BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 11 miesiąc temu #985839 przez tysiiiak
U nas pogodnie chyba dzis ;) wysusze leb i zmykamy na dwor ;)
Ja juz po gimnastyce przed jutrzejsza wizyta :p juz coraz ciezej jest :/
Moj wezel dalej jest wyczuwalny tzn to taka gulajka i boli mniej niz wczoraj.
Wieczorem mialam dwa skurcze przepowiadajace ale takie ze odechcialo mi sie rodzic :p

Zancik sukienka boska !! Tez chce :) brzuszek jakby nizej masz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985844 przez zancik
Tysiiiak o ja zazdroszczę Ci,że juz gimnastykę masz za sobą :laugh: jezu znowu koszenie trawnika kurde to jest wyzwanie jak nie wiem hahahah :laugh: :laugh: jakos trzeba się ogarnąć :) ;) No też mi się wydaje,że się obniżył B) A za sukienkę dałam 30 zł :)

Wstawie Wam dla porównania foto z 30 maja i z dziś :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985845 przez paulinkaaa2202
Zancik tez mi sie wydaję że brzuch ci się obniżył :)

Mnie denerwuje bo kto mnie nie spotka mówi jeju ale ci się brzuch obniżył na pewno przez terminem urodzisz.... jak ja nisko brzuch mam od początku ciąży nie wiem dlaczego. Tak w ogóle to ciekawe czy jak jest nisko brzuch to się szybciej urodzi zobaczymy :P

U nas rano było fajnie chłodno dla mnie mogłoby być 21-23 C i byłoby super teraz słońce wyszło....
Zancik ja w weekend też pewnie będę w domu siedzieć i umierać :/ Sukienka i bluzka super :) podobają mi się kolory

Mam takiego rogala i on nie ma poszewki i tak się zastanawiam czy mogę go wyprać...? jak myślicie dostałam go niby dziecko nie będzie gołe na nim leżało ale główka już tak i sama nie wiem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985849 przez agge
Paulinka słodką masz córeczkę, widać że się cieszy, że będzie miała rodzeństwo :D
zancik, M wrócił wczoraj przed 20 i o 1 znowu pojechał :/ ale na szczęście już jest w domu. Rzeczywiście brzuszek Ci się obniżył :) też mnie sianokosy czekają w niedzielę :x jak sobie pomyślę to już mi się nie chce...
Ja zaraz się zabieram za pranie, pogoda ładna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985851 przez zancik
Paulinkaaa kurczę nie wiem czy możesz wyprać całą ta podusie B) a co ona ma w środku?a może poprostu dokupić poszewkę?Ja tez od każdego słyszę,że juz mi sie brzuch obniżył i pewnie wcześniej urodzę ogólnie od początku też brzuch miałam nisko,ale jak tak patrzę na te zdjęcia to wydaje mi się,że jest jeszcze niżej B) Piękny masz domek :) :) :)

Agge wielki szacun dla Twojego M ja na pewno bym tak nie dała rady :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985852 przez paulinkaaa2202
A to mój brzuszek :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985853 przez paulinkaaa2202
Zancik nie wiem co to ma w środku jest metka że można prać w 40 C i nie można wirować. No fakt lepsza byłaby poszewka ale czy ja taką znajdę żeby pasowała akurat na tego rogala.

Ja kochane zmykam do położnej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985855 przez agge
zancik ja też go podziwiam, nie dałabym rady tak zapierdzielać.. 40 godzin w pracy, 4 godziny snu i znowu praca 10 godzin.. to jest niepoważne..
Paulinka jak jest napisane, że można prać to chyba nic się nie stanie z tym.. albo nawet ręcznie przepierz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985858 przez zancik
Paulinkaa masz tu linka może znajdziesz poszewkę na Twojego rogala ;) allegro.pl/listing/listing.php?order=m&s...-p-sm-isqm-1-ce-0519 jak jest tak napisane to mysle,że mozesz uprać :)

Agge no naprawdę przecież on się wykończy takim tyraniem jeszcze w upały :( Ale facetowi nie da się przetłumaczyć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985870 przez Lusek
Hejko Kobitki :)
Witam się popołudniowo :)
Byłam po zakupy no i oczywiście truskawki. Dzisiaj postanowiłam zrobić zupkę: Kremowa zupa z porów z wędzonym łososiem, twarogiem i oliwą z lubczykiem. Mniam mniam :) Mówię wam raj pyska zawsze wszyscy się nią u mnie zachwycają hehe :P
Pogoda dość dość spoko ale wieje :)
Robię ostatnie pranie dla małej i będzie ostatnie prasowanko hehe ;) :)

Odnośnie spamu napisałam dziś rano do moderatorki i chyba zadziałało zablokowała gnoja ;) :cheer:

agge bardzo ładna pościel :) super :)

paulinka2202 aha to Ty pisałaś no Tysiiak też pisała ale mówiła że po proszku są sztywne a ja mam mleczko :) Eeeee tam najważniejsze że mi pasują hehe :) bo miałam już szybciej kupione i bałam się że na prawdę będą mega sztywne ale są fajne miękkie :)
A nie zniszczysz tego rogala ???? Ja mam dużego ale ma poszewkę hymmm, a nie można kupić na niego poszewki jakiejś??? Bo może się pozbijać w środku ta gąbka czy to wypełnienie , a szkoda będzie . :)
Fajny brzusio :woohoo: super - a tak poza tym to masz fajnie urządzony pokój :)

zancik no Ty to przy tym wentylatorze to chyba korzenie puścisz :P
A Twoja mama to agentka jest normalnie hehe :P :) zapomniała że wnuczka będzie :) czy jak :) :cheer:
No upały od jutra tak tak ;) :)
Bluzka i kiecka bardzo fajne na lato jak znalazł i na wiosnę też ...no i na później będzie ;) :) więc fajnie nie wydane pieniądze na darmo :)
A co do brzusia hymmmmmm patrze i patrzę i patrzę no i stwierdzam że urósł ostro od ostatniej fotki hihihi :woohoo: :) Tośka tam się ostro rozpycha hehe :) ale dobrze 3majcie się dziewczyny :) ;)
Mi się wydaje że się powiększył ale że zszedł na dół hymmmm :blink: :whistle: no możne trochę mniej okrągły jest bardziej podłużny.

Kochane koście się tam ostro hehe :) :P tylko bezpiecznie :)
zancik Ty tam mocno nie szalej z tymi sianokosami hehe bo już mam wizję i wyobraźnia mi działa hehe :P

3majcie się Kochane do później idę podziałać :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985898 przez tysiiiak
Paulinka ale zgrabny brzuszek masz :D mój to jakiś gigant przy Twoim :D Co do tego rogala to ja bym nie prała jeszcze coś się tam poprzestawia. Najwyżej będziesz kładła pieluszkę flanelową i dopiero synusia :)

Agge ehhh faceci ... no ale co zrobić takie czasy są trzeba się nazapierdzielać żeby coś mieć :/ :(

A ja robię młodą kapustkę na krótko z młodymi ziemniaczkami :D om nom nom :D pięknie pachnie w domku :whistle: :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985905 przez agge
Lusek to dobrze, że zrobiłaś porządek z tym spamem :D
Uff, skończyłam piąte dziś pranie i się wszystko suszy :P w końcu się z tym uwinęłam. A wieczorem czeka mnie prasownie, ale na pewno nie ogarnę tego w jeden wieczór... no ale może jutro skończę i pakuję torbę dla maluszka ;)
Tysiiiak zabiję Cię normalnie, też bym zjadła młode ziemniaczki z kapustą :( ehhh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985913 przez AgusiaKRK

ewela007 napisał: Agusia KRK Sliczny chłopak z Frania, dobrze przybiera na wadze widać to. Powiedz czy coś się zmieniło w małżeństwie jak dołączył do Was Franio, jakoś mnie to zastanawia jak zmieniają się relacje?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Cieszę się, ze masz już wózek - wiem jakie to uczucie, kiedy powoli wszystko już czeka gotowe na maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985917 przez agge
Agusia pięknie napisane :) to cudowne, że masz takie wsparcie w mężu, zwłaszcza w najtrudniejszych chwilach - wtedy to najważniejsze. No i super, że mąż tak lubi zajmować się Franiem, bo jest wielu mężczyzn, którzy uważają że jak pracują, to zajmowanie się dzieckiem należy tylko do matki, nie powinno tak być.. Tylko pozazdrościć takiego faceta, zobaczymy jak mój się sprawdzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985962 przez zancik
Witam się z wieczora :) My juz po kolacji lezymy w łóżeczku :) Byłam dzis u położnej zważyła mnie wypisałą jakiwś tam papiery powiedziała jak rozpoznać że to już i dała kartę porodu do wypełnienia :) Chyba jej sie pomulio coś bo powiedziaął,że w sumie za 2 tyg.to będe już w terminie B) mówiłą,że jakby np.zaczęly sączyć się wody to żeby się położyć bo może nóżka albo rączka się wysunąć a jak sę położy to się cos tam zaciśnie przeraziłam się tym :ohmy: :ohmy: i kazała ćwiczyć sobie wdechy mówiła,że najważniejsze to współpracować przy porodzie :) Normalnie jedno pranie dziś zrobione tzn.poszewki,ręczniki,kocyki,peluszki a reszta jutro :)

Agusia pięknie napisane normalnie jak czytałam to się wzruszyłam :) :) cudownego masz Męża :) :)

Lusek jakoś dałam radę skosić trawnik,ale nawet nie myślę jak poomijałam hahahaha :laugh: :laugh: Gimnastyka jak cholera :P Oj smaczna musi być ta zupa :whistle: A mojej mamie nie wiem co się stało ;) :P No własnie taki jakiś pdłużny ten brzuchol się zrobił B) A Tosia rozpycha sie na wszystkie strony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl