BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019324 przez baby_55
Ewelina kiedy mąż przyjeżdża juz na święta?
Gdzie spędzacie święta, w domu czy u rodziców?

U nas przygotowania w toku ale niewiele szykuję, bo wigilia u teściów a zresztą w 4 osoby to ileż można zjeść :-P. Najważniejsze, że pierniczki upieczone, ciasto na piernik leżakuje na balkonie, upieke je za tydzien, do tego sernik albo izaura jeszcze nie wiem i ewentualnie jakaś sałatka i tyle, no i oczywiście obiad ale to upieke udziec jagniecy albo indyka i będzie na 2-3 dni i spokój ;-) tylko się zdecydować nie mogę co :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019377 przez Ewelina87
Czesc! Bardzo Was przepraszam, ze malo pisze i nie ma mnie na fb. Chcielismy kupic laptopa, abym mogla normalnie funkcjonowac w sieci, ale wiadomo, ze teraz sa wazniejsze sprawy i nie stac nas na taki wydatek. A ten tablet zamula i ciezko jest na nim pracowac :/.

Basiula- super, ze ilosc wod jest ok, ale w takim razie skad tamte wyniki????

Baby, dziekuje za pamiec o mnie ;)

Maz przyjedzie dopiero 23. wieczorem... jednym slowem SUPER :/:/:/:/

A na swieta idziemy do tesciow, bo do nich mamy najblizej, a wiadomo, ze ja to od tygodni jak jajko... do nich mamy 2km, a do mojej mamy 50km.

Dzis zaczyna mi sie 36. tydzien, co niezmiernie mnie cieszy! Mam nadzieje, ze nic nie bedzie sie dzialo i spokojnie plucka sie wyksztalca naturalnie :)

Baby, Ty to swieta pelna para!! Podziwiam i obys sie nie przerobila! :)
Ja niestety zupelnie nic nie robie, nawet prezentow/upominkow nie mam... dla meza tylko, co akurat jest najwazniejsze :P

W czwartek bylam u endokrynologa... spoznil sie 2h!!!!!!!! Gdybym nie polozyla sie na kozetce, to pewnie zaczelabym ostatwcznie rodzic, bo siedzac na tym twardym krzesle myslalam, ze odlece! Ludzi nazbieralo sie z calego dnia (czyli 15 osob na pewno) i dzieki Bogu przepuscili mnie i wchodzilam jako pierwsza. Przez cala ciaze to byla jedyna oznaka czlowieczenstwa, jaka otrzymalam.

Za tydzien ide na kontrole do gin i obym nie musiala spedzac swiat w szpitalu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019380 przez Basiula
Ewelina no wszystko tak wyszło przez to jak mała była ułożona, musiała się źle ułożyć i dla tego taki wynik :silly:
Oby jak najdłużej w dwu paku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019444 przez baby_55
Ja tez juz zaczynam 36tydzien wiec coraz bezpieczniej mamy,
Czytałam, że w 36tygodni płucka juz powinny być całkowicie wykształcone i gotowe do pracy :)

Odpoczywaj ile możesz, nie przeciazaj sie i będzie dobrze :-)
A co do wydatków to rozumiem Cię, wydaliśmy teraz tyle kasy na prezenty, nie tylko dla naszych maluchow, ale i dla dzieci przyjaciół, bo świąteczne i na urodziny, które zaraz po świętach, że cieszę się, że nie robimy świat u nas ;-) bo inaczej bankructwo murowane hihihi
No może tak źle by nie było, ale jednak szarpnelo to nas po portfelu, zważywszy na to, że dla małego tez trochę wydatków, a jeszcze prezenty od małego dla starszakow trzeba było kupić, no i tak się zbiera :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019461 przez Miluniaa
JUż ogolnie po 32 robi sie spokojniej ;) Lekarz mi mówł, że od 34 w tazie jak sie rodzi to bardzo pozny wcześniaczek i najprawdopodobniej oddychal bedzie sam ;) Także ja też już troche zluzowałam jest dobrze ;) ;) Teraz tylko pilnować ruchów sie nie przemeczać ...
A 36 to już ciąża donoszona teraz tyle, ze bedzie siedział i tył ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019699 przez baby_55
Pewnie dlatego mój lekarz powiedział, że po 34tyg juz mogę rodzić, skoro podali mi już celeston na płuca młodego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019783 przez Miluniaa
madziaska namowiłaś mnie he he he kupiłam taki sam i jeszcze pare drobiazgow od sprzedajacego i 100 zl poszlo :whistle:
To już chyba ostatnie zakupy, bo wszystko mamy :woohoo: :woohoo:
Patrzyłam tez na olx uzywane ale kompletnie sie nie oplaca bo na allegro nowka 38 z przesylka , a uzywany nawet jak 20 czy 25 wystawiony to najtaniej licza sobie przesylke 15 zł to na jedno wychodzi i sie ma uzywany ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019789 przez madziaska
Miluniaa, a policzyli Ci za przesyłkę tyle razy ile przedmiotów zamawialas ? Ja kupilam przewijak i lozeczko i w podsumowaniu policzylo mi dwa razy kuriera :( Paczka i tak jedna przyszla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019817 przez Miluniaa
madziaska ja wzielam wzor ten sam ale chyba inny sprzedawca, bo szukalam gdzie mi najtaniej wyjdzie :) Za 5 rzeczy zaplacilam przesylke 8 zł , a za sam przewijak by bylo kolo 4, 50.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019824 przez madziaska

Miluniaa napisał: madziaska ja wzielam wzor ten sam ale chyba inny sprzedawca, bo szukalam gdzie mi najtaniej wyjdzie :) Za 5 rzeczy zaplacilam przesylke 8 zł , a za sam przewijak by bylo kolo 4, 50.


To super, bo ja za przesyłkę zapłaciłam 50 zł :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019836 przez Miluniaa

madziaska napisał:

Miluniaa napisał: madziaska ja wzielam wzor ten sam ale chyba inny sprzedawca, bo szukalam gdzie mi najtaniej wyjdzie :) Za 5 rzeczy zaplacilam przesylke 8 zł , a za sam przewijak by bylo kolo 4, 50.


To super, bo ja za przesyłkę zapłaciłam 50 zł :woohoo:


omg... ja ogladalam to wiekszosc wysylki kolo 5 zl ale tylko jedna rzecz w paczce ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019849 przez madziaska

Miluniaa napisał:

madziaska napisał:

Miluniaa napisał: madziaska ja wzielam wzor ten sam ale chyba inny sprzedawca, bo szukalam gdzie mi najtaniej wyjdzie :) Za 5 rzeczy zaplacilam przesylke 8 zł , a za sam przewijak by bylo kolo 4, 50.


To super, bo ja za przesyłkę zapłaciłam 50 zł :woohoo:


omg... ja ogladalam to wiekszosc wysylki kolo 5 zl ale tylko jedna rzecz w paczce ...


No masakra. Przy lozeczku np tez bylo napisane, ze kurier 25 zl do dwoch sztuk, przy przewijaku chyba do 3 szt. Jak mnie podliczalo, to policzylo dwie przesylki. Chore !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019896 przez baby_55
Madziaska masakra z tą wysyłką, a pisałaś do sprzedawcy? Ja bym napisała od razu o koszt wysyłki

Miluniaa fajnie, że wszystko kupione

Chciałabym, żeby już się zaczęło, bo inaczej ta moja zgaga mnie wykończyć, normalnie od otwarcia rano oczu, do samego zaśnięcia... Najgorsze, że nic nie pomaga...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019900 przez Miluniaa
baby też walcze ze zgagą śpie na pol siedząco, a jak juz jest tragicznie to biore rennie...
Jeszcze troche... ja to odliczam oby do 1 stycznia ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019914 przez andzia_zg
Jestem w szoku ile placilyscie za przesyłkę. Ja płaciłam max 18zl za ogromną pake. Jak kupuje więcej rzeczy to wybiorę przesyłkę kurierska bo w listach dołączają za każdą rzecz jakieś pieniądze, przy opcjach dostawy zaznaczam wszystkie rzeczy i płace razem. Teraz zamawiając praktycznie wszystkiego szpitala,do pielęgnacji,pościele,przewijak rożek itp i mega paka kosztowała mnie 15zł. Chyba tylko raz komputer zsumowal mi przesyłki to napisałam do sprzedawcy i oczywiście kazał przelać kwotę jako jedna przesylka kurierska.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl