BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 10 miesiąc temu #989672 przez paulinkaaa2202
Lusek szalejesz jeszcze będziesz pierwszą Lipcóweczką :)
A dlaczego daje ci najwyżej półtorej tygodnia szyjka zgładzona czy jakieś rozwarcie?

Aneczka spokojnie z tego co słyszałam jeśli GBS jest dodatni to wtedy przed porodem czy w trakcie dają chyba jakiś antybiotyk i dzieci rodzą się zdrowe więc nie martw się na zapas będzie dobrze :)

Agnieszka powoli powoli do przodu trzymamy za ciebie kciuki będzie dobrze jeszcze będziesz się śmiała z tej bieganiny :) i oczywiście w miarę możliwości oddzywaj się do nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989693 przez Lusek
No i tak jak obiecałam jestem :cheer:

Tak trochę imprezowałam ale powiem wam że M się sprawdził mega pomocny a obiadek to zamówiłam nie stałam przy garach :P ;) więc spoko luzzz, ciasto też a torta to lodowego sobie wymyśliłam i przeddzień jechałam do Tesco heh o 22:00 bo mi się przypomniało że nie mam :P
Tak jak pisałam moja ginka to się ze mną nie umawiała na następną wizytę bo powiedziała że nie dotrwam :dry: w sumie nie wiem co to miało znaczyć ale szyjka się skraca 2,5cm. niby jakaś gładka czy coś i dużo śluzu jakiegoś mlecznego mam obserwować bo może być zabarwiony na czerwono czy różowo i to oznacza ten czop jakoś mi tam tłumaczyła.No i czy wody płodowe się nie sączą.Także tak mi nagadała a może to normalne tylko że wy piszecie że macie jeszcze wizyty ;) A jeśli nic się nie wydarzy do 23 lipca to dzwonić do niej. Dostałam wyprawkę od doktorki i w sumie jak te babki zobaczyły :blink: oczy zrobiły , weszła mz jedną teczką a wyszłam z 3 siatkami ;) :P :)

A kurde miałam wam się pochwalić mam łóżeczko dziś przyszło ;) :cheer: wali jak smok to drewno jak złożymy z M to zrobię fotkę :)

agge tak tak rodzić hehe ;) czekam aż Ty ruszysz albo Lizzy no chyba że jeszcze Alex ale nigdy nic nie wiadomo :) NO niestety musiałam od pękać imprezkę hehe ale spoko teraz to nie gotowałam tylko zamawiałam ;) :)
Dużo M mi pomógł :)
Ty nie licz na USG tylko na dzień miesiączki tak mi powiedziała ginka wczoraj dlatego u mnie tak rozbieżne terminy :P

Tysiiak nie robiłam nic coś TY chyba bym tam padła :) spędziłam czas na zakupach i fryzjerze :P a zamówiłam jedzonko :cheer: ehhh na łatwiznę poszłam ale cóż w tym stanie to niestety trzeba :) B) Ale mój M mi dużo pomógł hehe ;) wsparcie było :)
Mnie też dziś głowa trochę ćmiła może ciśnienie jakieś takie dziwne :S

paulinka2202 no to współczuję tych opuchniętych kończyn , na samą myśl aż się boję :unsure: :S
no szkoda Twojej córci ale też musisz chociaż troszkę odzipnąć jak jest w przedszkolu ;) Głowa do góry zapozna nowe koleżanki i pójdzie gładko :cheer:
Co do M to faceci tak mają , ehhh my kobity to mamy przerąbane MASAKRA, rodzimy, chodzimy w ciąży, opiekujemy się dziećmi, gotujemy dbamy o dom ehhh -A te nerwy to hormony tak działają i dochodzi zmęczenie :S
Przesyłam Ci trochę energii i siły do działania ;) :)
Wizyta spoko ale trochę się zabałam słów że już się nie umówiła na wizytę bo nie doczekam jej, dała półtorej tygodnia ,ale jak będzie zobaczymy. NO i czekam na wyniki GBS. NO 2,5cm i jakaś gładka czy coś tak dziwnie powiedziała. Mała uciska na spojenie strasznie no i skurcze przepowiadające, twardnienie brzucha ehhh nie wiem może agge i Lizzy też tak mają .I powiedziała o tym obserwowaniu tego śluzu i czy wody płodowe nie odpływają sama nie wiem. :S
NO właśnie ja mam taki biały i dużo go jest i to doktorka mi powiedziała że mam obserwować taki kolor mleczny :)

zancik dobrze że lepiej się czujesz ;) :) no zgaga to będzie Cię jeszcze chyba męczyć ale spokojnie to ostatnie podrygi :)
Co do imprez widzę że TY też nie żałujesz sobie hehe u babci na imieninkach czy ma na imię Władysława ??? ;) :) Super że się najadłaś :)
Tośka ostro działa w brzusiu ;) ekstra :) fajnie popatrzeć jak tam faluje ale już niedługo będziemy oglądać fotki małej :) :silly:

Lizzy trzymam kciuki żeby coś się ruszyło u Ciebie bo Ty bidulko masakra normalnie, małej widocznie dobrze w brzusiu u mamy hehe :) ;) i nie chce wyjść.
Weź Ty z nią pogadaj że już czas :cheer:

Kurde laski ale macie sposoby Ty Tysiiak to jesteś aparatka normalnie :evil: :woohoo: :laugh: super Jesteś ;)

Azja już jutro jest nasz miesiąc ale jeszcze masz czas do 24 hehe :laugh: :P powodzenia i liczymy ze się coś ruszy u Ciebie :)

ewela007 no ja też z sikaniem mam problem non stop non stop :S a co do ucisku to czasami mnie mała tak ciśnie na spojenie łonowe że masakra aż zapiera dech tak boli :S ale cóż taki los :)
Nie daj się :)

Aneczka27 niemartw się dodatnim GBS podczas porodu dostaniesz antybiotyk więc luzik , i nic dzidzi nie będzie. Napisz chociaż kogo się spodziewasz chłopak czy kobitka ;) Powodzenia :)

agnieszka1 fajnie że walczycie i to ostro :) ;)
Dobrze że z wami laski wszystko w porządku :cheer: ;) 3maj się ciepło i wracaj jak najszybciej :)

Buziole Kochane dla was i maluszków :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989695 przez agge
Lusek mleczna wydzielina hmm, też chyba ostatnio taką mam. Czekam na fotkę łóżeczka, u mnie już stoi ale zagracone :D moimi torbami do szpitala itd.
No jak urodzisz wcześniej niż ja to się normalnie wkurzę, bo ileż można czekać :D ja już się ledwo ruszam :D no ja właśnie liczę na ten termin z OM, bo jest wcześniej :D to jeszcze 5 dni do niedzieli :) koleżanka mi obstawiała, że do jutra urodzę ale raczej się jej nie sprawdzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989698 przez Lusek
agge nie ja szybciej nie mogę niż TY , weź zacznij ja myślę że jeśli będzie tak jak ginka mówi to oki ale nie wcześniej :P
Nie wiem poskacz czy coś :P Pogadaj do brzusia , powiedz ze czas już itp . :) :P

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989699 przez Azja
Już chyba mi się do północy noe da urodzić. Wiec pisze się DO Was na lipiec.

Jutro rano stawiam się do szpitala. Mam nadzieje ze będą coś działać.

Trzymajcie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989700 przez tysiiiak
Azja to przetrzesz szlaki lipcowe:D powodzenia ! Oby Cię tam za długo nie trzymali i szybko poszlo:)

Lusek super wieści po wizycie :) mam nadzieję usłyszeć podobnie :p z tym że ja na sama wizytę musze jeszcze ponad tydzień poczekać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989701 przez agge
Lusek do brzucha gadam ciągle, mówie, tłumaczę, a mąż jeszcze bardziej :D dziś też byłam na dluuuugim spacerze, ledwo szłam normalnie, ale to nic nie dało oczywiście :D no ja mam nadzieję, że uda mi się przed Tobą, bo nie wyobrażam sobie jeszcze przez pół lipca chodzić z brzuchem.. xd

Azja witamy w Lipcówkach :D możesz się dopisać do naszej tabelki, docs.google.com/spreadsheets/d/1M2e2Rvww...d8LbEFYB4/edit#gid=0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989713 przez zancik
Hejo z rana :) na dworzu juz duchota :( Toska dzis prawie cała noc buszowała :) Znowu mnie przeczyscilo z samego rana B) w dodatku tak mnie w pachwinach zabolało,że az wrzasnełam z bólu :woohoo: ;)

Lusek super wiesci :) No to ciekawe która bedzie pierwsza sie rozpakowywac :) Fajnie,ze dostałas wyprawke :) Dokładnie babcia Władysława :) Czekamy na foto łózeczka :) ejj mleczny sluz to i ja mam :whistle:

Azja lipcówki witają :) Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :kiss:

Agnieszka super,ze przeprowadzka powoli idzie :) Masz duzo do załatwienia a tu taka pogoda jeszcze bardziej meczy :( Ale dasz rade Kochana :kiss: :kiss: Dobrze ze u gin ok. GBS sie nie przejmuj podobno podaja jakis antybiotyk i wszystko jest ok ;) Zajrzyj do nas czasem w wolnej chwili :kiss: :kiss:

Tysiiiak no u nas tydzien jeszcxze do wizyty niech ten czas szybciej leci :) Znowu czeka nas gimnastyka :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989715 przez paulinkaaa2202
Hej :)
Zancik ja już wczoraj miałam gimnastykę hehe i powiem że szybko mi poszło aż w szoku jestem :P zaraz zbieram się na wizyte właśnie widzę po słońcu że będzie okropny upał

odezwę się później buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989724 przez tysiiiak
Witam i ja :)
Mnie też przeczyściło jak tylko wstałam tylko zastanawiam się czy u nas to nie żaden wirus bo wczoraj Kubuś przez sen nam zwrócił mleczko... podejrzewałam, że może za dużo zjadł na noc ale mi potem było niedobrze chodź to mogła być też siła autosugestii :P no i te moje biegunki :/ już sama niewiem. Kubuś potem już spał smacznie do rana i puki co nic mu nie jest. Właśnie je śniadanko.

U nas pewnie aż takiego upału dziś nie będzie :) nad morzem to zawsze chłodniej ;)

Aaaaa wyrwałam dziś czerwiec z kalendarza i zaczął się LIPIEC :D :whistle: B) :cheer: :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Paulinka czekamy na relacje z wizyty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989730 przez Aneczka27
Lusek - spodziewam się dziewczynki. Będzie mała Marcelina :)
Dziś po południu mam wizytę nie mogę się już doczekać, ciekawe czego się dowiem .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989733 przez tysiiiak
aaaaaa Żancik no przecież :D pewne źródło przypomniało mojej sklerotycznej głowie, że masz dziś urodzinki :) Zatem samych wspaniałości Ci życzę, szybkiego i bezbolesnego (no w miarę trochę boleć musi żebyś wiedziała że to już) porodu i pociechy z rodzinki :) :*

Aneczka super kolejna księżniczka :) Maliwnka śliczne imię :) i kolejna mamusia prawie na oucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989734 przez zancik
Paulinkaaa daj znać po wizycie :) No to Ci zazdroszczę,że tak szybko Ci poszło u mnie to się zejdzie pewnie a ile się nawkurzam to łaaaaaaaaaaa :laugh:

Tysiiiak hahah dobre :laugh: Ja nie daje rady przy lusterku tylko na czuja a nawet nie patzrze jakie są nierówności bo bym padła chyba hahahahah :laugh: Po ostatniej gomnastyce dostałam uczulenia nie wiem od czego :( :( Kurde wiewsz co ja mam tak,że ze dwz dni się nie załatwia a na następny mnie przeczyści i cholera wie o co chodzi B) Jejku jak ja Ci zazdroszczę morza ja też chcę :kiss: :kiss: Bardzo Dziękuje Kochana za Życzonka :kiss: :kiss: :kiss:

Aneczka daj nam znac po wizycie :kiss:

Mnie od rana jakoś mdli wstałam taka głodna a wmusiłam w siebie tyllko jedna bułkę i to ledwo ją zjadłam :( Pozmywałam zaraz się biorę za zamiatnie i może przetre podłogi jak dam radę bo duszno jest u mnie strasznie bo niestety od rana do południa mam słońce :( :( A i dziś mi się śniło,że byłam w szpitalu i robili mi Ktg i serduszka nie było na początku słychać a i że mówiłam do położnej że mi naczynka popękąły a ona powiedziałą,że to nie naczynka tylko poród się zaczyna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989744 przez agge
zancik też mnie z rana przeczyściło, ale już nie wierzę że to zwiastuje poród :D
ja dziś całą noc się przewracałam z boku na bok, a przy każdym ruchu tylko jęczałam i stękałam, tak mnie wszystko bolało ... :P przekleństwa też się sypały, dobrze że tylko pies mnie słyszał :D
ja wczoraj wieczorem miałam gimnastykę, masakra normalnie :P myślałam, że mnie szlag trafi. Haha, ja też wolę nie patrzeć, jak to wygląda potem bo bym się chyba załamała :D
Wszystkiego dobrego :kiss: :kiss:

Paulinka, Aneczkaczekam na relację z wizyty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989746 przez tysiiiak
Tak w ogóle to pełnia się zbliża wiec może któraś ruszy na porodowke :) ja tam spałam jak zabita dzis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl