- Posty: 2011
- Otrzymane podziękowania: 2
- /
- /
- /
- /
- LIPCOWKI 2015
LIPCOWKI 2015
- paulinkaaa2202
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mieć dziecko to największa nagroda od życia
Ja rano zaprowadziłam Judytę do przedszkola, później pojechałam na zakupy i masakra po 8 rano a tyle ludzi w sklepach i najwięcej emerytów co raz bardziej mnie to irytuje wszędzie ich pełno :/
Agge, Zancik uwierzcie lepsza jest niewiedza i pierwszy poród niż kolejny bo nie wiecie do końca co was czeka a ja już wiem i jestem jeszcze bardziej przerażona :/
Zjadłam śniadanko, pranie trzeba robić a potem odpoczywam dla mnie już za gorąco później trzeba obiad zrobić i z głowy będzie
Aaaa Zancik ja też mam termin na 30 lipca
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Ja się czuję, jakbym miała zemdleć zaraz albo zwymiotować.. nie wiem co mi się dzieje
Na 99% zaraz będę rzygać, bleee.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lizzy
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 515
- Otrzymane podziękowania: 3
Tyssiak - ja dziś jak matka wariatka wylądowałam na placu zabaw o 8 rano
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Aneczka27
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 7
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
ja dziś już rzygalam i znowu mi niedobrze
Dziś prawdopodobnie będę miała wózek w domu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Lizzy współczuję ! Kuba ma już wszystkie zęby które powinny juz wyjść więc mam chwile oddechu ale też źle znosił ząbkowanie szczególnie 3,4 i 5
Aneczka super waga Marcelinki
Na szczęście aż takiego upału u nas nie ma więc dało radę wytrzymać... jak się idzie w cieniu to momentami nawet chłodnawo. Kurcze Kuba jakiś kataros załapał :/ mam nadzieje,że nic się z tego nie rozwinie. Chcieliśmy na domek pojechać ale teraz z tym katarem to niewiem.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lusek
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 362
- Otrzymane podziękowania: 9
Jestem dziś dość późno ale jeszcze troszkę walczę przed upałami. A no i byłam a CCC, potem w 5-10-15 małej kupiłam kiecki jakoś mnie naszło. I pojechałam poza Gdańsk do PEPKO też coś tam nakupowałam dla Małej hehe
Alex01 w końcu się odezwałaś super
Powodzonka w tym rozładunku
zancik na mam jeszcze pokłady nawet się mój M dziwi ale czasami uwierz mi że brakuje to zależy od dnia, jak są ciepłe i słoneczne to lepiej się działa, gorzej z tymi ponurymi a no i klimę mam w aucie więc jeżdżę w zimnym hehe
TY e-ciocia może Ty zrobisz nam prezent co ????? z Tosią
Fajna Fotka z podziękowaniem
agge Ty jesteś na wylocie więc się nie dziwię że nie masz siły i nic Ci się nie chce.
paulinka2202 OKI wedle życzenia ``````przesyłam energię ``````````
NO wierzę Ci że jesteś wypompowana, ja nie mówię ze mnie zmęczenie nie łapie ale jak jeszcze mogę coś swobodnie załatwić to jadę
Ooooo fajnie że na 100% dziewczynka
A za 2 tyg. powie Ci że zaraz rodzisz albo nie zdąży już nic powiedzieć bo mała będzie na świecie
Tysiiak daj przepis na tą zapiekankę makaronową chętnie bym spróbowała
Jakoś śledzie zjem ale na poczatku ciąży strasznie mi się po nich odbijało i jakoś się zraziłam
Może przyjdzie katarek u Kubulki
ewela007 o fajnie wesele, tańce hulańce tylko nie wyskacz synka - mnie mama tak wyskakała na weselu hehe
Jeszcze TY będziesz pierwsza hehe
NO właśnie z tym ogarnianiem masz rację i dobrze że też jeździsz , jak już piałam wcześniej że mam na razie swobodę ruchów więc załatwiam ile się da wiadomo następny tydzień już tak spokojniej może będzie ale co trzeba załatwić to trzeba
Piżama rewelka
A bakteria to się usunie zobaczysz spokojnie
Aneczka27 nie martw się spokojnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lusek
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 362
- Otrzymane podziękowania: 9
Tysiiak Ty już miałaś do czynienia z tym jak u ciebie było.
Która jeszcze mi pomoże rozwiać wątpliwości.????
Z góry dziękuję
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lizzy
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 515
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Co do zapiekanki to poszłam na łatwiznę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lusek
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 362
- Otrzymane podziękowania: 9
No tak myślałam, ale lepiej się zapytać bo może jak nie wyhodowano to zła próbka itp myślałam jeszcze.
Ale to super dziękuje bardzo jeszcze raz.
Może głupie ale kto pyta nie błądzi
Tysiiak oki dzięki za szybki przepis na zapiekankę coś tam sklecę
Lizzy Dzięki
agge ale robisz smaka kurde tym borówkami mniam pojadłoby się troszkę .....
Ty bidulko znowu masz międzymiastową przez biały telefon - toż to masakra
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











