BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 10 miesiąc temu #990352 przez zancik
Hej melduję się w ten okropny upalny dzień :) Jedno pranie zrobione teraz piorę powłoczki i prześcieradła małej(dziś mi przyszły zamówiłam dwie szt.)siedzę przy wiatraczku i popijam wodę z lodem i cytryna jeszcze świeża mięta by się do tego przydała ale u nas niestety nie ma :(Nogi spuchnięte i dłonie :( Boże a tu nadaja jeszcze gorsze upały :( :( Jutro jadę do cioci po torbę do szpitala bo ma taką większą to wszystko mi się zmieści nie bede musiala brac dwoch toreb.Przy okazji pobawię się z Polą kupiłam jej piłeczke do basenu i geterki takie kolorowe superaśne :) OOOOOOOO właśnie pranie mnie woła nbo sie wyłaczyło ;) Super sprawa z tym Fb :) :)

Paulinkaaa masz rację lepsza jest niewiedza,ale ja mimo wszystko i tak jestem przerażona :( :( Mam nadzieje,że nasze dzieciaczki zrobią nam prezent przed 30 lipca :)

Aneczka dobrze,że z mała wszystko ok :) Ja też mam nadzieję,że na wizycie 9 lipca gin powie,że wczesniej urodze ;) ;)

Agge Ty bidulko :( Jak się czujesz?? :kiss: :kiss: Borówki pycha :)

Tysiiiak fajnie,że u Ciebie nie ma takich upałów u mnie jest maskra poprostu :( :( :( Biedny Kubulek :kiss: :kiss: Noc miałas przerąbana :( Ja wstawałam siku z 5 razy do tego duszno mi było strasznie i mała sie wierciła myslałam,że oszaleje :whistle: Kochana poczekaj jescze z porodem ;) ALEX I LIZZY muszą sie najpierw rozpakować ;)

Lusek Ty nadal szalejesz z zakupami :) Ja wczoraj kupiłam sobie spódniczkę :P O to fajnie,że masz w aucie klime ja niestety nie mam :( :( No fakt nie ma to jak samemu się załatwia swoje sprawy :) No Kochana chętnie bym e-cioteczką zrobiłą prezent ale niestety Tosi się chyba nie śpieszy B)

Lecę powiesić pranie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990356 przez agge
zancik już się dobrze czuję ;) ale wariuję z nudów. więc chyba znowu zabiorę się za jedzenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990364 przez Aneczka27
No i nadeszły upały ..... dziś to chyba nie ruszam się z domu. W dodatku mojego M gdzieś przewiało i ma katar i ból gardła a tu poród na dniach, chciałam rodzić z mężem a teraz nie wiem jak będzie bo boje się o zdrowe mojej księżniczki ..... :/ Jeszcze czuje taki ucisk w dole brzucha i w pachwinach ciekawe czy to na coś wskazuje .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990366 przez zancik
Agge to dobrze,że juz jest ok :kiss: :kiss: Ja też się strasznie nudzę :( :( Chyba zjem loda :laugh: :laugh:

Aneczka no upał straszny :( :( Też od paru dni mam ucisk w dole brzucha i w pachwinach od czasu do czasu i oczywiscie 3 dzien z rzedu mnie rano przeczyscilo ale nic sie jak narazie nie dzieje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990376 przez paulinkaaa2202
No najgorszy ten weekend żebyśmy przetrwały .... no ale nie ma co narzekać czerwiec nie był aż tak upalny może lipiec też taki będzie.... tydzień upałów i później ochłodzenie oby :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990378 przez Lusek
Hejka jestem :)
Kurna ale upał ehhhh :unsure: u nas to nie może być po prostu ciepło tylko albo mega zimno albo upały ze szlak trafia :P :unsure: :S
Wczoraj zamówiłam ochraniacz do łóżeczka i pościel mam razem z organizerem na łóżeczko-mąż pomógł mi wybrać kolor i wzór bo ja jakoś zdecydować się nie mogłam. Więc czekam kiedy przyjdzie.
Dzisiaj kupiłam w empiku album mojego dziecka -nawet fajny wam powiem ;) .A no i kupiłma magnez w końcu dla kobit w ciąży bo mnie już wkurza jak mi 3 palce drętwieją u prawej dłoni :S
Co do fb to Ci Tysiiaczku wysłałam już wstawiałam imię i nazwisko ale email stary ehhh niech będzie. :P
Załatwiłam położną :woohoo: w końcu, a powiem wam że jak na razie rozbił zarąbiste wrażenie na mnie ;) :cheer:


Tysiiak Ty się z tym porodem tak nie śpiesz...... kurna :S a kto mnie wesprze w śpitalu miałyśmy być razem hehe :P a tak poważnie to kurna nieźle że już aż takie skurcze miałaś.... toż to szok. :blink:
Tysiiak zaproszenie przyjęte :cheer:
Tak zaciskaj nogi mocno mocno ;) :P

agge Ty żarłoku hahaha :laugh: to lepiej jak jesz a nie wymiotujesz :cheer: Niech Ci na zdrówko wyjdzie szamaj :P ;)


AgusiaKRK tak patrzę na suwaczek i Franio masz już 2 miesiące ;) :) ale czas leci :blink: ;) Pozdrowionka dla Was.

zancik fajnie że pierzesz wszystko już do łóżeczka, piękna pogoda to szybko wyschnie ;) to fotkę zrób tej pościeli która przyszła ;)
Spódnice też chętnie zobaczę ;) :P
NO mam klimę na prawdę to zbawienie, mam malutkie autko ale klima jest :P więc lepiej mi się że tak powiem załatwia sprawy ale już jestem na finiszu ze wszystkim i spokój. Mąż się wkurza bo teraz u nas idą upały i się martwi żebym gdzieś nie padła. :P ;)
Fajnie jak jedziesz po torbę większą, no i racja zapakujesz wszystko w jedną- ja też tak zrobiłam.... Jak coś to mi M dowiezie w końcu daleko nie mam ;) :)

Wyprałam rożek wiecie i wcale się nie zmechacił i jest piękny i pięknie pachnie :woohoo: ;)

Aneczka27 łojjjj to nie dobrze że M Ci się załatwił :unsure:
Ja też mam takie bóle w dole brzucha i w pachwinach a nad ranem to masakra jakaś- jakbym całą noc nie wiem biegała ćwiczyła itp, wszystko mnie boli bllleee :P :unsure: ale jak już ruszę to troszkę rozchodzę.

paulinka2202 no obyś miała rację żeby nie było upałów, albo będą 2 tyg. a potem ochłodzenie :P ;)
Jak na razie to zapowiadają upały :P ;) :P :dry: :S

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990383 przez paulinkaaa2202
Nadzieja matką głupich .... ale każda matka kocha swoje dziecko więc nigdy nic nie wiadomo może nadejdzie ochłodzenie :) ale racja u nas nie może być normalnie albo przegięcie w jedną stronę albo w drugą

Lusek jakbyś mogła przesłać zdjęcie okładki tego albumu :) chętnie zobaczymy :) oj przydąłoby się kupić Judyta jeden dostała ale taki sobie nie jestem z niego zadowolona :/ lepiej kupić samemu :P No fakt klima to zbawienie też mam małe auto i jest klima :) ale najgorsze że koła od wózka nie mieszczą mi się w bagażniku :D ciekawe jak ja będę wozić wózek i dwójkę dzieci :D ale na razie o tym nie myślę

Ja też w nocy co chwilę siku wstawałam a leciało i leciało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990384 przez zancik
Paulinkaaa obys miala racje z tymi upalami :)

Lusek to super,że wybrałaś położna :) Ja też mam małe autko :) bo nie lubię duzych :laugh: Pościel Kochana widziałaś bo ją dostałąm od kuzynki tylko nie prałam jej wcześniej tylko prześcieradła nowe niebieskie i ecri ;) A zaraz wstawie spódnicę :) Ty też poka nam co zakupiłaś :) I jaka posciel zamówiłas??Mój rożek po wypraniu tez jest ok :) Uwielbiam zapach dzidziusiowych ubranek :) :)

Wiecie co mam chęć na zupę wiśniową albo jagodową :)

I moje spuchniete stopy :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990388 przez paulinkaaa2202
Zancik spódnica fajna i taka przewiewna chyba? :) co do spuchniętych nóg współczuję mam tak samo ale dla pocieszenia moja koleżanka jest w 35 tyg ma dosłownie 3 razy bardziej spuchnięte nie widać jej ani kostek ani nawet pięt strasznie to wygląda ma też spuchnięte łydki i twarz :(

Ja wcześniej pospałam 2 godziny i jest lepiej i nie chce mi się dzisiaj nic robić i nie robię wczoraj dużo rzeczy zrobiłam więc dzisiaj spokój :P
A ja bym zjadła pierogi ruskie i to swoje bo wiadomo jakie są kupne albo naleśniki z serem i polewą truskawkową tylko kto to zrobi :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990389 przez zancik
Paulinkaaa no dokładnie jest przewiewna takiej szukałam bo przecież jak bedzie tak goraco to dupa się zapoci :laugh: :laugh: :laugh: Ojej to kolkezanka ma tez przerąbane :( :( Też mam dziś lenia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990390 przez paulinkaaa2202
No ma przerąbane już przytyła 26 kg a tu jeszcze miesiąc został ale u niej pewnie 5-6 kg to same obrzęki :/

Ja 2 lata temu kupiłam sobie taką fajną sukienkę długą przewiewną i teraz jest super na taką pogodę a wszyscy myślą że to ciążowa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990391 przez zancik
ooooo to sporo przytyła.Fajne są takie długie kiecki :) Ja to najchetniej nago bym łaziła :laugh: :laugh: :laugh: poczekam jeszcze troche i ide pod prysznic się ochłodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990393 przez Lusek
paulinka2202 Ooooo to fajnie że w autku też masz klimę jak będziesz z maluszkami jeździć to na pewno się przyda nie raz hehe :) a co do kółek od wózka, to u mnie się też nie mieszczą ale wybrałam wózek z wyjmowanymi kołami więc jak wymontuję to się mieści ;) :) dlatego mi na tym zależało hehe :cheer: :) chyba ze będę jeździć męża hehe to na pewno się zmieszczę ;) :)

link do tego albumu :http://www.empik.com/album-dziecka-opracowanie-zbiorowe,p1044939103,ksiazka-p , taki zakupiłam -nawet miał dobre opinie babki były z niego zadowolone.

zancik kiecka super , też bym upolowała taką :) na lato jak znalazł. ;) :P
Ooooooo jejku na prawdę mocno ci opuchły nogi :S współczuję .
Aha czyli tylko prześcieradła zamówiłaś :silly: ehh to jestem zakręcona jakąś myślałam że też jeszcze pościel :P

to są ciuszki : jeszcze sporo bodów kupiłam ale to już takie normalne.


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a pościel i ochraniacz to taki : allegro.pl/show_item.php?item=4994139962 + organizer mi chłop dorzuci do kompletu a i kolor ZOO NIEBIESKIE.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990394 przez tysiiiak
Ja dzis też tylko leżę i wstaje do toalety albo jak Kubula coś chce ... Właśnie zasnął może i mi się uda zdrzemnac :)
Cały czas są mnie boli ten brzuch jak na @ i cały czas twardy :/ wzięłam już nospe max i magnez.

Zancik współczuje opuchlizny :( mnie na szczęście nie dopadła jeszcze. Altacet w żelu spróbuj może pomoże i oczywiście moczenie w chłodnej wodzie ;) super spódniczka ;)

Lusek sama się zastanawiałam nad tym wzorem śliczny jest :) narazie się wstrzymuje z kupnem pościeli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990396 przez zancik
Lusek no boskie te ciuszki :) :) Pościel też super :) Zaraz lukne album ;) A czy to jest materacyk do łóżeczka?? :)

Tysiiiak bidulko :kiss: :kiss: :kiss: Akurat mam altacet w żelu ale zaraz ide pod zimny prysznic po padne chyba :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl