BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 10 miesiąc temu #989800 przez Lusek
Hejko Laski po południu :)

Działam działam puki jeszcze mogę byłam w ZUS zapytać o parę spraw. Potem jeszcze pozałatwiać części do autka itp.no i chyba mam wszystko i będę odpoczywać ;) :P jeszcze tylko ochraniacz do łóżeczka hehe :P
Hahaha wiecie że teraz zaczął się nasz miesiąc o ja pierdzielę :S :P ;) lekko jestem przerażona ;) :P
Kurna i jeszcze do tego palce 3 u prawej dłoni mi drętwieją ehhhh :S

Azja witamy w lipcówkach :) życzę szybkiego rozwiązania :)

Tysiiak Kochana doczekasz się wizyty :cheer: spokojnie, ja będę czekać na wieści czy będziesz miała jeszcze jakąś przed porodem czy nie ;)
Hahahaha dobre z tym podwoziem :woohoo: uśmiałam się :laugh:

agge kurde to jakoś słabo gadacie ;) :P cholerka to może trzeba się pomodlić ;)
A tak na poważnie to mam nadzieję że w ten weekend coś u Ciebie ruszy co ???? liczę na to gorąco :)

Lizzy też liczę na Ciebie że zaczniesz rodzić ;) :)

zancik hehe fajnie też mam Babcię Władysławę :P
Co do fotki tak wstawię, ale niech to się zwietrzy a potem złożymy żeby jeszcze nie graciło sypialni hehe :P
NO tak kazała taki śluz obserwować bo może być hyc i już będzie poród :S
NO mam nadzieję ze agge albo Lizzy o i jeszcze alex nam zostaję ;) :)
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN ;) :) Szybkiego porodu, pociech z męża i małej i w ogóle spełnienia marzeń :kiss: no i ZDRÓWKA ;) :woohoo: :kiss:

Alex01 hallooooo jak u Ciebie ???? ruszyło się coś ???

paulinka2202 no tak koniecznie zdaj relację co i jak u was i czy będziesz miała kolejną wizytę ;) :)

Aneczka27 :) super to witaj w klubie dziewczynek :) ;) GRATULACJE ;) :)
Zdaj relację po wizycie???? Jak tam u Was :P Jakie wieści z brzusia ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989843 przez ALEX01
Witam sie lipcowo B)
Kurcze dziewczyny i tak doczekalam sie terminu. Objawow masa a finiszu jak nie bylo tak nie ma. Juz normalnie stracilam nadzieje ze to dziecko zechce wkoncu wyjsc :unsure:
Jestem zmeczona, zrezygnowana i przeterminowana :dry:
Trzymam kciuki za was i czekam na wiesci ktora wkoncu rozpocznie ten nasz lipiec. Buziale dla was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989869 przez zancik
Lusek masz Ty siłe kobieto tak wszystko załatwiać :) No to jak łoże będzie gotowe to wstaw fote ;) Dzięki za życzonka :kiss: :kiss: Też jestem przerażona z każdym dniem coraz bardziej się boję :unsure: :unsure:

Agge z tą biegunką to już cholera wie o co chodzi B) Nawet nic nie mów o nocach bo ja to już fioła dostaję nie dość,że zgaga męczy to i ułożyć sie nie można boli i prawy i lewy bok aaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: a jak tylko się podnosze siku w nocy to jest O MATKO NIE MAM SIŁY :laugh: :laugh: Mnie gimnastyka czeka gdzies we wtorek muszę się nastawić psychicznie :laugh: :laugh: Dziękuję za zyczonka :kiss: :kiss:

Tysiiiak mnie teraz łapie śpiączka ale stram się nie zasypiać bo zle sie pozniej czuje :( Ej właśnie cos tam mi sie obiło o uszy o tej pełni B)

Alex trzymam kciuki żeby dzidzia jak najszybciej wyszła :kiss: :kiss: :kiss:

No to co żadne maleństwo nie chce zrobić e-cioci prezentu urodzinowego?? ;) Ja musiałam sie wykapać bo było mi tak duszno myślałam,że padnę :( Na obiadek dzis fasolka mniam mniam :) :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989871 przez agge
Lusek też Cię podziwiam, że dasz radę jeszcze tak jeździć i załatwiać :P ja już się nie ruszam z domu prawie.

Alex no ciężko nam idzie to rozpakowywanie się :D

zancik fasolka mniam :) ja dziś miałam gołąbki a teraz się objadam wiśniami a męża właśnie wysłałam do sklepu po śledzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989875 przez paulinkaaa2202
Agge jesteś w ciąży masz prawo do zachcianek korzystaj póki możesz :)

Zancik jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego :*

Alex cierpliwości wiem że to trudne ale już zostało Tobie mniej niż więcej :)

Lusek skąd ty masz tyle pokładów energii podzieliłabyś się :P chociaż dzisiaj też cały dzień spędziłam na jeżdżeniu po mieście i jestem totalnie wypompowana :/

A więc ginekolog jeszcze raz sprawdził płeć bo ostatnio była dziewczynka na 99% a dzisiaj potwierdził na 100% i nawet wydrukował mi wargi sromowe choć z początku nie wiedziałam co to jest na 3d :D z dzidzią wszystko w porządku, ph w porządku a ta wydzielina była i znikła coś ze mnie wypłynęło i tyle na pewno to nie był czop. Jestem załamana bo jestem zamknięta na 4 spusty :/ szyjka długa zamknięta mała się nie obniżyła, na KTG też nie wyszły żądne skurcze no masakra. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i na pewno do tego czasu nie urodzę coś czuję że urodzę ostatnia :(

Byłam jeszcze dzisiaj zwiedzać porodówkę i szpital mi się podoba i porodówka tylko jestem trochę podłamana bo są tylko jakby 3 boksy do rodzenia i 2 sale rodzinne czyli w sumie tylko 5 miejsc do porodu. A dzisiaj tyle babek było i wszystkie mają termin lipiec/sierpień a blisko mojego terminu inny szpital we wrocławiu zamykają i będzie przepełnienie boję się że zacznie się poród będzie przepełnienie i nigdzie mnie nie przyjmą :( ehhhh masakra z tymi szpitalami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989876 przez zancik
Paulinkaaa Dziękuje :kiss: :kiss: Nie ma co się załamywać głowa do góry :kiss: :kiss: Super,że z małą ok :kiss: Z dnia na dzień może być róznie moja koleżanka byla u gina w czwartek było wszytko ok pozamykane jak u Ciebie a w niedzielę urodziła ;)

Agge gołąbki mniam mniam tez lubię ale śledzie bleeeeeeeeee :sick: :sick: :sick:

Własnie teraz mam juz drugi raz w ciagu dnia ból jak na miesiączkę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989877 przez agge
Paulinka nie będzie tak źle, póki co to żadna z nas nie rodzi, może się jeszcze okazać że niedługo urodzisz :) nie bój się, na pewno gdzieś będzie miejsce i Cię przyjmą! :kiss:

zancik śledzie to moi przyjaciele od dawna, a w ciąży jeszcze bardziej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989883 przez tysiiiak
Właśnie wróciłam z placu zabaw z Kubusinskim i zjedliśmy arbuza :D na obiadosa była zapiekanka makaronowa :)

Paulinka spoko jeszcze się zdarzysz pootwierac :) :D nie urodziwa ostatnia ;) to ja tu mam termin na 31 lipca ;) chodź przyznam że jak będę musiała tyle czekać to się pochlastam chyba :p

Śledzia zjem raz na rok ale ogólnie tak w kit przepadam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989885 przez ewela007
Witajcie, mi dni mijają bardzo szybko. Codziennie jest coś do roboty, w sobotę mam wesele więc tez się trzeba do niego powoli przygotować.Trochę się zmartwiłam bo pobierali mi ten wymaz i znaleźli jakąś bakterię, inna niż szukali ale coś jest i muszę się przebadać, dostałam antybiotyk, muszę jechać po odbiór recepty. Ponoć nic groźnego ale wiadomo człowiek zaraz się martwi.
Dziewczynki a jak Wasza waga na finiszu, ja już jakoś mocno nie przybieram na wadze w ostatnich tygodniach, a jak komuś mówię że rodzę w tym miesiącu to się dziwnie na mnie patrzy i mówi że myślał że może wrzesień lub październik hehehe
Paulinka termin mojego porodu wypada na środek miesiąca. Fajnie że mogłaś pozwiedzać porodówkę, ja nawet się nie wybieram jakoś nie chce tego oglądać. Mam nadzieję, że będzie miejsce jak będziesz rodzić, pomyśl że we wrześniu mają być strajki położnych więc wtedy też może być nieciekawie. Piszesz, że dużo kobiet ma termin tak jak my, ja to w ogóle jestem w szoku ile osób jest teraz w ciąży, u mnie to praktycznie co drugi dom hehe.
Lusek ja to podobnie jak Ty, wszędzie jeżdżę i wszystko załatwiam, w sumie wole gdzieś wyruszyć niż być w domu bo w domu gorzej się namęczę. A tak to do koleżanki to do na jakieś ploteczki i kawkę czas przyjemnie zleci. Wiadomo, że trzeba na siebie uważać ale przecież ciąża to nie choroba i trzeba wszystko ogarniać w miarę możliwości.
Alex u Ciebie równo 40 tydzień, jesteś jak chodząca bomba mam nadzieję że Cię zaraz złapie poród i pochwalisz nam się jutro zdjęciem bobaska. Przeterminowana mówisz hehe jeszcze spokojnie można do 42 dochodzić ale lepiej nie bo to już za dużo.
Zancik sto lat, niech żyje Zancik Nam!!
Agge Ty to masz apetyt, ja to teraz codziennie czereśnie i truskawki a mam swoje i są przepyszne. Co do śledzi to nawet patrzeć na nie nie mogę, a to dlatego że przez któryś miesiąc ciąży jadłam same śledzie i wyczerpałam swój limit. Obecnie najlepsze są zwykłe kanapki albo bułeczka z masełkiem.


AA zapomniałam się pochwalić że na necie znalazłam śliczną piżamkę do szpitala, już do mnie przyszła i jest świetna z dobrego materiału, rozmiar też jest okej i co najważniejsze nie była droga. Jestem zadowolona z mojego zakupu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989890 przez zancik
Ewela ważne,że nie grozna ta bakteria :) No niestety byle co i każda z nas zaraz się martwi ;) Dzięki za życzonka :kiss: :kiss: na ostatniej wizycie miałąm tylko 800g na plusie zobaczymy w nastepny czwartek jak jest teraz :) U mnie znowu jest na odwrót każdy myślał,że ja juz w czerwcu rodzę ;)

Tysiiiak obiad mniam mniam arbuz tez pychotka :) no mój termon 30 lipca i też sobie nie wyobrażam żebym aż tyle miała jeszcze czekać :blink: :blink:

Agge jakos nie mogę się przekonać do śledzika ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989895 przez agge
Ewela ładna koszula :) u mnie już czereśni na drzewie nie ma, teraz są wiśnie i nimi się objadam :) przynajmniej mogę sobie sama narwać bo nisko są.
Ja też miałam przez jakiś czas tak że ciągle śledzie jadłam ale nie przejadły mi się wcale :D

zancik ja tam uwielbiam i muszę korzystać z ostatnich chwil, bo potem już chyba sobie nie pojem takich rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989901 przez Lizzy

ALEX01 napisał: Witam sie lipcowo B)
Kurcze dziewczyny i tak doczekalam sie terminu. Objawow masa a finiszu jak nie bylo tak nie ma. Juz normalnie stracilam nadzieje ze to dziecko zechce wkoncu wyjsc :unsure:
Jestem zmeczona, zrezygnowana i przeterminowana :dry:
Trzymam kciuki za was i czekam na wiesci ktora wkoncu rozpocznie ten nasz lipiec. Buziale dla was :kiss:



Witaj w klubie ALEX!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989968 przez agge
Masakra jakaś, niech ja już rodzę bo z każdym dniem jestem coraz bardziej przerażona, jak mi któregoś dnia wody odejdą to chyba zawału dostanę :P
obudziłam się o 6 i koniec spania, tylko co tu teraz robić jak tak wcześnie.. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989973 przez zancik
Hej mamusie :) u mnie poranek taki sam jak wczoraj czyli rozpoczety od biegunki :( zaraz wstaje i ide do sklepu zrobic zakupy bo pozniej w ten upał nie pójdę :( Zjem cos,pozmywam i jade do tesciowej bo wczoraj dzwonila zebym przyjechala.

Alex Lizzy oby sie cos u Was ruszyło :kiss: :kiss:

Agge pewnie jedz póki mozesz bo pozniej to juz sobie tak wszystkiego nie pojemy ;) tez jestem coraz bardziej przerazona chyba nigdy takiego stracha nie miałam :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989997 przez ewela007
Agge ja codziennie wstaje po 6i jakos trzeba dzien zorganizowac. Dzis bede sprzatac bo w sobote mam wesele i nie będzie czasu na porządki.
Po nocy czuje sie taka skopana od środka. żebra bolą strasznie,chyba ciasno ma moj synek i pewnie tez się meczy ale jeszcze trochę i będzie po wszystkim. Idę zjeść śniadanko miłego dnia dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl