowej bo ma dzis imieniny ;) najadlam sie sernika i torta a jutro wazenie u gina :p

Zancik ja wlasnie pamietam jak na szkole rodzenia mowila polozna ze 36 tc to juz ciaza donoszona ale od 38 tc dziecko jest urodzone w terminie. W sumie to nie kumam czemu tak ale zapadlo mi to w pamiec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986005 przez agge
Agnieszka powiem Ci, że też już mam trochę dosyć :x
Kręgosłup mi zaraz pęknie! Godzina prasowania i koniec na dziś, już mi słabo było od tego stania.. a mała się tak strasznie mocno rusza, tak to boli... :( wcześniej jak szłam przez pokój to mi takiego kopa zasadziła, że aż siadłam na podłodze i się prawie pobeczałam.. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986036 przez paulinkaaa2202
Hejo :)

Dziewczyny słyszałyście o masowaniu krocza? Dostałam taką instrukcję na kartce od położnej i się zastanawiam czy to ma jakiś sens ..... :P

W ogóle jeszcze położna mówiła że jak kiedyś nie było usg to była taka metoda a raczej teoria że jak zauważymy że brzuch nisko opadł i czujemy większe parcie na pęcherz to podobno do porodu został miesiąc ....

A u mnie się znowu zaczęło kichanie od rana już jest za gorąco :/ masakra siedzę w pokoju mam otwarte okno i kicham jak szalona no ale przecież okna nie zamknę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986040 przez Lizzy
Agnieszka - przepraszam, że dopiero odpowiadam, ale miałam ciekawy tydzień i prawie w ogóle nie odpalałam komputera. My jeszcze nic nie kupiliśmy. Remont robimy we wrześniu a przeprowadzamy się na początku października, także jeszcze czas. Szczególnie, że nie mamy gdzie trzymać tych gratów.. A musimy kupić w sumie tylko piekarnik, płytę i okap. Lodówka, zmywarka i pralka przeprowadzają się z nami..

Paulinka - masaż krocza ma za zadanie ochronić kroczę przed pęknięciem, nacięciem. Nam pokazywała to położna na szkole rodzenia (na fantomie ;) ). Ja nie robiłam bo powiem szczerze jakoś tak się nie czułam ;)

Ja od dzisiaj mam zielone światło, żeby rodzić. 2 tygodnie oszczędzania się i czuję się o niebo lepiej. Dziś pierwszy raz zostałam z Hanią sama. Zobaczymy czy coś się ruszy. Z jednej strony mam dość, a z drugiej wiem, że im dłużej Zośka posiedzi w brzuchu tym dla niej lepiej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986041 przez monikat
Cześć dziewczyny :) (nie udzielam się ale czytam Was na bierzaco :) przynajmiej 3 razy dziennie tu zaglądam)
Teraz pisze bo troszkę się zmartwilam - Wy już macie wybrane położne? myślałam ze to dopiero po porodzie... ja tu sobie czekam w domu i nawet nie zdecydowałam się jeszcze w jakim szpitalu chce rodzic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986042 przez agge
O masażu krocza słyszałam, ale nie robiłam.. no nie wiem, mooże jest to przydatne. :)
Lizzy noo to ciekawe kiedy urodzisz :P

monikat ja też nie mam, z położną się spotykam przed każdą wizytą u lekarza, ale ona jest z innego szpitala..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986046 przez Lusek
Hejko porannie :)

Wczoraj przyszłą do mnie koszula do karmienia jeszcze czekam na druga zobaczymy czy dojdzie :P Dzisiaj nic mi się normalnie nie chce :). Wczoraj mnie jakieś chyba skurcze złapały i cholera zaczęłam segregować rzeczy do szpitala hehe :P papiery dzisiaj przygotuję ;) :)

agge przepis (poniżej)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jak tam mąż już masz go w domku ?
Dasz rade :) pamiętaj że jak mała się urodzi będzie ciężej :) ;) korzystaj na razie z 2 paku :)

agnieszka1 co taki ponury humorek masz???? wygadaj się tu??? Kto Cię wkurzył ? Gratuluję podpisania umowy :)

tysiiak zdaj relacje jak u lekarza???? Co tam u was słychać? Jakie wieści z brzusia ???? :) ;)

paulinka2202 no u nas na szkole rodzenia też pokazywali jak masować krocze, mam olejek mam witaminę E ale jakoś boję się zacząć, no niby od 34 tc można ;) może trzeba będzie się przemóc :) hehe :P
UUuuuuu no to ładnie z tym obniżonym brzusiem,wczoraj jak zancik coś tam mówiła i pokazywała że jej opad brzuś to i ja zaczęłam oglądać hehe no to do porodu został miesiąc :) ja to brzmi brrrr :S

Lizzy jakoś myślałam o Tobie ;) ściągnęłam Cię myślami co tam u was jak tam odpoczynek i w ogóle czy już we dwie czy jeszcze 2pak .
Kochana Ty masz 37 tc to niedługo wyjdzie ta malutka :) 3maj się ciepło :) ;) Zaglądaj od czasu do czasu :) B)

Alex01 jak tam u Ciebie jesteś jeszcze w 2 paku ????? Jak się czujesz nadal tykasz ???? ;) :) B)

AgusiaKRK normalnie rozwaliłaś mnie tym całym zwierzeniem ,wzruszyłam się maksymalnie :blush: na prawdę ehhh .Ale cieszę się, że się tak wspieracie, że mąż stanął na wysokości zadania i że tak się opiekował :) ;) Po prostu masz Fajnego Facecika :) i ze tak powiem lepiej nie mogłaś trafić. SUPER ;) :) No i Franio tez jest słodziak także życzę wam wszystkiego dobrego B) :) Wiesz co taką opiekuńczość i w ogóle jaki jest człowiek to wynosi się z domku, więc miał dobre wzorce jako młody chłopak no i został wspaniałym mężem i tatą :) ;) Takie sytuacje bardzo zbliżają wiem coś o tym ....ale w sytuacji wypadku kiedy to mój mąż na moich oczach miał wypadek na moto, ja jechałam za nim 2 moto i też myślę że umocniło nasze więzi, no i jeszcze wiele innych zdarzeń.
Również piszesz że nie zawsze jest jak z bajki i dobrze bo każdy ma inny charakter ale są kompromisy no i spoko :) ;) przede wszystkim trzeba rozmawiać.
Pozdrawiam Was i Buziaki :kiss:

zancik no to dobrze że ogarnęłaś się tam hehe :P :evil:
Zdaj relację z wizyty co i jak u Was ????? Jakie wieści z brzusia :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986047 przez zancik
Hej mamuski :) no i zaczął sie upał wentylator już włączony mam zamiar zabrać się zaraz za prasowanie oj będzie ciekawie w taki upał :( Noc miałam okropną boli mnie i prawy i lewy bok :( Tosia w nocy znowu szalała.No wizyta już za 6 h :) :) Wiecie co coraz bardziej się boję porodu :unsure: :unsure: :S

Tysiiiak o kurdę nie wiedziałam cos słyszałam tylko,że 37tydz.to już ciąża donoszona B) Zaczął sie dziś 33/34 tydz :woohoo:

Paulinkaaa o tym tez nie wiedziałam ja jakoś od wtorku mam większe parcie na pęcherz :blink: w sumie to jak by miał być miesiąc do porodu to by był 37/38 tydz :whistle: :whistle: A o masowaniu krocza coś tam słyszałam :) Oj biedna Ty masz z tym kichaniem :kiss: :kiss:

Lizzy o jej to już blisko :woohoo: w sumie to może być i już :woohoo: :woohoo: :whistle:

Monikat ja akurat byłam u nas w oś.zdrowia i położna mnie sama zaczepiła i kazała podejść jak będe miałą chwilkę ;)

Agnieszka1 chyba każda z nas juz ma dość ,ale juz bliżej niż dalej damy radę :kiss: :kiss:

Lusek poka koszule :) :) no ogarnęłam się jakoś ale się pozacinałam troszkę :laugh: dam znać mam wizytę dopiero o 16.30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986055 przez agge
Lusek dzięki za przepis :) miałam, ale teraz jest znowu w pracy :P
Jak 37tc to ciąża donoszona, to ja też już mogę rodzić :D lol.
Ja zaraz biorę się dalej za prasowanie, ehh kiedy ja to skończę.. jak tego tyle jest a mój kręgoslup nie chce współpracować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986057 przez tysiiiak
Hej laseczki ja juz po wizycie i jestem troche w szoku bo doktorek oszacowal wage malca na 3100!! Mowi ze zawsze jest margines bledu a moze mu sie cos dziabnelo ale sie smial ze smoka urodze. To nie jest smieszne:p pobral mi tego paciorkowca i teraz musze go zawiezc ehhh nie bylo to przyjemne ;p wyznaczyl mi wizyte na za 2 tyg ale nie ma miejsc wtedy wiec mam za tydzien przyjsc z wynikami moczu i morfo i ten paciorkowiec juz bedzie. Kurde mam nadzieje ze nie dotrwam do terminu bo nie wypchne dziecka ;p
Ja sama przytylam 2 kilo ok ;)

O masazu krocza slyszalam ale nie bede robic jakos nie mam przekonania ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986062 przez paulinkaaa2202
Tysiak to Kacperek już waży 3kg? to chyba trochę niemożliwe może rzeczywiście coś mu się popsuło czy co

Lusek mi właśnie przed chwilą przyszły koszule :) i jestem w szoku piorytet szedł 2 dni :) aż miło :)

Zancik czekamy na relacje z wizyty :) ja mam dopiero 1 lipca :P i wtedy mam KTG

Agge życze dużo sił w prasowaniu mnie też to czeka ale na razie odkładam :D

Lizzy bądź zwarta i gotowa poród tuż tuż super :)

Moje koszule trochę za duży rozmiar zamówiłam ale co tam będzie szersza i tyle przecież to do spania :)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986063 przez ALEX01
Czesc dziewczyny :)
U nas dzis pogoda jak marzenie slonko swieci 23 stopnie,juz drugie pranie mi sie pierze az grzech nie skorzystac :laugh:
U mniebjuz od kilku dni brzuch boli jak na okres i goni mnie do toalety, oj cos czuje ze na dniach sie juz rozdwoje. Moj m juz zwarty i gotowy a ja juz ledwo sie kulam jak banka stanka :silly:
Mam nadzieje ze do konca tygodnia cos sie zdarzy ;)
Widze ze u was tez juz przygotowania pelna para ida, ubranka sie piora, ostatnie zakupy juz dokonane i wszystkie czekacie na godzine zero :)
Trzymam za was wszystkie kciuki i za kazda z osobna, zeby wszystko poszla latwo i gladko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986065 przez ewela007
Hej wstawiam foto części ubranek ale jest to może 1/5 tego co mam z ubrań w rozmiarach od 0 do 6 miesiąca, bo tylko te piorę i pracuje. Większe rozmiary mam na strychu, teraz se myślę aby nikt mi nie przyniósł ubrań w odwietki albo będę mówiła niech kupują większe na jakieś roczne dziecko. Dziś kończę już pranie a później przygotuję łóżeczko dla Synka:)) Jakość zdjęć średnia bo były robione telefonem - wybaczcie

Paulinka czy ja wiem czy Ci się jakoś ten brzuch strasznie obniżył, po prostu jest większy i może tak się wydaje. Rozumiem Cię doskonale jak teksty ludzi mogą zdenerwować, ja codziennie słyszę że mam bardzo mały brzuch jak na kogoś kto rodzi w przyszłym miesiącu, chociaż mi się wcale tak nie wydaje. Ja się dużo ruszam, schylam i ciągle coś robię jakoś nie lubię siedzieć, no chyba że gorzej się czuje.
Co do rogala to myślę że możesz go wyprać tylko mocno nie odwirowuj i jak świec słonko to wyschnie Ci i będziesz miała z głowy.
Agge ja bym chyba wzięła pościel niebieską, ale to dlatego że wolę kolor niebieski. A pamiętacie że kupiłam pościel w biedronce a ostatnio byłam w smyku i widziałam identyczną nawet w takim samym opakowaniu za prawie 60 zł a ja za swoją dałam 35 hehe to się nazywa interes.
Lusek ja tez codziennie wcinam truskawki, ciasto tez zrobiłam z truskawkami. Czekam także na przepis zupy o której pisałaś.
Agusia KRK dziękuję za szczerą odpowiedz. Masz wspaniałego męża, z tego co piszesz to widać że możesz liczyć na niego w każdej sytuacji, zresztą mogłaś się przekonać. Zapytałam Cię o to bo ja również mam wspaniałego męża i obawiam się jak to będzie jak nie będziemy już sami. Jeszcze trochę i czas pokaże.
Monikat ja też nie mam położnej, mieszkam na wsi a rodzę w mieście. Położna środowiskowa odwiedzi mnie po porodzie ale na naszym terenie jest tylko jedna.
Agnieszka gratuluje podpisanej umowy na nowe mieszkanko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl